Częstochowa: Klasa A "Grupa I"

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ORZEŁ KIEDRZYN 22 56 18 2 2 84:15
2 ZNICZ KŁOBUCK 22 44 14 2 6 60:28
3 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 22 43 13 4 5 35:25
4 SOKÓŁ WRĘCZYCA 22 40 12 4 6 47:29
5 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 22 38 12 2 8 73:44
6 OKSZA ŁOBODNO 22 35 11 2 9 48:44
7 NAPRZÓD OSTROWY 22 34 11 1 10 47:55
8 JUNIOR SZARLEJKA 22 30 9 3 10 35:42
9 BŁĘKITNI LIBIDZA 22 24 7 3 12 49:57
10 START SOBORZYCE 22 16 5 1 16 45:87
11 GROM CYKARZEW 22 13 4 1 17 40:96
12 SPARTA NOWA WIEŚ 22 9 2 3 17 29:70

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek w sezonie 2016/2017

61 BŁĘKITNI LIBIDZA OKSZA ŁOBODNO 2017-05-06 17:00 1:2
62 START SOBORZYCE ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2017-05-06 17:00 1:3
63 SOKÓŁ WRĘCZYCA ORZEŁ KIEDRZYN 2017-05-06 17:00 1:0
64 PŁOMIEŃ CZARNY LAS JUNIOR SZARLEJKA 2017-05-06 17:00 3:0
65 SPARTA NOWA WIEŚ NAPRZÓD OSTROWY 2017-05-06 17:00 1:3
66 ZNICZ KŁOBUCK GROM CYKARZEW 2017-05-06 17:00 7:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 ZNICZ KŁOBUCK BŁĘKITNI LIBIDZA 2016-08-20 17:00 3:0
2 SPARTA NOWA WIEŚ GROM CYKARZEW 2016-08-20 17:00 5:1
3 PŁOMIEŃ CZARNY LAS NAPRZÓD OSTROWY 2016-08-20 17:00 1:4
4 SOKÓŁ WRĘCZYCA JUNIOR SZARLEJKA 2016-08-20 17:00 3:1
5 START SOBORZYCE ORZEŁ KIEDRZYN 2016-08-20 17:00 1:5
6 OKSZA ŁOBODNO ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2016-08-20 17:00 2:1
Kolejka 2
7 BŁĘKITNI LIBIDZA ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2016-08-28 17:00 1:2
8 ORZEŁ KIEDRZYN OKSZA ŁOBODNO 2016-08-28 17:00 1:2
9 JUNIOR SZARLEJKA START SOBORZYCE 2016-08-27 15:00 5:1
10 NAPRZÓD OSTROWY SOKÓŁ WRĘCZYCA 2016-08-27 17:00 3:1
11 GROM CYKARZEW PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2016-08-26 18:00 2:6
12 ZNICZ KŁOBUCK SPARTA NOWA WIEŚ 2016-08-27 17:00 3:1
Kolejka 3
13 SPARTA NOWA WIEŚ BŁĘKITNI LIBIDZA 2016-09-03 17:00 1:2
14 PŁOMIEŃ CZARNY LAS ZNICZ KŁOBUCK 2016-09-03 17:00 0:2
15 SOKÓŁ WRĘCZYCA GROM CYKARZEW 2016-09-04 16:00 4:0
16 START SOBORZYCE NAPRZÓD OSTROWY 2016-09-03 17:00 7:2
17 OKSZA ŁOBODNO JUNIOR SZARLEJKA 2016-09-03 17:00 2:0
18 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA ORZEŁ KIEDRZYN 2016-09-03 17:00 0:4
Kolejka 4
19 BŁĘKITNI LIBIDZA ORZEŁ KIEDRZYN 2016-09-14 17:30 2:5
20 JUNIOR SZARLEJKA ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2016-09-10 17:00 0:2
21 NAPRZÓD OSTROWY OKSZA ŁOBODNO 2016-09-10 17:00 4:3
22 GROM CYKARZEW START SOBORZYCE 2016-09-10 17:00 5:1
23 ZNICZ KŁOBUCK SOKÓŁ WRĘCZYCA 2016-09-10 17:00 1:3
24 SPARTA NOWA WIEŚ PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2016-09-11 17:00 3:3
Kolejka 5
25 PŁOMIEŃ CZARNY LAS BŁĘKITNI LIBIDZA 2016-09-17 16:30 4:2
26 SOKÓŁ WRĘCZYCA SPARTA NOWA WIEŚ 2016-09-17 16:30 4:0
27 START SOBORZYCE ZNICZ KŁOBUCK 2016-09-18 16:30 2:7
28 OKSZA ŁOBODNO GROM CYKARZEW 2016-09-17 16:30 2:1
29 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA NAPRZÓD OSTROWY 2016-09-17 16:30 1:0
30 ORZEŁ KIEDRZYN JUNIOR SZARLEJKA 2016-09-18 16:30 1:1
Kolejka 6
31 BŁĘKITNI LIBIDZA JUNIOR SZARLEJKA 2016-09-24 16:00 3:3
32 NAPRZÓD OSTROWY ORZEŁ KIEDRZYN 2016-09-24 16:00 1:6
33 GROM CYKARZEW ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2016-09-24 16:00 3:4
34 ZNICZ KŁOBUCK OKSZA ŁOBODNO 2016-09-24 16:00 2:2
35 SPARTA NOWA WIEŚ START SOBORZYCE 2016-09-24 16:00 3:3
36 PŁOMIEŃ CZARNY LAS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2016-09-24 16:00 4:1
Kolejka 7
37 SOKÓŁ WRĘCZYCA BŁĘKITNI LIBIDZA 2016-10-01 16:00 1:2
38 START SOBORZYCE PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2016-10-01 16:00 0:7
39 OKSZA ŁOBODNO SPARTA NOWA WIEŚ 2016-10-01 11:00 2:2
40 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA ZNICZ KŁOBUCK 2016-10-01 16:00 2:1
41 ORZEŁ KIEDRZYN GROM CYKARZEW 2016-10-02 16:00 8:1
42 JUNIOR SZARLEJKA NAPRZÓD OSTROWY 2016-10-01 16:00 1:3
Kolejka 8
43 BŁĘKITNI LIBIDZA NAPRZÓD OSTROWY 2016-10-08 15:00 2:5
44 GROM CYKARZEW JUNIOR SZARLEJKA 2016-10-08 15:00 2:3
45 ZNICZ KŁOBUCK ORZEŁ KIEDRZYN 2016-10-08 15:00 0:2
46 SPARTA NOWA WIEŚ ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2016-10-08 15:00 0:2
47 PŁOMIEŃ CZARNY LAS OKSZA ŁOBODNO 2016-10-08 11:00 7:4
48 SOKÓŁ WRĘCZYCA START SOBORZYCE 2016-10-08 15:00 4:0
Kolejka 9
49 START SOBORZYCE BŁĘKITNI LIBIDZA 2016-10-15 11:00 2:3
50 OKSZA ŁOBODNO SOKÓŁ WRĘCZYCA 2016-10-15 15:00 0:2
51 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2016-10-15 15:00 2:0
52 ORZEŁ KIEDRZYN SPARTA NOWA WIEŚ 2016-10-16 15:00 4:1
53 JUNIOR SZARLEJKA ZNICZ KŁOBUCK 2016-10-15 15:00 2:3
54 NAPRZÓD OSTROWY GROM CYKARZEW 2016-10-15 15:00 3:0
Kolejka 10
55 BŁĘKITNI LIBIDZA GROM CYKARZEW 2016-10-22 14:00 10:1
56 ZNICZ KŁOBUCK NAPRZÓD OSTROWY 2016-10-22 14:00 2:1
57 JUNIOR SZARLEJKA SPARTA NOWA WIEŚ 2016-10-23 14:00 2:1
58 PŁOMIEŃ CZARNY LAS ORZEŁ KIEDRZYN 2016-10-22 14:00 0:5
59 SOKÓŁ WRĘCZYCA ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2016-10-22 14:00 1:1
60 START SOBORZYCE OKSZA ŁOBODNO 2016-10-22 14:00 4:2
Kolejka 11
61 OKSZA ŁOBODNO BŁĘKITNI LIBIDZA 2016-10-29 14:00 3:0
62 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA START SOBORZYCE 2016-10-29 14:00 4:0
63 ORZEŁ KIEDRZYN SOKÓŁ WRĘCZYCA 2016-10-29 14:00 3:0
64 JUNIOR SZARLEJKA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2016-10-29 14:00 1:5
65 NAPRZÓD OSTROWY SPARTA NOWA WIEŚ 2016-10-29 14:00 1:0
66 GROM CYKARZEW ZNICZ KŁOBUCK 2016-10-29 14:00 1:3
Kolejka 12
1 BŁĘKITNI LIBIDZA ZNICZ KŁOBUCK 2016-11-06 11:00 1:0
2 GROM CYKARZEW SPARTA NOWA WIEŚ 2016-11-05 13:00 2:3
3 NAPRZÓD OSTROWY PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2016-11-05 13:00 2:2
4 JUNIOR SZARLEJKA SOKÓŁ WRĘCZYCA 2016-11-05 13:00 2:1
5 ORZEŁ KIEDRZYN START SOBORZYCE 2016-11-06 13:00 6:1
6 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA OKSZA ŁOBODNO 2016-11-05 13:00 1:0
Kolejka 13
7 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA BŁĘKITNI LIBIDZA 2016-11-12 13:00 0:0
8 OKSZA ŁOBODNO ORZEŁ KIEDRZYN 2016-11-12 13:00 0:7
9 START SOBORZYCE JUNIOR SZARLEJKA 2016-11-12 13:00 1:3
10 SOKÓŁ WRĘCZYCA NAPRZÓD OSTROWY 2016-11-12 14:00 2:1
11 PŁOMIEŃ CZARNY LAS GROM CYKARZEW 2016-11-12 13:00 12:0
12 SPARTA NOWA WIEŚ ZNICZ KŁOBUCK 2016-11-12 13:00 0:5
Kolejka 14
13 BŁĘKITNI LIBIDZA SPARTA NOWA WIEŚ 2016-11-19 13:00 8:2
14 ZNICZ KŁOBUCK PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2016-11-19 13:00 3:5
15 GROM CYKARZEW SOKÓŁ WRĘCZYCA 2016-11-20 11:00 0:7
16 NAPRZÓD OSTROWY START SOBORZYCE 2016-11-19 13:00 5:3
17 JUNIOR SZARLEJKA OKSZA ŁOBODNO 2017-03-12 13:00 0:3
18 ORZEŁ KIEDRZYN ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2016-11-19 13:00 4:0
Kolejka 15
19 ORZEŁ KIEDRZYN BŁĘKITNI LIBIDZA 2017-03-18 15:00 6:0
20 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA JUNIOR SZARLEJKA 2017-03-18 15:00 2:0
21 OKSZA ŁOBODNO NAPRZÓD OSTROWY 2017-03-18 15:00 6:1
22 START SOBORZYCE GROM CYKARZEW 2017-03-19 15:00 3:6
23 SOKÓŁ WRĘCZYCA ZNICZ KŁOBUCK 2017-03-19 15:00 1:1
24 PŁOMIEŃ CZARNY LAS SPARTA NOWA WIEŚ 2017-03-18 15:00 4:0
Kolejka 16
25 BŁĘKITNI LIBIDZA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-03-25 15:00 1:2
26 SPARTA NOWA WIEŚ SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-03-26 15:00 1:2
27 ZNICZ KŁOBUCK START SOBORZYCE 2017-03-25 15:00 7:2
28 GROM CYKARZEW OKSZA ŁOBODNO 2017-03-25 15:00 4:2
29 NAPRZÓD OSTROWY ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2017-03-25 15:00 3:1
30 JUNIOR SZARLEJKA ORZEŁ KIEDRZYN 2017-03-25 15:00 0:0
Kolejka 17
31 JUNIOR SZARLEJKA BŁĘKITNI LIBIDZA 2017-04-01 16:00 2:0
32 ORZEŁ KIEDRZYN NAPRZÓD OSTROWY 2017-04-01 16:00 5:0
33 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA GROM CYKARZEW 2017-04-01 16:00 1:1
34 OKSZA ŁOBODNO ZNICZ KŁOBUCK 2017-04-01 16:00 0:2
35 START SOBORZYCE SPARTA NOWA WIEŚ 2017-04-01 16:00 3:0
36 SOKÓŁ WRĘCZYCA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-04-01 16:00 5:3
Kolejka 18
37 BŁĘKITNI LIBIDZA SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-04-08 17:00 1:1
38 PŁOMIEŃ CZARNY LAS START SOBORZYCE 2017-04-08 17:00 4:0
39 SPARTA NOWA WIEŚ OKSZA ŁOBODNO 2017-04-08 17:00 0:4
40 ZNICZ KŁOBUCK ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2017-04-08 17:00 2:0
41 GROM CYKARZEW ORZEŁ KIEDRZYN 2017-04-08 17:00 0:1
42 NAPRZÓD OSTROWY JUNIOR SZARLEJKA 2017-04-08 17:00 1:3
Kolejka 19
43 NAPRZÓD OSTROWY BŁĘKITNI LIBIDZA 2017-04-15 17:00 3:1
44 JUNIOR SZARLEJKA GROM CYKARZEW 2017-04-15 15:00 3:1
45 ORZEŁ KIEDRZYN ZNICZ KŁOBUCK 2017-04-15 15:00 2:1
46 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA SPARTA NOWA WIEŚ 2017-04-15 17:00 4:1
47 OKSZA ŁOBODNO PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-04-15 17:00 2:0
48 START SOBORZYCE SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-04-15 17:00 3:0
Kolejka 20
49 BŁĘKITNI LIBIDZA START SOBORZYCE 2017-05-03 17:00 2:5
50 SOKÓŁ WRĘCZYCA OKSZA ŁOBODNO 2017-05-03 17:00 2:1
51 PŁOMIEŃ CZARNY LAS ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2017-05-03 17:00 0:1
52 SPARTA NOWA WIEŚ ORZEŁ KIEDRZYN 2017-05-03 17:00 2:5
53 ZNICZ KŁOBUCK JUNIOR SZARLEJKA 2017-05-03 17:00 2:0
54 GROM CYKARZEW NAPRZÓD OSTROWY 2017-05-03 17:00 4:1
Kolejka 21
55 GROM CYKARZEW BŁĘKITNI LIBIDZA 2017-05-13 17:00 4:7
56 NAPRZÓD OSTROWY ZNICZ KŁOBUCK 2017-05-13 17:00 0:3
57 JUNIOR SZARLEJKA SPARTA NOWA WIEŚ 2017-05-13 17:00 3:2
58 ORZEŁ KIEDRZYN PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-05-13 17:00 4:1
59 ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-13 17:00 1:1
60 OKSZA ŁOBODNO START SOBORZYCE 2017-05-13 17:00 4:2
Kolejka 22
61 BŁĘKITNI LIBIDZA OKSZA ŁOBODNO 2017-05-06 17:00 1:2
62 START SOBORZYCE ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 2017-05-06 17:00 1:3
63 SOKÓŁ WRĘCZYCA ORZEŁ KIEDRZYN 2017-05-06 17:00 1:0
64 PŁOMIEŃ CZARNY LAS JUNIOR SZARLEJKA 2017-05-06 17:00 3:0
65 SPARTA NOWA WIEŚ NAPRZÓD OSTROWY 2017-05-06 17:00 1:3
66 ZNICZ KŁOBUCK GROM CYKARZEW 2017-05-06 17:00 7:1

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam