Bielsko-Biała: Klasa B

Data aktualizacji: 2017-02-27 14:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 12 30 9 3 0 66:8
2 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 12 27 8 3 1 40:16
3 UKS ROTUZ - BRONÓW 12 25 8 1 3 41:18
4 GKS CZARNI II JAWORZE 12 24 8 0 4 41:36
5 LKS ZAMEK GRODZIEC 12 22 7 1 4 32:20
6 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 12 20 6 2 4 39:35
7 LKS ORZEŁ KOZY 12 19 6 1 5 17:23
8 LKS GROŃ BUJAKÓW 12 16 5 1 6 30:34
9 LKS LIGOTA CENTRUM 12 16 5 1 6 32:32
10 LKS SOKÓŁ ZABRZEG 12 9 3 0 9 17:32
11 KS HALNY KALNA 12 7 2 1 9 17:40
12 GLKS II WILKOWICE 12 6 2 0 10 14:47
13 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 12 6 2 0 10 11:56

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek w sezonie 2016/2017

85 LKS LIGOTA CENTRUM GKS CZARNI II JAWORZE 2016-11-06 14:00 1:4
86 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS GROŃ BUJAKÓW 2016-11-05 14:00 3:1
87 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-11-05 14:00 0:3
88 LKS ORZEŁ KOZY UKS ROTUZ - BRONÓW 2016-11-05 14:00 2:1
89 LKS SOKÓŁ ZABRZEG KS HALNY KALNA 2016-11-06 14:00 3:1
90 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-11-05 14:00 2:5
91 GLKS II WILKOWICE pauzuje w kolejce 0000-00-00 00:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GKS CZARNI II JAWORZE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
2 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA GLKS II WILKOWICE 2016-08-18 18:00 4:0
3 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE KS HALNY KALNA 2016-08-15 17:00 7:1
4 UKS ROTUZ - BRONÓW LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2016-08-14 16:00 2:1
5 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS ORZEŁ KOZY 2016-08-13 17:00 0:1
6 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-08-14 11:00 3:2
7 LKS LIGOTA CENTRUM LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-08-14 17:00 5:5
Kolejka 2
8 GKS CZARNI II JAWORZE LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-08-21 11:00 2:5
9 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS LIGOTA CENTRUM 2016-08-20 17:00 0:6
10 LKS ORZEŁ KOZY LKS GROŃ BUJAKÓW 2016-08-20 16:00 1:0
11 LKS SOKÓŁ ZABRZEG LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-08-21 17:00 1:4
12 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE UKS ROTUZ - BRONÓW 2016-08-21 16:00 1:1
13 GLKS II WILKOWICE KS HALNY KALNA 2016-08-21 11:00 1:0
14 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 3
15 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA GKS CZARNI II JAWORZE 2016-08-28 13:00 15:0
16 KS HALNY KALNA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
17 UKS ROTUZ - BRONÓW GLKS II WILKOWICE 2016-08-27 17:00 3:1
18 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2016-08-27 17:00 2:1
19 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2016-08-28 11:00 7:2
20 LKS LIGOTA CENTRUM LKS ORZEŁ KOZY 2016-08-28 17:00 2:0
21 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-08-27 17:00 11:0
Kolejka 4
22 GKS CZARNI II JAWORZE LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-09-04 11:00 5:2
23 LKS ORZEŁ KOZY LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-09-03 17:00 0:2
24 LKS LIGOTA CENTRUM LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2016-09-04 16:00 0:3
25 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE LKS GROŃ BUJAKÓW 2016-09-04 16:00 5:2
26 GLKS II WILKOWICE LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-09-04 11:00 0:8
27 UKS ROTUZ - BRONÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
28 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA KS HALNY KALNA 2016-09-04 16:00 5:0
Kolejka 5
29 KS HALNY KALNA GKS CZARNI II JAWORZE 2016-09-10 16:00 4:2
30 UKS ROTUZ - BRONÓW BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-09-11 13:00 2:7
31 LKS ZAMEK GRODZIEC pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
32 LKS GROŃ BUJAKÓW GLKS II WILKOWICE 2016-09-11 11:00 6:2
33 LKS LIGOTA CENTRUM LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2016-09-11 16:00 6:0
34 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2016-09-10 16:00 1:0
35 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS ORZEŁ KOZY 2016-09-10 16:00 4:2
Kolejka 6
36 GKS CZARNI II JAWORZE LKS ORZEŁ KOZY 2016-09-18 11:00 3:0
37 LKS SOKÓŁ ZABRZEG LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-09-18 16:00 1:2
38 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-09-18 16:00 2:2
39 GLKS II WILKOWICE LKS LIGOTA CENTRUM 2016-09-17 16:00 1:5
40 LKS GROŃ BUJAKÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
41 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-09-17 14:00 1:1
42 KS HALNY KALNA UKS ROTUZ - BRONÓW 2016-09-17 16:00 0:6
Kolejka 7
43 UKS ROTUZ - BRONÓW GKS CZARNI II JAWORZE 2016-09-25 16:00 0:2
44 LKS ZAMEK GRODZIEC KS HALNY KALNA 2016-09-24 16:00 4:2
45 LKS GROŃ BUJAKÓW BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-09-25 11:00 2:9
46 LKS LIGOTA CENTRUM pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
47 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE GLKS II WILKOWICE 2016-09-24 16:00 2:0
48 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2016-09-24 14:00 0:3
49 LKS ORZEŁ KOZY LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2016-09-24 16:00 3:1
Kolejka 8
50 GKS CZARNI II JAWORZE LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2016-10-02 11:00 2:1
51 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE LKS ORZEŁ KOZY 2016-10-02 15:00 7:0
52 GLKS II WILKOWICE LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-10-02 11:00 2:0
53 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
54 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA LKS LIGOTA CENTRUM 2016-10-02 15:00 5:0
55 KS HALNY KALNA LKS GROŃ BUJAKÓW 2016-10-01 15:00 2:2
56 UKS ROTUZ - BRONÓW LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-10-02 15:00 3:1
Kolejka 9
57 LKS ZAMEK GRODZIEC GKS CZARNI II JAWORZE 2016-10-08 12:00 1:3
58 LKS GROŃ BUJAKÓW UKS ROTUZ - BRONÓW 2016-10-09 11:00 1:5
59 LKS LIGOTA CENTRUM KS HALNY KALNA 2016-10-09 11:00 3:2
60 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-10-08 15:00 1:1
61 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
62 LKS ORZEŁ KOZY GLKS II WILKOWICE 2016-10-08 15:00 5:1
63 LKS SOKÓŁ ZABRZEG LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2016-10-09 15:00 2:3
Kolejka 10
64 GKS CZARNI II JAWORZE LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2016-10-16 11:00 11:2
65 GLKS II WILKOWICE LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2016-10-16 11:00 1:2
66 LKS ORZEŁ KOZY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
67 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-10-16 15:00 8:0
68 KS HALNY KALNA LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-10-15 15:00 1:3
69 UKS ROTUZ - BRONÓW LKS LIGOTA CENTRUM 2016-10-16 15:00 4:0
70 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS GROŃ BUJAKÓW 2016-10-15 15:00 2:1
Kolejka 11
71 LKS GROŃ BUJAKÓW GKS CZARNI II JAWORZE 2016-10-23 15:00 3:1
72 LKS LIGOTA CENTRUM LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-11-12 14:00 4:6
73 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE UKS ROTUZ - BRONÓW 2016-10-22 15:00 2:4
74 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE KS HALNY KALNA 2016-10-22 15:00 1:2
75 LKS ORZEŁ KOZY BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-10-22 15:00 0:0
76 LKS SOKÓŁ ZABRZEG pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
77 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE GLKS II WILKOWICE 2016-10-23 15:00 6:3
Kolejka 12
78 GKS CZARNI II JAWORZE GLKS II WILKOWICE 2016-10-30 11:00 6:2
79 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
80 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2016-10-30 14:00 6:0
81 KS HALNY KALNA LKS ORZEŁ KOZY 2016-10-29 15:00 2:3
82 UKS ROTUZ - BRONÓW LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-10-29 15:00 10:0
83 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-10-29 15:00 0:3
84 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS LIGOTA CENTRUM 2016-10-30 11:00 2:0
Kolejka 13
85 LKS LIGOTA CENTRUM GKS CZARNI II JAWORZE 2016-11-06 14:00 1:4
86 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS GROŃ BUJAKÓW 2016-11-05 14:00 3:1
87 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-11-05 14:00 0:3
88 LKS ORZEŁ KOZY UKS ROTUZ - BRONÓW 2016-11-05 14:00 2:1
89 LKS SOKÓŁ ZABRZEG KS HALNY KALNA 2016-11-06 14:00 3:1
90 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-11-05 14:00 2:5
91 GLKS II WILKOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 14
1 GKS CZARNI II JAWORZE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
2 GLKS II WILKOWICE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-03-26 12:00 -:-
3 KS HALNY KALNA LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2017-03-25 15:00 -:-
4 LKS SOKÓŁ ZABRZEG UKS ROTUZ - BRONÓW 2017-03-25 15:00 -:-
5 LKS ORZEŁ KOZY LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-03-25 15:00 -:-
6 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-03-25 15:00 -:-
7 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS LIGOTA CENTRUM 2017-03-25 15:00 -:-
Kolejka 15
8 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE GKS CZARNI II JAWORZE 2017-04-01 16:00 -:-
9 LKS LIGOTA CENTRUM LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2017-04-01 16:00 -:-
10 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS ORZEŁ KOZY 2017-04-02 11:00 -:-
11 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2017-04-01 16:00 -:-
12 UKS ROTUZ - BRONÓW LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2017-04-01 16:00 -:-
13 KS HALNY KALNA GLKS II WILKOWICE 2017-04-01 16:00 -:-
14 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 16
15 GKS CZARNI II JAWORZE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-04-09 11:00 -:-
16 KS HALNY KALNA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
17 GLKS II WILKOWICE UKS ROTUZ - BRONÓW 2017-04-09 12:00 -:-
18 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-04-09 16:00 -:-
19 LKS SOKÓŁ ZABRZEG LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-04-09 16:00 -:-
20 LKS ORZEŁ KOZY LKS LIGOTA CENTRUM 2017-04-08 16:00 -:-
21 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2017-04-08 16:00 -:-
Kolejka 17
22 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE GKS CZARNI II JAWORZE 2017-04-22 17:00 -:-
23 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS ORZEŁ KOZY 2017-04-22 17:00 -:-
24 LKS SOKÓŁ ZABRZEG LKS LIGOTA CENTRUM 2017-04-23 17:00 -:-
25 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2017-04-23 11:00 -:-
26 LKS ZAMEK GRODZIEC GLKS II WILKOWICE 2017-04-22 17:00 -:-
27 UKS ROTUZ - BRONÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
28 KS HALNY KALNA BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-04-22 17:00 -:-
Kolejka 18
29 GKS CZARNI II JAWORZE KS HALNY KALNA 2017-04-30 11:00 -:-
30 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA UKS ROTUZ - BRONÓW 2017-04-30 16:00 -:-
31 LKS ZAMEK GRODZIEC pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
32 GLKS II WILKOWICE LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-04-30 12:00 -:-
33 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE LKS LIGOTA CENTRUM 2017-04-29 17:00 -:-
34 LKS SOKÓŁ ZABRZEG LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2017-04-30 17:00 -:-
35 LKS ORZEŁ KOZY LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2017-04-29 17:00 -:-
Kolejka 19
36 LKS ORZEŁ KOZY GKS CZARNI II JAWORZE 2017-05-03 17:00 -:-
37 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2017-05-03 17:00 -:-
38 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2017-05-03 17:00 -:-
39 LKS LIGOTA CENTRUM GLKS II WILKOWICE 2017-05-03 17:00 -:-
40 LKS GROŃ BUJAKÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
41 LKS ZAMEK GRODZIEC BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-03 17:00 -:-
42 UKS ROTUZ - BRONÓW KS HALNY KALNA 2017-05-03 17:00 -:-
Kolejka 20
43 GKS CZARNI II JAWORZE UKS ROTUZ - BRONÓW 2017-05-07 11:00 -:-
44 KS HALNY KALNA LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-05-06 17:00 -:-
45 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-05-07 16:00 -:-
46 LKS LIGOTA CENTRUM pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
47 GLKS II WILKOWICE LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2017-05-07 12:00 -:-
48 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2017-05-07 17:00 -:-
49 LKS SOKÓŁ ZABRZEG LKS ORZEŁ KOZY 2017-05-07 17:00 -:-
Kolejka 21
50 LKS SOKÓŁ ZABRZEG GKS CZARNI II JAWORZE 2017-05-14 17:00 -:-
51 LKS ORZEŁ KOZY LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2017-05-13 17:00 -:-
52 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE GLKS II WILKOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
53 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
54 LKS LIGOTA CENTRUM BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-13 17:00 -:-
55 LKS GROŃ BUJAKÓW KS HALNY KALNA 2017-05-14 11:00 -:-
56 LKS ZAMEK GRODZIEC UKS ROTUZ - BRONÓW 2017-05-13 17:00 -:-
Kolejka 22
57 GKS CZARNI II JAWORZE LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-05-21 11:00 -:-
58 UKS ROTUZ - BRONÓW LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-05-20 17:00 -:-
59 KS HALNY KALNA LKS LIGOTA CENTRUM 2017-05-20 17:00 -:-
60 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2017-05-21 16:00 -:-
61 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
62 GLKS II WILKOWICE LKS ORZEŁ KOZY 2017-05-21 12:00 -:-
63 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2017-05-20 17:00 -:-
Kolejka 23
64 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE GKS CZARNI II JAWORZE 2017-05-27 17:00 -:-
65 LKS SOKÓŁ ZABRZEG GLKS II WILKOWICE 2017-05-28 17:00 -:-
66 LKS ORZEŁ KOZY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
67 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-27 17:00 -:-
68 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE KS HALNY KALNA 2017-05-27 17:00 -:-
69 LKS LIGOTA CENTRUM UKS ROTUZ - BRONÓW 2017-05-27 17:00 -:-
70 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-05-28 11:00 -:-
Kolejka 24
71 GKS CZARNI II JAWORZE LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-06-04 11:00 -:-
72 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS LIGOTA CENTRUM 2017-06-03 17:00 -:-
73 UKS ROTUZ - BRONÓW LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2017-06-03 17:00 -:-
74 KS HALNY KALNA LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
75 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA LKS ORZEŁ KOZY 2017-06-03 16:00 -:-
76 LKS SOKÓŁ ZABRZEG pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
77 GLKS II WILKOWICE LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2017-06-04 12:00 -:-
Kolejka 25
78 GLKS II WILKOWICE GKS CZARNI II JAWORZE 2017-06-11 16:00 -:-
79 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
80 LKS SOKÓŁ ZABRZEG BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-06-11 16:00 -:-
81 LKS ORZEŁ KOZY KS HALNY KALNA 2017-06-11 16:00 -:-
82 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE UKS ROTUZ - BRONÓW 2017-06-11 16:00 -:-
83 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-06-11 16:00 -:-
84 LKS LIGOTA CENTRUM LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-06-11 16:00 -:-
Kolejka 26
85 GKS CZARNI II JAWORZE LKS LIGOTA CENTRUM 2017-06-17 14:00 -:-
86 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2017-06-17 16:00 -:-
87 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2017-06-17 16:00 -:-
88 UKS ROTUZ - BRONÓW LKS ORZEŁ KOZY 2017-06-17 16:00 -:-
89 KS HALNY KALNA LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2017-06-17 16:00 -:-
90 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2017-06-17 16:00 -:-
91 GLKS II WILKOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam