Częstochowa: Klasa okręgowa "Football Factory-gII"

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 SPARTA LUBLINIEC 22 54 17 3 2 76:20
2 LZS MRZYGŁÓD 22 45 14 3 5 59:31
3 ZIELONI ŻARKI 22 44 13 5 4 51:23
4 JEDNOŚC BORONÓW 22 42 13 3 6 47:29
5 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 22 35 11 2 9 48:38
6 MLKS WOŹNIKI 22 32 9 5 8 34:30
7 CZARNI STARCZA 22 29 8 5 9 47:50
8 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 22 28 8 4 10 46:64
9 OLIMPIA HUTA STARA 22 22 6 4 12 39:48
10 UNIA KALETY 22 21 6 3 13 23:35
11 LISWARTA LISÓW 22 14 4 2 16 33:80
12 SIERAKÓW ŚLĄSKI 22 9 2 3 17 23:78

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek w sezonie 2016/2017

61 JEDNOŚC BORONÓW CZARNI STARCZA 2017-05-06 17:30 6:0
62 SPARTA LUBLINIEC LZS MRZYGŁÓD 2017-05-06 17:30 3:0
63 UNIA KALETY PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2017-04-29 17:00 0:1
64 LISWARTA LISÓW ZIELONI ŻARKI 2017-05-06 17:30 1:5
65 MLKS WOŹNIKI WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-04-29 17:00 1:3
66 SIERAKÓW ŚLĄSKI OLIMPIA HUTA STARA 2017-05-06 17:30 0:5

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 SIERAKÓW ŚLĄSKI JEDNOŚC BORONÓW 2016-08-13 17:00 0:4
2 MLKS WOŹNIKI OLIMPIA HUTA STARA 2016-08-13 17:00 4:3
3 LISWARTA LISÓW WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-08-13 17:00 2:6
4 UNIA KALETY ZIELONI ŻARKI 2016-08-13 17:00 1:0
5 SPARTA LUBLINIEC PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2016-08-13 17:00 4:1
6 CZARNI STARCZA LZS MRZYGŁÓD 2016-08-13 17:00 1:2
Kolejka 2
7 JEDNOŚC BORONÓW LZS MRZYGŁÓD 2016-08-20 17:00 1:6
8 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA CZARNI STARCZA 2016-08-20 17:00 2:0
9 ZIELONI ŻARKI SPARTA LUBLINIEC 2016-08-20 17:00 2:0
10 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY UNIA KALETY 2016-08-20 17:00 2:0
11 OLIMPIA HUTA STARA LISWARTA LISÓW 2016-08-20 17:00 3:1
12 SIERAKÓW ŚLĄSKI MLKS WOŹNIKI 2016-08-20 17:00 0:2
Kolejka 3
13 MLKS WOŹNIKI JEDNOŚC BORONÓW 2016-08-27 17:00 1:2
14 LISWARTA LISÓW SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-08-27 17:00 2:0
15 UNIA KALETY OLIMPIA HUTA STARA 2016-08-27 17:00 0:0
16 SPARTA LUBLINIEC WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-08-27 17:00 1:2
17 CZARNI STARCZA ZIELONI ŻARKI 2016-08-27 17:00 1:1
18 LZS MRZYGŁÓD PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2016-08-27 17:00 1:0
Kolejka 4
19 JEDNOŚC BORONÓW PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2016-09-03 17:00 2:2
20 ZIELONI ŻARKI LZS MRZYGŁÓD 2016-09-03 17:00 2:2
21 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY CZARNI STARCZA 2016-09-04 17:00 3:3
22 OLIMPIA HUTA STARA SPARTA LUBLINIEC 2016-09-03 17:00 0:2
23 SIERAKÓW ŚLĄSKI UNIA KALETY 2016-09-03 17:00 2:5
24 MLKS WOŹNIKI LISWARTA LISÓW 2016-09-03 17:00 4:1
Kolejka 5
25 LISWARTA LISÓW JEDNOŚC BORONÓW 2016-09-11 17:00 0:5
26 UNIA KALETY MLKS WOŹNIKI 2016-09-10 17:00 3:0
27 SPARTA LUBLINIEC SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-09-11 17:00 10:1
28 CZARNI STARCZA OLIMPIA HUTA STARA 2016-09-10 17:00 4:3
29 LZS MRZYGŁÓD WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-09-10 17:00 4:3
30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA ZIELONI ŻARKI 2016-09-10 17:00 3:0
Kolejka 6
31 JEDNOŚC BORONÓW ZIELONI ŻARKI 2016-09-18 12:00 0:2
32 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2016-09-18 17:00 0:4
33 OLIMPIA HUTA STARA LZS MRZYGŁÓD 2016-09-17 17:00 3:2
34 SIERAKÓW ŚLĄSKI CZARNI STARCZA 2016-09-17 17:00 4:3
35 MLKS WOŹNIKI SPARTA LUBLINIEC 2016-09-17 11:00 1:1
36 LISWARTA LISÓW UNIA KALETY 2016-09-17 17:00 0:2
Kolejka 7
37 UNIA KALETY JEDNOŚC BORONÓW 2016-09-24 16:00 0:1
38 SPARTA LUBLINIEC LISWARTA LISÓW 2016-09-24 16:00 6:1
39 CZARNI STARCZA MLKS WOŹNIKI 2016-09-24 16:00 2:4
40 LZS MRZYGŁÓD SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-09-25 16:00 3:0
41 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA OLIMPIA HUTA STARA 2016-09-24 16:00 3:2
42 ZIELONI ŻARKI WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-09-24 11:00 0:2
Kolejka 8
43 JEDNOŚC BORONÓW WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-10-01 16:00 3:2
44 OLIMPIA HUTA STARA ZIELONI ŻARKI 2016-09-28 16:30 1:4
45 SIERAKÓW ŚLĄSKI PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2016-10-01 16:00 1:1
46 MLKS WOŹNIKI LZS MRZYGŁÓD 2016-10-01 16:00 4:1
47 LISWARTA LISÓW CZARNI STARCZA 2016-10-01 16:00 1:5
48 UNIA KALETY SPARTA LUBLINIEC 2016-10-01 16:00 1:3
Kolejka 9
49 SPARTA LUBLINIEC JEDNOŚC BORONÓW 2016-10-09 12:00 2:0
50 CZARNI STARCZA UNIA KALETY 2016-10-08 16:00 3:1
51 LZS MRZYGŁÓD LISWARTA LISÓW 2016-10-09 16:00 8:1
52 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA MLKS WOŹNIKI 2016-10-08 16:00 0:1
53 ZIELONI ŻARKI SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-10-08 16:00 2:2
54 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY OLIMPIA HUTA STARA 2016-10-08 16:00 2:4
Kolejka 10
55 JEDNOŚC BORONÓW OLIMPIA HUTA STARA 2016-10-15 15:30 1:0
56 SIERAKÓW ŚLĄSKI WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-10-15 15:30 3:2
57 MLKS WOŹNIKI ZIELONI ŻARKI 2016-10-15 15:30 0:1
58 LISWARTA LISÓW PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2016-10-15 15:30 4:5
59 UNIA KALETY LZS MRZYGŁÓD 2016-10-15 15:30 2:0
60 SPARTA LUBLINIEC CZARNI STARCZA 2016-10-16 15:00 4:1
Kolejka 11
61 CZARNI STARCZA JEDNOŚC BORONÓW 2016-10-22 15:00 4:5
62 LZS MRZYGŁÓD SPARTA LUBLINIEC 2016-10-22 15:00 1:2
63 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA UNIA KALETY 2016-10-22 11:00 3:1
64 ZIELONI ŻARKI LISWARTA LISÓW 2016-10-22 15:00 6:1
65 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY MLKS WOŹNIKI 2016-10-22 15:00 1:1
66 OLIMPIA HUTA STARA SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-10-22 15:00 6:3
Kolejka 12
1 JEDNOŚC BORONÓW SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-10-29 15:00 2:1
2 OLIMPIA HUTA STARA MLKS WOŹNIKI 2016-10-29 15:00 1:1
3 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY LISWARTA LISÓW 2016-10-29 15:00 4:3
4 ZIELONI ŻARKI UNIA KALETY 2016-10-29 15:00 2:0
5 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA SPARTA LUBLINIEC 2016-10-29 15:00 1:5
6 LZS MRZYGŁÓD CZARNI STARCZA 2016-10-29 15:00 4:2
Kolejka 13
7 LZS MRZYGŁÓD JEDNOŚC BORONÓW 2016-11-06 13:00 2:1
8 CZARNI STARCZA PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2016-11-06 13:00 5:3
9 SPARTA LUBLINIEC ZIELONI ŻARKI 2016-11-05 13:00 0:0
10 UNIA KALETY WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-11-05 13:00 1:4
11 LISWARTA LISÓW OLIMPIA HUTA STARA 2016-11-05 14:00 0:1
12 MLKS WOŹNIKI SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-11-05 13:00 4:0
Kolejka 14
13 JEDNOŚC BORONÓW MLKS WOŹNIKI 2016-11-11 13:00 1:2
14 SIERAKÓW ŚLĄSKI LISWARTA LISÓW 2016-11-12 13:00 1:4
15 OLIMPIA HUTA STARA UNIA KALETY 2016-11-12 13:30 0:0
16 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY SPARTA LUBLINIEC 2016-11-11 13:00 2:8
17 ZIELONI ŻARKI CZARNI STARCZA 2016-11-13 13:00 2:2
18 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA LZS MRZYGŁÓD 2016-11-13 13:00 1:2
Kolejka 15
19 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA JEDNOŚC BORONÓW 2016-11-20 13:00 0:3
20 LZS MRZYGŁÓD ZIELONI ŻARKI 2016-11-19 11:00 3:1
21 CZARNI STARCZA WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-11-20 13:00 0:0
22 SPARTA LUBLINIEC OLIMPIA HUTA STARA 2016-11-20 13:00 5:1
23 UNIA KALETY SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-11-19 13:00 2:0
24 LISWARTA LISÓW MLKS WOŹNIKI 2016-11-20 13:00 2:1
Kolejka 16
25 JEDNOŚC BORONÓW LISWARTA LISÓW 2017-03-18 16:00 1:1
26 MLKS WOŹNIKI UNIA KALETY 2017-03-18 16:00 0:0
27 SIERAKÓW ŚLĄSKI SPARTA LUBLINIEC 2017-03-18 16:00 2:7
28 OLIMPIA HUTA STARA CZARNI STARCZA 2017-03-18 16:00 1:2
29 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY LZS MRZYGŁÓD 2017-03-18 16:00 1:6
30 ZIELONI ŻARKI PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2017-03-18 16:00 2:1
Kolejka 17
31 ZIELONI ŻARKI JEDNOŚC BORONÓW 2017-03-25 16:00 4:2
32 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-03-25 16:00 5:1
33 LZS MRZYGŁÓD OLIMPIA HUTA STARA 2017-03-25 16:00 4:1
34 CZARNI STARCZA SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-03-25 16:00 2:0
35 SPARTA LUBLINIEC MLKS WOŹNIKI 2017-03-25 16:00 2:0
36 UNIA KALETY LISWARTA LISÓW 2017-03-25 16:00 2:3
Kolejka 18
37 JEDNOŚC BORONÓW UNIA KALETY 2017-04-01 16:00 1:0
38 LISWARTA LISÓW SPARTA LUBLINIEC 2017-04-01 16:00 2:4
39 MLKS WOŹNIKI CZARNI STARCZA 2017-04-01 16:00 1:1
40 SIERAKÓW ŚLĄSKI LZS MRZYGŁÓD 2017-04-01 16:00 1:1
41 OLIMPIA HUTA STARA PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2017-04-01 16:00 1:2
42 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY ZIELONI ŻARKI 2017-04-01 16:00 0:8
Kolejka 19
43 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY JEDNOŚC BORONÓW 2017-04-08 16:00 0:2
44 ZIELONI ŻARKI OLIMPIA HUTA STARA 2017-04-08 16:00 1:0
45 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-04-08 16:00 4:0
46 LZS MRZYGŁÓD MLKS WOŹNIKI 2017-04-08 16:00 3:0
47 CZARNI STARCZA LISWARTA LISÓW 2017-04-08 16:00 4:0
48 SPARTA LUBLINIEC UNIA KALETY 2017-04-09 15:00 5:1
Kolejka 20
49 JEDNOŚC BORONÓW SPARTA LUBLINIEC 2017-04-15 16:00 0:0
50 UNIA KALETY CZARNI STARCZA 2017-04-15 16:00 1:2
51 LISWARTA LISÓW LZS MRZYGŁÓD 2017-04-15 12:00 1:1
52 MLKS WOŹNIKI PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2017-04-15 16:00 1:0
53 SIERAKÓW ŚLĄSKI ZIELONI ŻARKI 2017-04-15 16:00 0:4
54 OLIMPIA HUTA STARA WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-04-15 16:00 3:3
Kolejka 21
55 OLIMPIA HUTA STARA JEDNOŚC BORONÓW 2017-05-03 17:30 0:4
56 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-05-03 17:30 3:2
57 ZIELONI ŻARKI MLKS WOŹNIKI 2017-05-03 17:30 2:1
58 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA LISWARTA LISÓW 2017-05-03 17:30 6:2
59 LZS MRZYGŁÓD UNIA KALETY 2017-05-03 17:30 3:0
60 CZARNI STARCZA SPARTA LUBLINIEC 2017-05-03 17:30 0:2
Kolejka 22
61 JEDNOŚC BORONÓW CZARNI STARCZA 2017-05-06 17:30 6:0
62 SPARTA LUBLINIEC LZS MRZYGŁÓD 2017-05-06 17:30 3:0
63 UNIA KALETY PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2017-04-29 17:00 0:1
64 LISWARTA LISÓW ZIELONI ŻARKI 2017-05-06 17:30 1:5
65 MLKS WOŹNIKI WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-04-29 17:00 1:3
66 SIERAKÓW ŚLĄSKI OLIMPIA HUTA STARA 2017-05-06 17:30 0:5

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam