Rybnik: Klasa C

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS ŻAR SZEROKA 16 41 13 2 1 63:22
2 KS SZCZERBICE 15 29 9 2 4 59:34
3 LKS ZWONOWICE 15 28 9 1 5 48:29
4 LKS RUCH STANOWICE 15 28 8 4 3 30:21
5 LKS SKRBEŃSKO 15 26 8 2 5 46:28
6 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 15 23 7 2 6 49:38
7 KS LESZCZYNY 16 19 6 1 9 42:62
8 MKS 32 RADZIEJÓW II 16 12 4 0 12 26:54
9 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 16 9 3 0 13 18:62
10 KS KLESZCZÓW 15 9 3 0 12 28:59

Ostatnia kolejka (19) rozgrywek w sezonie 2016/2017

43 KS SZCZERBICE LKS ZWONOWICE 2017-05-20 15:30 3:3
44 LKS RUCH STANOWICE pauzuje w kolejce 0000-00-00 00:00 :
45 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II LKS ŻAR SZEROKA 2017-05-21 17:00 3:3
46 LKS SKRBEŃSKO KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 2017-05-20 17:00 7:0
47 PAUZJE KS KLESZCZÓW 0000-00-00 00:00 :
48 MKS 32 RADZIEJÓW II KS LESZCZYNY 2017-05-21 17:00 4:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS ŻAR SZEROKA LKS ZWONOWICE 2016-08-21 17:00 4:2
2 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE LKS RUCH STANOWICE 2016-08-21 17:00 1:2
3 KS KLESZCZÓW KS SZCZERBICE 2016-08-21 17:00 1:2
4 KS LESZCZYNY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
5 MKS 32 RADZIEJÓW II KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 2016-08-21 17:00 2:4
6 PAUZUJE LKS SKRBEŃSKO ---------- --:-- -:-
Kolejka 2
7 LKS ZWONOWICE LKS SKRBEŃSKO 2016-08-28 17:00 1:3
8 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II PAUZUJE ---------- --:-- -:-
9 MKS 32 RADZIEJÓW II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
10 KS SZCZERBICE KS LESZCZYNY 2016-08-28 17:00 5:3
11 LKS RUCH STANOWICE KS KLESZCZÓW 2016-08-28 17:00 3:0
12 LKS ŻAR SZEROKA KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 2016-08-28 17:00 4:1
Kolejka 3
13 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE LKS ZWONOWICE 2016-09-04 16:30 1:5
14 KS KLESZCZÓW LKS ŻAR SZEROKA 2016-09-04 16:30 1:5
15 KS LESZCZYNY LKS RUCH STANOWICE 2016-09-03 16:30 5:2
16 MKS 32 RADZIEJÓW II KS SZCZERBICE 2016-09-04 16:30 0:7
17 PAUZUJE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
18 LKS SKRBEŃSKO KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 2016-09-04 16:30 2:0
Kolejka 4
19 LKS ZWONOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 2016-09-11 16:00 7:2
20 LKS SKRBEŃSKO pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
21 KS SZCZERBICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
22 LKS RUCH STANOWICE MKS 32 RADZIEJÓW II 2016-09-11 16:00 3:0
23 LKS ŻAR SZEROKA KS LESZCZYNY 2016-09-10 16:00 4:0
24 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE KS KLESZCZÓW 2016-09-11 16:00 3:2
Kolejka 5
25 KS KLESZCZÓW LKS ZWONOWICE 2016-09-18 16:00 1:5
26 KS LESZCZYNY KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 2016-09-17 16:00 6:1
27 MKS 32 RADZIEJÓW II LKS ŻAR SZEROKA 2016-09-18 16:00 0:6
28 PAUZUJE LKS RUCH STANOWICE ---------- --:-- -:-
29 LKS SKRBEŃSKO KS SZCZERBICE 2016-09-18 16:00 4:3
30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 6
31 LKS ZWONOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
32 KS SZCZERBICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 2016-09-24 16:00 7:1
33 LKS RUCH STANOWICE LKS SKRBEŃSKO 2016-09-25 16:00 1:0
34 LKS ŻAR SZEROKA PAUZUJE ---------- --:-- -:-
35 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE MKS 32 RADZIEJÓW II 2016-09-25 16:00 4:3
36 KS KLESZCZÓW KS LESZCZYNY 2016-09-25 16:00 2:6
Kolejka 7
37 KS LESZCZYNY LKS ZWONOWICE 2016-10-01 15:30 0:2
38 MKS 32 RADZIEJÓW II KS KLESZCZÓW 2016-10-02 15:30 0:3
39 PAUZUJE KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE ---------- --:-- -:-
40 LKS SKRBEŃSKO LKS ŻAR SZEROKA 2016-10-02 15:30 1:2
41 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II LKS RUCH STANOWICE 2016-10-02 15:30 2:2
42 KS SZCZERBICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 8
43 LKS ZWONOWICE KS SZCZERBICE 2016-10-09 15:00 4:1
44 LKS RUCH STANOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
45 LKS ŻAR SZEROKA KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 2016-10-08 15:00 5:2
46 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE LKS SKRBEŃSKO 2016-10-09 15:00 0:2
47 KS KLESZCZÓW PAUZUJE ---------- --:-- -:-
48 KS LESZCZYNY MKS 32 RADZIEJÓW II 2016-10-08 15:00 5:2
Kolejka 9
49 MKS 32 RADZIEJÓW II LKS ZWONOWICE 2016-10-16 15:00 3:2
50 PAUZUJE KS LESZCZYNY ---------- --:-- -:-
51 LKS SKRBEŃSKO KS KLESZCZÓW 2016-10-16 15:00 9:1
52 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 2016-10-16 15:00 9:1
53 LKS ŻAR SZEROKA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
54 KS SZCZERBICE LKS RUCH STANOWICE 2016-10-15 15:00 1:2
Kolejka 10
55 LKS ZWONOWICE LKS RUCH STANOWICE 2016-10-23 15:00 2:1
56 LKS ŻAR SZEROKA KS SZCZERBICE 2016-10-22 15:00 4:1
57 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
58 KS KLESZCZÓW KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 2016-10-23 15:00 0:7
59 KS LESZCZYNY LKS SKRBEŃSKO 2016-10-22 15:00 3:1
60 MKS 32 RADZIEJÓW II PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 11
61 PAUZUJE LKS ZWONOWICE ---------- --:-- -:-
62 LKS SKRBEŃSKO MKS 32 RADZIEJÓW II 2016-10-29 14:30 5:1
63 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II KS LESZCZYNY 2016-10-30 14:30 6:0
64 KS KLESZCZÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
65 KS SZCZERBICE KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 2016-10-30 14:30 5:1
66 LKS RUCH STANOWICE LKS ŻAR SZEROKA 2016-10-29 14:30 2:2
Kolejka 12
1 LKS ZWONOWICE LKS ŻAR SZEROKA 2017-03-26 15:30 3:2
2 LKS RUCH STANOWICE KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 2017-03-26 15:30 3:0
3 KS SZCZERBICE KS KLESZCZÓW 2017-03-26 15:30 5:3
4 KS LESZCZYNY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
5 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II MKS 32 RADZIEJÓW II 2017-03-26 15:30 1:2
6 LKS SKRBEŃSKO PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 13
7 LKS SKRBEŃSKO LKS ZWONOWICE 2017-04-01 16:00 5:1
8 PAUZUJE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II ---------- --:-- -:-
9 MKS 32 RADZIEJÓW II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
10 KS LESZCZYNY KS SZCZERBICE 2017-04-01 16:00 2:8
11 KS KLESZCZÓW LKS RUCH STANOWICE 2017-04-02 16:00 3:4
12 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE LKS ŻAR SZEROKA 2017-04-02 16:00 0:6
Kolejka 14
13 LKS ZWONOWICE KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 2017-04-09 16:00 2:0
14 LKS ŻAR SZEROKA KS KLESZCZÓW 2017-04-08 16:00 3:0
15 LKS RUCH STANOWICE KS LESZCZYNY 2017-04-09 16:00 1:1
16 KS SZCZERBICE MKS 32 RADZIEJÓW II 2017-04-08 16:00 3:1
17 PAUZUJE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
18 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II LKS SKRBEŃSKO 2017-04-09 16:00 7:1
Kolejka 15
19 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II LKS ZWONOWICE 2017-04-23 16:30 2:1
20 LKS SKRBEŃSKO pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
21 PAUZUJE KS SZCZERBICE ---------- --:-- -:-
22 MKS 32 RADZIEJÓW II LKS RUCH STANOWICE 2017-04-23 16:30 1:2
23 KS LESZCZYNY LKS ŻAR SZEROKA 2017-04-22 16:30 2:6
24 KS KLESZCZÓW KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 2017-04-23 16:30 0:3
Kolejka 16
25 LKS ZWONOWICE KS KLESZCZÓW 2017-06-10 17:00 -:-
26 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE KS LESZCZYNY 2017-05-03 17:00 2:4
27 LKS ŻAR SZEROKA MKS 32 RADZIEJÓW II 2017-05-03 17:00 4:3
28 LKS RUCH STANOWICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
29 KS SZCZERBICE LKS SKRBEŃSKO 2017-05-03 17:00 3:3
30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 17
31 LKS ZWONOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
32 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II KS SZCZERBICE 2017-05-07 17:00 2:5
33 LKS SKRBEŃSKO LKS RUCH STANOWICE 2017-05-06 17:00 2:2
34 PAUZUJE LKS ŻAR SZEROKA ---------- --:-- -:-
35 MKS 32 RADZIEJÓW II KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 2017-05-07 17:00 2:0
36 KS LESZCZYNY KS KLESZCZÓW 2017-05-06 17:00 2:8
Kolejka 18
37 LKS ZWONOWICE KS LESZCZYNY 2017-05-14 17:00 8:1
38 KS KLESZCZÓW MKS 32 RADZIEJÓW II 2017-05-14 17:00 3:2
39 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
40 LKS ŻAR SZEROKA LKS SKRBEŃSKO 2017-05-13 17:00 3:1
41 LKS RUCH STANOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 2017-05-13 17:00 0:1
42 KS SZCZERBICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 19
43 KS SZCZERBICE LKS ZWONOWICE 2017-05-20 15:30 3:3
44 LKS RUCH STANOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
45 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II LKS ŻAR SZEROKA 2017-05-21 17:00 3:3
46 LKS SKRBEŃSKO KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 2017-05-20 17:00 7:0
47 PAUZUJE KS KLESZCZÓW ---------- --:-- -:-
48 MKS 32 RADZIEJÓW II KS LESZCZYNY 2017-05-21 17:00 4:2
Kolejka 20
49 LKS ZWONOWICE MKS 32 RADZIEJÓW II 2017-05-28 17:00 -:-
50 KS LESZCZYNY PAUZUJE ---------- --:-- -:-
51 KS KLESZCZÓW LKS SKRBEŃSKO 2017-05-28 17:00 -:-
52 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 2017-05-28 17:00 -:-
53 LKS ŻAR SZEROKA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
54 LKS RUCH STANOWICE KS SZCZERBICE 2017-05-28 17:00 -:-
Kolejka 21
55 LKS RUCH STANOWICE LKS ZWONOWICE 2017-06-04 17:00 -:-
56 KS SZCZERBICE LKS ŻAR SZEROKA 2017-06-04 17:00 -:-
57 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
58 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II KS KLESZCZÓW 2017-06-04 17:00 -:-
59 LKS SKRBEŃSKO KS LESZCZYNY 2017-06-04 17:00 -:-
60 PAUZUJE MKS 32 RADZIEJÓW II ---------- --:-- -:-
Kolejka 22
61 LKS ZWONOWICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
62 MKS 32 RADZIEJÓW II LKS SKRBEŃSKO 2017-06-11 17:00 -:-
63 KS LESZCZYNY KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 2017-06-11 17:00 -:-
64 KS KLESZCZÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
65 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE KS SZCZERBICE 2017-06-11 17:00 -:-
66 LKS ŻAR SZEROKA LKS RUCH STANOWICE 2017-06-11 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam