Rybnik: Klasa B

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 12 29 9 2 1 48:19
2 LKS II BEŁK 12 26 8 2 2 40:16
3 SKF ROWIEŃ 12 26 8 2 2 39:24
4 LKS ORZEŁ PALOWICE 12 25 8 1 3 40:25
5 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 12 24 7 3 2 36:18
6 LKS DĄB DĘBIEŃSKO 12 19 5 4 3 30:17
7 LKS OLZA GODÓW 12 16 5 1 6 32:25
8 LKS ORZEŁ JANKOWICE 12 13 4 1 7 27:37
9 KS INTER KROSTOSZOWICE 12 13 4 1 7 21:32
10 MKS POLARIS ŻORY 12 12 4 0 8 23:48
11 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 12 10 3 1 8 27:34
12 LKS GRANICA RUPTAWA II 12 7 1 4 7 25:47
13 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 12 3 1 0 11 8:54

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek w sezonie 2016/2017

85 LKS II BEŁK LKS ORZEŁ PALOWICE 2016-11-13 13:00 7:2
86 LKS OLZA GODÓW SKF ROWIEŃ 2016-11-13 13:00 3:4
87 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2016-11-12 13:00 5:1
88 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS GRANICA RUPTAWA II 2016-11-12 13:00 2:0
89 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II pauzuje w kolejce 0000-00-00 00:00 :
90 LKS DĄB DĘBIEŃSKO LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2016-11-11 13:00 2:3
91 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW MKS POLARIS ŻORY 2016-11-12 13:00 10:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 MKS POLARIS ŻORY LKS ORZEŁ PALOWICE 2016-08-21 17:00 2:7
2 LKS DĄB DĘBIEŃSKO KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-08-21 17:00 1:1
3 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
4 LKS GRANICA RUPTAWA II LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2016-08-21 17:00 2:2
5 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-08-20 17:00 2:0
6 SKF ROWIEŃ LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-08-21 17:00 3:3
7 LKS II BEŁK LKS OLZA GODÓW 2016-08-21 17:00 3:2
Kolejka 2
8 LKS ORZEŁ PALOWICE LKS OLZA GODÓW 2016-08-27 17:00 4:2
9 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS II BEŁK 2016-08-27 17:00 0:2
10 KS INTER KROSTOSZOWICE SKF ROWIEŃ 2016-08-28 17:00 2:4
11 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2016-08-28 17:00 4:0
12 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS GRANICA RUPTAWA II 2016-08-27 17:00 8:1
13 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
14 MKS POLARIS ŻORY LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2016-08-28 17:00 2:1
Kolejka 3
15 LKS DĄB DĘBIEŃSKO LKS ORZEŁ PALOWICE 2016-09-04 16:30 2:0
16 MKS POLARIS ŻORY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
17 LKS GRANICA RUPTAWA II KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-09-04 16:30 2:2
18 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2016-09-04 16:30 1:5
19 SKF ROWIEŃ LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2016-09-03 16:30 4:3
20 LKS II BEŁK KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-09-04 16:30 3:1
21 LKS OLZA GODÓW LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-09-04 16:30 1:0
Kolejka 4
22 LKS ORZEŁ PALOWICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-09-10 16:00 3:1
23 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS OLZA GODÓW 2016-09-11 16:00 1:0
24 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II LKS II BEŁK 2016-09-11 16:00 3:1
25 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE SKF ROWIEŃ 2016-09-11 16:00 3:3
26 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2016-09-10 16:00 3:0
27 MKS POLARIS ŻORY LKS GRANICA RUPTAWA II 2016-09-10 16:00 3:0
28 LKS DĄB DĘBIEŃSKO pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 5
29 LKS ORZEŁ PALOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
30 LKS GRANICA RUPTAWA II LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2016-09-18 16:00 3:3
31 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA MKS POLARIS ŻORY 2016-09-17 16:00 3:4
32 SKF ROWIEŃ KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-09-17 16:00 3:4
33 LKS II BEŁK LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2016-09-18 16:00 3:3
34 LKS OLZA GODÓW LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2016-09-18 16:00 4:3
35 LKS ORZEŁ JANKOWICE KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-09-17 16:00 3:2
Kolejka 6
36 LKS ORZEŁ PALOWICE KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-09-24 16:00 4:3
37 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-09-25 16:00 4:1
38 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS OLZA GODÓW 2016-09-24 16:00 3:2
39 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS II BEŁK 2016-09-24 16:00 1:0
40 MKS POLARIS ŻORY SKF ROWIEŃ 2016-09-25 16:00 1:2
41 LKS DĄB DĘBIEŃSKO LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2016-09-24 16:00 3:0
42 LKS GRANICA RUPTAWA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 7
43 LKS GRANICA RUPTAWA II LKS ORZEŁ PALOWICE 2016-10-02 15:30 2:2
44 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
45 SKF ROWIEŃ LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2016-10-01 15:30 2:1
46 LKS II BEŁK MKS POLARIS ŻORY 2016-10-02 15:30 6:1
47 LKS OLZA GODÓW KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-10-02 15:30 2:3
48 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2016-10-01 15:30 0:4
49 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2016-10-01 15:30 3:1
Kolejka 8
50 LKS ORZEŁ PALOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2016-10-08 15:00 3:1
51 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-10-09 15:00 8:2
52 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-10-08 15:00 4:1
53 MKS POLARIS ŻORY LKS OLZA GODÓW 2016-10-09 15:00 1:4
54 LKS DĄB DĘBIEŃSKO LKS II BEŁK 2016-10-08 15:00 0:0
55 SKF ROWIEŃ pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
56 LKS GRANICA RUPTAWA II LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2016-10-09 15:00 9:0
Kolejka 9
57 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA LKS ORZEŁ PALOWICE 2016-10-15 15:00 0:8
58 SKF ROWIEŃ LKS GRANICA RUPTAWA II 2016-10-15 15:00 6:0
59 LKS II BEŁK pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
60 LKS OLZA GODÓW LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2016-10-16 15:00 1:1
61 LKS ORZEŁ JANKOWICE MKS POLARIS ŻORY 2016-10-15 15:00 5:2
62 KS INTER KROSTOSZOWICE KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-10-16 15:00 1:1
63 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2016-10-16 15:00 2:3
Kolejka 10
64 LKS ORZEŁ PALOWICE LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2016-10-22 15:00 2:0
65 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2016-10-22 15:00 5:0
66 MKS POLARIS ŻORY KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-10-23 15:00 1:3
67 LKS DĄB DĘBIEŃSKO LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-10-23 15:00 7:2
68 LKS OLZA GODÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
69 LKS GRANICA RUPTAWA II LKS II BEŁK 2016-10-23 15:00 1:7
70 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA SKF ROWIEŃ 2016-10-22 15:00 0:3
Kolejka 11
71 SKF ROWIEŃ LKS ORZEŁ PALOWICE 2016-10-29 14:30 3:1
72 LKS II BEŁK LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2016-10-30 14:30 5:0
73 LKS OLZA GODÓW LKS GRANICA RUPTAWA II 2016-10-29 14:30 6:1
74 LKS ORZEŁ JANKOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
75 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2016-10-30 14:30 1:5
76 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II MKS POLARIS ŻORY 2016-10-30 14:30 2:4
77 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-10-30 14:30 3:0
Kolejka 12
78 LKS ORZEŁ PALOWICE KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-11-05 13:30 4:2
79 MKS POLARIS ŻORY LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2016-11-06 13:30 1:5
80 LKS DĄB DĘBIEŃSKO LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2016-11-06 13:30 4:2
81 KS INTER KROSTOSZOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
82 LKS GRANICA RUPTAWA II LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-11-06 13:30 4:6
83 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA LKS OLZA GODÓW 2016-11-05 13:30 1:5
84 SKF ROWIEŃ LKS II BEŁK 2016-11-05 13:30 2:3
Kolejka 13
85 LKS II BEŁK LKS ORZEŁ PALOWICE 2016-11-13 13:00 7:2
86 LKS OLZA GODÓW SKF ROWIEŃ 2016-11-13 13:00 3:4
87 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2016-11-12 13:00 5:1
88 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS GRANICA RUPTAWA II 2016-11-12 13:00 2:0
89 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
90 LKS DĄB DĘBIEŃSKO LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2016-11-11 13:00 2:3
91 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW MKS POLARIS ŻORY 2016-11-12 13:00 10:1
Kolejka 14
1 LKS ORZEŁ PALOWICE MKS POLARIS ŻORY 2017-03-25 15:30 -:-
2 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2017-03-25 15:30 -:-
3 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
4 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II LKS GRANICA RUPTAWA II 2017-03-26 15:30 -:-
5 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-03-25 15:30 -:-
6 LKS ORZEŁ JANKOWICE SKF ROWIEŃ 2017-03-26 15:30 -:-
7 LKS OLZA GODÓW LKS II BEŁK 2017-03-25 15:30 -:-
Kolejka 15
8 LKS OLZA GODÓW LKS ORZEŁ PALOWICE 2017-04-02 16:00 -:-
9 LKS II BEŁK LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-04-02 16:00 -:-
10 SKF ROWIEŃ KS INTER KROSTOSZOWICE 2017-04-02 16:00 -:-
11 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2017-04-02 16:00 -:-
12 LKS GRANICA RUPTAWA II LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-04-02 16:00 -:-
13 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
14 LKS DĄB DĘBIEŃSKO MKS POLARIS ŻORY 2017-04-02 16:00 -:-
Kolejka 16
15 LKS ORZEŁ PALOWICE LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2017-04-08 16:00 -:-
16 MKS POLARIS ŻORY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
17 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS GRANICA RUPTAWA II 2017-04-08 16:00 -:-
18 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-04-09 16:00 -:-
19 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II SKF ROWIEŃ 2017-04-09 16:00 -:-
20 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS II BEŁK 2017-04-08 16:00 -:-
21 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS OLZA GODÓW 2017-04-09 16:00 -:-
Kolejka 17
22 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS ORZEŁ PALOWICE 2017-04-23 16:30 -:-
23 LKS OLZA GODÓW KS INTER KROSTOSZOWICE 2017-04-23 16:30 -:-
24 LKS II BEŁK LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2017-04-23 16:30 -:-
25 SKF ROWIEŃ LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-04-23 16:30 -:-
26 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-04-23 16:30 -:-
27 LKS GRANICA RUPTAWA II MKS POLARIS ŻORY 2017-04-23 16:30 -:-
28 LKS DĄB DĘBIEŃSKO pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 18
29 LKS ORZEŁ PALOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
30 LKS DĄB DĘBIEŃSKO LKS GRANICA RUPTAWA II 2017-04-30 16:30 -:-
31 MKS POLARIS ŻORY LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-04-30 16:30 -:-
32 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW SKF ROWIEŃ 2017-04-29 16:30 -:-
33 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS II BEŁK 2017-04-30 16:30 -:-
34 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II LKS OLZA GODÓW 2017-04-30 11:00 -:-
35 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-04-29 16:30 -:-
Kolejka 19
36 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS ORZEŁ PALOWICE 2017-05-03 17:00 -:-
37 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2017-05-03 17:00 -:-
38 LKS OLZA GODÓW LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-05-03 17:00 -:-
39 LKS II BEŁK KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-05-03 17:00 -:-
40 SKF ROWIEŃ MKS POLARIS ŻORY 2017-05-03 17:00 -:-
41 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2017-05-03 17:00 -:-
42 LKS GRANICA RUPTAWA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 20
43 LKS ORZEŁ PALOWICE LKS GRANICA RUPTAWA II 2017-05-06 17:00 -:-
44 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
45 LKS DĄB DĘBIEŃSKO SKF ROWIEŃ 2017-05-07 17:00 -:-
46 MKS POLARIS ŻORY LKS II BEŁK 2017-05-07 17:00 -:-
47 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS OLZA GODÓW 2017-05-06 17:00 -:-
48 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-05-07 17:00 -:-
49 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II KS INTER KROSTOSZOWICE 2017-05-07 17:00 -:-
Kolejka 21
50 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II LKS ORZEŁ PALOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
51 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
52 LKS ORZEŁ JANKOWICE KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-05-14 17:00 -:-
53 LKS OLZA GODÓW MKS POLARIS ŻORY 2017-05-14 17:00 -:-
54 LKS II BEŁK LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2017-05-14 17:00 -:-
55 SKF ROWIEŃ pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
56 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA LKS GRANICA RUPTAWA II 2017-05-14 17:00 -:-
Kolejka 22
57 LKS ORZEŁ PALOWICE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-05-20 17:00 -:-
58 LKS GRANICA RUPTAWA II SKF ROWIEŃ 2017-05-21 17:00 -:-
59 LKS II BEŁK pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
60 LKS DĄB DĘBIEŃSKO LKS OLZA GODÓW 2017-05-21 17:00 -:-
61 MKS POLARIS ŻORY LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-05-21 17:00 -:-
62 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW KS INTER KROSTOSZOWICE 2017-05-20 17:00 -:-
63 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2017-05-21 17:00 -:-
Kolejka 23
64 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS ORZEŁ PALOWICE 2017-05-28 17:00 -:-
65 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-05-27 17:00 -:-
66 KS INTER KROSTOSZOWICE MKS POLARIS ŻORY 2017-05-27 17:00 -:-
67 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2017-05-28 17:00 -:-
68 LKS OLZA GODÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
69 LKS II BEŁK LKS GRANICA RUPTAWA II 2017-05-28 17:00 -:-
70 SKF ROWIEŃ LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-05-28 17:00 -:-
Kolejka 24
71 LKS ORZEŁ PALOWICE SKF ROWIEŃ 2017-06-03 17:00 -:-
72 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA LKS II BEŁK 2017-06-04 17:00 -:-
73 LKS GRANICA RUPTAWA II LKS OLZA GODÓW 2017-06-04 17:00 -:-
74 LKS ORZEŁ JANKOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
75 LKS DĄB DĘBIEŃSKO KS INTER KROSTOSZOWICE 2017-06-04 17:00 -:-
76 MKS POLARIS ŻORY LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2017-06-04 17:00 -:-
77 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 25
78 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS ORZEŁ PALOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
79 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE MKS POLARIS ŻORY 2017-06-11 17:00 -:-
80 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2017-06-11 17:00 -:-
81 KS INTER KROSTOSZOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
82 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS GRANICA RUPTAWA II 2017-06-11 17:00 -:-
83 LKS OLZA GODÓW LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-06-11 17:00 -:-
84 LKS II BEŁK SKF ROWIEŃ 2017-06-11 17:00 -:-
Kolejka 26
85 LKS ORZEŁ PALOWICE LKS II BEŁK 2017-06-18 17:00 -:-
86 SKF ROWIEŃ LKS OLZA GODÓW 2017-06-18 17:00 -:-
87 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-06-18 17:00 -:-
88 LKS GRANICA RUPTAWA II KS INTER KROSTOSZOWICE 2017-06-18 17:00 -:-
89 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
90 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS DĄB DĘBIEŃSKO 2017-06-18 17:00 -:-
91 MKS POLARIS ŻORY KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-06-18 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam