Rybnik: Klasa A

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 19 49 16 1 2 112:19
2 MKS 32 RADZIEJÓW 19 44 14 2 3 67:24
3 MKS CZERWIONKA 19 41 13 2 4 55:19
4 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 18 37 12 1 5 42:27
5 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 18 36 11 3 4 50:31
6 LKS BARANOWICE 19 32 10 2 7 47:33
7 KS GÓRNIK RADLIN 19 31 8 7 4 39:26
8 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 18 29 9 2 7 49:38
9 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 19 29 9 2 8 58:47
10 TKKF ZUCH ORZEPOWICE 19 24 7 3 9 49:47
11 LKS START MSZANA 19 24 7 3 9 23:31
12 KP KAMIEŃ 18 21 6 3 9 30:55
13 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 19 21 7 0 12 32:60
14 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 19 18 4 6 9 15:49
15 MKS ŻORY 19 16 5 1 13 31:54
16 KS WICHER WILCHWY 19 14 4 2 13 25:53
17 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 19 11 3 2 14 28:68
18 KS POLONIA NIEWIADOM 19 8 2 2 15 18:89

Ostatnia kolejka (19) rozgrywek w sezonie 2016/2017

10 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2017-03-19 15:30 0:8
11 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2017-03-19 18:15:00 4:0
12 LKS START MSZANA MKS ŻORY 2017-03-18 15:30 1:4
13 KS GÓRNIK RADLIN KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-03-18 15:30 1:1
14 KP KAMIEŃ GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2017-03-19 15:30 2:5
15 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC MKS 32 RADZIEJÓW 2017-03-19 15:30 0:3
16 KS POLONIA NIEWIADOM LKS BARANOWICE 2017-03-18 15:30 1:4
17 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-03-18 15:30 5:1
18 MKS CZERWIONKA KS WICHER WILCHWY 2017-03-18 15:30 1:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KS WICHER WILCHWY KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2016-08-13 17:00 0:4
2 MKS CZERWIONKA TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2016-08-13 17:00 7:0
3 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE LKS BARANOWICE 2016-08-13 17:00 1:3
4 KS POLONIA NIEWIADOM MKS 32 RADZIEJÓW 2016-08-13 17:00 0:6
5 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-08-13 17:00 5:2
6 KP KAMIEŃ KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-08-13 17:00 1:4
7 KS GÓRNIK RADLIN MKS ŻORY 2016-08-13 17:00 3:0
8 LKS START MSZANA LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-08-13 17:00 3:1
9 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-08-13 17:00 3:2
Kolejka 2
10 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2016-08-15 17:00 8:1
11 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-08-15 17:00 2:2
12 MKS ŻORY LKS START MSZANA 2016-08-15 17:00 0:0
13 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE KS GÓRNIK RADLIN 2016-08-15 17:00 3:0
14 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KP KAMIEŃ 2016-08-15 17:00 3:0
15 MKS 32 RADZIEJÓW LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-08-15 17:00 3:1
16 LKS BARANOWICE KS POLONIA NIEWIADOM 2016-08-15 17:00 5:1
17 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2016-08-15 17:00 1:3
18 KS WICHER WILCHWY MKS CZERWIONKA 2016-08-15 17:00 0:4
Kolejka 3
19 MKS CZERWIONKA KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2016-08-20 17:00 3:1
20 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS WICHER WILCHWY 2016-08-20 17:00 4:4
21 KS POLONIA NIEWIADOM TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2016-08-20 17:00 2:7
22 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC LKS BARANOWICE 2016-08-21 17:00 3:2
23 KP KAMIEŃ MKS 32 RADZIEJÓW 2016-08-21 17:00 0:8
24 KS GÓRNIK RADLIN GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-08-20 17:00 1:1
25 LKS START MSZANA KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-08-20 17:00 1:0
26 MKS ŻORY TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-08-20 17:00 3:0
27 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-08-21 17:00 5:0
Kolejka 4
28 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-08-27 17:00 9:0
29 MKS ŻORY KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2016-08-27 17:00 3:4
30 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-08-27 17:00 4:1
31 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS START MSZANA 2016-08-27 17:00 3:0
32 MKS 32 RADZIEJÓW KS GÓRNIK RADLIN 2016-08-31 17:00 1:1
33 KP KAMIEŃ LKS BARANOWICE 2016-08-28 17:00 1:6
34 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-08-27 17:00 1:4
35 KS WICHER WILCHWY KS POLONIA NIEWIADOM 2016-08-27 17:00 0:1
36 MKS CZERWIONKA LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2016-08-27 17:00 5:2
Kolejka 5
37 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2016-09-03 16:30 2:3
38 KS POLONIA NIEWIADOM MKS CZERWIONKA 2016-09-03 16:30 2:5
39 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KS WICHER WILCHWY 2016-09-04 16:30 6:0
40 KP KAMIEŃ TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2016-09-04 16:30 4:1
41 KS GÓRNIK RADLIN LKS BARANOWICE 2016-09-03 16:30 1:1
42 LKS START MSZANA MKS 32 RADZIEJÓW 2016-09-03 16:30 1:0
43 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-09-03 16:30 2:2
44 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-09-04 16:30 1:4
45 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE MKS ŻORY 2016-09-04 16:30 2:1
Kolejka 6
46 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA MKS ŻORY 2016-09-10 16:00 12:2
47 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-09-10 16:00 1:2
48 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2016-09-10 16:00 4:1
49 MKS 32 RADZIEJÓW TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-09-10 16:00 2:1
50 LKS BARANOWICE LKS START MSZANA 2016-09-11 16:00 0:2
51 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA KS GÓRNIK RADLIN 2016-09-10 16:00 1:1
52 KS WICHER WILCHWY KP KAMIEŃ 2016-09-10 16:00 0:2
53 MKS CZERWIONKA LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-09-10 16:00 1:1
54 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS POLONIA NIEWIADOM 2016-09-10 16:00 10:1
Kolejka 7
55 KS POLONIA NIEWIADOM KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2016-09-17 16:00 0:16
56 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2016-09-18 16:00 3:2
57 KP KAMIEŃ MKS CZERWIONKA 2016-09-18 16:00 0:3
58 KS GÓRNIK RADLIN KS WICHER WILCHWY 2016-09-17 16:00 1:2
59 LKS START MSZANA TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2016-09-17 16:00 2:1
60 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS BARANOWICE 2016-09-17 16:00 1:5
61 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE MKS 32 RADZIEJÓW 2016-09-18 16:00 4:7
62 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-09-18 16:00 1:4
63 MKS ŻORY KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-09-17 16:00 0:3
Kolejka 8
64 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-09-24 16:00 6:0
65 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE MKS ŻORY 2016-09-24 16:00 3:0
66 MKS 32 RADZIEJÓW LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-09-24 16:00 3:0
67 LKS BARANOWICE KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2016-09-25 16:00 4:2
68 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-09-24 16:00 1:9
69 KS WICHER WILCHWY LKS START MSZANA 2016-09-24 16:00 0:1
70 MKS CZERWIONKA KS GÓRNIK RADLIN 2016-09-24 16:00 0:2
71 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KP KAMIEŃ 2016-09-24 16:00 9:1
72 KS POLONIA NIEWIADOM LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-09-24 16:00 0:7
Kolejka 9
73 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2016-10-02 15:30 0:4
74 KP KAMIEŃ KS POLONIA NIEWIADOM 2016-10-02 15:30 4:4
75 KS GÓRNIK RADLIN LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2016-10-01 15:30 4:1
76 LKS START MSZANA MKS CZERWIONKA 2016-10-02 14:30 0:4
77 TKKF ZUCH ORZEPOWICE KS WICHER WILCHWY 2016-10-01 15:30 3:0
78 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2016-10-02 15:30 3:1
79 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE LKS BARANOWICE 2016-10-02 15:30 0:0
80 MKS ŻORY MKS 32 RADZIEJÓW 2016-10-01 15:30 1:5
81 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-10-01 15:30 2:3
Kolejka 10
82 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-10-08 15:00 4:2
83 MKS 32 RADZIEJÓW KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-10-08 15:00 7:3
84 LKS BARANOWICE MKS ŻORY 2016-10-09 15:00 2:0
85 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-10-08 15:00 0:0
86 KS WICHER WILCHWY KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2016-10-08 15:00 2:1
87 MKS CZERWIONKA TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-10-08 15:00 3:1
88 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE LKS START MSZANA 2016-10-08 15:00 2:1
89 KS POLONIA NIEWIADOM KS GÓRNIK RADLIN 2016-10-08 15:00 1:1
90 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KP KAMIEŃ 2016-10-09 15:00 2:3
Kolejka 11
91 KP KAMIEŃ KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2016-10-16 15:00 3:3
92 KS GÓRNIK RADLIN LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-10-15 15:00 3:3
93 LKS START MSZANA KS POLONIA NIEWIADOM 2016-10-15 15:00 4:0
94 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2016-10-15 15:00 6:1
95 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE MKS CZERWIONKA 2016-10-16 15:00 0:1
96 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE KS WICHER WILCHWY 2016-10-16 15:00 3:2
97 MKS ŻORY TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2016-10-15 15:00 1:3
98 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE LKS BARANOWICE 2016-10-15 15:00 1:0
99 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE MKS 32 RADZIEJÓW 2016-10-15 15:00 1:1
Kolejka 12
100 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA MKS 32 RADZIEJÓW 2016-10-22 15:00 4:2
101 LKS BARANOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-10-22 15:00 3:2
102 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-10-22 15:00 2:3
103 KS WICHER WILCHWY MKS ŻORY 2016-10-22 15:00 3:1
104 MKS CZERWIONKA LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-10-22 15:00 6:0
105 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2016-10-22 13:00 3:0
106 KS POLONIA NIEWIADOM TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-10-22 15:00 1:4
107 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC LKS START MSZANA 2016-10-23 15:00 3:1
108 KP KAMIEŃ KS GÓRNIK RADLIN 2016-10-23 15:00 1:2
Kolejka 13
109 KS GÓRNIK RADLIN KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2016-10-29 14:30 2:1
110 LKS START MSZANA KP KAMIEŃ 2016-10-29 14:30 1:3
111 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-10-29 14:30 3:4
112 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE KS POLONIA NIEWIADOM 2016-10-30 14:30 1:0
113 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2016-10-30 14:30 0:0
114 MKS ŻORY MKS CZERWIONKA 2016-10-29 14:30 0:3
115 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE KS WICHER WILCHWY 2016-10-29 14:30 4:1
116 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2016-10-29 14:30 4:1
117 MKS 32 RADZIEJÓW LKS BARANOWICE 2016-10-29 14:30 2:0
Kolejka 14
118 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS BARANOWICE 2016-11-05 13:30 6:1
119 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA MKS 32 RADZIEJÓW 2016-11-05 13:30 1:3
120 KS WICHER WILCHWY GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-11-05 13:30 1:2
121 MKS CZERWIONKA KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-11-05 13:30 0:2
122 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE MKS ŻORY 2016-11-05 13:30 5:2
123 KS POLONIA NIEWIADOM LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-11-05 13:30 2:0
124 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2016-11-06 13:30 2:3
125 KP KAMIEŃ TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-11-06 13:30 1:2
126 KS GÓRNIK RADLIN LKS START MSZANA 2016-11-05 13:30 3:2
Kolejka 15
127 LKS START MSZANA KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2016-11-11 13:00 0:3
128 TKKF ZUCH ORZEPOWICE KS GÓRNIK RADLIN 2016-11-11 13:00 1:5
129 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE KP KAMIEŃ 2016-11-11 13:00 1:2
130 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-11-11 13:00 0:4
131 MKS ŻORY KS POLONIA NIEWIADOM 2016-11-11 13:00 5:1
132 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2016-11-11 13:00 2:0
133 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE MKS CZERWIONKA 2016-11-11 13:00 4:2
134 MKS 32 RADZIEJÓW KS WICHER WILCHWY 2016-11-11 13:00 2:5
135 LKS BARANOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2016-11-11 13:00 4:1
Kolejka 16
136 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2016-11-13 13:00 8:0
137 KS WICHER WILCHWY LKS BARANOWICE 2016-11-13 13:00 1:3
138 MKS CZERWIONKA MKS 32 RADZIEJÓW 2016-11-13 13:00 0:1
139 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-11-13 13:00 4:1
140 KS POLONIA NIEWIADOM KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-11-13 13:00 0:2
141 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC MKS ŻORY 2016-11-13 13:00 0:4
142 KP KAMIEŃ LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-11-13 13:00 0:0
143 KS GÓRNIK RADLIN KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2016-11-13 13:00 4:0
144 LKS START MSZANA TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-11-13 13:00 2:2
Kolejka 17
145 TKKF ZUCH ORZEPOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2016-11-19 13:00 0:7
146 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE LKS START MSZANA 2016-11-19 13:00 1:0
147 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE KS GÓRNIK RADLIN 2016-11-20 13:00 3:2
148 MKS ŻORY KP KAMIEŃ 2016-11-19 13:00 1:2
149 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-11-19 13:00 3:1
150 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS POLONIA NIEWIADOM 2016-11-19 13:00 4:1
151 MKS 32 RADZIEJÓW LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2016-11-26 13:00 7:1
152 LKS BARANOWICE MKS CZERWIONKA 2016-11-20 13:00 2:4
153 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA KS WICHER WILCHWY 2016-11-19 13:00 5:2
Kolejka 18
1 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS WICHER WILCHWY 2017-03-11 15:00 5:1
2 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA MKS CZERWIONKA 2017-03-11 15:00 0:3
3 LKS BARANOWICE LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-03-12 15:00 2:3
4 MKS 32 RADZIEJÓW KS POLONIA NIEWIADOM 2017-03-11 15:00 4:0
5 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-04-15 15:00 -:-
6 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE KP KAMIEŃ 2017-04-15 15:00 -:-
7 MKS ŻORY KS GÓRNIK RADLIN 2017-03-12 14:30 3:2
8 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE LKS START MSZANA 2017-03-12 15:30 1:1
9 TKKF ZUCH ORZEPOWICE KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2017-03-11 15:00 5:1
Kolejka 19
10 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2017-03-19 15:30 0:8
11 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2017-03-19 18:15 4:0
12 LKS START MSZANA MKS ŻORY 2017-03-18 15:30 1:4
13 KS GÓRNIK RADLIN KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-03-18 15:30 1:1
14 KP KAMIEŃ GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2017-03-19 15:30 2:5
15 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC MKS 32 RADZIEJÓW 2017-03-19 15:30 0:3
16 KS POLONIA NIEWIADOM LKS BARANOWICE 2017-03-18 15:30 1:4
17 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-03-18 15:30 5:1
18 MKS CZERWIONKA KS WICHER WILCHWY 2017-03-18 15:30 1:1
Kolejka 20
19 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA MKS CZERWIONKA 2017-03-25 15:30 -:-
20 KS WICHER WILCHWY LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-03-25 15:30 -:-
21 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA KS POLONIA NIEWIADOM 2017-03-25 15:30 -:-
22 LKS BARANOWICE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-03-25 15:30 -:-
23 MKS 32 RADZIEJÓW KP KAMIEŃ 2017-03-25 15:30 -:-
24 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS GÓRNIK RADLIN 2017-03-25 15:30 -:-
25 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE LKS START MSZANA 2017-03-25 15:30 -:-
26 TKKF ZUCH ORZEPOWICE MKS ŻORY 2017-03-25 15:30 -:-
27 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2017-03-26 15:00 -:-
Kolejka 21
28 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2017-04-02 16:00 -:-
29 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE MKS ŻORY 2017-04-01 16:00 -:-
30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-04-01 16:00 -:-
31 LKS START MSZANA GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2017-04-01 16:00 -:-
32 KS GÓRNIK RADLIN MKS 32 RADZIEJÓW 2017-04-01 16:00 -:-
33 LKS BARANOWICE KP KAMIEŃ 2017-04-01 16:00 -:-
34 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-04-02 16:00 -:-
35 KS POLONIA NIEWIADOM KS WICHER WILCHWY 2017-04-01 16:00 -:-
36 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE MKS CZERWIONKA 2017-04-01 16:00 -:-
Kolejka 22
37 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-04-08 16:00 -:-
38 MKS CZERWIONKA KS POLONIA NIEWIADOM 2017-04-08 16:00 -:-
39 KS WICHER WILCHWY LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-04-08 16:00 -:-
40 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA KP KAMIEŃ 2017-04-08 16:00 -:-
41 LKS BARANOWICE KS GÓRNIK RADLIN 2017-04-08 16:00 -:-
42 MKS 32 RADZIEJÓW LKS START MSZANA 2017-04-08 16:00 -:-
43 TKKF ZUCH ORZEPOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2017-04-08 16:00 -:-
44 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2017-04-08 16:00 -:-
45 MKS ŻORY LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2017-04-09 16:00 -:-
Kolejka 23
46 MKS ŻORY KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2017-04-23 16:30 -:-
47 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-04-23 16:30 -:-
48 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2017-04-22 16:30 -:-
49 TKKF ZUCH ORZEPOWICE MKS 32 RADZIEJÓW 2017-04-22 16:30 -:-
50 LKS START MSZANA LKS BARANOWICE 2017-04-22 16:30 -:-
51 KS GÓRNIK RADLIN TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-04-22 16:30 -:-
52 KP KAMIEŃ KS WICHER WILCHWY 2017-04-23 16:30 -:-
53 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC MKS CZERWIONKA 2017-04-23 16:30 -:-
54 KS POLONIA NIEWIADOM LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-04-22 16:30 -:-
Kolejka 24
55 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS POLONIA NIEWIADOM 2017-04-29 16:30 -:-
56 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-04-29 16:30 -:-
57 MKS CZERWIONKA KP KAMIEŃ 2017-04-29 16:30 -:-
58 KS WICHER WILCHWY KS GÓRNIK RADLIN 2017-04-29 16:30 -:-
59 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA LKS START MSZANA 2017-04-29 16:30 -:-
60 LKS BARANOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-04-29 16:30 -:-
61 MKS 32 RADZIEJÓW KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2017-04-29 16:30 -:-
62 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2017-04-29 16:30 -:-
63 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE MKS ŻORY 2017-04-29 16:30 -:-
Kolejka 25
64 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2017-05-03 17:00 -:-
65 MKS ŻORY GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2017-05-03 17:00 -:-
66 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE MKS 32 RADZIEJÓW 2017-05-03 17:00 -:-
67 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE LKS BARANOWICE 2017-05-03 17:00 -:-
68 TKKF ZUCH ORZEPOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-05-03 17:00 -:-
69 LKS START MSZANA KS WICHER WILCHWY 2017-05-03 17:00 -:-
70 KS GÓRNIK RADLIN MKS CZERWIONKA 2017-05-03 17:00 -:-
71 KP KAMIEŃ LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-05-03 17:00 -:-
72 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KS POLONIA NIEWIADOM 2017-05-03 17:00 -:-
Kolejka 26
73 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-05-06 17:00 -:-
74 KS POLONIA NIEWIADOM KP KAMIEŃ 2017-05-06 17:00 -:-
75 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS GÓRNIK RADLIN 2017-05-06 17:00 -:-
76 MKS CZERWIONKA LKS START MSZANA 2017-05-06 17:00 -:-
77 KS WICHER WILCHWY TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-05-06 17:00 -:-
78 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2017-05-06 17:00 -:-
79 LKS BARANOWICE LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2017-05-06 17:00 -:-
80 MKS 32 RADZIEJÓW MKS ŻORY 2017-05-06 17:00 -:-
81 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-05-06 17:00 -:-
Kolejka 27
82 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2017-05-13 17:00 -:-
83 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE MKS 32 RADZIEJÓW 2017-05-13 17:00 -:-
84 MKS ŻORY LKS BARANOWICE 2017-05-14 17:00 -:-
85 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-05-14 17:00 -:-
86 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE KS WICHER WILCHWY 2017-05-13 17:00 -:-
87 TKKF ZUCH ORZEPOWICE MKS CZERWIONKA 2017-05-13 17:00 -:-
88 LKS START MSZANA LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
89 KS GÓRNIK RADLIN KS POLONIA NIEWIADOM 2017-05-13 17:00 -:-
90 KP KAMIEŃ LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-05-14 17:00 -:-
Kolejka 28
91 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KP KAMIEŃ 2017-05-20 17:00 -:-
92 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KS GÓRNIK RADLIN 2017-05-21 17:00 -:-
93 KS POLONIA NIEWIADOM LKS START MSZANA 2017-05-20 17:00 -:-
94 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-05-20 17:00 -:-
95 MKS CZERWIONKA KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2017-05-20 17:00 -:-
96 KS WICHER WILCHWY LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2017-05-20 17:00 -:-
97 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA MKS ŻORY 2017-05-20 17:00 -:-
98 LKS BARANOWICE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-05-20 17:00 -:-
99 MKS 32 RADZIEJÓW GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2017-05-20 17:00 -:-
Kolejka 29
100 MKS 32 RADZIEJÓW KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2017-05-27 17:00 -:-
101 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS BARANOWICE 2017-05-27 17:00 -:-
102 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-05-27 17:00 -:-
103 MKS ŻORY KS WICHER WILCHWY 2017-05-28 17:00 -:-
104 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE MKS CZERWIONKA 2017-05-28 17:00 -:-
105 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-05-27 17:00 -:-
106 TKKF ZUCH ORZEPOWICE KS POLONIA NIEWIADOM 2017-05-27 17:00 -:-
107 LKS START MSZANA LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-05-27 17:00 -:-
108 KS GÓRNIK RADLIN KP KAMIEŃ 2017-05-27 17:00 -:-
Kolejka 30
109 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS GÓRNIK RADLIN 2017-06-03 17:00 -:-
110 KP KAMIEŃ LKS START MSZANA 2017-06-04 17:00 -:-
111 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-06-04 17:00 -:-
112 KS POLONIA NIEWIADOM KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
113 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2017-06-03 17:00 -:-
114 MKS CZERWIONKA MKS ŻORY 2017-06-03 17:00 -:-
115 KS WICHER WILCHWY KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
116 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
117 LKS BARANOWICE MKS 32 RADZIEJÓW 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 31
118 LKS BARANOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2017-06-10 17:00 -:-
119 MKS 32 RADZIEJÓW TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-06-10 17:00 -:-
120 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS WICHER WILCHWY 2017-06-10 17:00 -:-
121 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE MKS CZERWIONKA 2017-06-10 17:00 -:-
122 MKS ŻORY LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-06-11 17:00 -:-
123 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE KS POLONIA NIEWIADOM 2017-06-11 17:00 -:-
124 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-06-10 17:00 -:-
125 TKKF ZUCH ORZEPOWICE KP KAMIEŃ 2017-06-10 17:00 -:-
126 LKS START MSZANA KS GÓRNIK RADLIN 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 32
127 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS START MSZANA 2017-06-15 17:00 -:-
128 KS GÓRNIK RADLIN TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-06-15 17:00 -:-
129 KP KAMIEŃ KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2017-06-15 17:00 -:-
130 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2017-06-15 17:00 -:-
131 KS POLONIA NIEWIADOM MKS ŻORY 2017-06-15 17:00 -:-
132 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-06-15 17:00 -:-
133 MKS CZERWIONKA GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2017-06-15 17:00 -:-
134 KS WICHER WILCHWY MKS 32 RADZIEJÓW 2017-06-15 17:00 -:-
135 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA LKS BARANOWICE 2017-06-15 17:00 -:-
Kolejka 33
136 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2017-06-18 17:00 -:-
137 LKS BARANOWICE KS WICHER WILCHWY 2017-06-18 17:00 -:-
138 MKS 32 RADZIEJÓW MKS CZERWIONKA 2017-06-18 17:00 -:-
139 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-06-18 17:00 -:-
140 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE KS POLONIA NIEWIADOM 2017-06-18 17:00 -:-
141 MKS ŻORY LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-06-18 17:00 -:-
142 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE KP KAMIEŃ 2017-06-18 17:00 -:-
143 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE KS GÓRNIK RADLIN 2017-06-18 17:00 -:-
144 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS START MSZANA 2017-06-18 17:00 -:-
Kolejka 34
145 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-06-24 17:00 -:-
146 LKS START MSZANA KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2017-06-24 17:00 -:-
147 KS GÓRNIK RADLIN LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2017-06-24 17:00 -:-
148 KP KAMIEŃ MKS ŻORY 2017-06-24 17:00 -:-
149 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-06-24 17:00 -:-
150 KS POLONIA NIEWIADOM GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2017-06-24 17:00 -:-
151 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE MKS 32 RADZIEJÓW 2017-06-24 17:00 -:-
152 MKS CZERWIONKA LKS BARANOWICE 2017-06-24 17:00 -:-
153 KS WICHER WILCHWY TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-06-24 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam