Racibórz: Klasa B Grupa 2

Data aktualizacji: 2017-05-29 21:00:06

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS DĄB GASZOWICE II 22 48 15 3 4 68:32
2 LKS RUDA KOZIELSKA 22 45 14 3 5 58:27
3 LKS PAWŁÓW 21 42 13 3 5 80:30
4 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 22 41 13 2 7 74:34
5 LKS JANKOWICE 22 40 13 1 8 50:42
6 LKS 07 MARKOWICE 23 40 12 4 7 49:29
7 LKS ADAMOWICE 22 37 11 4 7 50:52
8 LKS GAMÓW 22 36 10 6 6 60:46
9 LKS CYPRZANÓW 21 35 11 2 8 45:31
10 LKS GRZEGORZOWICE 22 30 9 3 10 63:59
11 LKS WICHER PŁONIA 23 19 6 1 16 48:74
12 LKS ZRYW RUDNIK 23 7 2 1 20 32:116
13 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 22 7 2 1 19 22:106
14 KS NAPRZÓD BORUCIN II 23 20 6 2 15 59:80

Ostatnia kolejka (23) rozgrywek w sezonie 2016/2017

64 LKS 07 MARKOWICE LKS GRZEGORZOWICE 2017-05-28 15:00 4:2
65 LKS PAWŁÓW LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2017-05-27 17:00 13:0
66 LKS GAMÓW LKS JANKOWICE 2017-05-28 15:30 5:1
67 LKS CYPRZANÓW KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2017-05-27 00:00 3:0
68 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS RUDA KOZIELSKA 2017-05-27 17:00 1:1
69 LKS ZRYW RUDNIK LKS WICHER PŁONIA 2017-05-27 16:00 1:9
70 GKS DĄB GASZOWICE II LKS ADAMOWICE 2017-05-28 17:00 4:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS JANKOWICE LKS GRZEGORZOWICE 2016-08-21 15:00 3:1
2 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2016-08-20 14:00 4:4
3 LKS RUDA KOZIELSKA LKS 07 MARKOWICE 2016-08-21 15:00 0:2
4 LKS WICHER PŁONIA LKS PAWŁÓW 2016-08-20 17:00 1:1
5 LKS ADAMOWICE LKS GAMÓW 2016-08-21 15:00 3:3
6 GKS DĄB GASZOWICE II LKS CYPRZANÓW 2016-08-21 17:00 4:2
7 LKS ZRYW RUDNIK LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2016-08-20 16:00 2:8
Kolejka 2
8 LKS GRZEGORZOWICE LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2016-08-28 16:00 2:1
9 LKS CYPRZANÓW LKS ZRYW RUDNIK 2016-08-28 14:30 5:1
10 LKS GAMÓW GKS DĄB GASZOWICE II 2016-08-28 15:30 2:4
11 LKS PAWŁÓW LKS ADAMOWICE 2016-08-27 17:00 6:1
12 LKS 07 MARKOWICE LKS WICHER PŁONIA 2016-08-28 15:00 4:1
13 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS RUDA KOZIELSKA 2016-08-28 15:00 0:1
14 LKS JANKOWICE KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2016-08-28 15:00 2:1
Kolejka 3
15 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS GRZEGORZOWICE 2016-09-03 16:00 7:4
16 LKS JANKOWICE LKS RUDA KOZIELSKA 2016-09-03 17:00 1:2
17 LKS WICHER PŁONIA LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2016-09-03 16:00 3:2
18 LKS ADAMOWICE LKS 07 MARKOWICE 2016-09-04 15:00 1:0
19 GKS DĄB GASZOWICE II LKS PAWŁÓW 2016-09-04 16:00 5:0
20 LKS ZRYW RUDNIK LKS GAMÓW 2016-09-03 16:00 2:3
21 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS CYPRZANÓW 2016-09-03 16:00 2:0
Kolejka 4
22 LKS GRZEGORZOWICE LKS CYPRZANÓW 2016-09-10 16:00 2:2
23 LKS GAMÓW LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2016-09-11 15:30 4:4
24 LKS PAWŁÓW LKS ZRYW RUDNIK 2016-09-10 16:00 7:0
25 LKS 07 MARKOWICE GKS DĄB GASZOWICE II 2016-09-10 16:00 0:0
26 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS ADAMOWICE 2016-09-11 15:00 0:4
27 LKS JANKOWICE LKS WICHER PŁONIA 2016-09-11 13:00 3:2
28 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS RUDA KOZIELSKA 2016-09-10 --:-- -:-
Kolejka 5
29 LKS RUDA KOZIELSKA LKS GRZEGORZOWICE 2016-09-18 15:00 2:3
30 LKS WICHER PŁONIA KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2016-09-17 16:00 5:6
31 LKS ADAMOWICE LKS JANKOWICE 2016-09-18 15:00 3:1
32 GKS DĄB GASZOWICE II LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2016-09-18 16:00 8:1
33 LKS ZRYW RUDNIK LKS 07 MARKOWICE 2016-09-17 16:00 1:1
34 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS PAWŁÓW 2016-09-17 16:00 0:1
35 LKS CYPRZANÓW LKS GAMÓW 2016-09-17 16:00 3:0
Kolejka 6
36 LKS GRZEGORZOWICE LKS GAMÓW 2016-09-24 16:00 1:1
37 LKS PAWŁÓW LKS CYPRZANÓW 2016-09-24 16:00 :
38 LKS 07 MARKOWICE LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2016-09-25 15:00 3:2
39 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS ZRYW RUDNIK 2016-09-24 16:00 5:3
40 LKS JANKOWICE GKS DĄB GASZOWICE II 2016-09-25 15:00 1:1
41 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS ADAMOWICE 2016-09-24 16:00 3:4
42 LKS RUDA KOZIELSKA LKS WICHER PŁONIA 2016-09-25 15:00 2:1
Kolejka 7
43 LKS WICHER PŁONIA LKS GRZEGORZOWICE 2016-10-01 15:00 1:5
44 LKS ADAMOWICE LKS RUDA KOZIELSKA 2016-10-02 15:00 2:0
45 GKS DĄB GASZOWICE II KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2016-10-02 15:00 2:1
46 LKS ZRYW RUDNIK LKS JANKOWICE 2016-10-01 15:00 2:6
47 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2016-10-01 15:00 4:1
48 LKS CYPRZANÓW LKS 07 MARKOWICE 2016-10-01 15:00 2:1
49 LKS GAMÓW LKS PAWŁÓW 2016-10-02 15:00 4:1
Kolejka 8
50 LKS GRZEGORZOWICE LKS PAWŁÓW 2016-10-08 15:00 2:4
51 LKS 07 MARKOWICE LKS GAMÓW 2016-10-09 15:00 5:1
52 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS CYPRZANÓW 2016-10-09 15:00 1:5
53 LKS JANKOWICE LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2016-10-09 15:00 3:1
54 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS ZRYW RUDNIK 2016-10-09 15:00 9:0
55 LKS RUDA KOZIELSKA GKS DĄB GASZOWICE II 2016-10-09 15:00 4:1
56 LKS WICHER PŁONIA LKS ADAMOWICE 2016-10-08 15:00 2:3
Kolejka 9
57 LKS ADAMOWICE LKS GRZEGORZOWICE 2016-10-16 15:00 4:3
58 GKS DĄB GASZOWICE II LKS WICHER PŁONIA 2016-10-16 15:00 3:2
59 LKS ZRYW RUDNIK LKS RUDA KOZIELSKA 2016-10-15 15:00 1:2
60 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2016-10-15 15:00 5:2
61 LKS CYPRZANÓW LKS JANKOWICE 2016-10-15 15:00 2:0
62 LKS GAMÓW LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2016-10-16 15:00 7:0
63 LKS PAWŁÓW LKS 07 MARKOWICE 2016-10-15 15:00 2:2
Kolejka 10
64 LKS GRZEGORZOWICE LKS 07 MARKOWICE 2017-04-15 13:00 1:2
65 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS PAWŁÓW 2016-10-23 14:00 1:3
66 LKS JANKOWICE LKS GAMÓW 2016-10-23 14:00 2:3
67 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS CYPRZANÓW 2016-10-23 14:00 4:2
68 LKS RUDA KOZIELSKA LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2016-10-23 14:00 4:3
69 LKS WICHER PŁONIA LKS ZRYW RUDNIK 2016-10-22 14:00 4:0
70 LKS ADAMOWICE GKS DĄB GASZOWICE II 2016-10-22 14:00 1:2
Kolejka 11
71 GKS DĄB GASZOWICE II LKS GRZEGORZOWICE 2016-10-30 13:30 5:1
72 LKS ZRYW RUDNIK LKS ADAMOWICE 2016-10-29 13:30 1:3
73 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS WICHER PŁONIA 2016-10-29 13:30 9:1
74 LKS CYPRZANÓW LKS RUDA KOZIELSKA 2016-10-29 13:30 1:0
75 LKS GAMÓW KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2016-10-30 13:30 4:2
76 LKS PAWŁÓW LKS JANKOWICE 2016-10-29 13:30 3:1
77 LKS 07 MARKOWICE LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2016-10-30 13:30 3:0
Kolejka 12
78 LKS GRZEGORZOWICE LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2016-11-05 13:30 8:2
79 LKS JANKOWICE LKS 07 MARKOWICE 2016-11-06 13:30 2:1
80 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS PAWŁÓW 2016-11-06 13:30 1:7
81 LKS RUDA KOZIELSKA LKS GAMÓW 2016-11-06 13:30 2:2
82 LKS WICHER PŁONIA LKS CYPRZANÓW 2016-11-05 13:30 3:2
83 LKS ADAMOWICE LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2016-11-06 13:30 1:7
84 GKS DĄB GASZOWICE II LKS ZRYW RUDNIK 2016-11-05 13:30 11:0
Kolejka 13
85 LKS ZRYW RUDNIK LKS GRZEGORZOWICE 2016-11-12 13:00 3:5
86 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE GKS DĄB GASZOWICE II 2016-11-12 13:00 1:2
87 LKS CYPRZANÓW LKS ADAMOWICE 2016-11-12 13:00 1:1
88 LKS GAMÓW LKS WICHER PŁONIA 2016-11-12 13:00 1:0
89 LKS PAWŁÓW LKS RUDA KOZIELSKA 2016-11-12 13:00 4:1
90 LKS 07 MARKOWICE KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2016-11-12 13:00 6:1
91 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS JANKOWICE 2016-11-12 13:00 0:1
Kolejka 14
1 LKS GRZEGORZOWICE LKS JANKOWICE 2017-03-25 15:00 0:1
2 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2017-03-26 15:00 9:0
3 LKS 07 MARKOWICE LKS RUDA KOZIELSKA 2017-03-26 13:00 1:2
4 LKS PAWŁÓW LKS WICHER PŁONIA 2017-03-25 15:00 9:0
5 LKS GAMÓW LKS ADAMOWICE 2017-03-26 15:00 2:2
6 LKS CYPRZANÓW GKS DĄB GASZOWICE II 2017-03-25 15:00 0:3
7 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS ZRYW RUDNIK 2017-03-25 15:00 6:0
Kolejka 15
8 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS GRZEGORZOWICE 2017-04-01 16:00 2:1
9 LKS ZRYW RUDNIK LKS CYPRZANÓW 2017-04-01 16:00 2:4
10 GKS DĄB GASZOWICE II LKS GAMÓW 2017-04-02 16:00 2:0
11 LKS ADAMOWICE LKS PAWŁÓW 2017-04-02 15:00 2:1
12 LKS WICHER PŁONIA LKS 07 MARKOWICE 2017-04-01 16:00 1:0
13 LKS RUDA KOZIELSKA LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2017-04-02 15:00 5:0
14 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS JANKOWICE 2017-04-02 16:00 3:5
Kolejka 16
15 LKS GRZEGORZOWICE KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2017-04-08 16:00 0:2
16 LKS RUDA KOZIELSKA LKS JANKOWICE 2017-04-09 15:00 2:0
17 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS WICHER PŁONIA 2017-04-08 16:00 2:1
18 LKS 07 MARKOWICE LKS ADAMOWICE 2017-04-09 15:00 3:0
19 LKS PAWŁÓW GKS DĄB GASZOWICE II 2017-04-08 16:00 4:1
20 LKS GAMÓW LKS ZRYW RUDNIK 2017-04-09 15:30 4:2
21 LKS CYPRZANÓW LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2017-04-08 16:00 4:1
Kolejka 17
22 LKS CYPRZANÓW LKS GRZEGORZOWICE 2017-04-22 16:00 1:2
23 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS GAMÓW 2017-04-22 16:00 3:0
24 LKS ZRYW RUDNIK LKS PAWŁÓW 2017-04-22 16:00 0:7
25 GKS DĄB GASZOWICE II LKS 07 MARKOWICE 2017-04-23 16:00 1:4
26 LKS ADAMOWICE LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2017-04-23 15:00 3:0
27 LKS WICHER PŁONIA LKS JANKOWICE 2017-04-22 16:00 2:3
28 LKS RUDA KOZIELSKA KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2017-04-23 15:00 9:1
Kolejka 18
29 LKS GRZEGORZOWICE LKS RUDA KOZIELSKA 2017-06-18 17:00 -:-
30 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS WICHER PŁONIA 2017-04-30 --:-- -:-
31 LKS JANKOWICE LKS ADAMOWICE 2017-06-18 17:00 -:-
32 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA GKS DĄB GASZOWICE II 2017-06-18 17:00 -:-
33 LKS 07 MARKOWICE LKS ZRYW RUDNIK 2017-04-30 15:00 2:0
34 LKS PAWŁÓW LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2017-06-18 17:00 -:-
35 LKS GAMÓW LKS CYPRZANÓW 2017-06-18 17:00 -:-
Kolejka 19
36 LKS GAMÓW LKS GRZEGORZOWICE 2017-05-03 14:00 3:3
37 LKS CYPRZANÓW LKS PAWŁÓW 2017-05-03 14:00 1:0
38 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS 07 MARKOWICE 2017-05-03 14:00 2:0
39 LKS ZRYW RUDNIK LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2017-05-03 14:00 7:2
40 GKS DĄB GASZOWICE II LKS JANKOWICE 2017-05-03 14:00 2:5
41 LKS ADAMOWICE KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2017-05-03 14:00 3:3
42 LKS WICHER PŁONIA LKS RUDA KOZIELSKA 2017-05-03 14:00 0:4
Kolejka 20
43 LKS GRZEGORZOWICE LKS WICHER PŁONIA 2017-05-06 17:00 7:5
44 LKS RUDA KOZIELSKA LKS ADAMOWICE 2017-05-07 15:00 4:2
45 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower GKS DĄB GASZOWICE II 2017-05-06 --:-- -:-
46 LKS JANKOWICE LKS ZRYW RUDNIK 2017-05-07 15:00 6:1
47 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2017-05-06 16:00 1:5
48 LKS 07 MARKOWICE LKS CYPRZANÓW 2017-05-07 15:00 2:0
49 LKS PAWŁÓW LKS GAMÓW 2017-05-06 17:00 3:1
Kolejka 21
50 LKS PAWŁÓW LKS GRZEGORZOWICE 2017-05-13 17:00 2:4
51 LKS GAMÓW LKS 07 MARKOWICE 2017-05-14 15:30 5:1
52 LKS CYPRZANÓW LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2017-05-13 17:00 4:0
53 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS JANKOWICE 2017-05-13 17:00 4:1
54 LKS ZRYW RUDNIK KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2017-05-13 --:-- -:-
55 GKS DĄB GASZOWICE II LKS RUDA KOZIELSKA 2017-05-14 17:00 1:1
56 LKS ADAMOWICE LKS WICHER PŁONIA 2017-05-14 15:00 4:0
Kolejka 22
57 LKS GRZEGORZOWICE LKS ADAMOWICE 2017-05-20 16:00 6:2
58 LKS WICHER PŁONIA GKS DĄB GASZOWICE II 2017-05-20 17:00 1:3
59 LKS RUDA KOZIELSKA LKS ZRYW RUDNIK 2017-05-21 16:00 7:0
60 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2017-05-20 --:-- -:-
61 LKS JANKOWICE LKS CYPRZANÓW 2017-05-21 15:00 2:1
62 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS GAMÓW 2017-05-20 16:00 0:5
63 LKS 07 MARKOWICE LKS PAWŁÓW 2017-05-21 15:00 2:2
Kolejka 23
64 LKS 07 MARKOWICE LKS GRZEGORZOWICE 2017-05-28 15:00 4:2
65 LKS PAWŁÓW LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2017-05-27 17:00 13:0
66 LKS GAMÓW LKS JANKOWICE 2017-05-28 15:30 5:1
67 LKS CYPRZANÓW KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2017-05-27 --:-- -:-
68 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS RUDA KOZIELSKA 2017-05-27 17:00 1:1
69 LKS ZRYW RUDNIK LKS WICHER PŁONIA 2017-05-27 16:00 1:9
70 GKS DĄB GASZOWICE II LKS ADAMOWICE 2017-05-28 17:00 4:1
Kolejka 24
71 LKS GRZEGORZOWICE GKS DĄB GASZOWICE II 2017-06-03 16:00 -:-
72 LKS ADAMOWICE LKS ZRYW RUDNIK 2017-06-03 --:-- -:-
73 LKS WICHER PŁONIA LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2017-06-03 --:-- -:-
74 LKS RUDA KOZIELSKA LKS CYPRZANÓW 2017-06-03 --:-- -:-
75 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS GAMÓW 2017-06-04 --:-- -:-
76 LKS JANKOWICE LKS PAWŁÓW 2017-06-03 17:00 -:-
77 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS 07 MARKOWICE 2017-06-03 16:00 -:-
Kolejka 25
78 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA LKS GRZEGORZOWICE 2017-06-11 17:00 -:-
79 LKS 07 MARKOWICE LKS JANKOWICE 2017-06-11 11:00 -:-
80 LKS PAWŁÓW KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower 2017-06-11 --:-- -:-
81 LKS GAMÓW LKS RUDA KOZIELSKA 2017-06-11 17:00 -:-
82 LKS CYPRZANÓW LKS WICHER PŁONIA 2017-06-11 17:00 -:-
83 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE LKS ADAMOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
84 LKS ZRYW RUDNIK GKS DĄB GASZOWICE II 2017-06-11 17:00 -:-
Kolejka 26
85 LKS GRZEGORZOWICE LKS ZRYW RUDNIK 2017-06-15 17:00 -:-
86 GKS DĄB GASZOWICE II LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 2017-06-15 17:00 -:-
87 LKS ADAMOWICE LKS CYPRZANÓW 2017-06-15 17:00 -:-
88 LKS WICHER PŁONIA LKS GAMÓW 2017-06-15 17:00 -:-
89 LKS RUDA KOZIELSKA LKS PAWŁÓW 2017-06-15 17:00 -:-
90 KS NAPRZÓD BORUCIN II - drużyna wycofana, walkower LKS 07 MARKOWICE 2017-06-15 --:-- -:-
91 LKS JANKOWICE LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 2017-06-15 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam