Racibórz: Klasa B Grupa 1

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS KORNOWAC 18 44 14 2 2 68:31
2 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 19 40 13 1 5 42:26
3 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 20 40 12 4 4 46:31
4 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 18 39 13 0 5 79:22
5 LKS ODRA NIEBOCZOWY 19 31 9 4 6 44:45
6 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 17 28 8 4 5 40:36
7 LKS OWSISZCZE 19 28 9 1 9 47:35
8 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 19 26 8 2 9 49:54
9 LKS PSTRĄŻNA 20 26 8 2 10 42:53
10 KS 25 KOKOSZYCE 20 20 5 5 10 38:47
11 LKS BIEŃKOWICE 19 18 5 3 11 43:49
12 LKS WOJNOWICE 19 7 1 4 14 26:78
13 LKS DZIMIERZ 19 5 1 2 16 15:72

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek w sezonie 2016/2017

57 LKS WOJNOWICE pauzuje w kolejce 0000-00-00 00:00 :
58 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2017-05-20 17:00 3:1
59 KS 25 KOKOSZYCE LKS PSTRĄŻNA 2017-05-21 17:00 1:1
60 LKS OWSISZCZE KS KORNOWAC 2017-05-20 17:00 2:3
61 LKS BIEŃKOWICE LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-05-21 17:00 1:4
62 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2017-05-21 17:00 2:4
63 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS DZIMIERZ 2017-05-20 16:00 4:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS ODRA NIEBOCZOWY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
2 LKS OWSISZCZE LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2016-08-20 17:00 3:0
3 KS 25 KOKOSZYCE KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2016-11-20 13:00 0:1
4 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II LKS DZIMIERZ 2016-08-20 17:00 0:1
5 LKS WOJNOWICE LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2016-08-20 17:00 3:3
6 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE LKS BIEŃKOWICE 2016-08-21 17:00 3:2
7 LKS PSTRĄŻNA KS KORNOWAC 2016-08-21 14:30 2:6
Kolejka 2
8 KS KORNOWAC pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
9 LKS BIEŃKOWICE LKS PSTRĄŻNA 2016-08-28 17:00 4:0
10 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2016-08-27 17:00 :
11 LKS DZIMIERZ LKS WOJNOWICE 2016-08-27 17:00 1:4
12 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2016-08-27 17:00 1:0
13 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II KS 25 KOKOSZYCE 2016-08-28 17:00 3:0
14 LKS ODRA NIEBOCZOWY LKS OWSISZCZE 2016-08-27 16:00 1:4
Kolejka 3
15 LKS OWSISZCZE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
16 LKS ODRA NIEBOCZOWY KS 25 KOKOSZYCE 2016-09-03 16:00 5:1
17 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2016-09-04 16:00 :
18 LKS WOJNOWICE KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2016-09-03 16:00 1:4
19 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE LKS DZIMIERZ 2016-09-03 16:00 2:1
20 LKS PSTRĄŻNA LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2016-09-04 14:30 6:2
21 KS KORNOWAC LKS BIEŃKOWICE 2016-09-04 16:00 1:1
Kolejka 4
22 LKS BIEŃKOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
23 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA KS KORNOWAC 2016-09-10 16:00 1:2
24 LKS DZIMIERZ LKS PSTRĄŻNA 2016-09-10 16:00 0:4
25 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2016-09-11 16:00 3:2
26 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II LKS WOJNOWICE 2016-09-10 16:00 5:3
27 LKS ODRA NIEBOCZOWY LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2016-09-10 16:00 4:1
28 LKS OWSISZCZE KS 25 KOKOSZYCE 2016-09-10 16:00 0:1
Kolejka 5
29 KS 25 KOKOSZYCE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II LKS OWSISZCZE 2016-09-18 16:00 3:1
31 LKS ODRA NIEBOCZOWY LKS WOJNOWICE 2016-09-17 16:00 5:3
32 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2016-09-17 16:00 3:2
33 LKS PSTRĄŻNA KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2016-09-17 16:00 0:3
34 KS KORNOWAC LKS DZIMIERZ 2016-09-18 16:00 8:1
35 LKS BIEŃKOWICE LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2016-09-18 16:00 2:4
Kolejka 6
36 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
37 LKS DZIMIERZ LKS BIEŃKOWICE 2016-09-24 16:00 1:6
38 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II KS KORNOWAC 2016-09-25 16:00 0:5
39 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II LKS PSTRĄŻNA 2016-09-24 16:00 7:2
40 LKS ODRA NIEBOCZOWY LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2016-09-25 16:00 2:1
41 LKS OWSISZCZE LKS WOJNOWICE 2016-09-24 16:00 3:2
42 KS 25 KOKOSZYCE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2016-09-25 16:00 3:1
Kolejka 7
43 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
44 LKS WOJNOWICE KS 25 KOKOSZYCE 2016-10-01 15:00 3:3
45 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE LKS OWSISZCZE 2016-10-01 15:00 3:0
46 LKS ODRA NIEBOCZOWY LKS PSTRĄŻNA 2016-10-01 15:00 2:1
47 KS KORNOWAC LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2016-10-02 15:00 5:3
48 LKS BIEŃKOWICE KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2016-10-02 15:00 2:3
49 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA LKS DZIMIERZ 2016-10-01 15:00 4:1
Kolejka 8
50 LKS DZIMIERZ pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
51 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2016-10-08 15:00 4:4
52 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II LKS BIEŃKOWICE 2016-10-08 15:00 0:4
53 LKS ODRA NIEBOCZOWY KS KORNOWAC 2016-10-09 15:00 5:3
54 LKS OWSISZCZE LKS PSTRĄŻNA 2016-10-09 15:00 3:0
55 KS 25 KOKOSZYCE LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2016-10-09 15:00 2:5
56 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II LKS WOJNOWICE 2016-10-09 15:00 12:0
Kolejka 9
57 LKS WOJNOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
58 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2016-10-15 15:00 1:4
59 LKS PSTRĄŻNA KS 25 KOKOSZYCE 2016-10-15 15:00 3:2
60 KS KORNOWAC LKS OWSISZCZE 2016-10-16 15:00 5:2
61 LKS ODRA NIEBOCZOWY LKS BIEŃKOWICE 2016-10-16 15:00 1:2
62 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2016-10-15 15:00 4:2
63 LKS DZIMIERZ KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2016-10-15 15:00 0:5
Kolejka 10
64 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
65 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II LKS DZIMIERZ 2016-10-22 14:00 3:0
66 LKS ODRA NIEBOCZOWY LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2016-10-22 14:00 3:3
67 LKS OWSISZCZE LKS BIEŃKOWICE 2016-10-22 14:00 3:1
68 KS 25 KOKOSZYCE KS KORNOWAC 2016-10-23 14:00 3:6
69 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II LKS PSTRĄŻNA 2016-10-23 14:00 6:1
70 LKS WOJNOWICE LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2016-10-22 14:00 1:2
Kolejka 11
71 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
72 LKS PSTRĄŻNA LKS WOJNOWICE 2016-10-29 13:30 6:1
73 KS KORNOWAC LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2016-10-30 13:30 4:2
74 LKS BIEŃKOWICE KS 25 KOKOSZYCE 2016-10-30 13:30 2:2
75 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA LKS OWSISZCZE 2016-10-30 13:30 2:1
76 LKS ODRA NIEBOCZOWY LKS DZIMIERZ 2016-10-29 13:30 2:0
77 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2016-10-30 13:30 3:4
Kolejka 12
78 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
79 LKS ODRA NIEBOCZOWY KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2016-11-05 13:30 0:0
80 LKS OWSISZCZE LKS DZIMIERZ 2016-11-05 13:30 2:0
81 KS 25 KOKOSZYCE LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2016-11-06 13:30 1:2
82 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II LKS BIEŃKOWICE 2016-11-06 13:30 7:2
83 LKS WOJNOWICE KS KORNOWAC 2016-11-05 13:30 0:4
84 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE LKS PSTRĄŻNA 2016-11-05 13:30 3:1
Kolejka 13
85 LKS PSTRĄŻNA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
86 KS KORNOWAC LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2016-11-12 13:00 2:1
87 LKS BIEŃKOWICE LKS WOJNOWICE 2016-11-12 13:00 8:0
88 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2016-11-13 13:00 0:2
89 LKS DZIMIERZ KS 25 KOKOSZYCE 2016-11-12 13:00 1:3
90 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS OWSISZCZE 2016-11-12 13:00 3:3
91 LKS ODRA NIEBOCZOWY LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2016-11-12 13:00 2:4
Kolejka 14
1 LKS ODRA NIEBOCZOWY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
2 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II LKS OWSISZCZE 2017-03-26 15:00 3:5
3 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II KS 25 KOKOSZYCE 2017-03-26 15:00 3:0
4 LKS DZIMIERZ LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2017-03-25 15:00 0:9
5 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA LKS WOJNOWICE 2017-03-25 15:00 2:1
6 LKS BIEŃKOWICE LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2017-03-26 15:00 0:1
7 KS KORNOWAC LKS PSTRĄŻNA 2017-03-26 15:00 4:1
Kolejka 15
8 KS KORNOWAC pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
9 LKS PSTRĄŻNA LKS BIEŃKOWICE 2017-04-01 16:00 4:2
10 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2017-04-01 16:00 3:0
11 LKS WOJNOWICE LKS DZIMIERZ 2017-04-01 16:00 3:3
12 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2017-04-02 16:00 6:0
13 KS 25 KOKOSZYCE LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2017-04-01 16:00 1:1
14 LKS OWSISZCZE LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-04-01 16:00 6:0
Kolejka 16
15 LKS OWSISZCZE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
16 KS 25 KOKOSZYCE LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-04-09 16:00 1:3
17 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2017-04-09 16:00 0:8
18 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS WOJNOWICE 2017-04-08 16:00 1:0
19 LKS DZIMIERZ LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2017-04-08 16:00 0:5
20 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA LKS PSTRĄŻNA 2017-04-08 16:00 0:1
21 LKS BIEŃKOWICE KS KORNOWAC 2017-04-09 16:00 1:5
Kolejka 17
22 LKS BIEŃKOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
23 KS KORNOWAC LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2017-06-08 18:00 -:-
24 LKS PSTRĄŻNA LKS DZIMIERZ 2017-04-22 16:00 2:1
25 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2017-04-22 16:00 2:1
26 LKS WOJNOWICE LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2017-04-22 16:00 0:0
27 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-04-23 16:00 9:1
28 KS 25 KOKOSZYCE LKS OWSISZCZE 2017-04-23 16:00 3:1
Kolejka 18
29 KS 25 KOKOSZYCE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
30 LKS OWSISZCZE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2017-06-18 17:00 -:-
31 LKS WOJNOWICE LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-06-18 17:00 -:-
32 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2017-06-18 17:00 -:-
33 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS PSTRĄŻNA 2017-06-18 17:00 -:-
34 LKS DZIMIERZ KS KORNOWAC 2017-06-18 17:00 -:-
35 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA LKS BIEŃKOWICE 2017-06-18 17:00 -:-
Kolejka 19
36 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
37 LKS BIEŃKOWICE LKS DZIMIERZ 2017-05-03 14:00 2:2
38 KS KORNOWAC KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2017-05-03 14:00 0:3
39 LKS PSTRĄŻNA LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2017-05-03 14:00 1:2
40 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-05-03 14:00 2:1
41 LKS WOJNOWICE LKS OWSISZCZE 2017-05-03 14:00 0:6
42 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II KS 25 KOKOSZYCE 2017-05-03 14:00 5:2
Kolejka 20
43 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
44 KS 25 KOKOSZYCE LKS WOJNOWICE 2017-05-07 17:00 9:1
45 LKS OWSISZCZE LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2017-05-06 17:00 1:2
46 LKS PSTRĄŻNA LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-05-06 17:00 3:3
47 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II KS KORNOWAC 2017-05-07 17:00 3:5
48 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS BIEŃKOWICE 2017-05-07 17:00 3:0
49 LKS DZIMIERZ LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2017-05-06 17:00 1:4
Kolejka 21
50 LKS DZIMIERZ pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
51 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2017-05-14 17:00 1:1
52 LKS BIEŃKOWICE LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2017-05-14 17:00 1:5
53 KS KORNOWAC LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-05-14 17:00 0:0
54 LKS PSTRĄŻNA LKS OWSISZCZE 2017-05-13 17:00 3:1
55 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE KS 25 KOKOSZYCE 2017-05-13 17:00 0:0
56 LKS WOJNOWICE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2017-05-13 17:00 0:1
Kolejka 22
57 LKS WOJNOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
58 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2017-05-20 17:00 3:1
59 KS 25 KOKOSZYCE LKS PSTRĄŻNA 2017-05-21 17:00 1:1
60 LKS OWSISZCZE KS KORNOWAC 2017-05-20 17:00 2:3
61 LKS BIEŃKOWICE LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-05-21 17:00 1:4
62 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2017-05-21 17:00 2:4
63 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS DZIMIERZ 2017-05-20 16:00 4:1
Kolejka 23
64 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
65 LKS DZIMIERZ LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II 2017-05-27 17:00 :
66 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-05-27 17:00 :
67 LKS BIEŃKOWICE LKS OWSISZCZE 2017-05-28 17:00 -:-
68 KS KORNOWAC KS 25 KOKOSZYCE 2017-05-28 17:00 -:-
69 LKS PSTRĄŻNA LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2017-05-27 17:00 :
70 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE LKS WOJNOWICE 2017-05-27 17:00 :
Kolejka 24
71 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
72 LKS WOJNOWICE LKS PSTRĄŻNA 2017-06-03 --:-- -:-
73 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II KS KORNOWAC 2017-06-04 17:00 -:-
74 KS 25 KOKOSZYCE LKS BIEŃKOWICE 2017-06-03 --:-- -:-
75 LKS OWSISZCZE LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2017-06-04 17:00 -:-
76 LKS DZIMIERZ LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-06-03 --:-- -:-
77 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2017-06-04 17:00 -:-
Kolejka 25
78 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
79 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-06-11 --:-- -:-
80 LKS DZIMIERZ LKS OWSISZCZE 2017-06-11 --:-- -:-
81 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA KS 25 KOKOSZYCE 2017-06-11 --:-- -:-
82 LKS BIEŃKOWICE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II 2017-06-11 --:-- -:-
83 KS KORNOWAC LKS WOJNOWICE 2017-06-11 --:-- -:-
84 LKS PSTRĄŻNA LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 2017-06-11 --:-- -:-
Kolejka 26
85 LKS PSTRĄŻNA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
86 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE KS KORNOWAC 2017-06-15 --:-- -:-
87 LKS WOJNOWICE LKS BIEŃKOWICE 2017-06-15 --:-- -:-
88 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA 2017-06-15 17:00 -:-
89 KS 25 KOKOSZYCE LKS DZIMIERZ 2017-06-15 --:-- -:-
90 LKS OWSISZCZE KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II 2017-06-15 --:-- -:-
91 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II LKS ODRA NIEBOCZOWY 2017-06-15 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam