Racibórz: Klasa A

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS RASZCZYCE 24 55 17 4 3 70:29
2 LKS CZARNI GORZYCE 24 49 16 1 7 68:32
3 KS 1905 KRZANOWICE 24 47 14 5 5 73:43
4 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 25 46 14 4 7 57:36
5 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 25 46 14 4 7 87:59
6 LKS CHAŁUPKI 25 46 13 7 5 62:44
7 LKS LYSKI 24 41 12 5 7 60:44
8 LKS CZARNI NOWA WIEŚ 25 38 11 5 9 43:48
9 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 25 34 11 1 13 48:60
10 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 24 32 9 5 10 47:46
11 TS GÓRNIK PSZÓW 24 31 9 4 11 40:42
12 LKS START PIETROWICE WIELKIE 25 27 8 3 14 46:48
13 LKS STRZELEC RZUCHÓW 25 25 8 1 16 50:94
14 LKS BRZEZIE 24 19 5 4 15 41:60
15 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 24 13 3 4 17 34:71
16 LKS OCICE RACIBÓRZ 25 9 2 3 20 17:87

Ostatnia kolejka (26) rozgrywek w sezonie 2016/2017

81 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA TS GÓRNIK PSZÓW 2017-05-20 17:00 1:2
82 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA KS 1905 KRZANOWICE 2017-05-21 15:00 4:3
83 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS CHAŁUPKI 2017-05-20 17:00 0:0
84 LKS LYSKI LKS RASZCZYCE 2017-05-20 17:00 3:0
85 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS OCICE RACIBÓRZ 2017-05-21 17:00 9:1
86 LKS CZARNI GORZYCE LKS BRZEZIE 2017-05-20 17:00 2:0
87 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS START PIETROWICE WIELKIE 2017-05-20 15:00 1:0
88 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2017-05-21 17:00 6:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS CZARNI GORZYCE KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2016-08-13 17:00 6:1
2 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2016-08-14 17:00 3:0
3 LKS LYSKI LKS STRZELEC RZUCHÓW 2016-08-13 17:00 9:2
4 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2016-08-13 17:00 0:2
5 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS START PIETROWICE WIELKIE 2016-08-14 15:00 6:1
6 TS GÓRNIK PSZÓW LKS BRZEZIE 2016-08-13 13:00 3:1
7 KS 1905 KRZANOWICE LKS OCICE RACIBÓRZ 2016-08-13 17:00 9:0
8 LKS CHAŁUPKI LKS RASZCZYCE 2016-08-13 17:00 2:2
Kolejka 2
9 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS RASZCZYCE 2016-08-20 17:00 1:6
10 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS CHAŁUPKI 2016-08-20 17:00 2:2
11 LKS BRZEZIE KS 1905 KRZANOWICE 2016-08-21 16:00 :
12 LKS START PIETROWICE WIELKIE TS GÓRNIK PSZÓW 2016-08-20 17:00 3:1
13 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2016-08-20 17:00 1:2
14 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2016-08-21 17:00 2:2
15 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS LYSKI 2016-08-20 17:00 0:1
16 LKS CZARNI GORZYCE LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2016-08-20 17:00 1:0
Kolejka 3
17 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2016-08-28 17:00 3:2
18 LKS LYSKI LKS CZARNI GORZYCE 2016-08-28 17:00 1:0
19 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2016-08-27 17:00 3:1
20 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS STRZELEC RZUCHÓW 2016-08-28 15:00 7:1
21 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW TS GÓRNIK PSZÓW 2016-08-27 17:00 2:0
22 KS 1905 KRZANOWICE LKS START PIETROWICE WIELKIE 2016-08-27 17:00 3:2
23 LKS CHAŁUPKI LKS BRZEZIE 2016-08-27 17:00 7:2
24 LKS RASZCZYCE LKS OCICE RACIBÓRZ 2016-08-27 17:00 3:0
Kolejka 4
25 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS OCICE RACIBÓRZ 2016-09-03 16:00 0:3
26 LKS BRZEZIE LKS RASZCZYCE 2016-09-04 16:00 2:2
27 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS CHAŁUPKI 2016-09-03 16:00 5:1
28 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW KS 1905 KRZANOWICE 2016-09-03 16:00 3:3
29 LKS STRZELEC RZUCHÓW TS GÓRNIK PSZÓW 2016-09-04 16:00 1:7
30 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2016-09-03 16:00 2:2
31 LKS CZARNI GORZYCE LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2016-09-04 16:00 1:1
32 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS LYSKI 2016-09-04 16:00 0:3
Kolejka 5
33 LKS LYSKI KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2016-09-11 16:00 :
34 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2016-09-10 16:00 4:0
35 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS CZARNI GORZYCE 2016-09-11 15:00 0:3
36 TS GÓRNIK PSZÓW LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2016-09-10 13:00 1:1
37 KS 1905 KRZANOWICE LKS STRZELEC RZUCHÓW 2016-09-10 16:00 5:0
38 LKS CHAŁUPKI LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2016-09-10 16:00 3:0
39 LKS RASZCZYCE LKS START PIETROWICE WIELKIE 2016-09-10 16:00 2:1
40 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS BRZEZIE 2016-09-10 16:00 1:3
Kolejka 6
41 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS BRZEZIE 2016-09-17 16:00 1:2
42 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS OCICE RACIBÓRZ 2016-09-17 16:00 1:2
43 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS RASZCZYCE 2016-09-17 16:00 :
44 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS CHAŁUPKI 2016-09-18 16:00 0:4
45 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ KS 1905 KRZANOWICE 2016-09-17 16:00 3:4
46 LKS CZARNI GORZYCE TS GÓRNIK PSZÓW 2016-09-17 16:00 4:2
47 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2016-09-18 16:00 1:7
48 LKS LYSKI LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2016-09-17 16:00 1:0
Kolejka 7
49 LKS CZARNI NOWA WIEŚ KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2016-09-24 16:00 4:2
50 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS LYSKI 2016-09-25 15:00 3:3
51 TS GÓRNIK PSZÓW LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2016-09-24 13:00 5:1
52 KS 1905 KRZANOWICE LKS CZARNI GORZYCE 2016-09-24 16:00 4:1
53 LKS CHAŁUPKI LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2016-09-24 16:00 2:2
54 LKS RASZCZYCE LKS STRZELEC RZUCHÓW 2016-09-24 16:00 3:0
55 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2016-09-24 16:00 0:5
56 LKS BRZEZIE LKS START PIETROWICE WIELKIE 2016-09-25 16:00 1:3
Kolejka 8
57 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS START PIETROWICE WIELKIE 2016-10-01 15:00 1:2
58 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS BRZEZIE 2016-10-01 15:00 3:3
59 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS OCICE RACIBÓRZ 2016-10-02 15:00 3:0
60 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS RASZCZYCE 2016-10-01 15:00 1:4
61 LKS CZARNI GORZYCE LKS CHAŁUPKI 2016-10-01 15:00 1:4
62 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA KS 1905 KRZANOWICE 2016-10-02 15:00 0:2
63 LKS LYSKI TS GÓRNIK PSZÓW 2016-10-01 15:00 1:1
64 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2016-10-01 15:00 1:1
Kolejka 9
65 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2016-10-09 15:00 7:3
66 TS GÓRNIK PSZÓW LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2016-10-08 12:00 0:2
67 KS 1905 KRZANOWICE LKS LYSKI 2016-10-08 15:00 3:0
68 LKS CHAŁUPKI LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2016-10-08 15:00 5:2
69 LKS RASZCZYCE LKS CZARNI GORZYCE 2016-10-08 15:00 1:0
70 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2016-10-08 15:00 0:2
71 LKS BRZEZIE LKS STRZELEC RZUCHÓW 2016-10-09 15:00 1:2
72 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2016-10-08 15:00 0:2
Kolejka 10
73 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2016-10-15 15:00 2:4
74 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS START PIETROWICE WIELKIE 2016-10-16 15:00 2:0
75 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS BRZEZIE 2016-10-15 15:00 3:1
76 LKS CZARNI GORZYCE LKS OCICE RACIBÓRZ 2016-10-15 15:00 8:0
77 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS RASZCZYCE 2016-10-16 15:00 1:6
78 LKS LYSKI LKS CHAŁUPKI 2016-10-15 15:00 2:2
79 LKS CZARNI NOWA WIEŚ KS 1905 KRZANOWICE 2016-10-15 15:00 3:2
80 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA TS GÓRNIK PSZÓW 2016-10-16 15:00 4:2
Kolejka 11
81 TS GÓRNIK PSZÓW KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2016-10-23 14:00 2:1
82 KS 1905 KRZANOWICE LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2016-10-22 14:00 1:4
83 LKS CHAŁUPKI LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2016-10-22 14:00 1:3
84 LKS RASZCZYCE LKS LYSKI 2016-10-22 14:00 5:1
85 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2016-10-22 14:00 1:4
86 LKS BRZEZIE LKS CZARNI GORZYCE 2016-10-23 14:00 1:2
87 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2016-10-23 14:00 1:2
88 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS STRZELEC RZUCHÓW 2016-10-22 14:00 3:0
Kolejka 12
89 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS STRZELEC RZUCHÓW 2016-10-29 13:30 2:4
90 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2016-10-29 13:30 0:1
91 LKS CZARNI GORZYCE LKS START PIETROWICE WIELKIE 2016-10-29 13:30 0:3
92 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS BRZEZIE 2016-10-30 13:30 2:1
93 LKS LYSKI LKS OCICE RACIBÓRZ 2016-10-29 13:30 4:0
94 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS RASZCZYCE 2016-10-29 13:30 1:4
95 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS CHAŁUPKI 2016-10-30 13:30 5:2
96 TS GÓRNIK PSZÓW KS 1905 KRZANOWICE 2016-10-29 13:00 1:4
Kolejka 13
97 KS 1905 KRZANOWICE KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2016-11-05 13:30 4:2
98 LKS CHAŁUPKI TS GÓRNIK PSZÓW 2016-11-05 13:30 2:1
99 LKS RASZCZYCE LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2016-11-05 13:30 4:3
100 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2016-11-05 13:30 1:3
101 LKS BRZEZIE LKS LYSKI 2016-11-06 13:30 1:3
102 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2016-11-05 13:30 2:4
103 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS CZARNI GORZYCE 2016-11-05 13:30 0:1
104 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2016-11-06 13:30 3:9
Kolejka 14
105 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2016-11-11 11:00 0:3
106 LKS CZARNI GORZYCE LKS STRZELEC RZUCHÓW 2016-11-11 11:00 4:1
107 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2016-11-11 11:00 2:1
108 LKS LYSKI LKS START PIETROWICE WIELKIE 2016-11-11 11:00 2:1
109 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS BRZEZIE 2016-11-11 11:00 4:2
110 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS OCICE RACIBÓRZ 2016-11-11 11:00 5:1
111 TS GÓRNIK PSZÓW LKS RASZCZYCE 2016-11-11 11:00 1:0
112 KS 1905 KRZANOWICE LKS CHAŁUPKI 2016-11-11 11:00 1:3
Kolejka 15
113 LKS CHAŁUPKI KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2016-11-13 13:00 0:0
114 LKS RASZCZYCE KS 1905 KRZANOWICE 2016-11-13 13:00 6:3
115 LKS OCICE RACIBÓRZ TS GÓRNIK PSZÓW 2016-11-13 13:00 1:2
116 LKS BRZEZIE LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2016-11-13 13:00 1:3
117 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2016-11-13 13:00 1:2
118 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS LYSKI 2016-11-13 13:00 2:2
119 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2016-11-13 13:00 1:5
120 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS CZARNI GORZYCE 2016-11-13 13:00 4:1
Kolejka 16
1 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS CZARNI GORZYCE 2016-11-19 13:00 0:5
2 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2016-11-20 13:00 2:0
3 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS LYSKI 2016-11-20 13:00 3:5
4 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2016-11-19 13:00 7:0
5 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2016-11-19 13:00 3:3
6 LKS BRZEZIE TS GÓRNIK PSZÓW 2016-11-20 13:00 2:1
7 LKS OCICE RACIBÓRZ KS 1905 KRZANOWICE 2016-11-19 13:00 1:3
8 LKS RASZCZYCE LKS CHAŁUPKI 2016-11-19 13:00 3:3
Kolejka 17
9 LKS RASZCZYCE KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-03-25 15:00 2:0
10 LKS CHAŁUPKI LKS OCICE RACIBÓRZ 2017-03-25 15:00 2:1
11 KS 1905 KRZANOWICE LKS BRZEZIE 2017-03-25 15:00 2:1
12 TS GÓRNIK PSZÓW LKS START PIETROWICE WIELKIE 2017-03-25 13:00 3:2
13 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2017-03-26 15:00 3:4
14 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS STRZELEC RZUCHÓW 2017-03-25 15:00 3:2
15 LKS LYSKI LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2017-03-25 15:00 0:3
16 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS CZARNI GORZYCE 2017-03-26 15:00 0:2
Kolejka 18
17 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-04-01 16:00 2:1
18 LKS CZARNI GORZYCE LKS LYSKI 2017-04-01 16:00 6:3
19 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2017-04-01 16:00 5:2
20 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-04-02 16:00 4:7
21 TS GÓRNIK PSZÓW LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2017-04-01 13:00 0:0
22 LKS START PIETROWICE WIELKIE KS 1905 KRZANOWICE 2017-04-01 16:00 0:3
23 LKS BRZEZIE LKS CHAŁUPKI 2017-04-02 16:00 2:0
24 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS RASZCZYCE 2017-04-01 16:00 0:1
Kolejka 19
25 LKS OCICE RACIBÓRZ KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-04-08 16:00 0:0
26 LKS RASZCZYCE LKS BRZEZIE 2017-04-08 16:00 6:0
27 LKS CHAŁUPKI LKS START PIETROWICE WIELKIE 2017-04-08 16:00 2:1
28 KS 1905 KRZANOWICE LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2017-04-08 16:00 1:1
29 TS GÓRNIK PSZÓW LKS STRZELEC RZUCHÓW 2017-04-08 13:00 1:2
30 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2017-04-09 15:00 2:3
31 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS CZARNI GORZYCE 2017-04-08 16:00 1:4
32 LKS LYSKI LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-04-08 16:00 5:1
Kolejka 20
33 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS LYSKI 2017-04-15 14:00 2:5
34 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2017-04-15 14:00 1:0
35 LKS CZARNI GORZYCE LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-04-15 14:00 4:0
36 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ TS GÓRNIK PSZÓW 2017-04-15 14:00 3:0
37 LKS STRZELEC RZUCHÓW KS 1905 KRZANOWICE 2017-04-15 14:00 1:5
38 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS CHAŁUPKI 2017-04-15 15:30 1:5
39 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS RASZCZYCE 2017-04-15 14:00 1:1
40 LKS BRZEZIE LKS OCICE RACIBÓRZ 2017-04-15 14:00 1:1
Kolejka 21
41 LKS BRZEZIE KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-04-23 16:00 2:2
42 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS START PIETROWICE WIELKIE 2017-04-22 16:00 0:6
43 LKS RASZCZYCE LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2017-04-22 16:00 2:0
44 LKS CHAŁUPKI LKS STRZELEC RZUCHÓW 2017-04-22 16:00 2:1
45 KS 1905 KRZANOWICE LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2017-04-22 16:00 1:1
46 TS GÓRNIK PSZÓW LKS CZARNI GORZYCE 2017-05-30 18:00 -:-
47 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-04-23 15:00 0:3
48 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS LYSKI 2017-04-22 16:00 2:1
Kolejka 22
49 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2017-06-15 14:00 -:-
50 LKS LYSKI LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-06-15 14:00 -:-
51 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA TS GÓRNIK PSZÓW 2017-06-15 14:00 -:-
52 LKS CZARNI GORZYCE KS 1905 KRZANOWICE 2017-06-15 14:00 -:-
53 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS CHAŁUPKI 2017-06-14 18:00 -:-
54 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS RASZCZYCE 2017-06-15 14:00 -:-
55 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS OCICE RACIBÓRZ 2017-06-15 14:00 -:-
56 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS BRZEZIE 2017-06-15 14:00 -:-
Kolejka 23
57 LKS START PIETROWICE WIELKIE KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-05-03 17:00 1:1
58 LKS BRZEZIE LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2017-05-03 17:00 7:1
59 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS STRZELEC RZUCHÓW 2017-05-03 17:00 1:3
60 LKS RASZCZYCE LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2017-05-03 17:00 2:1
61 LKS CHAŁUPKI LKS CZARNI GORZYCE 2017-05-03 17:00 4:3
62 KS 1905 KRZANOWICE LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-05-03 17:00 2:2
63 TS GÓRNIK PSZÓW LKS LYSKI 2017-05-03 17:00 1:1
64 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2017-05-03 17:00 4:0
Kolejka 24
65 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-05-06 17:00 6:2
66 LKS CZARNI NOWA WIEŚ TS GÓRNIK PSZÓW 2017-05-06 17:00 0:1
67 LKS LYSKI KS 1905 KRZANOWICE 2017-05-07 17:00 2:3
68 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS CHAŁUPKI 2017-05-07 17:00 2:1
69 LKS CZARNI GORZYCE LKS RASZCZYCE 2017-05-06 17:00 3:1
70 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS OCICE RACIBÓRZ 2017-05-06 17:00 2:0
71 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS BRZEZIE 2017-05-07 17:00 3:2
72 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS START PIETROWICE WIELKIE 2017-05-06 17:00 0:2
Kolejka 25
73 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-05-13 17:00 1:2
74 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS STRZELEC RZUCHÓW 2017-05-13 17:00 4:3
75 LKS BRZEZIE LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2017-05-14 16:00 2:3
76 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS CZARNI GORZYCE 2017-05-13 17:00 0:6
77 LKS RASZCZYCE LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-05-13 17:00 4:1
78 LKS CHAŁUPKI LKS LYSKI 2017-05-13 17:00 3:2
79 KS 1905 KRZANOWICE LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2017-05-13 17:00 2:2
80 TS GÓRNIK PSZÓW LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-05-13 13:00 2:3
Kolejka 26
81 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA TS GÓRNIK PSZÓW 2017-05-20 17:00 1:2
82 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA KS 1905 KRZANOWICE 2017-05-21 15:00 4:3
83 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS CHAŁUPKI 2017-05-20 17:00 0:0
84 LKS LYSKI LKS RASZCZYCE 2017-05-20 17:00 3:0
85 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS OCICE RACIBÓRZ 2017-05-21 17:00 9:1
86 LKS CZARNI GORZYCE LKS BRZEZIE 2017-05-20 17:00 2:0
87 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS START PIETROWICE WIELKIE 2017-05-20 15:00 1:0
88 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2017-05-21 17:00 6:3
Kolejka 27
89 LKS STRZELEC RZUCHÓW KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-05-28 17:00 -:-
90 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2017-05-27 17:00 :
91 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS CZARNI GORZYCE 2017-05-27 17:00 :
92 LKS BRZEZIE LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-05-28 16:00 -:-
93 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS LYSKI 2017-05-27 17:00 :
94 LKS RASZCZYCE LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2017-05-27 17:00 :
95 LKS CHAŁUPKI LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-05-27 17:00 :
96 KS 1905 KRZANOWICE TS GÓRNIK PSZÓW 2017-05-27 17:00 :
Kolejka 28
97 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA KS 1905 KRZANOWICE 2017-06-03 --:-- -:-
98 TS GÓRNIK PSZÓW LKS CHAŁUPKI 2017-06-03 13:00 -:-
99 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS RASZCZYCE 2017-06-03 --:-- -:-
100 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS OCICE RACIBÓRZ 2017-06-03 --:-- -:-
101 LKS LYSKI LKS BRZEZIE 2017-06-03 --:-- -:-
102 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS START PIETROWICE WIELKIE 2017-06-03 --:-- -:-
103 LKS CZARNI GORZYCE LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2017-06-03 17:00 -:-
104 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ LKS STRZELEC RZUCHÓW 2017-06-03 --:-- -:-
Kolejka 29
105 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-06-10 17:00 -:-
106 LKS STRZELEC RZUCHÓW LKS CZARNI GORZYCE 2017-06-10 17:00 -:-
107 LKS WYPOCZYNEK BUKÓW LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-06-10 17:00 -:-
108 LKS START PIETROWICE WIELKIE LKS LYSKI 2017-06-10 17:00 -:-
109 LKS BRZEZIE LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2017-06-10 17:00 -:-
110 LKS OCICE RACIBÓRZ LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-06-10 17:00 -:-
111 LKS RASZCZYCE TS GÓRNIK PSZÓW 2017-06-10 17:00 -:-
112 LKS CHAŁUPKI KS 1905 KRZANOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 30
113 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS CHAŁUPKI 2017-06-17 17:00 -:-
114 KS 1905 KRZANOWICE LKS RASZCZYCE 2017-06-17 17:00 -:-
115 TS GÓRNIK PSZÓW LKS OCICE RACIBÓRZ 2017-06-17 17:00 -:-
116 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS BRZEZIE 2017-06-17 17:00 -:-
117 LKS CZARNI NOWA WIEŚ LKS START PIETROWICE WIELKIE 2017-06-17 17:00 -:-
118 LKS LYSKI LKS WYPOCZYNEK BUKÓW 2017-06-17 17:00 -:-
119 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS STRZELEC RZUCHÓW 2017-06-17 17:00 -:-
120 LKS CZARNI GORZYCE LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2017-06-17 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam