Sosnowiec: Klasa A

Data aktualizacji: 2017-04-25 08:40:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 24 60 19 3 2 94:17
2 MKS GÓRNIK WOJKOWICE 23 54 18 0 5 68:18
3 KP SARNÓW 24 54 17 3 4 73:28
4 AKS NIWKA w SOSNOWCU 24 52 15 7 2 57:29
5 CKS CZELADŹ 24 50 15 5 4 55:28
6 KS GÓRNIK SOSNOWIEC 24 42 13 3 8 53:35
7 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 23 42 13 3 7 82:45
8 MKS PORĘBA 23 30 8 6 9 40:47
9 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 24 29 9 2 13 39:46
10 LKS ZGODA BYCZYNA 22 28 8 4 10 46:51
11 KS UNIA ZĄBKOWICE 23 25 6 7 10 35:42
12 MKS SŁAWKÓW 23 25 7 4 12 38:60
13 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 24 23 7 2 15 38:85
14 KS ORZEŁ DĄBIE 23 22 6 4 13 24:50
15 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 24 22 5 7 12 44:76
16 LKS SKALNIAK KROCZYCE 24 19 6 1 17 30:70
17 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 24 16 5 1 18 25:61
18 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 24 11 3 2 19 20:73

Ostatnia kolejka (24) rozgrywek w sezonie 2016/2017

55 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2017-04-22 17:00 1:2
56 AKS NIWKA w SOSNOWCU LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2017-04-22 11:00 4:2
57 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW MKS PORĘBA 2017-04-22 17:00 2:1
58 KS ORZEŁ DĄBIE UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-23 11:00 3:1
59 CKS CZELADŹ MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2017-04-22 17:00 0:3
60 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE LKS SKALNIAK KROCZYCE 2017-04-22 17:00 0:2
61 MKS SŁAWKÓW ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2017-04-22 17:00 1:4
62 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE KP SARNÓW 2017-04-22 17:00 0:5
63 LKS ZGODA BYCZYNA KS UNIA ZĄBKOWICE 2017-04-22 17:00 1:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KS ORZEŁ DĄBIE KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2016-08-13 17:00 1:0
2 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW CKS CZELADŹ 2016-08-13 17:00 0:3
3 AKS NIWKA w SOSNOWCU LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2016-08-13 17:00 7:0
4 KS GÓRNIK SOSNOWIEC MKS SŁAWKÓW 2016-08-13 17:00 2:0
5 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2016-08-13 17:00 5:0
6 MKS PORĘBA LKS ZGODA BYCZYNA 2016-09-07 18:00 2:2
7 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA KS UNIA ZĄBKOWICE 2016-10-12 15:30 4:3
8 MKS GÓRNIK WOJKOWICE KP SARNÓW 2016-08-13 17:00 2:0
9 LKS SKALNIAK KROCZYCE ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2016-08-13 17:00 0:3
Kolejka 2
10 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2016-08-20 17:00 0:3
11 KP SARNÓW LKS SKALNIAK KROCZYCE 2016-08-20 17:00 4:1
12 KS UNIA ZĄBKOWICE MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2016-08-20 17:00 0:2
13 LKS ZGODA BYCZYNA UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-14 17:00 7:0
14 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE MKS PORĘBA 2016-08-20 17:00 1:1
15 MKS SŁAWKÓW LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2016-08-20 17:00 2:10
16 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2016-08-20 17:00 2:2
17 CKS CZELADŹ AKS NIWKA w SOSNOWCU 2016-08-20 17:00 1:1
18 KS ORZEŁ DĄBIE LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2016-08-20 17:00 3:0
Kolejka 3
19 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2016-08-24 17:30 4:0
20 AKS NIWKA w SOSNOWCU KS ORZEŁ DĄBIE 2016-08-24 17:30 2:2
21 KS GÓRNIK SOSNOWIEC CKS CZELADŹ 2016-08-24 17:30 1:1
22 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2016-08-24 17:30 5:1
23 MKS PORĘBA MKS SŁAWKÓW 2016-08-24 17:30 2:3
24 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2016-08-24 17:30 4:2
25 MKS GÓRNIK WOJKOWICE LKS ZGODA BYCZYNA 2016-08-24 17:30 5:0
26 LKS SKALNIAK KROCZYCE KS UNIA ZĄBKOWICE 2016-08-24 17:30 2:2
27 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC KP SARNÓW 2016-08-24 17:30 0:1
Kolejka 4
28 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC KP SARNÓW 2016-08-27 17:00 2:0
29 KS UNIA ZĄBKOWICE ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2016-08-27 17:00 0:0
30 LKS ZGODA BYCZYNA LKS SKALNIAK KROCZYCE 2016-08-27 17:00 6:0
31 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2016-08-27 17:00 0:4
32 MKS SŁAWKÓW UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-08-27 17:00 2:2
33 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE MKS PORĘBA 2016-08-27 17:00 3:4
34 CKS CZELADŹ LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2016-08-27 17:20 5:1
35 KS ORZEŁ DĄBIE KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2016-08-27 17:00 1:4
36 AKS NIWKA w SOSNOWCU LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2016-08-27 15:30 4:2
Kolejka 5
37 AKS NIWKA w SOSNOWCU KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2016-09-04 16:00 4:2
38 KS GÓRNIK SOSNOWIEC LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2016-09-03 12:00 0:1
39 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE KS ORZEŁ DĄBIE 2016-09-03 17:00 6:2
40 MKS PORĘBA CKS CZELADŹ 2016-09-03 17:00 0:1
41 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2016-09-03 17:00 3:6
42 MKS GÓRNIK WOJKOWICE MKS SŁAWKÓW 2016-09-03 17:00 3:1
43 LKS SKALNIAK KROCZYCE LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2016-09-03 17:00 3:2
44 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC LKS ZGODA BYCZYNA 2016-09-04 11:00 5:0
45 KP SARNÓW KS UNIA ZĄBKOWICE 2016-09-03 17:00 3:2
Kolejka 6
46 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC KS UNIA ZĄBKOWICE 2016-09-10 16:30 2:2
47 LKS ZGODA BYCZYNA KP SARNÓW 2016-09-10 16:30 2:5
48 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2016-09-10 16:30 0:2
49 MKS SŁAWKÓW LKS SKALNIAK KROCZYCE 2016-09-10 16:30 3:2
50 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2016-09-10 16:30 0:6
51 CKS CZELADŹ UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-10 16:30 4:2
52 KS ORZEŁ DĄBIE MKS PORĘBA 2016-09-10 16:30 2:1
53 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2016-09-10 16:30 5:3
54 AKS NIWKA w SOSNOWCU KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2016-09-10 16:30 2:1
Kolejka 7
55 KS GÓRNIK SOSNOWIEC KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2016-09-17 16:00 3:2
56 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE AKS NIWKA w SOSNOWCU 2016-09-17 11:00 2:2
57 MKS PORĘBA LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2016-09-17 16:00 2:2
58 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA KS ORZEŁ DĄBIE 2016-09-17 16:00 0:0
59 MKS GÓRNIK WOJKOWICE CKS CZELADŹ 2016-09-17 16:00 5:0
60 LKS SKALNIAK KROCZYCE LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2016-09-17 16:00 0:1
61 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC MKS SŁAWKÓW 2016-09-17 16:00 4:0
62 KP SARNÓW LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2016-09-17 16:00 7:0
63 KS UNIA ZĄBKOWICE LKS ZGODA BYCZYNA 2016-09-17 16:00 4:1
Kolejka 8
64 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC LKS ZGODA BYCZYNA 2016-09-24 16:00 0:6
65 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE KS UNIA ZĄBKOWICE 2016-09-24 16:00 1:4
66 MKS SŁAWKÓW KP SARNÓW 2016-09-24 12:00 0:2
67 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2016-09-24 16:00 1:9
68 CKS CZELADŹ LKS SKALNIAK KROCZYCE 2016-09-24 15:00 3:0
69 KS ORZEŁ DĄBIE MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2016-09-24 16:00 0:8
70 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-25 16:00 4:2
71 AKS NIWKA w SOSNOWCU MKS PORĘBA 2016-09-24 11:00 2:1
72 KS GÓRNIK SOSNOWIEC LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2016-09-24 16:00 3:1
Kolejka 9
73 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2016-10-01 16:00 7:1
74 MKS PORĘBA KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2016-10-01 16:00 2:3
75 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA AKS NIWKA w SOSNOWCU 2016-10-01 16:00 1:4
76 MKS GÓRNIK WOJKOWICE LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2016-10-01 16:00 3:0
77 LKS SKALNIAK KROCZYCE KS ORZEŁ DĄBIE 2016-10-01 16:00 0:3
78 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC CKS CZELADŹ 2016-10-02 11:00 2:2
79 KP SARNÓW LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2016-10-01 16:00 5:0
80 KS UNIA ZĄBKOWICE MKS SŁAWKÓW 2016-10-01 16:00 4:2
81 LKS ZGODA BYCZYNA LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2016-10-01 16:00 1:1
Kolejka 10
82 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2016-10-08 15:30 2:1
83 MKS SŁAWKÓW LKS ZGODA BYCZYNA 2016-10-08 15:30 1:1
84 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE KS UNIA ZĄBKOWICE 2016-10-08 15:30 1:3
85 CKS CZELADŹ KP SARNÓW 2016-10-08 15:30 2:1
86 KS ORZEŁ DĄBIE ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2016-10-08 15:30 0:1
87 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW LKS SKALNIAK KROCZYCE 2016-10-08 15:30 2:3
88 AKS NIWKA w SOSNOWCU MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2016-10-08 11:00 1:0
89 KS GÓRNIK SOSNOWIEC UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-08 15:30 3:1
90 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE MKS PORĘBA 2016-10-08 15:30 9:2
Kolejka 11
91 MKS PORĘBA KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2016-10-16 15:00 3:0
92 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2016-10-15 15:00 2:6
93 MKS GÓRNIK WOJKOWICE KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2016-10-15 15:00 1:0
94 LKS SKALNIAK KROCZYCE AKS NIWKA w SOSNOWCU 2016-10-15 15:00 0:3
95 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2016-10-15 15:30 5:1
96 KP SARNÓW KS ORZEŁ DĄBIE 2016-10-15 15:00 3:0
97 KS UNIA ZĄBKOWICE CKS CZELADŹ 2016-10-15 15:00 0:5
98 LKS ZGODA BYCZYNA LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2016-10-15 15:00 7:2
99 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE MKS SŁAWKÓW 2016-10-15 15:00 0:6
Kolejka 12
100 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC MKS SŁAWKÓW 2016-10-22 15:00 0:1
101 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2016-10-22 15:00 2:4
102 CKS CZELADŹ LKS ZGODA BYCZYNA 2016-10-22 15:00 0:2
103 KS ORZEŁ DĄBIE KS UNIA ZĄBKOWICE 2016-10-22 15:00 2:2
104 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW KP SARNÓW 2016-10-22 15:00 2:3
105 AKS NIWKA w SOSNOWCU ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2016-10-22 15:00 0:5
106 KS GÓRNIK SOSNOWIEC LKS SKALNIAK KROCZYCE 2016-10-22 15:00 6:0
107 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2016-10-22 15:00 3:1
108 MKS PORĘBA UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-23 15:00 2:2
Kolejka 13
109 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2016-10-29 14:00 3:1
110 MKS GÓRNIK WOJKOWICE MKS PORĘBA 2016-10-29 14:00 1:2
111 LKS SKALNIAK KROCZYCE LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2016-10-29 14:00 1:3
112 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2016-10-29 14:30 1:2
113 KP SARNÓW AKS NIWKA w SOSNOWCU 2016-10-29 14:00 2:2
114 KS UNIA ZĄBKOWICE LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2016-10-29 14:00 2:0
115 LKS ZGODA BYCZYNA KS ORZEŁ DĄBIE 2016-10-29 14:00 5:0
116 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE CKS CZELADŹ 2016-10-29 14:00 1:5
117 MKS SŁAWKÓW LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2016-10-29 14:00 5:0
Kolejka 14
118 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2016-11-05 13:30 1:2
119 CKS CZELADŹ MKS SŁAWKÓW 2016-11-05 13:30 1:0
120 KS ORZEŁ DĄBIE LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2016-11-05 13:30 1:2
121 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW LKS ZGODA BYCZYNA 2016-11-05 13:30 1:0
122 AKS NIWKA w SOSNOWCU KS UNIA ZĄBKOWICE 2016-11-05 13:30 0:0
123 KS GÓRNIK SOSNOWIEC KP SARNÓW 2016-11-05 13:30 1:4
124 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2016-11-05 13:30 1:6
125 MKS PORĘBA LKS SKALNIAK KROCZYCE 2016-11-06 13:30 3:0
126 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2016-11-05 13:30 0:4
Kolejka 15
127 MKS GÓRNIK WOJKOWICE KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2016-11-12 13:30 5:0
128 LKS SKALNIAK KROCZYCE UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-11-12 13:30 2:3
129 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC MKS PORĘBA 2016-11-13 11:00 8:0
130 KP SARNÓW LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2016-11-12 13:30 1:1
131 KS UNIA ZĄBKOWICE KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2016-11-12 13:30 2:1
132 LKS ZGODA BYCZYNA AKS NIWKA w SOSNOWCU 2016-11-12 13:30 1:3
133 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2016-11-12 13:30 0:4
134 MKS SŁAWKÓW KS ORZEŁ DĄBIE 2017-04-19 17:30 :
135 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE CKS CZELADŹ 2016-11-12 13:30 2:5
Kolejka 16
136 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC CKS CZELADŹ 2016-11-19 13:00 0:3
137 KS ORZEŁ DĄBIE LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2016-11-19 13:00 0:1
138 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW MKS SŁAWKÓW 2016-11-20 13:30 2:2
139 AKS NIWKA w SOSNOWCU LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2016-11-19 13:00 1:0
140 KS GÓRNIK SOSNOWIEC LKS ZGODA BYCZYNA 2016-11-19 13:00 6:0
141 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE KS UNIA ZĄBKOWICE 2017-04-19 17:30 :
142 MKS PORĘBA KP SARNÓW 2016-11-20 13:00 2:1
143 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2016-11-19 13:00 3:5
144 MKS GÓRNIK WOJKOWICE LKS SKALNIAK KROCZYCE 2016-11-19 13:00 3:2
Kolejka 17
145 LKS SKALNIAK KROCZYCE KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2016-11-26 13:00 0:6
146 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2016-11-26 13:00 3:1
147 KP SARNÓW UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-11-26 13:00 7:2
148 KS UNIA ZĄBKOWICE MKS PORĘBA 2016-11-26 13:00 0:0
149 LKS ZGODA BYCZYNA LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2016-11-26 13:00 3:0
150 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2016-11-26 13:00 2:4
151 MKS SŁAWKÓW AKS NIWKA w SOSNOWCU 2016-11-26 13:00 2:7
152 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2016-11-26 13:00 2:1
153 CKS CZELADŹ KS ORZEŁ DĄBIE 2016-11-26 16:00 3:0
Kolejka 18
1 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC KS ORZEŁ DĄBIE 2017-03-11 15:00 0:1
2 CKS CZELADŹ LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2017-03-11 15:00 2:1
3 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE AKS NIWKA w SOSNOWCU 2017-03-11 15:00 2:2
4 MKS SŁAWKÓW KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2017-03-11 15:00 2:1
5 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2017-03-11 15:00 0:4
6 LKS ZGODA BYCZYNA MKS PORĘBA 2017-05-03 17:30 -:-
7 KS UNIA ZĄBKOWICE UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-03-11 16:00 3:3
8 KP SARNÓW MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2017-03-11 15:00 5:3
9 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC LKS SKALNIAK KROCZYCE 2017-03-12 13:00 8:1
Kolejka 19
10 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2017-03-18 15:30 4:1
11 LKS SKALNIAK KROCZYCE KP SARNÓW 2017-03-18 15:30 1:2
12 MKS GÓRNIK WOJKOWICE KS UNIA ZĄBKOWICE 2017-03-18 15:30 1:0
13 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA LKS ZGODA BYCZYNA 2017-03-18 15:30 0:0
14 MKS PORĘBA LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2017-03-18 15:30 3:1
15 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE MKS SŁAWKÓW 2017-03-18 15:30 5:0
16 KS GÓRNIK SOSNOWIEC LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2017-03-18 15:30 3:4
17 AKS NIWKA w SOSNOWCU CKS CZELADŹ 2017-03-18 15:30 1:0
18 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW KS ORZEŁ DĄBIE 2017-03-18 15:30 2:0
Kolejka 20
19 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2017-03-25 15:30 1:0
20 KS ORZEŁ DĄBIE AKS NIWKA w SOSNOWCU 2017-03-26 11:00 0:2
21 CKS CZELADŹ KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2017-03-25 15:30 4:1
22 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2017-03-25 15:30 0:4
23 MKS SŁAWKÓW MKS PORĘBA 2017-03-25 15:30 2:0
24 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-03-26 11:00 1:2
25 LKS ZGODA BYCZYNA MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2017-03-25 --:-- -:-
26 KS UNIA ZĄBKOWICE LKS SKALNIAK KROCZYCE 2017-03-25 15:30 1:2
27 KP SARNÓW ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2017-03-25 15:30 2:2
Kolejka 21
28 KP SARNÓW KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2017-04-01 16:30 4:0
29 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC KS UNIA ZĄBKOWICE 2017-04-02 13:00 5:0
30 LKS SKALNIAK KROCZYCE LKS ZGODA BYCZYNA 2017-04-01 16:30 4:0
31 MKS GÓRNIK WOJKOWICE LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2017-04-01 16:30 1:0
32 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA MKS SŁAWKÓW 2017-04-01 15:00 1:1
33 MKS PORĘBA LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2017-04-01 16:30 3:1
34 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE CKS CZELADŹ 2017-04-01 16:30 2:3
35 KS GÓRNIK SOSNOWIEC KS ORZEŁ DĄBIE 2017-04-01 16:30 2:1
36 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW AKS NIWKA w SOSNOWCU 2017-04-01 16:30 3:2
Kolejka 22
37 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC AKS NIWKA w SOSNOWCU 2017-04-08 17:00 0:1
38 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2017-04-08 17:00 0:2
39 KS ORZEŁ DĄBIE LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2017-04-09 11:00 1:1
40 CKS CZELADŹ MKS PORĘBA 2017-04-08 17:00 0:0
41 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-08 17:00 4:1
42 MKS SŁAWKÓW MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2017-04-08 17:00 0:3
43 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE LKS SKALNIAK KROCZYCE 2017-04-08 17:00 1:0
44 LKS ZGODA BYCZYNA ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2017-04-08 17:00 0:7
45 KS UNIA ZĄBKOWICE KP SARNÓW 2017-04-08 17:00 0:1
Kolejka 23
46 KS UNIA ZĄBKOWICE KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2017-04-15 13:00 1:3
47 KP SARNÓW LKS ZGODA BYCZYNA 2017-04-15 14:00 5:1
48 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2017-04-15 10:30 2:0
49 LKS SKALNIAK KROCZYCE MKS SŁAWKÓW 2017-04-15 13:00 4:2
50 MKS GÓRNIK WOJKOWICE LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2017-04-15 13:00 3:1
51 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA CKS CZELADŹ 2017-04-15 13:00 2:2
52 MKS PORĘBA KS ORZEŁ DĄBIE 2017-04-15 13:00 4:1
53 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2017-04-15 11:00 1:0
54 KS GÓRNIK SOSNOWIEC AKS NIWKA w SOSNOWCU 2017-04-15 10:30 0:0
Kolejka 24
55 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2017-04-22 17:00 1:2
56 AKS NIWKA w SOSNOWCU LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2017-04-22 11:00 4:2
57 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW MKS PORĘBA 2017-04-22 17:00 2:1
58 KS ORZEŁ DĄBIE UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-23 11:00 3:1
59 CKS CZELADŹ MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2017-04-22 17:00 0:3
60 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE LKS SKALNIAK KROCZYCE 2017-04-22 17:00 0:2
61 MKS SŁAWKÓW ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2017-04-22 17:00 1:4
62 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE KP SARNÓW 2017-04-22 17:00 0:5
63 LKS ZGODA BYCZYNA KS UNIA ZĄBKOWICE 2017-04-22 17:00 1:0
Kolejka 25
64 LKS ZGODA BYCZYNA KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2017-04-26 17:30 -:-
65 KS UNIA ZĄBKOWICE LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2017-04-26 17:30 -:-
66 KP SARNÓW MKS SŁAWKÓW 2017-04-26 17:30 -:-
67 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2017-04-26 17:30 -:-
68 LKS SKALNIAK KROCZYCE CKS CZELADŹ 2017-04-26 17:30 -:-
69 MKS GÓRNIK WOJKOWICE KS ORZEŁ DĄBIE 2017-04-26 17:30 -:-
70 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2017-04-26 17:30 -:-
71 MKS PORĘBA AKS NIWKA w SOSNOWCU 2017-04-26 17:30 -:-
72 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2017-04-26 17:30 -:-
Kolejka 26
73 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2017-04-29 17:00 -:-
74 KS GÓRNIK SOSNOWIEC MKS PORĘBA 2017-04-29 17:00 -:-
75 AKS NIWKA w SOSNOWCU UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-29 17:00 -:-
76 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2017-04-29 17:00 -:-
77 KS ORZEŁ DĄBIE LKS SKALNIAK KROCZYCE 2017-04-30 11:00 -:-
78 CKS CZELADŹ ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2017-04-29 11:00 -:-
79 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE KP SARNÓW 2017-04-29 17:00 -:-
80 MKS SŁAWKÓW KS UNIA ZĄBKOWICE 2017-04-29 17:00 -:-
81 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE LKS ZGODA BYCZYNA 2017-04-29 17:00 -:-
Kolejka 27
82 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2017-05-06 17:00 -:-
83 LKS ZGODA BYCZYNA MKS SŁAWKÓW 2017-05-06 17:00 -:-
84 KS UNIA ZĄBKOWICE LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2017-05-06 17:00 -:-
85 KP SARNÓW CKS CZELADŹ 2017-05-06 17:00 -:-
86 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC KS ORZEŁ DĄBIE 2017-05-07 13:00 -:-
87 LKS SKALNIAK KROCZYCE LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2017-05-06 17:00 -:-
88 MKS GÓRNIK WOJKOWICE AKS NIWKA w SOSNOWCU 2017-05-06 17:00 -:-
89 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2017-05-06 17:00 -:-
90 MKS PORĘBA LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2017-05-06 17:00 -:-
Kolejka 28
91 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC MKS PORĘBA 2017-05-13 17:00 -:-
92 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-13 17:00 -:-
93 KS GÓRNIK SOSNOWIEC MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
94 AKS NIWKA w SOSNOWCU LKS SKALNIAK KROCZYCE 2017-05-13 17:00 -:-
95 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2017-05-13 17:00 -:-
96 KS ORZEŁ DĄBIE KP SARNÓW 2017-05-14 11:00 -:-
97 CKS CZELADŹ KS UNIA ZĄBKOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
98 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE LKS ZGODA BYCZYNA 2017-05-13 17:00 -:-
99 MKS SŁAWKÓW LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2017-05-13 15:00 -:-
Kolejka 29
100 MKS SŁAWKÓW KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2017-05-20 15:00 -:-
101 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2017-05-20 17:00 -:-
102 LKS ZGODA BYCZYNA CKS CZELADŹ 2017-05-20 17:00 -:-
103 KS UNIA ZĄBKOWICE KS ORZEŁ DĄBIE 2017-05-20 17:00 -:-
104 KP SARNÓW LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2017-05-20 17:00 -:-
105 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC AKS NIWKA w SOSNOWCU 2017-05-20 17:00 -:-
106 LKS SKALNIAK KROCZYCE KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2017-05-20 17:00 -:-
107 MKS GÓRNIK WOJKOWICE LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2017-05-20 17:00 -:-
108 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA MKS PORĘBA 2017-05-20 17:00 -:-
Kolejka 30
109 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-24 18:00 -:-
110 MKS PORĘBA MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2017-05-24 18:00 -:-
111 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE LKS SKALNIAK KROCZYCE 2017-05-24 18:00 -:-
112 KS GÓRNIK SOSNOWIEC ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2017-05-24 18:00 -:-
113 AKS NIWKA w SOSNOWCU KP SARNÓW 2017-05-24 18:00 -:-
114 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW KS UNIA ZĄBKOWICE 2017-05-24 18:00 -:-
115 KS ORZEŁ DĄBIE LKS ZGODA BYCZYNA 2017-05-24 18:00 -:-
116 CKS CZELADŹ LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2017-05-24 18:00 -:-
117 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE MKS SŁAWKÓW 2017-05-24 18:00 -:-
Kolejka 31
118 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2017-05-27 17:00 -:-
119 MKS SŁAWKÓW CKS CZELADŹ 2017-05-27 17:00 -:-
120 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE KS ORZEŁ DĄBIE 2017-05-27 17:00 -:-
121 LKS ZGODA BYCZYNA LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2017-05-27 17:00 -:-
122 KS UNIA ZĄBKOWICE AKS NIWKA w SOSNOWCU 2017-05-27 17:00 -:-
123 KP SARNÓW KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2017-05-27 17:00 -:-
124 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2017-05-27 17:00 -:-
125 LKS SKALNIAK KROCZYCE MKS PORĘBA 2017-05-27 17:00 -:-
126 MKS GÓRNIK WOJKOWICE UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-27 17:00 -:-
Kolejka 32
127 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
128 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA LKS SKALNIAK KROCZYCE 2017-06-03 17:00 -:-
129 MKS PORĘBA ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2017-06-03 17:00 -:-
130 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE KP SARNÓW 2017-06-03 17:00 -:-
131 KS GÓRNIK SOSNOWIEC KS UNIA ZĄBKOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
132 AKS NIWKA w SOSNOWCU LKS ZGODA BYCZYNA 2017-06-03 17:00 -:-
133 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
134 KS ORZEŁ DĄBIE MKS SŁAWKÓW 2017-06-04 11:00 -:-
135 CKS CZELADŹ LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 33
136 CKS CZELADŹ KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC 2017-06-10 17:00 -:-
137 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE KS ORZEŁ DĄBIE 2017-06-10 17:00 -:-
138 MKS SŁAWKÓW LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2017-06-10 17:00 -:-
139 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE AKS NIWKA w SOSNOWCU 2017-06-10 17:00 -:-
140 LKS ZGODA BYCZYNA KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2017-06-10 17:00 -:-
141 KS UNIA ZĄBKOWICE LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2017-06-10 17:00 -:-
142 KP SARNÓW MKS PORĘBA 2017-06-10 17:00 -:-
143 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-10 17:00 -:-
144 LKS SKALNIAK KROCZYCE MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 34
145 KRS TKKF ZEW SOSNOWIEC LKS SKALNIAK KROCZYCE 2017-06-17 17:00 -:-
146 MKS GÓRNIK WOJKOWICE ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC 2017-06-17 17:00 -:-
147 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA KP SARNÓW 2017-06-17 17:00 -:-
148 MKS PORĘBA KS UNIA ZĄBKOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
149 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE LKS ZGODA BYCZYNA 2017-06-17 17:00 -:-
150 KS GÓRNIK SOSNOWIEC LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
151 AKS NIWKA w SOSNOWCU MKS SŁAWKÓW 2017-06-17 17:00 -:-
152 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2017-06-17 17:00 -:-
153 KS ORZEŁ DĄBIE CKS CZELADŹ 2017-06-17 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam