Żywiec: Klasa B

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 14 40 13 1 0 55:11
2 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 14 32 10 2 2 38:16
3 LKS PEWEL MAŁA 14 27 9 0 5 33:28
4 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 14 22 6 4 4 41:28
5 LKS JUSZCZYNA 14 20 6 2 6 36:33
6 LKS GRAPA TRZEBINIA 14 19 6 1 7 39:39
7 LKS KORBIELÓW 14 15 4 3 7 36:38
8 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 14 11 3 2 9 22:48
9 LKS BESKID KOCIERZ 14 9 2 3 9 20:51
10 LKS MAGURA BYSTRA 14 5 1 2 11 30:58

Ostatnia kolejka (16) rozgrywek w sezonie 2016/2017

31 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2017-05-21 15:00 5:0
32 LKS KORBIELÓW LKS JUSZCZYNA 2017-05-20 16:00 2:4
33 LKS MAGURA BYSTRA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2017-05-20 16:00 2:10
34 LKS BESKID KOCIERZ LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2017-05-21 14:00 1:4
35 LKS PEWEL MAŁA LKS GRAPA TRZEBINIA 2017-05-21 15:00 5:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS JUSZCZYNA 2016-08-21 15:00 2:1
2 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2016-10-22 17:00 1:2
3 LKS KORBIELÓW LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2016-08-21 16:00 4:1
4 LKS MAGURA BYSTRA LKS GRAPA TRZEBINIA 2016-08-20 16:00 3:5
5 LKS BESKID KOCIERZ LKS PEWEL MAŁA 2016-08-21 11:00 1:2
Kolejka 2
6 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2016-08-28 15:00 0:2
7 LKS GRAPA TRZEBINIA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2016-08-28 11:00 1:4
8 LKS PEWEL MAŁA LKS JUSZCZYNA 2016-08-28 16:00 0:4
9 LKS BESKID KOCIERZ LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2016-08-28 11:00 1:9
10 LKS MAGURA BYSTRA LKS KORBIELÓW 2016-10-22 16:00 4:6
Kolejka 3
11 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS GRAPA TRZEBINIA 2016-09-04 15:00 4:2
12 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS PEWEL MAŁA 2016-09-04 15:00 0:4
13 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS BESKID KOCIERZ 2016-09-04 11:00 0:0
14 LKS JUSZCZYNA LKS MAGURA BYSTRA 2016-09-04 14:00 4:2
15 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS KORBIELÓW 2016-09-03 16:00 3:3
Kolejka 4
16 LKS PEWEL MAŁA LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2016-09-11 16:00 2:0
17 LKS BESKID KOCIERZ LKS GRAPA TRZEBINIA 2016-09-11 11:00 2:2
18 LKS MAGURA BYSTRA LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2016-09-10 16:00 4:1
19 LKS KORBIELÓW TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2016-09-11 14:00 1:2
20 LKS JUSZCZYNA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2016-09-11 14:00 1:5
Kolejka 5
21 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS MAGURA BYSTRA 2016-09-18 15:00 4:1
22 LKS KORBIELÓW LKS BESKID KOCIERZ 2016-09-17 16:00 8:2
23 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS PEWEL MAŁA 2016-09-17 16:00 7:2
24 LKS JUSZCZYNA LKS GRAPA TRZEBINIA 2016-09-18 14:00 5:2
25 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2016-09-18 11:00 11:1
Kolejka 6
26 LKS KORBIELÓW LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2016-09-25 14:00 2:3
27 LKS MAGURA BYSTRA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2016-09-24 16:00 3:6
28 LKS BESKID KOCIERZ LKS JUSZCZYNA 2016-09-25 11:00 4:2
29 LKS PEWEL MAŁA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2016-09-25 16:00 1:2
30 LKS GRAPA TRZEBINIA LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2016-09-25 11:00 6:2
Kolejka 7
31 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2016-10-01 16:00 1:1
32 LKS JUSZCZYNA LKS KORBIELÓW 2016-10-02 14:00 3:5
33 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS MAGURA BYSTRA 2016-10-02 11:00 5:1
34 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS BESKID KOCIERZ 2016-10-02 15:00 5:2
35 LKS GRAPA TRZEBINIA LKS PEWEL MAŁA 2016-10-02 11:00 3:0
Kolejka 8
36 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2016-10-09 15:00 1:2
37 LKS JUSZCZYNA LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2016-10-09 14:00 2:2
38 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS GRAPA TRZEBINIA 2016-10-08 16:00 4:1
39 LKS KORBIELÓW LKS PEWEL MAŁA 2016-10-08 16:00 1:3
40 LKS MAGURA BYSTRA LKS BESKID KOCIERZ 2016-10-08 16:00 1:2
Kolejka 9
41 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS BESKID KOCIERZ 2016-10-16 15:00 7:1
42 LKS PEWEL MAŁA LKS MAGURA BYSTRA 2016-10-16 16:00 5:2
43 LKS GRAPA TRZEBINIA LKS KORBIELÓW 2016-10-16 11:00 5:0
44 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2016-10-16 15:00 1:1
45 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS JUSZCZYNA 2016-10-16 11:00 3:0
Kolejka 10
1 LKS JUSZCZYNA LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2017-04-09 14:00 2:2
2 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2017-04-09 11:00 2:0
3 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS KORBIELÓW 2017-04-09 15:00 2:0
4 LKS GRAPA TRZEBINIA LKS MAGURA BYSTRA 2017-04-09 11:00 3:1
5 LKS PEWEL MAŁA LKS BESKID KOCIERZ 2017-04-09 15:00 3:0
Kolejka 11
6 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2017-04-16 15:00 2:0
7 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS GRAPA TRZEBINIA 2017-04-16 11:00 3:1
8 LKS JUSZCZYNA LKS PEWEL MAŁA 2017-04-16 14:00 1:2
9 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS BESKID KOCIERZ 2017-04-15 15:00 1:0
10 LKS KORBIELÓW LKS MAGURA BYSTRA 2017-04-15 16:00 1:1
Kolejka 12
11 LKS GRAPA TRZEBINIA LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2017-04-23 11:00 :
12 LKS PEWEL MAŁA LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2017-04-23 15:00 :
13 LKS BESKID KOCIERZ TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2017-04-23 14:00 :
14 LKS MAGURA BYSTRA LKS JUSZCZYNA 2017-04-22 16:00 :
15 LKS KORBIELÓW LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2017-04-22 16:00 :
Kolejka 13
16 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS PEWEL MAŁA 2017-04-30 15:00 :
17 LKS GRAPA TRZEBINIA LKS BESKID KOCIERZ 2017-04-30 11:00 :
18 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS MAGURA BYSTRA 2017-04-30 15:00 :
19 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS KORBIELÓW 2017-04-30 11:00 :
20 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS JUSZCZYNA 2017-04-29 15:00 :
Kolejka 14
21 LKS MAGURA BYSTRA LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2017-05-06 16:00 2:3
22 LKS BESKID KOCIERZ LKS KORBIELÓW 2017-05-07 14:00 3:3
23 LKS PEWEL MAŁA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2017-05-07 15:00 3:0
24 LKS GRAPA TRZEBINIA LKS JUSZCZYNA 2017-05-07 11:00 1:3
25 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2017-05-07 15:00 0:5
Kolejka 15
26 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS KORBIELÓW 2017-05-14 15:00 2:0
27 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS MAGURA BYSTRA 2017-05-13 15:00 3:3
28 LKS JUSZCZYNA LKS BESKID KOCIERZ 2017-05-14 14:00 4:1
29 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS PEWEL MAŁA 2017-05-14 11:00 4:1
30 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS GRAPA TRZEBINIA 2017-05-14 15:00 3:4
Kolejka 16
31 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2017-05-21 15:00 5:0
32 LKS KORBIELÓW LKS JUSZCZYNA 2017-05-20 16:00 2:4
33 LKS MAGURA BYSTRA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2017-05-20 16:00 2:10
34 LKS BESKID KOCIERZ LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2017-05-21 14:00 1:4
35 LKS PEWEL MAŁA LKS GRAPA TRZEBINIA 2017-05-21 15:00 5:3
Kolejka 17
36 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2017-05-28 11:00 -:-
37 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS JUSZCZYNA 2017-05-28 15:00 -:-
38 LKS GRAPA TRZEBINIA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2017-05-28 11:00 -:-
39 LKS PEWEL MAŁA LKS KORBIELÓW 2017-05-28 15:00 -:-
40 LKS BESKID KOCIERZ LKS MAGURA BYSTRA 2017-05-28 14:00 -:-
Kolejka 18
41 LKS BESKID KOCIERZ LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2017-06-04 14:00 -:-
42 LKS MAGURA BYSTRA LKS PEWEL MAŁA 2017-06-03 16:00 -:-
43 LKS KORBIELÓW LKS GRAPA TRZEBINIA 2017-06-03 16:00 -:-
44 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2017-06-03 15:00 -:-
45 LKS JUSZCZYNA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2017-06-04 14:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam