Żywiec: Klasa A

Data aktualizacji: 2017-02-20 07:20:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 13 31 10 1 2 68:22
2 LKS SOŁA RAJCZA 13 25 8 1 4 41:16
3 LKS PODHALANKA MILÓWKA 12 24 7 3 2 37:14
4 LKS BESKID GILOWICE 13 23 6 5 2 40:27
5 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 13 23 7 2 4 46:36
6 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 13 21 7 0 6 35:30
7 TS SOŁA ŻYWIEC 13 18 5 3 5 26:32
8 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 13 18 5 3 5 35:30
9 LKS SKRZYCZNE LIPOWA 13 18 5 3 5 30:29
10 LKS SOPOTNIA 13 18 5 3 5 30:25
11 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 13 15 5 0 8 22:49
12 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 13 12 4 0 9 38:42
13 LKS JELEŚNIANKA 12 10 2 4 6 19:29
14 LKS HALNY PRZYBORÓW 13 0 0 0 13 10:96

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek w sezonie 2016/2017

85 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-11-06 14:00 0:5
86 LKS JELEŚNIANKA LKS SOŁA RAJCZA 2016-11-05 14:00 1:2
87 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-11-06 11:00 0:4
88 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD TS SOŁA ŻYWIEC 2016-11-06 11:00 2:2
89 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS SOPOTNIA 2016-11-06 14:00 0:4
90 LKS SKRZYCZNE LIPOWA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-11-06 14:00 3:2
91 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS BESKID GILOWICE 2016-11-06 13:00 1:8

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS JELEŚNIANKA 2016-08-13 14:00 3:0
2 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-08-13 16:00 5:1
3 LKS SOŁA RAJCZA TS SOŁA ŻYWIEC 2016-08-13 19:00 4:0
4 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS SOPOTNIA 2016-08-13 19:00 3:1
5 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-08-13 19:00 2:4
6 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS BESKID GILOWICE 2016-08-13 19:00 0:3
7 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-08-13 19:00 5:1
Kolejka 2
8 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-08-20 17:00 4:7
9 LKS SOŁA RAJCZA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2016-08-21 11:00 1:2
10 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-08-21 16:00 3:2
11 LKS JELEŚNIANKA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-08-20 17:00 1:1
12 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-08-20 16:00 2:2
13 LKS BESKID GILOWICE TS SOŁA ŻYWIEC 2016-08-21 16:00 2:2
14 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS SOPOTNIA 2016-08-21 11:00 0:4
Kolejka 3
15 TS SOŁA ŻYWIEC LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-11-11 11:00 3:0
16 LKS SOPOTNIA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-08-28 15:00 3:0
17 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS JELEŚNIANKA 2016-08-28 11:00 6:0
18 LKS BESKID GILOWICE LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-08-28 16:00 7:2
19 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS SOŁA RAJCZA 2016-08-28 15:00 0:4
20 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-08-28 15:00 3:5
21 LKS HALNY PRZYBORÓW FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2016-08-28 15:00 3:8
Kolejka 4
22 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-09-04 15:00 5:2
23 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS BESKID GILOWICE 2016-09-04 15:00 1:1
24 LKS HALNY PRZYBORÓW GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-09-04 15:00 3:5
25 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS SOPOTNIA 2016-09-04 12:00 4:1
26 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA TS SOŁA ŻYWIEC 2016-09-04 11:00 7:1
27 LKS SOŁA RAJCZA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-09-04 11:00 0:0
28 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS JELEŚNIANKA 2016-09-04 15:00 3:1
Kolejka 5
29 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS BESKID GILOWICE 2016-09-10 17:00 3:5
30 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-09-11 11:00 3:4
31 LKS SOPOTNIA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-09-11 15:00 2:2
32 TS SOŁA ŻYWIEC LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-09-11 11:00 4:1
33 LKS PODHALANKA MILÓWKA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2016-09-10 16:00 2:2
34 LKS JELEŚNIANKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-09-10 17:00 1:4
35 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS SOŁA RAJCZA 2016-09-11 15:00 3:2
Kolejka 6
36 LKS SOPOTNIA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-09-18 15:00 5:2
37 TS SOŁA ŻYWIEC GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-09-18 11:00 3:5
38 LKS BESKID GILOWICE LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-09-17 16:00 4:3
39 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS JELEŚNIANKA 2016-09-18 15:00 2:1
40 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-09-18 15:00 4:2
41 LKS SOŁA RAJCZA LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-09-18 11:00 10:0
42 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2016-09-18 11:00 3:1
Kolejka 7
43 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-09-24 16:00 1:4
44 LKS JELEŚNIANKA TS SOŁA ŻYWIEC 2016-09-25 11:00 2:2
45 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS SOPOTNIA 2016-09-25 15:00 3:2
46 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS SOŁA RAJCZA 2016-09-25 11:00 0:3
47 LKS BESKID GILOWICE LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-09-25 16:00 1:1
48 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-09-21 17:00 6:5
49 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-09-24 16:00 5:1
Kolejka 8
50 LKS SOŁA RAJCZA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-10-02 11:00 5:2
51 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-10-02 11:00 7:0
52 LKS JELEŚNIANKA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2016-10-01 16:00 2:2
53 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-10-01 16:00 10:0
54 TS SOŁA ŻYWIEC LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-10-01 15:00 1:0
55 LKS SOPOTNIA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-10-02 15:00 3:3
56 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS BESKID GILOWICE 2016-10-02 11:00 5:1
Kolejka 9
57 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-10-08 16:00 0:2
58 LKS BESKID GILOWICE LKS SOPOTNIA 2016-10-09 14:00 1:1
59 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW TS SOŁA ŻYWIEC 2016-10-09 13:00 3:0
60 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-10-09 15:00 1:2
61 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS JELEŚNIANKA 2016-10-09 15:00 0:4
62 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-11-20 12:00 3:0
63 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS SOŁA RAJCZA 2016-10-09 11:00 3:2
Kolejka 10
64 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-10-16 15:00 5:3
65 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-10-16 13:00 9:0
66 LKS BESKID GILOWICE FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2016-10-16 16:00 2:0
67 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-10-16 11:00 3:2
68 LKS SOPOTNIA LKS SOŁA RAJCZA 2016-10-16 15:00 2:1
69 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA TS SOŁA ŻYWIEC 2016-10-16 15:00 3:5
70 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS JELEŚNIANKA 2016-11-11 13:00 :
Kolejka 11
71 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-10-22 16:00 11:0
72 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-10-23 12:00 2:3
73 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-10-23 11:00 6:1
74 LKS SOŁA RAJCZA LKS BESKID GILOWICE 2016-10-23 11:00 5:2
75 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-11-11 14:00 2:0
76 LKS JELEŚNIANKA LKS SOPOTNIA 2016-10-22 16:00 3:1
77 TS SOŁA ŻYWIEC LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-10-23 11:00 0:2
Kolejka 12
78 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2016-10-29 15:00 2:1
79 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-10-30 14:00 0:20
80 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS SOŁA RAJCZA 2016-10-30 14:00 1:2
81 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-10-30 13:00 6:0
82 LKS BESKID GILOWICE LKS JELEŚNIANKA 2016-10-30 14:00 3:3
83 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-10-30 11:00 0:3
84 LKS SOPOTNIA TS SOŁA ŻYWIEC 2016-10-30 14:00 1:3
Kolejka 13
85 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-11-06 14:00 0:5
86 LKS JELEŚNIANKA LKS SOŁA RAJCZA 2016-11-05 14:00 1:2
87 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-11-06 11:00 0:4
88 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD TS SOŁA ŻYWIEC 2016-11-06 11:00 2:2
89 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS SOPOTNIA 2016-11-06 14:00 0:4
90 LKS SKRZYCZNE LIPOWA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-11-06 14:00 3:2
91 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS BESKID GILOWICE 2016-11-06 13:00 1:8
Kolejka 14
1 LKS JELEŚNIANKA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-04-02 15:00 -:-
2 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-04-02 15:00 -:-
3 TS SOŁA ŻYWIEC LKS SOŁA RAJCZA 2017-04-02 11:00 -:-
4 LKS SOPOTNIA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-04-02 14:00 -:-
5 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2017-04-02 11:00 -:-
6 LKS BESKID GILOWICE LKS HALNY PRZYBORÓW 2017-04-02 16:00 -:-
7 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-04-02 15:00 -:-
Kolejka 15
8 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-04-09 11:00 -:-
9 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS SOŁA RAJCZA 2017-04-09 12:00 -:-
10 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-04-09 15:00 -:-
11 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS JELEŚNIANKA 2017-04-09 15:00 -:-
12 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-04-09 15:00 -:-
13 TS SOŁA ŻYWIEC LKS BESKID GILOWICE 2017-04-09 11:00 -:-
14 LKS SOPOTNIA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-04-09 14:00 -:-
Kolejka 16
15 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY TS SOŁA ŻYWIEC 2017-04-15 16:00 -:-
16 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS SOPOTNIA 2017-04-15 16:00 -:-
17 LKS JELEŚNIANKA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-04-16 11:00 -:-
18 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS BESKID GILOWICE 2017-04-16 15:00 -:-
19 LKS SOŁA RAJCZA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-04-16 11:00 -:-
20 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-04-16 11:00 -:-
21 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS HALNY PRZYBORÓW 2017-04-16 12:00 -:-
Kolejka 17
22 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-04-22 16:00 -:-
23 LKS BESKID GILOWICE LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-04-23 16:00 -:-
24 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS HALNY PRZYBORÓW 2017-04-23 11:00 -:-
25 LKS SOPOTNIA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2017-04-23 14:00 -:-
26 TS SOŁA ŻYWIEC LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-04-23 11:00 -:-
27 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS SOŁA RAJCZA 2017-04-22 16:00 -:-
28 LKS JELEŚNIANKA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-04-23 11:00 -:-
Kolejka 18
29 LKS BESKID GILOWICE LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-04-30 16:00 -:-
30 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-04-30 15:00 -:-
31 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS SOPOTNIA 2017-04-23 15:00 -:-
32 LKS HALNY PRZYBORÓW TS SOŁA ŻYWIEC 2017-04-30 15:00 -:-
33 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-04-30 12:00 -:-
34 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS JELEŚNIANKA 2017-04-30 11:00 -:-
35 LKS SOŁA RAJCZA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-04-30 11:00 -:-
Kolejka 19
36 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS SOPOTNIA 2017-05-03 16:00 -:-
37 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II TS SOŁA ŻYWIEC 2017-05-03 11:00 -:-
38 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS BESKID GILOWICE 2017-05-03 16:00 -:-
39 LKS JELEŚNIANKA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-03 11:00 -:-
40 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-03 15:00 -:-
41 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS SOŁA RAJCZA 2017-05-03 15:00 -:-
42 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-05-03 12:00 -:-
Kolejka 20
43 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-05-06 16:00 -:-
44 TS SOŁA ŻYWIEC LKS JELEŚNIANKA 2017-05-07 11:00 -:-
45 LKS SOPOTNIA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-05-07 14:00 -:-
46 LKS SOŁA RAJCZA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-05-07 11:00 -:-
47 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS BESKID GILOWICE 2017-05-07 11:00 -:-
48 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2017-05-07 15:00 -:-
49 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-07 15:00 -:-
Kolejka 21
50 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS SOŁA RAJCZA 2017-05-13 16:00 -:-
51 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-05-14 15:00 -:-
52 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS JELEŚNIANKA 2017-05-14 12:00 -:-
53 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-05-14 15:00 -:-
54 LKS SKRZYCZNE LIPOWA TS SOŁA ŻYWIEC 2017-05-14 15:00 -:-
55 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS SOPOTNIA 2017-05-14 15:00 -:-
56 LKS BESKID GILOWICE GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-05-14 16:00 -:-
Kolejka 22
57 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-05-21 11:00 -:-
58 LKS SOPOTNIA LKS BESKID GILOWICE 2017-05-21 14:00 -:-
59 TS SOŁA ŻYWIEC LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-21 11:00 -:-
60 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-20 16:00 -:-
61 LKS JELEŚNIANKA LKS HALNY PRZYBORÓW 2017-05-21 11:00 -:-
62 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2017-05-21 15:00 -:-
63 LKS SOŁA RAJCZA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-05-21 11:00 -:-
Kolejka 23
64 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-27 16:00 -:-
65 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-28 15:00 -:-
66 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS BESKID GILOWICE 2017-05-28 12:00 -:-
67 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-05-28 11:00 -:-
68 LKS SOŁA RAJCZA LKS SOPOTNIA 2017-05-28 11:00 -:-
69 TS SOŁA ŻYWIEC LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-05-28 11:00 -:-
70 LKS JELEŚNIANKA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-05-28 11:00 -:-
Kolejka 24
71 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-06-04 15:00 -:-
72 LKS SKRZYCZNE LIPOWA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2017-06-04 15:00 -:-
73 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-06-04 15:00 -:-
74 LKS BESKID GILOWICE LKS SOŁA RAJCZA 2017-06-04 16:00 -:-
75 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-06-04 11:00 -:-
76 LKS SOPOTNIA LKS JELEŚNIANKA 2017-06-04 14:00 -:-
77 LKS PODHALANKA MILÓWKA TS SOŁA ŻYWIEC 2017-06-03 16:00 -:-
Kolejka 25
78 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-06-11 12:00 -:-
79 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS HALNY PRZYBORÓW 2017-06-11 11:00 -:-
80 LKS SOŁA RAJCZA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-06-11 11:00 -:-
81 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-06-11 15:00 -:-
82 LKS JELEŚNIANKA LKS BESKID GILOWICE 2017-06-11 11:00 -:-
83 LKS PODHALANKA MILÓWKA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-06-10 16:00 -:-
84 TS SOŁA ŻYWIEC LKS SOPOTNIA 2017-06-11 11:00 -:-
Kolejka 26
85 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-06-17 16:00 -:-
86 LKS SOŁA RAJCZA LKS JELEŚNIANKA 2017-06-18 11:00 -:-
87 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-06-17 16:00 -:-
88 TS SOŁA ŻYWIEC FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 2017-06-11 11:00 -:-
89 LKS SOPOTNIA LKS HALNY PRZYBORÓW 2017-06-18 14:00 -:-
90 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-06-18 11:00 -:-
91 LKS BESKID GILOWICE LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-06-18 16:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam