Żywiec: Klasa A

Data aktualizacji: 2017-05-29 21:00:07

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS PODHALANKA MILÓWKA 22 52 16 4 2 64:16
2 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 21 49 16 1 4 104:32
3 LKS SOŁA RAJCZA 21 46 15 1 5 64:23
4 LKS BESKID GILOWICE 21 38 11 5 5 58:36
5 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 21 36 11 3 7 66:46
6 TS SOŁA ŻYWIEC 22 31 9 4 9 37:45
7 LKS SOPOTNIA 22 31 9 4 9 47:40
8 LKS SKRZYCZNE LIPOWA 21 30 8 6 7 44:47
9 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 22 30 10 0 12 46:54
10 LKS JELEŚNIANKA 22 26 7 5 10 42:45
11 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 21 24 8 0 13 54:61
12 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 22 24 8 0 14 33:79
13 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD 23 18 5 3 15 35:60
14 LKS HALNY PRZYBORÓW 23 3 1 0 22 13:123

Ostatnia kolejka (23) rozgrywek w sezonie 2016/2017

64 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-27 16:00 2:4
65 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-28 00:00 0:3
66 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS BESKID GILOWICE 2017-05-28 00:00 0:3
67 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-05-28 11:00 6:2
68 LKS SOŁA RAJCZA LKS SOPOTNIA 2017-05-28 11:00 2:1
69 TS SOŁA ŻYWIEC LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-05-28 11:00 2:0
70 LKS JELEŚNIANKA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-05-28 11:00 0:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS JELEŚNIANKA 2016-08-13 14:00 3:0
2 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-08-13 16:00 5:1
3 LKS SOŁA RAJCZA TS SOŁA ŻYWIEC 2016-08-13 19:00 4:0
4 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS SOPOTNIA 2016-08-13 19:00 3:1
5 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-08-13 19:00 2:4
6 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS BESKID GILOWICE 2016-08-13 19:00 0:3
7 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-08-13 19:00 5:1
Kolejka 2
8 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-08-20 17:00 4:7
9 LKS SOŁA RAJCZA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2016-08-21 11:00 1:2
10 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-08-21 16:00 3:2
11 LKS JELEŚNIANKA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-08-20 17:00 1:1
12 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-08-20 16:00 2:2
13 LKS BESKID GILOWICE TS SOŁA ŻYWIEC 2016-08-21 16:00 2:2
14 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS SOPOTNIA 2016-08-21 11:00 0:4
Kolejka 3
15 TS SOŁA ŻYWIEC LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-11-11 11:00 3:0
16 LKS SOPOTNIA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-08-28 15:00 3:0
17 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS JELEŚNIANKA 2016-08-28 11:00 6:0
18 LKS BESKID GILOWICE LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-08-28 16:00 7:2
19 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS SOŁA RAJCZA 2016-08-28 15:00 0:4
20 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-08-28 15:00 3:5
21 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2016-08-28 15:00 3:8
Kolejka 4
22 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-09-04 15:00 5:2
23 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS BESKID GILOWICE 2016-09-04 15:00 1:1
24 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-09-04 15:00 3:5
25 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS SOPOTNIA 2016-09-04 12:00 4:1
26 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA TS SOŁA ŻYWIEC 2016-09-04 11:00 7:1
27 LKS SOŁA RAJCZA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-09-04 11:00 0:0
28 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS JELEŚNIANKA 2016-09-04 15:00 3:1
Kolejka 5
29 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS BESKID GILOWICE 2016-09-10 17:00 3:5
30 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-09-11 11:00 3:4
31 LKS SOPOTNIA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-09-11 15:00 2:2
32 TS SOŁA ŻYWIEC LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-09-11 11:00 4:1
33 LKS PODHALANKA MILÓWKA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2016-09-10 16:00 2:2
34 LKS JELEŚNIANKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-09-10 17:00 1:4
35 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS SOŁA RAJCZA 2016-09-11 15:00 3:2
Kolejka 6
36 LKS SOPOTNIA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-09-18 15:00 5:2
37 TS SOŁA ŻYWIEC GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-09-18 11:00 3:5
38 LKS BESKID GILOWICE LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-09-17 16:00 4:3
39 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS JELEŚNIANKA 2016-09-18 15:00 2:1
40 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-09-18 15:00 4:2
41 LKS SOŁA RAJCZA LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-09-18 11:00 10:0
42 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2016-09-18 11:00 3:1
Kolejka 7
43 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-09-24 16:00 1:4
44 LKS JELEŚNIANKA TS SOŁA ŻYWIEC 2016-09-25 11:00 2:2
45 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS SOPOTNIA 2016-09-25 15:00 3:2
46 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS SOŁA RAJCZA 2016-09-25 11:00 0:3
47 LKS BESKID GILOWICE LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-09-25 16:00 1:1
48 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-09-21 17:00 6:5
49 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-09-24 16:00 5:1
Kolejka 8
50 LKS SOŁA RAJCZA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-10-02 11:00 5:2
51 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-10-02 11:00 7:0
52 LKS JELEŚNIANKA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2016-10-01 16:00 2:2
53 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-10-01 16:00 10:0
54 TS SOŁA ŻYWIEC LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-10-01 15:00 1:0
55 LKS SOPOTNIA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-10-02 15:00 3:3
56 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS BESKID GILOWICE 2016-10-02 11:00 5:1
Kolejka 9
57 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-10-08 16:00 0:2
58 LKS BESKID GILOWICE LKS SOPOTNIA 2016-10-09 14:00 1:1
59 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW TS SOŁA ŻYWIEC 2016-10-09 13:00 3:0
60 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-10-09 15:00 1:2
61 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS JELEŚNIANKA 2016-10-09 15:00 0:4
62 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-11-20 12:00 3:0
63 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS SOŁA RAJCZA 2016-10-09 11:00 3:2
Kolejka 10
64 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-10-16 15:00 5:3
65 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-10-16 13:00 9:0
66 LKS BESKID GILOWICE FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2016-10-16 16:00 2:0
67 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-10-16 11:00 3:2
68 LKS SOPOTNIA LKS SOŁA RAJCZA 2016-10-16 15:00 2:1
69 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA TS SOŁA ŻYWIEC 2016-10-16 15:00 3:5
70 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS JELEŚNIANKA 2016-11-11 13:00 3:0
Kolejka 11
71 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-10-22 16:00 11:0
72 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-10-23 12:00 2:3
73 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-10-23 11:00 6:1
74 LKS SOŁA RAJCZA LKS BESKID GILOWICE 2016-10-23 11:00 5:2
75 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-11-11 14:00 2:0
76 LKS JELEŚNIANKA LKS SOPOTNIA 2016-10-22 16:00 3:1
77 TS SOŁA ŻYWIEC LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-10-23 11:00 0:2
Kolejka 12
78 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2016-10-29 15:00 2:1
79 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-10-30 14:00 0:20
80 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS SOŁA RAJCZA 2016-10-30 14:00 1:2
81 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-10-30 13:00 6:0
82 LKS BESKID GILOWICE LKS JELEŚNIANKA 2016-10-30 14:00 3:3
83 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-10-30 11:00 0:3
84 LKS SOPOTNIA TS SOŁA ŻYWIEC 2016-10-30 14:00 1:3
Kolejka 13
85 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2016-11-06 14:00 0:5
86 LKS JELEŚNIANKA LKS SOŁA RAJCZA 2016-11-05 14:00 1:2
87 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-11-06 11:00 0:4
88 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower TS SOŁA ŻYWIEC 2016-11-06 11:00 2:2
89 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS SOPOTNIA 2016-11-06 14:00 0:4
90 LKS SKRZYCZNE LIPOWA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2016-11-06 14:00 3:2
91 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS BESKID GILOWICE 2016-11-06 13:00 1:8
Kolejka 14
1 LKS JELEŚNIANKA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-04-02 15:00 3:4
2 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-04-02 15:00 0:3
3 TS SOŁA ŻYWIEC LKS SOŁA RAJCZA 2017-04-02 11:00 1:0
4 LKS SOPOTNIA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-04-02 14:00 3:1
5 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2017-04-02 --:-- -:-
6 LKS BESKID GILOWICE LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-04-02 16:00 3:0
7 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-04-02 15:00 0:5
Kolejka 15
8 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-04-09 11:00 5:1
9 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS SOŁA RAJCZA 2017-04-09 --:-- -:-
10 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-04-09 --:-- -:-
11 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS JELEŚNIANKA 2017-04-09 15:00 2:2
12 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-04-09 15:00 1:3
13 TS SOŁA ŻYWIEC LKS BESKID GILOWICE 2017-04-09 11:00 1:3
14 LKS SOPOTNIA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-04-09 14:00 3:0
Kolejka 16
15 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY TS SOŁA ŻYWIEC 2017-04-15 16:00 4:0
16 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS SOPOTNIA 2017-04-15 16:00 4:0
17 LKS JELEŚNIANKA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-04-16 11:00 6:1
18 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS BESKID GILOWICE 2017-04-16 15:00 1:6
19 LKS SOŁA RAJCZA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-04-16 11:00 3:2
20 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-04-16 11:00 7:0
21 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-04-16 --:-- -:-
Kolejka 17
22 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-04-22 16:00 :
23 LKS BESKID GILOWICE LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-04-23 16:00 :
24 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-04-23 --:-- -:-
25 LKS SOPOTNIA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2017-04-23 --:-- -:-
26 TS SOŁA ŻYWIEC LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-04-23 11:00 :
27 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS SOŁA RAJCZA 2017-04-22 16:00 :
28 LKS JELEŚNIANKA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-04-23 11:00 4:0
Kolejka 18
29 LKS BESKID GILOWICE LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-04-30 16:00 :
30 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-04-30 15:00 :
31 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS SOPOTNIA 2017-04-23 15:00 :
32 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower TS SOŁA ŻYWIEC 2017-04-30 --:-- -:-
33 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-04-30 --:-- -:-
34 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS JELEŚNIANKA 2017-04-30 11:00 :
35 LKS SOŁA RAJCZA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-04-30 11:00 :
Kolejka 19
36 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS SOPOTNIA 2017-05-03 16:00 2:0
37 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II TS SOŁA ŻYWIEC 2017-05-03 11:00 1:0
38 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS BESKID GILOWICE 2017-05-03 16:00 2:1
39 LKS JELEŚNIANKA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-03 11:00 1:0
40 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-03 15:00 1:4
41 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS SOŁA RAJCZA 2017-05-03 --:-- -:-
42 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-05-03 --:-- -:-
Kolejka 20
43 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-05-06 16:00 3:0
44 TS SOŁA ŻYWIEC LKS JELEŚNIANKA 2017-05-07 11:00 3:1
45 LKS SOPOTNIA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-05-07 14:00 2:3
46 LKS SOŁA RAJCZA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-05-07 11:00 6:0
47 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS BESKID GILOWICE 2017-05-07 11:00 3:1
48 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2017-05-07 --:-- -:-
49 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-07 --:-- -:-
Kolejka 21
50 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS SOŁA RAJCZA 2017-05-13 16:00 1:3
51 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-05-14 15:00 0:9
52 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS JELEŚNIANKA 2017-05-14 --:-- -:-
53 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-05-14 --:-- -:-
54 LKS SKRZYCZNE LIPOWA TS SOŁA ŻYWIEC 2017-05-14 15:00 1:1
55 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS SOPOTNIA 2017-05-14 15:00 3:3
56 LKS BESKID GILOWICE GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-05-14 16:00 1:0
Kolejka 22
57 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-05-21 11:00 1:2
58 LKS SOPOTNIA LKS BESKID GILOWICE 2017-05-21 14:00 2:0
59 TS SOŁA ŻYWIEC LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-21 11:00 0:3
60 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-20 16:00 0:0
61 LKS JELEŚNIANKA LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-05-21 --:-- -:-
62 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2017-05-21 --:-- -:-
63 LKS SOŁA RAJCZA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-05-21 11:00 3:2
Kolejka 23
64 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-27 16:00 2:4
65 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-28 --:-- -:-
66 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS BESKID GILOWICE 2017-05-28 --:-- -:-
67 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-05-28 11:00 6:2
68 LKS SOŁA RAJCZA LKS SOPOTNIA 2017-05-28 11:00 2:1
69 TS SOŁA ŻYWIEC LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-05-28 11:00 2:0
70 LKS JELEŚNIANKA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-05-28 11:00 0:3
Kolejka 24
71 LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-06-04 --:-- -:-
72 LKS SKRZYCZNE LIPOWA FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2017-06-04 --:-- -:-
73 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-06-04 15:00 -:-
74 LKS BESKID GILOWICE LKS SOŁA RAJCZA 2017-06-04 16:00 -:-
75 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-06-04 11:00 -:-
76 LKS SOPOTNIA LKS JELEŚNIANKA 2017-06-04 14:00 -:-
77 LKS PODHALANKA MILÓWKA TS SOŁA ŻYWIEC 2017-06-03 16:00 -:-
Kolejka 25
78 FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower LKS MUŃCUŁ UJSOŁY 2017-06-11 --:-- -:-
79 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-06-11 --:-- -:-
80 LKS SOŁA RAJCZA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-06-11 11:00 -:-
81 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-06-11 15:00 -:-
82 LKS JELEŚNIANKA LKS BESKID GILOWICE 2017-06-11 11:00 -:-
83 LKS PODHALANKA MILÓWKA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II 2017-06-10 16:00 -:-
84 TS SOŁA ŻYWIEC LKS SOPOTNIA 2017-06-11 11:00 -:-
Kolejka 26
85 LKS MUŃCUŁ UJSOŁY LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-06-17 16:00 -:-
86 LKS SOŁA RAJCZA LKS JELEŚNIANKA 2017-06-18 11:00 -:-
87 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-06-17 16:00 -:-
88 TS SOŁA ŻYWIEC FRANCISZKAŃSKI KS RYCHWAŁD - drużyna wycofana, walkower 2017-06-11 --:-- -:-
89 LKS SOPOTNIA LKS HALNY PRZYBORÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-06-18 --:-- -:-
90 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-06-18 11:00 -:-
91 LKS BESKID GILOWICE LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-06-18 16:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam