Bielsko-Biała: Klasa A "AKTUALNY"

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS CZARNI JAWORZE 13 37 12 1 0 40:5
2 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 13 24 7 3 3 26:19
3 KS BESTWINKA 13 24 7 3 3 35:17
4 LKS ZAPORA PORĄBKA 13 23 7 2 4 25:16
5 LKS ZAPORA WAPIENICA 13 21 6 3 4 28:22
6 LKS PIONIER PISARZOWICE 13 21 6 3 4 31:18
7 KS MIĘDZYRZECZE 13 16 4 4 5 27:32
8 LKS MAZAŃCOWICE 13 16 5 1 7 21:29
9 KS SOŁA KOBIERNICE 13 15 3 6 4 21:21
10 LKS PRZEŁOM KANIÓW 13 14 3 5 5 17:23
11 LKS BESKID GODZISZKA 13 14 4 2 7 14:28
12 KS ISKRA RYBARZOWICE 13 10 2 4 7 19:44
13 KS BYSTRA 13 9 2 3 8 23:38
14 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 13 8 2 2 9 30:45

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek w sezonie 2016/2017

85 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE GKS CZARNI JAWORZE 2016-11-05 15:30 3:5
86 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-11-05 14:00 2:0
87 KS ISKRA RYBARZOWICE KS MIĘDZYRZECZE 2016-11-05 14:00 2:8
88 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS BESTWINKA 2016-11-05 14:00 0:0
89 LKS MAZAŃCOWICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-11-06 14:00 4:1
90 KS SOŁA KOBIERNICE KS BYSTRA 2016-11-06 14:00 5:2
91 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS BESKID GODZISZKA 2016-11-05 14:00 2:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS BESKID GODZISZKA GKS CZARNI JAWORZE 2016-08-13 17:00 0:3
2 KS BYSTRA LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-08-14 17:00 1:3
3 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE KS SOŁA KOBIERNICE 2016-08-13 17:00 2:2
4 KS BESTWINKA LKS MAZAŃCOWICE 2016-08-13 17:00 2:3
5 KS MIĘDZYRZECZE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2016-08-13 17:00 5:1
6 LKS PIONIER PISARZOWICE KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-08-13 17:00 4:0
7 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-08-14 16:00 3:4
Kolejka 2
8 GKS CZARNI JAWORZE LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-08-20 14:00 4:0
9 KS ISKRA RYBARZOWICE MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-08-20 17:00 4:4
10 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-08-20 15:00 1:1
11 LKS MAZAŃCOWICE KS MIĘDZYRZECZE 2016-08-20 16:00 1:3
12 KS SOŁA KOBIERNICE KS BESTWINKA 2016-08-21 17:00 0:0
13 LKS ZAPORA PORĄBKA GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-08-20 17:00 0:2
14 LKS BESKID GODZISZKA KS BYSTRA 2016-08-21 14:00 1:5
Kolejka 3
15 KS BYSTRA GKS CZARNI JAWORZE 2016-08-28 16:00 0:5
16 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS BESKID GODZISZKA 2016-08-27 17:00 5:0
17 KS BESTWINKA LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-08-28 17:00 3:0
18 KS MIĘDZYRZECZE KS SOŁA KOBIERNICE 2016-08-27 17:00 1:1
19 LKS PIONIER PISARZOWICE LKS MAZAŃCOWICE 2016-08-27 15:00 4:0
20 LKS PRZEŁOM KANIÓW MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-08-28 16:00 3:1
21 LKS ZAPORA WAPIENICA KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-08-27 17:00 6:0
Kolejka 4
22 GKS CZARNI JAWORZE KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-09-03 16:00 2:1
23 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-09-04 16:00 2:2
24 LKS MAZAŃCOWICE MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-09-04 15:00 4:3
25 KS SOŁA KOBIERNICE LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-09-04 16:00 2:3
26 LKS ZAPORA PORĄBKA KS MIĘDZYRZECZE 2016-09-07 17:00 5:0
27 LKS BESKID GODZISZKA KS BESTWINKA 2016-09-03 16:00 0:2
28 KS BYSTRA GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-09-04 17:00 0:1
Kolejka 5
29 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE GKS CZARNI JAWORZE 2016-09-10 16:00 0:3
30 KS BESTWINKA KS BYSTRA 2016-09-11 16:00 4:3
31 KS MIĘDZYRZECZE LKS BESKID GODZISZKA 2016-09-10 16:00 0:0
32 LKS PIONIER PISARZOWICE LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-09-10 16:00 2:2
33 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE KS SOŁA KOBIERNICE 2016-09-11 11:30 1:3
34 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS MAZAŃCOWICE 2016-09-10 16:00 0:1
35 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2016-09-10 16:00 4:2
Kolejka 6
36 GKS CZARNI JAWORZE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2016-09-17 16:00 3:0
37 LKS MAZAŃCOWICE KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-09-18 16:00 0:1
38 KS SOŁA KOBIERNICE LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-09-18 16:00 0:0
39 LKS ZAPORA PORĄBKA MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-09-17 16:00 2:1
40 LKS BESKID GODZISZKA LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-09-17 16:00 1:0
41 KS BYSTRA KS MIĘDZYRZECZE 2016-09-18 16:00 1:4
42 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE KS BESTWINKA 2016-09-17 16:00 4:2
Kolejka 7
43 KS BESTWINKA GKS CZARNI JAWORZE 2016-09-25 16:00 0:0
44 KS MIĘDZYRZECZE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-09-24 16:00 1:1
45 LKS PIONIER PISARZOWICE KS BYSTRA 2016-09-24 16:00 5:3
46 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE LKS BESKID GODZISZKA 2016-09-25 16:00 3:1
47 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-09-24 16:00 2:1
48 KS ISKRA RYBARZOWICE KS SOŁA KOBIERNICE 2016-09-24 16:00 1:1
49 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS MAZAŃCOWICE 2016-09-25 16:00 2:0
Kolejka 8
50 GKS CZARNI JAWORZE LKS MAZAŃCOWICE 2016-10-01 15:00 3:1
51 KS SOŁA KOBIERNICE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2016-10-02 15:00 0:0
52 LKS ZAPORA PORĄBKA KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-10-01 15:00 2:2
53 LKS BESKID GODZISZKA LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-10-01 15:00 4:3
54 KS BYSTRA MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-10-02 15:00 2:2
55 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-10-01 15:00 4:0
56 KS BESTWINKA KS MIĘDZYRZECZE 2016-10-02 15:00 4:1
Kolejka 9
57 KS MIĘDZYRZECZE GKS CZARNI JAWORZE 2016-10-08 15:00 0:6
58 LKS PIONIER PISARZOWICE KS BESTWINKA 2016-10-08 15:00 3:0
59 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-10-09 15:00 1:2
60 LKS ZAPORA WAPIENICA KS BYSTRA 2016-10-08 15:30 1:1
61 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS BESKID GODZISZKA 2016-10-08 15:00 1:3
62 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-10-09 15:00 0:3
63 LKS MAZAŃCOWICE KS SOŁA KOBIERNICE 2016-10-09 15:00 2:6
Kolejka 10
64 GKS CZARNI JAWORZE KS SOŁA KOBIERNICE 2016-10-15 15:00 4:0
65 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS MAZAŃCOWICE 2016-10-15 15:00 3:1
66 LKS BESKID GODZISZKA LKS PRZEŁOM KANIÓW 2016-10-15 15:00 0:0
67 KS BYSTRA KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-10-16 15:00 2:1
68 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-10-15 15:00 1:4
69 KS BESTWINKA MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-10-16 15:00 5:1
70 KS MIĘDZYRZECZE LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-10-15 15:00 1:1
Kolejka 11
71 LKS PIONIER PISARZOWICE GKS CZARNI JAWORZE 2016-10-22 15:00 0:1
72 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE KS MIĘDZYRZECZE 2016-10-22 15:00 6:2
73 LKS ZAPORA WAPIENICA KS BESTWINKA 2016-10-22 15:00 1:4
74 KS ISKRA RYBARZOWICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-10-22 15:00 1:1
75 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS BYSTRA 2016-10-23 15:00 5:2
76 LKS MAZAŃCOWICE LKS BESKID GODZISZKA 2016-10-23 15:00 3:0
77 KS SOŁA KOBIERNICE LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-10-23 15:00 0:2
Kolejka 12
78 GKS CZARNI JAWORZE LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-10-29 15:00 1:0
79 LKS BESKID GODZISZKA KS SOŁA KOBIERNICE 2016-10-29 15:00 3:1
80 KS BYSTRA LKS MAZAŃCOWICE 2016-10-30 14:00 1:1
81 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2016-10-29 15:00 2:1
82 KS BESTWINKA KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-10-30 14:00 9:1
83 KS MIĘDZYRZECZE LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-10-29 15:00 1:3
84 LKS PIONIER PISARZOWICE MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-10-29 15:00 8:1
Kolejka 13
85 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE GKS CZARNI JAWORZE 2016-11-05 15:30 3:5
86 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-11-05 14:00 2:0
87 KS ISKRA RYBARZOWICE KS MIĘDZYRZECZE 2016-11-05 14:00 2:8
88 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS BESTWINKA 2016-11-05 14:00 0:0
89 LKS MAZAŃCOWICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-11-06 14:00 4:1
90 KS SOŁA KOBIERNICE KS BYSTRA 2016-11-06 14:00 5:2
91 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS BESKID GODZISZKA 2016-11-05 14:00 2:1
Kolejka 14
1 GKS CZARNI JAWORZE LKS BESKID GODZISZKA 2017-03-25 14:00 -:-
2 LKS ZAPORA PORĄBKA KS BYSTRA 2017-03-25 15:00 -:-
3 KS SOŁA KOBIERNICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-03-26 15:00 -:-
4 LKS MAZAŃCOWICE KS BESTWINKA 2017-03-26 15:00 -:-
5 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS MIĘDZYRZECZE 2017-03-26 15:00 -:-
6 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-03-25 15:00 -:-
7 LKS ZAPORA WAPIENICA MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-03-25 15:00 -:-
Kolejka 15
8 LKS ZAPORA WAPIENICA GKS CZARNI JAWORZE 2017-04-01 16:00 -:-
9 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-04-02 16:00 -:-
10 LKS PIONIER PISARZOWICE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-04-01 16:00 -:-
11 KS MIĘDZYRZECZE LKS MAZAŃCOWICE 2017-04-02 16:00 -:-
12 KS BESTWINKA KS SOŁA KOBIERNICE 2017-04-02 16:00 -:-
13 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS ZAPORA PORĄBKA 2017-04-01 16:00 -:-
14 KS BYSTRA LKS BESKID GODZISZKA 2017-04-02 16:00 -:-
Kolejka 16
15 GKS CZARNI JAWORZE KS BYSTRA 2017-04-08 16:00 -:-
16 LKS BESKID GODZISZKA GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-04-08 16:00 -:-
17 LKS ZAPORA PORĄBKA KS BESTWINKA 2017-04-08 16:00 -:-
18 KS SOŁA KOBIERNICE KS MIĘDZYRZECZE 2017-04-09 16:00 -:-
19 LKS MAZAŃCOWICE LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-04-09 16:00 -:-
20 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-04-09 16:00 -:-
21 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS ZAPORA WAPIENICA 2017-04-08 16:00 -:-
Kolejka 17
22 KS ISKRA RYBARZOWICE GKS CZARNI JAWORZE 2017-04-22 17:00 -:-
23 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-04-22 17:00 -:-
24 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE LKS MAZAŃCOWICE 2017-04-23 16:00 -:-
25 LKS PIONIER PISARZOWICE KS SOŁA KOBIERNICE 2017-04-22 17:00 -:-
26 KS MIĘDZYRZECZE LKS ZAPORA PORĄBKA 2017-04-23 17:00 -:-
27 KS BESTWINKA LKS BESKID GODZISZKA 2017-04-23 17:00 -:-
28 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE KS BYSTRA 2017-04-22 17:00 -:-
Kolejka 18
29 GKS CZARNI JAWORZE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-04-29 17:00 -:-
30 KS BYSTRA KS BESTWINKA 2017-04-30 16:00 -:-
31 LKS BESKID GODZISZKA KS MIĘDZYRZECZE 2017-04-29 17:00 -:-
32 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-04-29 17:00 -:-
33 KS SOŁA KOBIERNICE MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-04-30 17:00 -:-
34 LKS MAZAŃCOWICE LKS ZAPORA WAPIENICA 2017-04-30 17:00 -:-
35 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-04-30 17:00 -:-
Kolejka 19
36 LKS PRZEŁOM KANIÓW GKS CZARNI JAWORZE 2017-05-03 17:00 -:-
37 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS MAZAŃCOWICE 2017-05-03 17:00 -:-
38 LKS ZAPORA WAPIENICA KS SOŁA KOBIERNICE 2017-05-03 17:00 -:-
39 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE LKS ZAPORA PORĄBKA 2017-05-03 16:00 -:-
40 LKS PIONIER PISARZOWICE LKS BESKID GODZISZKA 2017-05-03 17:00 -:-
41 KS MIĘDZYRZECZE KS BYSTRA 2017-05-03 17:00 -:-
42 KS BESTWINKA GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-05-03 17:00 -:-
Kolejka 20
43 GKS CZARNI JAWORZE KS BESTWINKA 2017-05-06 17:00 -:-
44 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE KS MIĘDZYRZECZE 2017-05-06 17:00 -:-
45 KS BYSTRA LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-05-07 16:00 -:-
46 LKS BESKID GODZISZKA MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-05-06 17:00 -:-
47 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS ZAPORA WAPIENICA 2017-05-06 17:00 -:-
48 KS SOŁA KOBIERNICE KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-05-07 17:00 -:-
49 LKS MAZAŃCOWICE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-05-07 17:00 -:-
Kolejka 21
50 LKS MAZAŃCOWICE GKS CZARNI JAWORZE 2017-05-14 17:00 -:-
51 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS SOŁA KOBIERNICE 2017-05-14 17:00 -:-
52 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS ZAPORA PORĄBKA 2017-05-13 17:00 -:-
53 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS BESKID GODZISZKA 2017-05-13 17:00 -:-
54 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE KS BYSTRA 2017-05-14 16:00 -:-
55 LKS PIONIER PISARZOWICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
56 KS MIĘDZYRZECZE KS BESTWINKA 2017-05-14 17:00 -:-
Kolejka 22
57 GKS CZARNI JAWORZE KS MIĘDZYRZECZE 2017-05-20 17:00 -:-
58 KS BESTWINKA LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-05-21 17:00 -:-
59 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-05-20 17:00 -:-
60 KS BYSTRA LKS ZAPORA WAPIENICA 2017-05-21 16:00 -:-
61 LKS BESKID GODZISZKA KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-05-20 17:00 -:-
62 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-05-20 17:00 -:-
63 KS SOŁA KOBIERNICE LKS MAZAŃCOWICE 2017-05-21 17:00 -:-
Kolejka 23
64 KS SOŁA KOBIERNICE GKS CZARNI JAWORZE 2017-05-28 17:00 -:-
65 LKS MAZAŃCOWICE LKS ZAPORA PORĄBKA 2017-05-28 17:00 -:-
66 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS BESKID GODZISZKA 2017-05-28 17:00 -:-
67 KS ISKRA RYBARZOWICE KS BYSTRA 2017-05-27 17:00 -:-
68 LKS ZAPORA WAPIENICA GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-05-27 17:00 -:-
69 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE KS BESTWINKA 2017-05-28 16:00 -:-
70 LKS PIONIER PISARZOWICE KS MIĘDZYRZECZE 2017-05-27 17:00 -:-
Kolejka 24
71 GKS CZARNI JAWORZE LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
72 KS MIĘDZYRZECZE MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-06-04 17:00 -:-
73 KS BESTWINKA LKS ZAPORA WAPIENICA 2017-06-04 17:00 -:-
74 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
75 KS BYSTRA LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-06-04 16:00 -:-
76 LKS BESKID GODZISZKA LKS MAZAŃCOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
77 LKS ZAPORA PORĄBKA KS SOŁA KOBIERNICE 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 25
78 LKS ZAPORA PORĄBKA GKS CZARNI JAWORZE 2017-06-11 17:00 -:-
79 KS SOŁA KOBIERNICE LKS BESKID GODZISZKA 2017-06-11 17:00 -:-
80 LKS MAZAŃCOWICE KS BYSTRA 2017-06-11 17:00 -:-
81 LKS PRZEŁOM KANIÓW GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-06-11 17:00 -:-
82 KS ISKRA RYBARZOWICE KS BESTWINKA 2017-06-11 17:00 -:-
83 LKS ZAPORA WAPIENICA KS MIĘDZYRZECZE 2017-06-11 17:00 -:-
84 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-06-11 17:00 -:-
Kolejka 26
85 GKS CZARNI JAWORZE MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-06-17 17:00 -:-
86 LKS PIONIER PISARZOWICE LKS ZAPORA WAPIENICA 2017-06-17 17:00 -:-
87 KS MIĘDZYRZECZE KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
88 KS BESTWINKA LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-06-17 17:00 -:-
89 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS MAZAŃCOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
90 KS BYSTRA KS SOŁA KOBIERNICE 2017-06-17 17:00 -:-
91 LKS BESKID GODZISZKA LKS ZAPORA PORĄBKA 2017-06-17 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam