Druga liga kobiet "grupa śląska"

Data aktualizacji: 2017-02-27 14:30:06

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 11 33 11 0 0 74:4
2 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 11 27 9 0 2 54:12
3 DARBOR BOLESŁAWICE 11 24 8 0 3 33:13
4 MIEDŹ LEGNICA 11 22 7 1 3 26:11
5 TS MITECH II ŻYWIEC 11 19 6 1 4 27:24
6 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 11 15 5 0 6 33:35
7 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 11 14 4 2 5 17:27
8 KTS POLONIA I BYTOM 11 12 4 0 7 20:27
9 KKS ZABRZE 11 10 2 4 5 12:28
10 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 11 10 3 1 7 14:35
11 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 11 7 2 1 8 19:46
12 LZS PAKOSŁAWICE 11 0 0 0 11 7:74

Ostatnia kolejka (11) rozgrywek w sezonie 2016/2017

61 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-06 11:00 11:0
62 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH KKS ZABRZE 2016-11-06 13:00 0:0
63 LZS PAKOSŁAWICE DARBOR BOLESŁAWICE 2016-11-05 13:00 0:5
64 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA TS MITECH II ŻYWIEC 2016-11-05 11:00 6:1
65 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-11-06 14:00 0:1
66 KTS POLONIA I BYTOM MIEDŹ LEGNICA 2016-11-05 13:00 0:5

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 MIEDŹ LEGNICA KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-08-27 16:00 3:0
2 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW KTS POLONIA I BYTOM 2016-08-28 17:00 4:3
3 TS MITECH II ŻYWIEC LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2016-08-27 11:00 0:6
4 DARBOR BOLESŁAWICE BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-08-27 14:00 3:2
5 KKS ZABRZE LZS PAKOSŁAWICE 2016-08-28 11:00 4:0
6 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-08-28 16:00 12:0
Kolejka 2
7 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-09-03 16:00 4:0
8 LZS PAKOSŁAWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-03 15:00 1:17
9 KKS ZABRZE BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-09-03 16:00 0:6
10 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE DARBOR BOLESŁAWICE 2016-09-03 16:00 0:3
11 KTS POLONIA I BYTOM TS MITECH II ŻYWIEC 2016-09-03 17:00 1:4
12 MIEDŹ LEGNICA MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-09-03 16:00 3:0
Kolejka 3
13 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-10 16:30 2:3
14 TS MITECH II ŻYWIEC MIEDŹ LEGNICA 2016-09-10 15:00 2:3
15 DARBOR BOLESŁAWICE KTS POLONIA I BYTOM 2016-09-10 17:00 2:0
16 KKS ZABRZE LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2016-09-11 11:00 5:5
17 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-09-10 11:00 3:2
18 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH LZS PAKOSŁAWICE 2016-09-10 13:30 2:1
Kolejka 4
19 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI LZS PAKOSŁAWICE 2016-09-18 16:00 13:1
20 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-09-18 16:00 4:2
21 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-17 16:00 1:8
22 KTS POLONIA I BYTOM KKS ZABRZE 2016-09-17 16:00 1:2
23 MIEDŹ LEGNICA DARBOR BOLESŁAWICE 2016-09-17 16:00 1:3
24 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW TS MITECH II ŻYWIEC 2016-09-17 16:00 0:6
Kolejka 5
25 TS MITECH II ŻYWIEC KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-24 11:00 4:1
26 DARBOR BOLESŁAWICE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-09-24 16:00 7:1
27 KKS ZABRZE MIEDŹ LEGNICA 2016-09-21 16:30 0:0
28 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KTS POLONIA I BYTOM 2016-09-24 16:00 3:0
29 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2016-09-24 14:00 6:1
30 LZS PAKOSŁAWICE BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-09-24 16:00 0:11
Kolejka 6
31 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-10-02 15:00 1:6
32 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE LZS PAKOSŁAWICE 2016-10-01 15:00 4:3
33 KTS POLONIA I BYTOM AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-10-01 14:00 2:1
34 MIEDŹ LEGNICA GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-01 14:00 0:4
35 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW KKS ZABRZE 2016-10-01 15:00 1:1
36 TS MITECH II ŻYWIEC DARBOR BOLESŁAWICE 2016-10-01 15:00 3:1
Kolejka 7
37 DARBOR BOLESŁAWICE KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-08 12:00 3:1
38 KKS ZABRZE TS MITECH II ŻYWIEC 2016-10-09 11:00 0:2
39 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-10-09 11:00 3:0
40 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH MIEDŹ LEGNICA 2016-11-12 13:00 0:1
41 LZS PAKOSŁAWICE KTS POLONIA I BYTOM 2016-10-08 16:00 1:4
42 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2016-10-08 13:00 7:1
Kolejka 8
43 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2016-10-15 15:00 5:0
44 KTS POLONIA I BYTOM BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-10-15 15:00 1:3
45 MIEDŹ LEGNICA LZS PAKOSŁAWICE 2016-10-15 15:00 5:0
46 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-10-15 15:00 1:4
47 TS MITECH II ŻYWIEC GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-15 11:00 0:6
48 DARBOR BOLESŁAWICE KKS ZABRZE 2016-10-15 15:00 5:0
Kolejka 9
49 KKS ZABRZE KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-22 11:00 0:4
50 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. DARBOR BOLESŁAWICE 2016-10-23 13:30 3:0
51 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH TS MITECH II ŻYWIEC 2016-10-22 15:00 0:0
52 LZS PAKOSŁAWICE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-10-22 15:00 0:4
53 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA MIEDŹ LEGNICA 2016-10-23 14:30 2:0
54 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE KTS POLONIA I BYTOM 2016-10-22 16:30 1:3
Kolejka 10
55 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI KTS POLONIA I BYTOM 2016-10-30 11:00 1:5
56 MIEDŹ LEGNICA LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2016-10-29 11:00 5:0
57 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-10-30 14:00 0:5
58 TS MITECH II ŻYWIEC LZS PAKOSŁAWICE 2016-10-29 12:00 5:0
59 DARBOR BOLESŁAWICE AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-10-29 11:00 1:2
60 KKS ZABRZE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-30 11:00 0:4
Kolejka 11
61 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-06 11:00 11:0
62 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH KKS ZABRZE 2016-11-06 13:00 0:0
63 LZS PAKOSŁAWICE DARBOR BOLESŁAWICE 2016-11-05 13:00 0:5
64 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA TS MITECH II ŻYWIEC 2016-11-05 11:00 6:1
65 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-11-06 14:00 0:1
66 KTS POLONIA I BYTOM MIEDŹ LEGNICA 2016-11-05 13:00 0:5
Kolejka 12
1 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI MIEDŹ LEGNICA 2017-03-19 11:00 -:-
2 KTS POLONIA I BYTOM MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-03-18 15:30 -:-
3 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE TS MITECH II ŻYWIEC 2017-03-18 15:30 -:-
4 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA DARBOR BOLESŁAWICE 2017-03-18 15:30 -:-
5 LZS PAKOSŁAWICE KKS ZABRZE 2017-03-18 15:30 -:-
6 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-03-18 15:30 -:-
Kolejka 13
7 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-03-25 15:30 -:-
8 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. LZS PAKOSŁAWICE 2017-03-25 15:30 -:-
9 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA KKS ZABRZE 2017-03-25 15:30 -:-
10 DARBOR BOLESŁAWICE LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2017-03-25 15:30 -:-
11 TS MITECH II ŻYWIEC KTS POLONIA I BYTOM 2017-03-25 15:30 -:-
12 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW MIEDŹ LEGNICA 2017-03-25 15:30 -:-
Kolejka 14
13 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-04-01 17:00 -:-
14 MIEDŹ LEGNICA TS MITECH II ŻYWIEC 2017-04-02 12:00 -:-
15 KTS POLONIA I BYTOM DARBOR BOLESŁAWICE 2017-04-01 17:00 -:-
16 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE KKS ZABRZE 2017-04-01 17:00 -:-
17 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-04-01 17:00 -:-
18 LZS PAKOSŁAWICE AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-04-01 17:00 -:-
Kolejka 15
19 LZS PAKOSŁAWICE KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-08 17:00 -:-
20 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-04-08 17:00 -:-
21 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2017-04-08 17:00 -:-
22 KKS ZABRZE KTS POLONIA I BYTOM 2017-04-08 17:00 -:-
23 DARBOR BOLESŁAWICE MIEDŹ LEGNICA 2017-04-08 17:00 -:-
24 TS MITECH II ŻYWIEC MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-04-08 17:00 -:-
Kolejka 16
25 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI TS MITECH II ŻYWIEC 2017-04-22 17:00 -:-
26 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW DARBOR BOLESŁAWICE 2017-04-22 17:00 -:-
27 MIEDŹ LEGNICA KKS ZABRZE 2017-04-23 12:00 -:-
28 KTS POLONIA I BYTOM GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-04-22 17:00 -:-
29 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-04-22 17:00 -:-
30 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA LZS PAKOSŁAWICE 2017-04-22 17:00 -:-
Kolejka 17
31 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-29 17:00 -:-
32 LZS PAKOSŁAWICE LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2017-04-29 17:00 -:-
33 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH KTS POLONIA I BYTOM 2017-04-29 17:00 -:-
34 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MIEDŹ LEGNICA 2017-04-29 17:00 -:-
35 KKS ZABRZE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-04-29 17:00 -:-
36 DARBOR BOLESŁAWICE TS MITECH II ŻYWIEC 2017-04-29 17:00 -:-
Kolejka 18
37 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI DARBOR BOLESŁAWICE 2017-05-06 17:00 -:-
38 TS MITECH II ŻYWIEC KKS ZABRZE 2017-05-06 17:00 -:-
39 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-05-06 17:00 -:-
40 MIEDŹ LEGNICA AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-05-07 15:00 -:-
41 KTS POLONIA I BYTOM LZS PAKOSŁAWICE 2017-05-06 17:00 -:-
42 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-05-06 17:00 -:-
Kolejka 19
43 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-13 17:00 -:-
44 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA KTS POLONIA I BYTOM 2017-05-13 17:00 -:-
45 LZS PAKOSŁAWICE MIEDŹ LEGNICA 2017-05-13 17:00 -:-
46 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-05-13 17:00 -:-
47 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. TS MITECH II ŻYWIEC 2017-05-13 17:00 -:-
48 KKS ZABRZE DARBOR BOLESŁAWICE 2017-05-13 17:00 -:-
Kolejka 20
49 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI KKS ZABRZE 2017-05-20 17:00 -:-
50 DARBOR BOLESŁAWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-05-20 17:00 -:-
51 TS MITECH II ŻYWIEC AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-05-20 17:00 -:-
52 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW LZS PAKOSŁAWICE 2017-05-20 17:00 -:-
53 MIEDŹ LEGNICA BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-05-21 15:00 -:-
54 KTS POLONIA I BYTOM LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2017-05-20 17:00 -:-
Kolejka 21
55 KTS POLONIA I BYTOM KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-28 17:00 -:-
56 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE MIEDŹ LEGNICA 2017-05-28 17:00 -:-
57 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-05-28 17:00 -:-
58 LZS PAKOSŁAWICE TS MITECH II ŻYWIEC 2017-05-28 17:00 -:-
59 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH DARBOR BOLESŁAWICE 2017-05-28 17:00 -:-
60 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KKS ZABRZE 2017-05-28 17:00 -:-
Kolejka 22
61 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-06-04 17:00 -:-
62 KKS ZABRZE AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-06-04 17:00 -:-
63 DARBOR BOLESŁAWICE LZS PAKOSŁAWICE 2017-06-04 17:00 -:-
64 TS MITECH II ŻYWIEC BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-06-04 17:00 -:-
65 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2017-06-04 17:00 -:-
66 MIEDŹ LEGNICA KTS POLONIA I BYTOM 2017-06-04 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam