Druga liga kobiet "grupa śląska"

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 20 57 19 0 1 125:7
2 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 20 50 16 2 2 92:17
3 DARBOR BOLESŁAWICE 19 40 13 1 5 51:30
4 MIEDŹ LEGNICA 20 39 12 3 5 54:26
5 TS MITECH II ŻYWIEC 20 31 10 1 9 45:53
6 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 20 30 10 0 10 64:51
7 KKS ZABRZE 19 30 8 6 5 42:36
8 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 20 23 7 2 11 43:57
9 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 20 20 6 2 12 35:65
10 KTS POLONIA I BYTOM 20 18 6 0 14 35:68
11 LZS PAKOSŁAWICE 20 3 1 0 19 15:137
12 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 20 7 2 1 17 19:73

Ostatnia kolejka (20) rozgrywek w sezonie 2016/2017

49 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI KKS ZABRZE 2017-05-21 11:00 2:3
50 DARBOR BOLESŁAWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-05-20 15:00 1:6
51 TS MITECH II ŻYWIEC AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-05-20 15:00 5:1
52 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW LZS PAKOSŁAWICE 2017-05-21 17:00 7:1
53 MIEDŹ LEGNICA BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-05-21 17:00 1:1
54 KTS POLONIA I BYTOM LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2017-05-20 00:00 3:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 MIEDŹ LEGNICA KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-08-27 16:00 3:0
2 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW KTS POLONIA I BYTOM 2016-08-28 17:00 4:3
3 TS MITECH II ŻYWIEC LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-08-27 11:00 0:6
4 DARBOR BOLESŁAWICE BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-08-27 14:00 3:2
5 KKS ZABRZE LZS PAKOSŁAWICE 2016-08-28 11:00 4:0
6 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-08-28 16:00 12:0
Kolejka 2
7 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-09-03 16:00 4:0
8 LZS PAKOSŁAWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-03 15:00 1:17
9 KKS ZABRZE BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-09-03 16:00 0:6
10 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower DARBOR BOLESŁAWICE 2016-09-03 16:00 0:3
11 KTS POLONIA I BYTOM TS MITECH II ŻYWIEC 2016-09-03 17:00 1:4
12 MIEDŹ LEGNICA MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-09-03 16:00 3:0
Kolejka 3
13 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-10 16:30 2:3
14 TS MITECH II ŻYWIEC MIEDŹ LEGNICA 2016-09-10 15:00 2:3
15 DARBOR BOLESŁAWICE KTS POLONIA I BYTOM 2016-09-10 17:00 2:0
16 KKS ZABRZE LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-11 11:00 5:5
17 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-09-10 11:00 3:2
18 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH LZS PAKOSŁAWICE 2016-09-10 13:30 2:1
Kolejka 4
19 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI LZS PAKOSŁAWICE 2016-09-18 16:00 13:1
20 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-09-18 16:00 4:2
21 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-17 16:00 1:8
22 KTS POLONIA I BYTOM KKS ZABRZE 2016-09-17 16:00 1:2
23 MIEDŹ LEGNICA DARBOR BOLESŁAWICE 2016-09-17 16:00 1:3
24 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW TS MITECH II ŻYWIEC 2016-09-17 16:00 0:6
Kolejka 5
25 TS MITECH II ŻYWIEC KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-24 11:00 4:1
26 DARBOR BOLESŁAWICE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-09-24 16:00 7:1
27 KKS ZABRZE MIEDŹ LEGNICA 2016-09-21 16:30 0:0
28 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KTS POLONIA I BYTOM 2016-09-24 16:00 3:0
29 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-24 14:00 6:1
30 LZS PAKOSŁAWICE BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-09-24 16:00 0:11
Kolejka 6
31 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-10-02 15:00 1:6
32 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower LZS PAKOSŁAWICE 2016-10-01 15:00 4:3
33 KTS POLONIA I BYTOM AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-10-01 14:00 2:1
34 MIEDŹ LEGNICA GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-01 14:00 0:4
35 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW KKS ZABRZE 2016-10-01 15:00 1:1
36 TS MITECH II ŻYWIEC DARBOR BOLESŁAWICE 2016-10-01 15:00 3:1
Kolejka 7
37 DARBOR BOLESŁAWICE KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-08 12:00 3:1
38 KKS ZABRZE TS MITECH II ŻYWIEC 2016-10-09 11:00 0:2
39 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-10-09 11:00 3:0
40 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH MIEDŹ LEGNICA 2016-11-12 13:00 0:1
41 LZS PAKOSŁAWICE KTS POLONIA I BYTOM 2016-10-08 16:00 1:4
42 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-08 13:00 7:1
Kolejka 8
43 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-15 15:00 5:0
44 KTS POLONIA I BYTOM BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-10-15 15:00 1:3
45 MIEDŹ LEGNICA LZS PAKOSŁAWICE 2016-10-15 15:00 5:0
46 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-10-15 15:00 1:4
47 TS MITECH II ŻYWIEC GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-15 11:00 0:6
48 DARBOR BOLESŁAWICE KKS ZABRZE 2016-10-15 15:00 5:0
Kolejka 9
49 KKS ZABRZE KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-22 11:00 0:4
50 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. DARBOR BOLESŁAWICE 2016-10-23 13:30 3:0
51 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH TS MITECH II ŻYWIEC 2016-10-22 15:00 0:0
52 LZS PAKOSŁAWICE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-10-22 15:00 0:4
53 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA MIEDŹ LEGNICA 2016-10-23 14:30 2:0
54 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower KTS POLONIA I BYTOM 2016-10-22 16:30 1:3
Kolejka 10
55 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI KTS POLONIA I BYTOM 2016-10-30 11:00 1:5
56 MIEDŹ LEGNICA LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-29 11:00 5:0
57 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-10-30 14:00 0:5
58 TS MITECH II ŻYWIEC LZS PAKOSŁAWICE 2016-10-29 12:00 5:0
59 DARBOR BOLESŁAWICE AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-10-29 11:00 1:2
60 KKS ZABRZE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-30 11:00 0:4
Kolejka 11
61 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-06 11:00 11:0
62 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH KKS ZABRZE 2016-11-06 13:00 0:0
63 LZS PAKOSŁAWICE DARBOR BOLESŁAWICE 2016-11-05 13:00 0:5
64 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA TS MITECH II ŻYWIEC 2016-11-05 11:00 6:1
65 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-11-06 14:00 0:1
66 KTS POLONIA I BYTOM MIEDŹ LEGNICA 2016-11-05 13:00 0:5
Kolejka 12
1 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI MIEDŹ LEGNICA 2017-03-19 11:00 1:3
2 KTS POLONIA I BYTOM MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-03-19 15:00 2:3
3 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower TS MITECH II ŻYWIEC 2017-03-18 --:-- -:-
4 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA DARBOR BOLESŁAWICE 2017-03-18 12:00 4:1
5 LZS PAKOSŁAWICE KKS ZABRZE 2017-03-18 15:30 1:6
6 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-03-18 14:00 1:7
Kolejka 13
7 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-03-26 15:00 2:5
8 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. LZS PAKOSŁAWICE 2017-03-25 11:00 6:0
9 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA KKS ZABRZE 2017-03-25 15:30 1:1
10 DARBOR BOLESŁAWICE LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2017-03-25 --:-- -:-
11 TS MITECH II ŻYWIEC KTS POLONIA I BYTOM 2017-03-26 12:00 4:2
12 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW MIEDŹ LEGNICA 2017-03-26 15:00 1:2
Kolejka 14
13 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-04-01 17:00 2:1
14 MIEDŹ LEGNICA TS MITECH II ŻYWIEC 2017-04-19 17:30 3:0
15 KTS POLONIA I BYTOM DARBOR BOLESŁAWICE 2017-04-02 14:00 1:2
16 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower KKS ZABRZE 2017-04-01 --:-- -:-
17 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-04-01 17:00 1:0
18 LZS PAKOSŁAWICE AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-05-17 17:30 2:7
Kolejka 15
19 LZS PAKOSŁAWICE KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-08 17:00 0:9
20 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-04-12 15:00 1:4
21 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2017-04-08 --:-- -:-
22 KKS ZABRZE KTS POLONIA I BYTOM 2017-04-09 12:00 5:1
23 DARBOR BOLESŁAWICE MIEDŹ LEGNICA 2017-04-08 14:00 2:1
24 TS MITECH II ŻYWIEC MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-04-08 17:00 5:3
Kolejka 16
25 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI TS MITECH II ŻYWIEC 2017-04-23 11:00 7:0
26 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW DARBOR BOLESŁAWICE 2017-04-23 15:30 3:3
27 MIEDŹ LEGNICA KKS ZABRZE 2017-04-23 12:00 2:2
28 KTS POLONIA I BYTOM GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-04-23 15:00 0:8
29 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-04-22 --:-- -:-
30 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA LZS PAKOSŁAWICE 2017-05-03 17:00 11:0
Kolejka 17
31 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-29 14:30 4:1
32 LZS PAKOSŁAWICE LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2017-04-29 --:-- -:-
33 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH KTS POLONIA I BYTOM 2017-05-24 18:00 9:1
34 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MIEDŹ LEGNICA 2017-04-29 17:00 6:0
35 KKS ZABRZE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-05-24 18:00 4:1
36 DARBOR BOLESŁAWICE TS MITECH II ŻYWIEC 2017-05-24 17:00 3:1
Kolejka 18
37 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI DARBOR BOLESŁAWICE 2017-05-07 11:00 1:3
38 TS MITECH II ŻYWIEC KKS ZABRZE 2017-05-06 17:00 0:6
39 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-05-06 17:00 0:11
40 MIEDŹ LEGNICA AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-05-07 15:00 4:2
41 KTS POLONIA I BYTOM LZS PAKOSŁAWICE 2017-05-07 15:00 5:1
42 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-05-06 --:-- -:-
Kolejka 19
43 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-13 --:-- -:-
44 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA KTS POLONIA I BYTOM 2017-05-14 17:00 9:0
45 LZS PAKOSŁAWICE MIEDŹ LEGNICA 2017-05-25 17:00 0:12
46 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-05-13 17:00 0:2
47 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. TS MITECH II ŻYWIEC 2017-05-13 17:00 4:0
48 KKS ZABRZE DARBOR BOLESŁAWICE 2017-06-11 13:00 -:-
Kolejka 20
49 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI KKS ZABRZE 2017-05-21 11:00 2:3
50 DARBOR BOLESŁAWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-05-20 15:00 1:6
51 TS MITECH II ŻYWIEC AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-05-20 15:00 5:1
52 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW LZS PAKOSŁAWICE 2017-05-21 17:00 7:1
53 MIEDŹ LEGNICA BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-05-21 17:00 1:1
54 KTS POLONIA I BYTOM LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2017-05-20 --:-- -:-
Kolejka 21
55 KTS POLONIA I BYTOM KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-28 17:00 -:-
56 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower MIEDŹ LEGNICA 2017-05-28 --:-- -:-
57 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-05-28 13:30 -:-
58 LZS PAKOSŁAWICE TS MITECH II ŻYWIEC 2017-05-27 17:00 :
59 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH DARBOR BOLESŁAWICE 2017-05-28 17:00 -:-
60 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KKS ZABRZE 2017-05-28 17:00 -:-
Kolejka 22
61 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-06-04 17:00 -:-
62 KKS ZABRZE AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-06-04 17:00 -:-
63 DARBOR BOLESŁAWICE LZS PAKOSŁAWICE 2017-06-04 17:00 -:-
64 TS MITECH II ŻYWIEC BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-06-04 17:00 -:-
65 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - drużyna wycofana, walkower 2017-06-04 --:-- -:-
66 MIEDŹ LEGNICA KTS POLONIA I BYTOM 2017-06-04 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam