Klasa okręgowa Grupa 4 "ZINA"

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 26 65 21 2 3 67:23
2 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 25 55 17 4 4 79:33
3 LKS ORZEŁ MIEDARY 25 49 15 4 6 61:35
4 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 26 44 13 5 8 63:34
5 KS CYKLON ROGOŹNIK 25 39 11 6 8 35:29
6 SKS ŁAGISZA 25 34 10 4 11 34:57
7 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 25 34 10 4 11 42:41
8 KS SILESIA MIECHOWICE 25 33 9 6 10 48:53
9 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 26 34 9 7 10 44:46
10 LKS TĘCZA BŁĘDÓW 25 33 8 9 8 42:41
11 KS SILESIA MIECHOWICE 25 33 9 6 10 48:53
12 MKS SIEMIANOWICZANKA 25 32 8 8 9 32:40
13 LKS TĘCZA BŁĘDÓW 25 33 8 9 8 42:41
14 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 25 31 8 7 10 41:46
15 MKS SIEMIANOWICZANKA 25 32 8 8 9 32:40
16 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 25 30 8 6 11 33:46
17 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 25 28 8 4 13 43:52
18 KS NIWY BRUDZOWICE 26 28 7 7 12 57:66
19 ŚKS NAPRZÓD LIPINY 25 8 1 5 19 26:79
20 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 27 21 6 3 18 22:53

Ostatnia kolejka (27) rozgrywek w sezonie 2016/2017

89 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-27 17:00 :
90 ŚKS NAPRZÓD LIPINY LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2017-05-27 17:00 :
91 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW SKS ŁAGISZA 2017-05-27 17:00 :
92 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KS NIWY BRUDZOWICE 2017-05-27 11:00 1:4
93 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2017-05-27 00:00 3:0
94 MKS SIEMIANOWICZANKA KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-27 17:00 :
95 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-05-27 17:00 :
96 KS CYKLON ROGOŹNIK LKS ORZEŁ MIEDARY 2017-05-27 17:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 SKS ŁAGISZA LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-08-13 17:00 2:1
2 KS NIWY BRUDZOWICE LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2016-08-13 17:00 3:1
3 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2016-08-14 17:00 4:0
4 KS SILESIA MIECHOWICE ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-08-13 17:00 2:0
5 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-08-13 17:00 4:0
6 LKS ORZEŁ MIEDARY KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-08-13 17:00 2:2
7 KS CYKLON ROGOŹNIK KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2016-08-14 11:00 2:1
8 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-08-13 11:00 8:0
Kolejka 2
9 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-08-20 17:00 3:0
10 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-08-20 17:00 0:2
11 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KS CYKLON ROGOŹNIK 2016-08-20 17:00 3:1
12 LKS ORZEŁ MIEDARY AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-08-20 17:00 5:1
13 ŚKS NAPRZÓD LIPINY MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-08-20 17:00 0:3
14 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE KS SILESIA MIECHOWICE 2016-08-20 17:00 1:3
15 LKS TĘCZA BŁĘDÓW LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-08-21 14:30 1:0
16 SKS ŁAGISZA KS NIWY BRUDZOWICE 2016-08-20 17:00 4:3
Kolejka 3
17 KS NIWY BRUDZOWICE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-08-27 17:00 3:3
18 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower SKS ŁAGISZA 2016-08-28 17:00 1:2
19 KS SILESIA MIECHOWICE LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2016-08-27 17:00 2:1
20 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2016-08-27 17:00 0:1
21 LKS ORZEŁ MIEDARY ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-08-27 17:00 3:2
22 KS CYKLON ROGOŹNIK AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-08-27 17:00 2:1
23 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-08-27 17:00 2:1
24 MKS SIEMIANOWICZANKA KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2016-08-27 17:00 3:1
Kolejka 4
25 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2016-09-03 16:00 1:0
26 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-09-03 16:00 3:0
27 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-03 11:00 2:2
28 ŚKS NAPRZÓD LIPINY KS CYKLON ROGOŹNIK 2016-09-03 16:00 0:0
29 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ MIEDARY 2016-09-03 16:00 2:2
30 LKS TĘCZA BŁĘDÓW MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-04 14:30 1:2
31 SKS ŁAGISZA KS SILESIA MIECHOWICE 2016-09-03 16:00 2:3
32 KS NIWY BRUDZOWICE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-09-03 16:00 2:3
Kolejka 5
33 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-11 16:00 1:0
34 KS SILESIA MIECHOWICE KS NIWY BRUDZOWICE 2016-09-10 16:00 5:5
35 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE SKS ŁAGISZA 2016-09-11 16:00 5:1
36 LKS ORZEŁ MIEDARY LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2016-09-10 16:00 2:3
37 KS CYKLON ROGOŹNIK LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2016-09-10 16:00 0:2
38 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-09-10 11:00 8:0
39 MKS SIEMIANOWICZANKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-09-10 16:00 0:1
40 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-10 16:00 3:0
Kolejka 6
41 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-17 13:00 3:4
42 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2016-09-17 16:00 4:1
43 ŚKS NAPRZÓD LIPINY MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-09-17 16:00 1:2
44 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-17 16:00 1:0
45 LKS TĘCZA BŁĘDÓW KS CYKLON ROGOŹNIK 2016-09-17 11:00 0:0
46 SKS ŁAGISZA LKS ORZEŁ MIEDARY 2016-09-17 16:00 3:1
47 KS NIWY BRUDZOWICE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-17 16:00 2:2
48 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower KS SILESIA MIECHOWICE 2016-09-18 16:00 2:3
Kolejka 7
49 KS SILESIA MIECHOWICE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-24 16:00 0:0
50 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-09-24 16:00 2:1
51 LKS ORZEŁ MIEDARY KS NIWY BRUDZOWICE 2016-09-24 16:00 3:0
52 KS CYKLON ROGOŹNIK SKS ŁAGISZA 2016-09-24 16:00 7:1
53 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2016-09-24 16:00 1:1
54 MKS SIEMIANOWICZANKA LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2016-09-24 16:00 2:2
55 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-09-24 16:00 4:2
56 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-09-24 16:00 4:0
Kolejka 8
57 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-10-01 15:00 2:0
58 ŚKS NAPRZÓD LIPINY KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-01 15:00 1:4
59 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2016-10-01 15:00 2:3
60 LKS TĘCZA BŁĘDÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-10-01 15:00 1:1
61 SKS ŁAGISZA HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-01 15:00 0:8
62 KS NIWY BRUDZOWICE KS CYKLON ROGOŹNIK 2016-10-01 15:00 1:2
63 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower LKS ORZEŁ MIEDARY 2016-10-02 15:00 1:0
64 KS SILESIA MIECHOWICE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-10-01 15:00 0:1
Kolejka 9
65 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-09 15:00 0:0
66 LKS ORZEŁ MIEDARY KS SILESIA MIECHOWICE 2016-10-08 15:00 4:1
67 KS CYKLON ROGOŹNIK LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-10-08 15:00 0:1
68 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS NIWY BRUDZOWICE 2016-10-08 11:00 5:2
69 MKS SIEMIANOWICZANKA SKS ŁAGISZA 2016-10-08 15:00 1:3
70 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2016-10-08 15:00 3:3
71 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2016-10-08 15:00 3:1
72 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-10-08 15:00 6:3
Kolejka 10
73 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-10-15 15:00 3:2
74 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-10-15 15:00 3:1
75 LKS TĘCZA BŁĘDÓW KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-15 15:00 0:4
76 SKS ŁAGISZA KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2016-10-15 15:00 1:1
77 KS NIWY BRUDZOWICE MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-10-15 15:00 2:3
78 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-16 15:00 1:1
79 KS SILESIA MIECHOWICE KS CYKLON ROGOŹNIK 2016-10-15 15:00 0:0
80 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS ORZEŁ MIEDARY 2016-10-16 11:00 3:0
Kolejka 11
81 LKS ORZEŁ MIEDARY LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-22 15:00 6:2
82 KS CYKLON ROGOŹNIK MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-10-22 15:00 1:3
83 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS SILESIA MIECHOWICE 2016-10-22 11:00 5:3
84 MKS SIEMIANOWICZANKA LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-10-22 15:00 1:0
85 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY KS NIWY BRUDZOWICE 2016-10-22 15:00 2:2
86 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA SKS ŁAGISZA 2016-10-23 15:00 0:1
87 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2016-10-22 15:00 3:0
88 ŚKS NAPRZÓD LIPINY LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2016-10-22 15:00 1:1
Kolejka 12
89 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2016-10-29 14:00 1:2
90 LKS TĘCZA BŁĘDÓW ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-10-29 14:00 1:3
91 SKS ŁAGISZA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-10-29 14:00 2:1
92 KS NIWY BRUDZOWICE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-29 14:00 3:3
93 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2016-10-30 14:00 2:3
94 KS SILESIA MIECHOWICE MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-10-29 14:00 2:5
95 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-29 14:00 2:3
96 LKS ORZEŁ MIEDARY KS CYKLON ROGOŹNIK 2016-10-29 14:00 1:1
Kolejka 13
97 KS CYKLON ROGOŹNIK LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-11-05 13:00 2:1
98 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ MIEDARY 2016-11-05 11:00 5:1
99 MKS SIEMIANOWICZANKA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-11-05 13:30 0:3
100 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY KS SILESIA MIECHOWICE 2016-11-05 13:00 1:1
101 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-11-05 13:00 4:0
102 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW KS NIWY BRUDZOWICE 2016-11-05 13:00 8:0
103 ŚKS NAPRZÓD LIPINY SKS ŁAGISZA 2016-11-05 13:00 2:3
104 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2016-11-05 13:00 2:1
Kolejka 14
105 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2016-11-12 13:00 2:3
106 SKS ŁAGISZA LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2016-11-12 13:00 2:0
107 KS NIWY BRUDZOWICE ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-11-12 13:00 4:1
108 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-11-27 13:00 0:0
109 KS SILESIA MIECHOWICE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-11-12 13:00 0:2
110 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2016-11-12 13:00 6:2
111 LKS ORZEŁ MIEDARY MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-11-12 13:00 2:1
112 KS CYKLON ROGOŹNIK HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-11-13 11:00 0:3
Kolejka 15
113 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-11-20 12:00 1:0
114 MKS SIEMIANOWICZANKA KS CYKLON ROGOŹNIK 2016-11-19 13:00 0:1
115 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY LKS ORZEŁ MIEDARY 2016-11-19 13:00 1:3
116 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-11-20 13:00 1:2
117 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW KS SILESIA MIECHOWICE 2016-11-19 13:00 2:2
118 ŚKS NAPRZÓD LIPINY LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-11-19 13:00 1:2
119 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE KS NIWY BRUDZOWICE 2016-11-19 13:00 1:1
120 LKS TĘCZA BŁĘDÓW SKS ŁAGISZA 2016-11-19 13:00 1:0
Kolejka 16
1 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE SKS ŁAGISZA 2017-03-18 13:30 1:2
2 LKS TĘCZA BŁĘDÓW KS NIWY BRUDZOWICE 2017-03-18 15:30 4:2
3 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2017-03-18 15:30 2:1
4 ŚKS NAPRZÓD LIPINY KS SILESIA MIECHOWICE 2017-04-26 17:30 1:6
5 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-04-26 17:30 1:6
6 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA LKS ORZEŁ MIEDARY 2017-03-18 11:00 1:2
7 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY KS CYKLON ROGOŹNIK 2017-03-18 15:30 3:1
8 MKS SIEMIANOWICZANKA HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-04-26 17:30 1:2
Kolejka 17
9 MKS SIEMIANOWICZANKA LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-03-25 15:30 1:1
10 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2017-03-25 15:30 1:3
11 KS CYKLON ROGOŹNIK KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-03-25 15:30 2:1
12 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW LKS ORZEŁ MIEDARY 2017-03-25 15:30 1:2
13 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2017-03-25 15:30 2:0
14 KS SILESIA MIECHOWICE LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-04-12 17:00 2:3
15 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2017-03-26 15:30 1:3
16 KS NIWY BRUDZOWICE SKS ŁAGISZA 2017-03-25 15:30 3:1
Kolejka 18
17 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS NIWY BRUDZOWICE 2017-04-01 17:00 5:3
18 SKS ŁAGISZA LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2017-04-01 17:00 1:1
19 LKS TĘCZA BŁĘDÓW KS SILESIA MIECHOWICE 2017-04-01 17:00 3:3
20 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-04-01 17:00 1:2
21 ŚKS NAPRZÓD LIPINY LKS ORZEŁ MIEDARY 2017-04-01 17:00 0:4
22 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW KS CYKLON ROGOŹNIK 2017-04-02 11:00 2:1
23 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-04-01 11:00 6:1
24 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-01 17:00 1:1
Kolejka 19
25 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-04-08 17:00 1:2
26 MKS SIEMIANOWICZANKA KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-08 17:00 2:0
27 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-04-08 17:00 3:1
28 KS CYKLON ROGOŹNIK ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2017-04-08 17:00 1:1
29 LKS ORZEŁ MIEDARY LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-04-08 17:00 3:0
30 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2017-04-08 17:00 3:2
31 KS SILESIA MIECHOWICE SKS ŁAGISZA 2017-04-08 17:00 3:0
32 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower KS NIWY BRUDZOWICE 2017-04-09 17:00 0:3
Kolejka 20
33 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2017-04-15 13:00 3:0
34 KS NIWY BRUDZOWICE KS SILESIA MIECHOWICE 2017-04-15 13:00 4:1
35 SKS ŁAGISZA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-04-15 13:00 0:2
36 LKS TĘCZA BŁĘDÓW LKS ORZEŁ MIEDARY 2017-04-15 11:00 0:0
37 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE KS CYKLON ROGOŹNIK 2017-04-15 13:00 0:2
38 ŚKS NAPRZÓD LIPINY HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-04-15 13:00 2:3
39 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-15 13:00 1:1
40 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2017-04-15 11:00 1:1
Kolejka 21
41 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-04-22 11:00 2:0
42 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-04-23 17:00 3:0
43 MKS SIEMIANOWICZANKA ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2017-04-22 17:00 0:0
44 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-04-23 16:00 4:2
45 KS CYKLON ROGOŹNIK LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2017-04-22 17:00 1:1
46 LKS ORZEŁ MIEDARY SKS ŁAGISZA 2017-04-22 17:00 4:1
47 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE KS NIWY BRUDZOWICE 2017-04-22 17:00 2:1
48 KS SILESIA MIECHOWICE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2017-04-22 17:00 3:0
Kolejka 22
49 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-31 18:00 -:-
50 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-05-31 --:-- -:-
51 KS NIWY BRUDZOWICE LKS ORZEŁ MIEDARY 2017-05-31 18:00 -:-
52 SKS ŁAGISZA KS CYKLON ROGOŹNIK 2017-05-31 18:00 -:-
53 LKS TĘCZA BŁĘDÓW HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-31 18:00 -:-
54 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-05-31 18:00 -:-
55 ŚKS NAPRZÓD LIPINY KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2017-05-31 18:00 -:-
56 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-31 18:00 -:-
Kolejka 23
57 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-17 18:00 0:1
58 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2017-05-06 11:00 7:0
59 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-05-06 17:00 2:2
60 MKS SIEMIANOWICZANKA LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2017-05-06 17:00 1:1
61 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE SKS ŁAGISZA 2017-05-07 16:00 5:0
62 KS CYKLON ROGOŹNIK KS NIWY BRUDZOWICE 2017-05-06 17:00 2:1
63 LKS ORZEŁ MIEDARY LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2017-05-06 --:-- -:-
64 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-06 17:00 4:1
Kolejka 24
65 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-05-10 18:00 1:3
66 KS SILESIA MIECHOWICE LKS ORZEŁ MIEDARY 2017-05-10 17:30 0:4
67 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower KS CYKLON ROGOŹNIK 2017-05-10 --:-- -:-
68 KS NIWY BRUDZOWICE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-10 17:30 2:2
69 SKS ŁAGISZA MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-05-10 17:30 1:1
70 LKS TĘCZA BŁĘDÓW KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2017-05-10 17:30 3:0
71 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-10 17:30 0:3
72 ŚKS NAPRZÓD LIPINY AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-10 17:30 0:6
Kolejka 25
73 ŚKS NAPRZÓD LIPINY LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-13 17:00 1:2
74 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-05-13 17:00 1:0
75 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2017-05-13 11:00 2:2
76 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY SKS ŁAGISZA 2017-05-13 17:00 1:0
77 MKS SIEMIANOWICZANKA KS NIWY BRUDZOWICE 2017-05-13 17:00 2:0
78 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2017-05-13 --:-- -:-
79 KS CYKLON ROGOŹNIK KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-13 17:00 2:0
80 LKS ORZEŁ MIEDARY MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-05-13 17:00 2:0
Kolejka 26
81 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ MIEDARY 2017-05-20 17:00 4:2
82 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE KS CYKLON ROGOŹNIK 2017-05-21 17:00 2:1
83 KS SILESIA MIECHOWICE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-20 15:00 2:1
84 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-05-21 --:-- -:-
85 KS NIWY BRUDZOWICE KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2017-05-20 17:00 1:0
86 SKS ŁAGISZA KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-20 17:00 1:1
87 LKS TĘCZA BŁĘDÓW AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-20 17:00 5:0
88 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2017-05-20 17:00 2:2
Kolejka 27
89 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-27 17:00 :
90 ŚKS NAPRZÓD LIPINY LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2017-05-27 17:00 :
91 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW SKS ŁAGISZA 2017-05-27 17:00 :
92 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KS NIWY BRUDZOWICE 2017-05-27 11:00 1:4
93 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2017-05-27 --:-- -:-
94 MKS SIEMIANOWICZANKA KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-27 17:00 :
95 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-05-27 17:00 :
96 KS CYKLON ROGOŹNIK LKS ORZEŁ MIEDARY 2017-05-27 17:00 :
Kolejka 28
97 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS CYKLON ROGOŹNIK 2017-06-03 17:00 -:-
98 LKS ORZEŁ MIEDARY HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-06-03 17:00 -:-
99 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-06-03 11:00 -:-
100 KS SILESIA MIECHOWICE KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2017-06-03 17:00 -:-
101 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-04 --:-- -:-
102 KS NIWY BRUDZOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-06-03 17:00 -:-
103 SKS ŁAGISZA ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2017-06-03 17:00 -:-
104 LKS TĘCZA BŁĘDÓW LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-06-04 14:30 -:-
Kolejka 29
105 LKS TĘCZA BŁĘDÓW LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-06-10 17:00 -:-
106 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE SKS ŁAGISZA 2017-06-10 17:00 -:-
107 ŚKS NAPRZÓD LIPINY KS NIWY BRUDZOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
108 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower 2017-06-10 --:-- -:-
109 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KS SILESIA MIECHOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
110 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
111 MKS SIEMIANOWICZANKA LKS ORZEŁ MIEDARY 2017-06-10 17:00 -:-
112 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS CYKLON ROGOŹNIK 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 30
113 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-06-17 17:00 -:-
114 KS CYKLON ROGOŹNIK MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-06-17 17:00 -:-
115 LKS ORZEŁ MIEDARY KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 2017-06-17 17:00 -:-
116 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-17 17:00 -:-
117 KS SILESIA MIECHOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-06-17 17:00 -:-
118 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - drużyna wycofana, walkower ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2017-06-17 --:-- -:-
119 KS NIWY BRUDZOWICE LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-06-17 17:00 -:-
120 SKS ŁAGISZA LKS TĘCZA BŁĘDÓW 2017-06-17 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam