Klasa okręgowa Grupa 3 "ZINA"

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 16 38 12 2 2 32:14
2 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 16 35 11 2 3 42:17
3 KS RAFAKO RACIBÓRZ 16 28 8 4 4 24:19
4 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 16 27 8 3 5 23:19
5 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 16 26 8 2 6 32:28
6 APN ODRA SP. Z O.O. 16 26 7 5 4 16:15
7 LKS SILESIA LUBOMIA 16 23 7 2 7 31:30
8 KS POLONIA MARKLOWICE 16 22 6 4 6 30:30
9 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 16 21 5 6 5 22:17
10 LKS KRZYŻANOWICE 16 21 6 3 7 29:28
11 KS NAPRZÓD BORUCIN 16 19 5 4 7 22:34
12 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 16 19 5 4 7 24:26
13 LKS POLONIA ŁAZISKA 16 18 5 3 8 24:29
14 LKS TWORKÓW 16 17 5 2 9 22:32
15 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 16 14 3 5 8 21:25
16 KS 27 GOŁKOWICE 16 3 0 3 13 15:46

Ostatnia kolejka (16) rozgrywek w sezonie 2016/2017

1 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2017-03-18 15:30 5:0
2 LKS POLONIA ŁAZISKA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-03-19 15:30 0:3
3 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW KS NAPRZÓD BORUCIN 2017-03-18 15:30 6:1
4 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2017-03-19 15:30 1:2
5 KS 27 GOŁKOWICE LKS SILESIA LUBOMIA 2017-03-18 15:30 1:4
6 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS TWORKÓW 2017-03-18 15:30 1:2
7 LKS KRZYŻANOWICE KS POLONIA MARKLOWICE 2017-03-19 15:30 2:2
8 APN ODRA SP. Z O.O. KS RAFAKO RACIBÓRZ 2017-03-18 17:00 0:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2016-08-13 18:00 1:0
2 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS POLONIA ŁAZISKA 2016-08-14 19:00 4:0
3 KS NAPRZÓD BORUCIN KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2016-08-13 17:00 2:1
4 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2016-08-14 17:00 1:1
5 LKS SILESIA LUBOMIA KS 27 GOŁKOWICE 2016-08-14 17:00 3:0
6 LKS TWORKÓW LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2016-08-14 17:00 1:3
7 KS POLONIA MARKLOWICE LKS KRZYŻANOWICE 2016-08-13 17:00 2:3
8 KS RAFAKO RACIBÓRZ APN ODRA SP. Z O.O. 2016-08-13 17:00 0:0
Kolejka 2
9 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE APN ODRA SP. Z O.O. 2016-08-20 17:00 1:2
10 LKS KRZYŻANOWICE KS RAFAKO RACIBÓRZ 2016-08-20 17:00 4:1
11 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA KS POLONIA MARKLOWICE 2016-08-20 17:00 3:2
12 KS 27 GOŁKOWICE LKS TWORKÓW 2016-08-20 17:00 1:1
13 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS SILESIA LUBOMIA 2016-08-21 17:00 2:2
14 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2016-08-20 17:00 2:0
15 LKS POLONIA ŁAZISKA KS NAPRZÓD BORUCIN 2016-08-20 17:00 5:1
16 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-08-21 18:00 4:1
Kolejka 3
17 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2016-08-27 17:00 0:0
18 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2016-08-28 15:00 1:2
19 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW LKS POLONIA ŁAZISKA 2016-08-28 17:00 2:2
20 LKS SILESIA LUBOMIA KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2016-08-28 17:00 1:3
21 LKS TWORKÓW LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2016-08-28 17:00 0:2
22 KS POLONIA MARKLOWICE KS 27 GOŁKOWICE 2016-08-27 17:00 3:2
23 KS RAFAKO RACIBÓRZ LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2016-08-27 17:00 1:0
24 APN ODRA SP. Z O.O. LKS KRZYŻANOWICE 2016-08-28 19:00 1:0
Kolejka 4
25 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE LKS KRZYŻANOWICE 2016-09-03 16:00 1:5
26 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA APN ODRA SP. Z O.O. 2016-09-03 16:00 3:0
27 KS 27 GOŁKOWICE KS RAFAKO RACIBÓRZ 2016-09-03 16:00 1:4
28 LKS FORTECA ŚWIERKLANY KS POLONIA MARKLOWICE 2016-09-04 16:00 1:1
29 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW LKS TWORKÓW 2016-09-03 16:00 1:1
30 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS SILESIA LUBOMIA 2016-09-04 15:00 5:1
31 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2016-09-03 16:30 1:4
32 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KS NAPRZÓD BORUCIN 2016-09-04 17:00 3:0
Kolejka 5
33 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2016-09-11 15:00 3:1
34 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-11 16:00 0:2
35 LKS SILESIA LUBOMIA LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2016-09-10 16:00 3:3
36 LKS TWORKÓW LKS POLONIA ŁAZISKA 2016-09-10 16:00 1:0
37 KS POLONIA MARKLOWICE KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2016-09-10 16:00 2:4
38 KS RAFAKO RACIBÓRZ LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2016-09-10 16:00 2:1
39 APN ODRA SP. Z O.O. KS 27 GOŁKOWICE 2016-09-10 16:00 3:1
40 LKS KRZYŻANOWICE LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2016-09-10 16:00 0:1
Kolejka 6
41 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2016-09-18 16:00 0:0
42 KS 27 GOŁKOWICE LKS KRZYŻANOWICE 2016-09-17 11:00 1:2
43 LKS FORTECA ŚWIERKLANY APN ODRA SP. Z O.O. 2016-09-18 16:00 3:0
44 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW KS RAFAKO RACIBÓRZ 2016-09-17 16:00 4:2
45 LKS POLONIA ŁAZISKA KS POLONIA MARKLOWICE 2016-09-18 16:00 1:3
46 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA LKS TWORKÓW 2016-09-18 16:00 5:0
47 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS SILESIA LUBOMIA 2016-09-17 16:30 3:2
48 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2016-09-18 15:00 4:3
Kolejka 7
49 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2016-09-25 16:00 2:2
50 LKS SILESIA LUBOMIA KS NAPRZÓD BORUCIN 2016-09-25 16:00 3:0
51 LKS TWORKÓW MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-25 13:00 1:2
52 KS POLONIA MARKLOWICE LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2016-09-24 16:00 3:2
53 KS RAFAKO RACIBÓRZ LKS POLONIA ŁAZISKA 2016-09-24 16:00 3:0
54 APN ODRA SP. Z O.O. KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2016-09-24 19:00 0:2
55 LKS KRZYŻANOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2016-09-24 16:00 1:1
56 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA KS 27 GOŁKOWICE 2016-09-24 16:00 3:2
Kolejka 8
57 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE KS 27 GOŁKOWICE 2016-10-01 15:00 4:0
58 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2016-10-02 15:00 3:0
59 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW LKS KRZYŻANOWICE 2016-10-01 15:00 3:1
60 LKS POLONIA ŁAZISKA APN ODRA SP. Z O.O. 2016-10-02 15:00 0:0
61 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA KS RAFAKO RACIBÓRZ 2016-10-01 15:00 0:1
62 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KS POLONIA MARKLOWICE 2016-10-01 16:00 0:2
63 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS TWORKÓW 2016-10-02 15:00 2:1
64 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW LKS SILESIA LUBOMIA 2016-10-02 15:00 2:1
Kolejka 9
65 LKS SILESIA LUBOMIA LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2016-10-09 15:00 1:0
66 LKS TWORKÓW LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2016-10-09 15:00 2:3
67 KS POLONIA MARKLOWICE KS NAPRZÓD BORUCIN 2016-10-08 15:00 1:1
68 KS RAFAKO RACIBÓRZ MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-08 15:00 1:2
69 APN ODRA SP. Z O.O. LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2016-10-08 18:00 1:1
70 LKS KRZYŻANOWICE LKS POLONIA ŁAZISKA 2016-10-08 15:00 1:3
71 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2016-10-09 15:00 2:1
72 KS 27 GOŁKOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2016-10-08 15:00 1:1
Kolejka 10
73 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2016-10-16 15:00 1:1
74 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW KS 27 GOŁKOWICE 2016-10-15 15:00 5:0
75 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2016-10-15 15:00 1:1
76 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA LKS KRZYŻANOWICE 2016-10-15 15:00 2:1
77 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI APN ODRA SP. Z O.O. 2016-10-16 15:00 1:0
78 KS NAPRZÓD BORUCIN KS RAFAKO RACIBÓRZ 2016-10-16 15:00 0:1
79 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW KS POLONIA MARKLOWICE 2016-10-16 15:00 1:2
80 LKS SILESIA LUBOMIA LKS TWORKÓW 2016-10-16 15:00 3:2
Kolejka 11
81 LKS TWORKÓW LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2016-10-23 15:00 2:1
82 KS POLONIA MARKLOWICE LKS SILESIA LUBOMIA 2016-10-22 15:00 1:2
83 KS RAFAKO RACIBÓRZ LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2016-10-22 15:00 2:1
84 APN ODRA SP. Z O.O. KS NAPRZÓD BORUCIN 2016-10-22 18:00 2:1
85 LKS KRZYŻANOWICE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-23 15:00 0:4
86 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2016-10-22 15:00 0:1
87 KS 27 GOŁKOWICE LKS POLONIA ŁAZISKA 2016-10-22 11:00 1:2
88 LKS FORTECA ŚWIERKLANY KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2016-10-23 15:00 2:0
Kolejka 12
89 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2016-10-29 14:00 0:2
90 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2016-10-29 14:00 0:2
91 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA KS 27 GOŁKOWICE 2016-10-29 14:00 6:2
92 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2016-10-29 14:00 2:1
93 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS KRZYŻANOWICE 2016-10-30 14:00 2:2
94 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW APN ODRA SP. Z O.O. 2016-10-30 14:00 0:0
95 LKS SILESIA LUBOMIA KS RAFAKO RACIBÓRZ 2016-10-30 14:00 1:2
96 LKS TWORKÓW KS POLONIA MARKLOWICE 2016-10-29 14:00 4:1
Kolejka 13
97 KS POLONIA MARKLOWICE LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2016-11-05 13:00 3:1
98 KS RAFAKO RACIBÓRZ LKS TWORKÓW 2016-11-05 13:00 1:2
99 APN ODRA SP. Z O.O. LKS SILESIA LUBOMIA 2016-11-05 17:00 3:1
100 LKS KRZYŻANOWICE LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2016-11-05 13:00 2:0
101 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA KS NAPRZÓD BORUCIN 2016-11-05 13:00 1:1
102 KS 27 GOŁKOWICE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-05 13:00 0:1
103 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2016-11-06 13:00 0:3
104 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW LKS POLONIA ŁAZISKA 2016-11-05 13:00 3:1
Kolejka 14
105 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE LKS POLONIA ŁAZISKA 2016-11-13 13:00 2:1
106 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2016-11-11 12:00 0:3
107 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2016-11-12 17:00 2:1
108 KS NAPRZÓD BORUCIN KS 27 GOŁKOWICE 2016-11-13 13:00 2:2
109 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2016-11-13 13:00 1:2
110 LKS SILESIA LUBOMIA LKS KRZYŻANOWICE 2016-11-13 13:00 2:1
111 LKS TWORKÓW APN ODRA SP. Z O.O. 2016-11-13 13:00 0:2
112 KS POLONIA MARKLOWICE KS RAFAKO RACIBÓRZ 2016-11-12 13:00 1:1
Kolejka 15
113 KS RAFAKO RACIBÓRZ LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2016-11-19 13:00 2:2
114 APN ODRA SP. Z O.O. KS POLONIA MARKLOWICE 2016-11-19 17:00 2:1
115 LKS KRZYŻANOWICE LKS TWORKÓW 2016-11-19 13:00 4:2
116 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS SILESIA LUBOMIA 2016-11-19 13:00 2:1
117 KS 27 GOŁKOWICE LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2016-11-19 13:00 0:2
118 LKS FORTECA ŚWIERKLANY KS NAPRZÓD BORUCIN 2016-11-20 13:00 0:1
119 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-19 13:00 2:2
120 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2016-11-19 13:00 3:1
Kolejka 16
1 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2017-03-18 15:30 5:0
2 LKS POLONIA ŁAZISKA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-03-19 15:30 0:3
3 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW KS NAPRZÓD BORUCIN 2017-03-18 15:30 6:1
4 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2017-03-19 15:30 1:2
5 KS 27 GOŁKOWICE LKS SILESIA LUBOMIA 2017-03-18 15:30 1:4
6 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS TWORKÓW 2017-03-18 15:30 1:2
7 LKS KRZYŻANOWICE KS POLONIA MARKLOWICE 2017-03-19 15:30 2:2
8 APN ODRA SP. Z O.O. KS RAFAKO RACIBÓRZ 2017-03-18 17:00 0:0
Kolejka 17
9 APN ODRA SP. Z O.O. LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-03-26 17:00 -:-
10 KS RAFAKO RACIBÓRZ LKS KRZYŻANOWICE 2017-03-25 15:30 -:-
11 KS POLONIA MARKLOWICE LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-03-25 15:30 -:-
12 LKS TWORKÓW KS 27 GOŁKOWICE 2017-03-25 15:30 -:-
13 LKS SILESIA LUBOMIA LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2017-03-25 15:30 -:-
14 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2017-03-25 15:30 -:-
15 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS POLONIA ŁAZISKA 2017-03-25 15:30 -:-
16 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2017-03-25 15:30 -:-
Kolejka 18
17 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-01 17:00 -:-
18 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA KS NAPRZÓD BORUCIN 2017-04-01 17:00 -:-
19 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2017-04-02 17:00 -:-
20 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW LKS SILESIA LUBOMIA 2017-04-01 17:00 -:-
21 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS TWORKÓW 2017-04-02 17:00 -:-
22 KS 27 GOŁKOWICE KS POLONIA MARKLOWICE 2017-04-01 17:00 -:-
23 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA KS RAFAKO RACIBÓRZ 2017-04-01 17:00 -:-
24 LKS KRZYŻANOWICE APN ODRA SP. Z O.O. 2017-04-01 17:00 -:-
Kolejka 19
25 LKS KRZYŻANOWICE LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-04-08 17:00 -:-
26 APN ODRA SP. Z O.O. LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-04-08 17:00 -:-
27 KS RAFAKO RACIBÓRZ KS 27 GOŁKOWICE 2017-04-08 17:00 -:-
28 KS POLONIA MARKLOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2017-04-08 17:00 -:-
29 LKS TWORKÓW KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2017-04-09 16:00 -:-
30 LKS SILESIA LUBOMIA LKS POLONIA ŁAZISKA 2017-04-08 17:00 -:-
31 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2017-04-08 17:00 -:-
32 KS NAPRZÓD BORUCIN MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-08 16:00 -:-
Kolejka 20
33 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE KS NAPRZÓD BORUCIN 2017-04-15 13:00 -:-
34 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2017-04-15 13:00 -:-
35 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA LKS SILESIA LUBOMIA 2017-04-15 13:00 -:-
36 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS TWORKÓW 2017-04-15 13:00 -:-
37 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW KS POLONIA MARKLOWICE 2017-04-15 13:00 -:-
38 LKS FORTECA ŚWIERKLANY KS RAFAKO RACIBÓRZ 2017-04-15 13:00 -:-
39 KS 27 GOŁKOWICE APN ODRA SP. Z O.O. 2017-04-15 13:00 -:-
40 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS KRZYŻANOWICE 2017-04-15 13:00 -:-
Kolejka 21
41 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-04-22 17:00 -:-
42 LKS KRZYŻANOWICE KS 27 GOŁKOWICE 2017-04-22 17:00 -:-
43 APN ODRA SP. Z O.O. LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2017-04-22 17:00 -:-
44 KS RAFAKO RACIBÓRZ KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2017-04-22 17:00 -:-
45 KS POLONIA MARKLOWICE LKS POLONIA ŁAZISKA 2017-04-22 17:00 -:-
46 LKS TWORKÓW LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2017-04-22 17:00 -:-
47 LKS SILESIA LUBOMIA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-22 17:00 -:-
48 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW KS NAPRZÓD BORUCIN 2017-04-22 17:00 -:-
Kolejka 22
49 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2017-04-29 17:00 -:-
50 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS SILESIA LUBOMIA 2017-04-29 17:00 -:-
51 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS TWORKÓW 2017-04-29 17:00 -:-
52 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA KS POLONIA MARKLOWICE 2017-04-29 17:00 -:-
53 LKS POLONIA ŁAZISKA KS RAFAKO RACIBÓRZ 2017-04-30 17:00 -:-
54 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW APN ODRA SP. Z O.O. 2017-04-29 17:00 -:-
55 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS KRZYŻANOWICE 2017-04-30 17:00 -:-
56 KS 27 GOŁKOWICE LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-04-29 17:00 -:-
Kolejka 23
57 KS 27 GOŁKOWICE LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-05-06 17:00 -:-
58 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2017-05-06 17:00 -:-
59 LKS KRZYŻANOWICE KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2017-05-06 17:00 -:-
60 APN ODRA SP. Z O.O. LKS POLONIA ŁAZISKA 2017-05-06 17:00 -:-
61 KS RAFAKO RACIBÓRZ LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2017-05-06 17:00 -:-
62 KS POLONIA MARKLOWICE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-06 17:00 -:-
63 LKS TWORKÓW KS NAPRZÓD BORUCIN 2017-05-07 16:00 -:-
64 LKS SILESIA LUBOMIA LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2017-05-07 17:00 -:-
Kolejka 24
65 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE LKS SILESIA LUBOMIA 2017-05-10 17:30 -:-
66 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW LKS TWORKÓW 2017-05-10 17:30 -:-
67 KS NAPRZÓD BORUCIN KS POLONIA MARKLOWICE 2017-05-10 17:30 -:-
68 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KS RAFAKO RACIBÓRZ 2017-05-10 17:30 -:-
69 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA APN ODRA SP. Z O.O. 2017-05-10 17:30 -:-
70 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS KRZYŻANOWICE 2017-05-10 17:30 -:-
71 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-05-10 17:30 -:-
72 LKS FORTECA ŚWIERKLANY KS 27 GOŁKOWICE 2017-05-10 17:30 -:-
Kolejka 25
73 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-05-14 17:00 -:-
74 KS 27 GOŁKOWICE KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2017-05-13 17:00 -:-
75 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS POLONIA ŁAZISKA 2017-05-13 17:00 -:-
76 LKS KRZYŻANOWICE LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2017-05-13 17:00 -:-
77 APN ODRA SP. Z O.O. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-13 17:00 -:-
78 KS RAFAKO RACIBÓRZ KS NAPRZÓD BORUCIN 2017-05-13 17:00 -:-
79 KS POLONIA MARKLOWICE LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2017-05-13 17:00 -:-
80 LKS TWORKÓW LKS SILESIA LUBOMIA 2017-05-14 16:00 -:-
Kolejka 26
81 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE LKS TWORKÓW 2017-05-20 17:00 -:-
82 LKS SILESIA LUBOMIA KS POLONIA MARKLOWICE 2017-05-21 17:00 -:-
83 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW KS RAFAKO RACIBÓRZ 2017-05-20 17:00 -:-
84 KS NAPRZÓD BORUCIN APN ODRA SP. Z O.O. 2017-05-20 17:00 -:-
85 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS KRZYŻANOWICE 2017-05-20 17:00 -:-
86 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-05-20 18:00 -:-
87 LKS POLONIA ŁAZISKA KS 27 GOŁKOWICE 2017-05-21 17:00 -:-
88 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2017-05-20 17:00 -:-
Kolejka 27
89 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-05-27 17:00 -:-
90 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS POLONIA ŁAZISKA 2017-05-28 17:00 -:-
91 KS 27 GOŁKOWICE LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2017-05-27 17:00 -:-
92 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-27 17:00 -:-
93 LKS KRZYŻANOWICE KS NAPRZÓD BORUCIN 2017-05-27 17:00 -:-
94 APN ODRA SP. Z O.O. LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2017-05-27 17:00 -:-
95 KS RAFAKO RACIBÓRZ LKS SILESIA LUBOMIA 2017-05-27 17:00 -:-
96 KS POLONIA MARKLOWICE LKS TWORKÓW 2017-05-27 17:00 -:-
Kolejka 28
97 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE KS POLONIA MARKLOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
98 LKS TWORKÓW KS RAFAKO RACIBÓRZ 2017-06-04 16:00 -:-
99 LKS SILESIA LUBOMIA APN ODRA SP. Z O.O. 2017-06-04 17:00 -:-
100 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW LKS KRZYŻANOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
101 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-06-03 17:00 -:-
102 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KS 27 GOŁKOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
103 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2017-06-03 18:00 -:-
104 LKS POLONIA ŁAZISKA KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2017-06-04 17:00 -:-
Kolejka 29
105 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
106 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 2017-06-10 17:00 -:-
107 LKS FORTECA ŚWIERKLANY MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-06-10 17:00 -:-
108 KS 27 GOŁKOWICE KS NAPRZÓD BORUCIN 2017-06-10 17:00 -:-
109 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2017-06-10 17:00 -:-
110 LKS KRZYŻANOWICE LKS SILESIA LUBOMIA 2017-06-10 17:00 -:-
111 APN ODRA SP. Z O.O. LKS TWORKÓW 2017-06-10 17:00 -:-
112 KS RAFAKO RACIBÓRZ KS POLONIA MARKLOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 30
113 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE KS RAFAKO RACIBÓRZ 2017-06-17 17:00 -:-
114 KS POLONIA MARKLOWICE APN ODRA SP. Z O.O. 2017-06-17 17:00 -:-
115 LKS TWORKÓW LKS KRZYŻANOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
116 LKS SILESIA LUBOMIA LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-06-17 17:00 -:-
117 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW KS 27 GOŁKOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
118 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2017-06-17 17:00 -:-
119 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2017-06-17 17:00 -:-
120 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA LKS POLONIA ŁAZISKA 2017-06-17 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam