Klasa okręgowa Grupa 1 "ZINA"

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS GOCZAŁKOWICE 25 60 19 3 3 71:27
2 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 26 52 16 4 6 61:33
3 LKS UNIA KOSZTOWY 25 48 15 3 7 59:32
4 LKS POGOŃ IMIELIN 25 45 13 6 6 46:28
5 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 25 43 14 1 10 44:41
6 GKS WAWEL WIREK 25 42 13 3 9 46:35
7 LKS ŁĄKA 25 41 12 5 8 52:39
8 BKS SPARTA KATOWICE 25 36 11 3 11 40:40
9 AKS MIKOŁÓW 25 36 11 3 11 30:35
10 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 25 35 11 2 12 45:39
11 KS PIAST BIERUŃ 25 32 9 5 11 38:41
12 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 25 27 7 6 12 26:34
13 OKS ZET TYCHY 25 25 7 4 14 37:53
14 LKS TEMPO PANIÓWKI 26 21 7 0 19 41:63
15 GTS BOJSZOWY 25 16 4 4 17 28:70
16 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 25 16 4 4 17 23:77

Ostatnia kolejka (27) rozgrywek w sezonie 2016/2017

89 LKS POGOŃ IMIELIN AKS MIKOŁÓW 2017-05-27 17:00 :
90 LKS UNIA KOSZTOWY GTS BOJSZOWY 2017-05-27 17:00 :
91 LKS GOCZAŁKOWICE OKS ZET TYCHY 2017-05-27 17:00 :
92 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA LKS TEMPO PANIÓWKI 2017-05-27 11:00 4:3
93 KS PIAST BIERUŃ GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-27 12:00 :
94 GKS WAWEL WIREK BKS SPARTA KATOWICE 2017-05-27 15:00 :
95 LKS ŁĄKA OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2017-05-27 17:00 :
96 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-27 17:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 OKS ZET TYCHY AKS MIKOŁÓW 2016-08-13 17:00 0:1
2 LKS TEMPO PANIÓWKI GTS BOJSZOWY 2016-08-31 17:30 3:2
3 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA LKS POGOŃ IMIELIN 2016-08-13 11:00 3:0
4 LKS UNIA KOSZTOWY BKS SPARTA KATOWICE 2016-08-24 17:30 3:2
5 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE LKS GOCZAŁKOWICE 2016-08-13 17:00 0:3
6 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-08-12 17:30 1:2
7 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE KS PIAST BIERUŃ 2016-08-13 17:00 3:0
8 LKS ŁĄKA GKS WAWEL WIREK 2016-08-13 17:00 0:1
Kolejka 2
9 AKS MIKOŁÓW GKS WAWEL WIREK 2016-08-20 17:00 2:0
10 KS PIAST BIERUŃ LKS ŁĄKA 2016-08-20 17:00 1:4
11 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2016-08-20 11:00 2:0
12 LKS GOCZAŁKOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-08-20 17:00 4:1
13 LKS UNIA KOSZTOWY OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2016-08-20 17:00 3:1
14 LKS POGOŃ IMIELIN BKS SPARTA KATOWICE 2016-08-20 17:00 1:2
15 GTS BOJSZOWY GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-08-20 17:00 1:0
16 OKS ZET TYCHY LKS TEMPO PANIÓWKI 2016-08-20 17:00 3:1
Kolejka 3
17 LKS TEMPO PANIÓWKI AKS MIKOŁÓW 2016-08-27 17:00 5:2
18 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA OKS ZET TYCHY 2016-08-27 11:00 2:5
19 BKS SPARTA KATOWICE GTS BOJSZOWY 2016-08-27 17:00 4:1
20 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE LKS POGOŃ IMIELIN 2016-08-26 17:30 0:4
21 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA LKS UNIA KOSZTOWY 2016-08-27 17:00 2:1
22 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE LKS GOCZAŁKOWICE 2016-08-27 17:00 5:1
23 LKS ŁĄKA GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2016-08-27 17:00 0:1
24 GKS WAWEL WIREK KS PIAST BIERUŃ 2016-08-27 13:00 1:2
Kolejka 4
25 AKS MIKOŁÓW KS PIAST BIERUŃ 2016-09-03 16:00 0:1
26 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA GKS WAWEL WIREK 2016-09-03 11:00 4:2
27 LKS GOCZAŁKOWICE LKS ŁĄKA 2016-09-03 16:00 2:1
28 LKS UNIA KOSZTOWY LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2016-09-03 16:00 6:1
29 LKS POGOŃ IMIELIN MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-09-03 16:00 1:4
30 GTS BOJSZOWY OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2016-09-03 16:00 4:1
31 OKS ZET TYCHY BKS SPARTA KATOWICE 2016-09-03 16:00 1:3
32 LKS TEMPO PANIÓWKI GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-03 16:00 0:2
Kolejka 5
33 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA AKS MIKOŁÓW 2016-09-10 11:00 1:3
34 BKS SPARTA KATOWICE LKS TEMPO PANIÓWKI 2016-09-10 16:00 2:1
35 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE OKS ZET TYCHY 2016-09-10 11:00 1:4
36 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA GTS BOJSZOWY 2016-09-10 16:00 4:1
37 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE LKS POGOŃ IMIELIN 2016-09-10 16:00 1:1
38 LKS ŁĄKA LKS UNIA KOSZTOWY 2016-09-10 16:00 0:4
39 GKS WAWEL WIREK LKS GOCZAŁKOWICE 2016-09-10 13:00 3:3
40 KS PIAST BIERUŃ GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2016-09-10 16:00 0:1
Kolejka 6
41 AKS MIKOŁÓW GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2016-09-17 16:00 1:3
42 LKS GOCZAŁKOWICE KS PIAST BIERUŃ 2016-09-17 16:00 3:0
43 LKS UNIA KOSZTOWY GKS WAWEL WIREK 2016-09-17 16:00 3:0
44 LKS POGOŃ IMIELIN LKS ŁĄKA 2016-09-17 16:00 0:0
45 GTS BOJSZOWY LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2016-09-18 15:00 0:0
46 OKS ZET TYCHY MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-09-17 16:00 3:1
47 LKS TEMPO PANIÓWKI OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2016-09-17 16:00 7:0
48 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA BKS SPARTA KATOWICE 2016-09-17 11:00 2:0
Kolejka 7
49 BKS SPARTA KATOWICE AKS MIKOŁÓW 2016-09-24 16:00 1:0
50 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-24 16:00 1:3
51 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA LKS TEMPO PANIÓWKI 2016-09-24 16:00 1:0
52 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE OKS ZET TYCHY 2016-09-24 16:00 4:2
53 LKS ŁĄKA GTS BOJSZOWY 2016-09-24 16:00 5:2
54 GKS WAWEL WIREK LKS POGOŃ IMIELIN 2016-09-24 13:00 0:3
55 KS PIAST BIERUŃ LKS UNIA KOSZTOWY 2016-09-24 16:00 1:2
56 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA LKS GOCZAŁKOWICE 2016-09-24 11:00 5:2
Kolejka 8
57 AKS MIKOŁÓW LKS GOCZAŁKOWICE 2016-10-01 15:00 0:3
58 LKS UNIA KOSZTOWY GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2016-10-01 11:00 0:2
59 LKS POGOŃ IMIELIN KS PIAST BIERUŃ 2016-10-01 15:00 3:1
60 GTS BOJSZOWY GKS WAWEL WIREK 2016-10-01 11:00 1:3
61 OKS ZET TYCHY LKS ŁĄKA 2016-10-01 15:00 2:3
62 LKS TEMPO PANIÓWKI LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2016-10-01 15:00 2:1
63 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-10-01 11:00 1:0
64 BKS SPARTA KATOWICE OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2016-10-01 15:00 6:1
Kolejka 9
65 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE AKS MIKOŁÓW 2016-10-08 11:00 0:1
66 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA BKS SPARTA KATOWICE 2016-10-08 15:00 1:2
67 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-08 15:00 0:2
68 LKS ŁĄKA LKS TEMPO PANIÓWKI 2016-10-08 13:00 3:2
69 GKS WAWEL WIREK OKS ZET TYCHY 2016-10-08 13:00 4:0
70 KS PIAST BIERUŃ GTS BOJSZOWY 2016-10-08 15:00 3:0
71 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-08 11:00 2:4
72 LKS GOCZAŁKOWICE LKS UNIA KOSZTOWY 2016-10-08 15:00 4:0
Kolejka 10
73 AKS MIKOŁÓW LKS UNIA KOSZTOWY 2016-10-15 15:00 1:1
74 LKS POGOŃ IMIELIN LKS GOCZAŁKOWICE 2016-10-15 15:00 1:2
75 GTS BOJSZOWY GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2016-10-15 11:00 1:1
76 OKS ZET TYCHY KS PIAST BIERUŃ 2016-10-15 15:00 4:2
77 LKS TEMPO PANIÓWKI GKS WAWEL WIREK 2016-10-15 15:00 0:5
78 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA LKS ŁĄKA 2016-10-15 11:00 3:3
79 BKS SPARTA KATOWICE LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2016-10-15 15:00 4:1
80 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-10-15 15:00 0:0
Kolejka 11
81 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA AKS MIKOŁÓW 2016-10-22 15:00 2:0
82 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2016-10-22 15:00 6:1
83 LKS ŁĄKA BKS SPARTA KATOWICE 2016-10-22 15:00 3:1
84 GKS WAWEL WIREK GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-22 13:00 2:1
85 KS PIAST BIERUŃ LKS TEMPO PANIÓWKI 2016-10-22 15:00 1:0
86 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA OKS ZET TYCHY 2016-10-23 11:00 1:1
87 LKS GOCZAŁKOWICE GTS BOJSZOWY 2016-10-22 15:00 5:2
88 LKS UNIA KOSZTOWY LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-22 15:00 0:1
Kolejka 12
89 AKS MIKOŁÓW LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-29 14:00 0:0
90 GTS BOJSZOWY LKS UNIA KOSZTOWY 2016-10-29 14:00 3:4
91 OKS ZET TYCHY LKS GOCZAŁKOWICE 2016-10-29 14:00 0:1
92 LKS TEMPO PANIÓWKI GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2016-10-29 14:00 2:4
93 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA KS PIAST BIERUŃ 2016-10-29 11:00 2:1
94 BKS SPARTA KATOWICE GKS WAWEL WIREK 2016-10-29 14:00 2:1
95 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE LKS ŁĄKA 2016-10-29 14:00 2:1
96 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2016-10-29 14:00 0:1
Kolejka 13
97 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE AKS MIKOŁÓW 2016-11-05 13:00 0:1
98 LKS ŁĄKA MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-11-05 13:00 2:1
99 GKS WAWEL WIREK OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2016-11-05 13:00 4:1
100 KS PIAST BIERUŃ BKS SPARTA KATOWICE 2016-11-05 13:00 2:0
101 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-11-05 11:00 0:3
102 LKS GOCZAŁKOWICE LKS TEMPO PANIÓWKI 2016-11-05 13:00 3:1
103 LKS UNIA KOSZTOWY OKS ZET TYCHY 2016-11-05 13:00 3:0
104 LKS POGOŃ IMIELIN GTS BOJSZOWY 2016-11-05 13:00 3:0
Kolejka 14
105 AKS MIKOŁÓW GTS BOJSZOWY 2016-11-12 13:00 2:0
106 OKS ZET TYCHY LKS POGOŃ IMIELIN 2016-11-12 13:00 0:2
107 LKS TEMPO PANIÓWKI LKS UNIA KOSZTOWY 2016-11-12 13:00 0:4
108 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA LKS GOCZAŁKOWICE 2016-11-12 13:00 0:2
109 BKS SPARTA KATOWICE GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2016-11-12 13:00 0:0
110 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE KS PIAST BIERUŃ 2016-11-12 13:00 1:1
111 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA GKS WAWEL WIREK 2016-11-12 13:00 1:2
112 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE LKS ŁĄKA 2016-11-12 13:00 1:2
Kolejka 15
113 LKS ŁĄKA AKS MIKOŁÓW 2016-11-19 13:00 2:1
114 GKS WAWEL WIREK LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2016-11-19 13:00 1:0
115 KS PIAST BIERUŃ MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-11-19 13:00 4:0
116 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2016-11-19 11:00 1:1
117 LKS GOCZAŁKOWICE BKS SPARTA KATOWICE 2016-11-19 13:00 3:0
118 LKS UNIA KOSZTOWY GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-11-19 13:00 6:1
119 LKS POGOŃ IMIELIN LKS TEMPO PANIÓWKI 2016-11-19 13:00 1:0
120 GTS BOJSZOWY OKS ZET TYCHY 2016-11-19 13:00 2:1
Kolejka 16
1 AKS MIKOŁÓW OKS ZET TYCHY 2017-03-18 15:30 3:1
2 GTS BOJSZOWY LKS TEMPO PANIÓWKI 2017-03-18 15:30 2:1
3 LKS POGOŃ IMIELIN GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-03-18 15:30 1:2
4 BKS SPARTA KATOWICE LKS UNIA KOSZTOWY 2017-03-18 15:00 0:2
5 LKS GOCZAŁKOWICE OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2017-03-18 15:30 7:0
6 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-03-18 13:30 1:3
7 KS PIAST BIERUŃ LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-03-18 15:30 1:4
8 GKS WAWEL WIREK LKS ŁĄKA 2017-03-18 15:00 2:1
Kolejka 17
9 GKS WAWEL WIREK AKS MIKOŁÓW 2017-03-25 15:00 2:0
10 LKS ŁĄKA KS PIAST BIERUŃ 2017-03-25 15:30 3:3
11 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-03-25 15:30 2:3
12 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA LKS GOCZAŁKOWICE 2017-03-25 15:00 1:1
13 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE LKS UNIA KOSZTOWY 2017-03-25 15:30 2:7
14 BKS SPARTA KATOWICE LKS POGOŃ IMIELIN 2017-03-25 15:00 0:2
15 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA GTS BOJSZOWY 2017-03-25 11:00 2:1
16 LKS TEMPO PANIÓWKI OKS ZET TYCHY 2017-03-25 15:30 4:2
Kolejka 18
17 AKS MIKOŁÓW LKS TEMPO PANIÓWKI 2017-04-01 17:00 1:0
18 OKS ZET TYCHY GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-01 17:00 2:0
19 GTS BOJSZOWY BKS SPARTA KATOWICE 2017-04-01 17:00 1:1
20 LKS POGOŃ IMIELIN OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2017-04-01 17:00 3:1
21 LKS UNIA KOSZTOWY MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-04-01 17:00 0:0
22 LKS GOCZAŁKOWICE LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-04-01 17:00 4:0
23 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA LKS ŁĄKA 2017-04-01 11:00 2:1
24 KS PIAST BIERUŃ GKS WAWEL WIREK 2017-04-01 17:00 2:2
Kolejka 19
25 KS PIAST BIERUŃ AKS MIKOŁÓW 2017-04-08 17:00 3:0
26 GKS WAWEL WIREK GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-04-08 15:00 2:1
27 LKS ŁĄKA LKS GOCZAŁKOWICE 2017-04-09 17:00 2:0
28 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE LKS UNIA KOSZTOWY 2017-04-08 17:00 0:1
29 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA LKS POGOŃ IMIELIN 2017-04-08 15:00 1:1
30 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE GTS BOJSZOWY 2017-04-09 17:00 3:1
31 BKS SPARTA KATOWICE OKS ZET TYCHY 2017-04-08 16:00 0:1
32 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA LKS TEMPO PANIÓWKI 2017-04-08 11:00 4:1
Kolejka 20
33 AKS MIKOŁÓW GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-15 13:00 3:1
34 LKS TEMPO PANIÓWKI BKS SPARTA KATOWICE 2017-04-15 13:00 3:4
35 OKS ZET TYCHY OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2017-04-15 11:00 1:1
36 GTS BOJSZOWY MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-04-15 13:00 0:0
37 LKS POGOŃ IMIELIN LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-04-15 13:00 3:1
38 LKS UNIA KOSZTOWY LKS ŁĄKA 2017-04-15 13:00 2:3
39 LKS GOCZAŁKOWICE GKS WAWEL WIREK 2017-04-15 13:00 1:0
40 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA KS PIAST BIERUŃ 2017-04-15 11:00 2:0
Kolejka 21
41 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA AKS MIKOŁÓW 2017-04-22 11:00 1:0
42 KS PIAST BIERUŃ LKS GOCZAŁKOWICE 2017-04-22 12:00 1:2
43 GKS WAWEL WIREK LKS UNIA KOSZTOWY 2017-04-22 15:00 1:1
44 LKS ŁĄKA LKS POGOŃ IMIELIN 2017-04-22 17:00 0:3
45 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE GTS BOJSZOWY 2017-04-22 17:00 3:1
46 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA OKS ZET TYCHY 2017-04-22 17:00 2:0
47 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE LKS TEMPO PANIÓWKI 2017-04-23 15:00 1:3
48 BKS SPARTA KATOWICE GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-22 16:00 2:3
Kolejka 22
49 AKS MIKOŁÓW BKS SPARTA KATOWICE 2017-05-31 18:00 -:-
50 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2017-05-31 18:00 -:-
51 LKS TEMPO PANIÓWKI MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-31 18:00 -:-
52 OKS ZET TYCHY LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-05-31 18:00 -:-
53 GTS BOJSZOWY LKS ŁĄKA 2017-05-31 18:00 -:-
54 LKS POGOŃ IMIELIN GKS WAWEL WIREK 2017-05-31 18:00 -:-
55 LKS UNIA KOSZTOWY KS PIAST BIERUŃ 2017-05-31 18:00 -:-
56 LKS GOCZAŁKOWICE GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-05-30 18:00 -:-
Kolejka 23
57 LKS GOCZAŁKOWICE AKS MIKOŁÓW 2017-05-06 17:00 6:1
58 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA LKS UNIA KOSZTOWY 2017-05-06 11:00 0:2
59 KS PIAST BIERUŃ LKS POGOŃ IMIELIN 2017-05-06 12:00 3:3
60 GKS WAWEL WIREK GTS BOJSZOWY 2017-05-06 15:00 3:1
61 LKS ŁĄKA OKS ZET TYCHY 2017-05-06 17:00 2:2
62 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE LKS TEMPO PANIÓWKI 2017-05-06 17:00 3:0
63 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-06 17:00 0:3
64 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE BKS SPARTA KATOWICE 2017-05-07 15:00 3:2
Kolejka 24
65 AKS MIKOŁÓW OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2017-05-10 17:30 3:0
66 BKS SPARTA KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-10 17:30 1:0
67 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-05-10 17:30 1:3
68 LKS TEMPO PANIÓWKI LKS ŁĄKA 2017-05-10 17:30 0:6
69 OKS ZET TYCHY GKS WAWEL WIREK 2017-05-10 17:30 1:4
70 GTS BOJSZOWY KS PIAST BIERUŃ 2017-05-10 17:30 0:3
71 LKS POGOŃ IMIELIN GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-05-10 17:30 3:2
72 LKS UNIA KOSZTOWY LKS GOCZAŁKOWICE 2017-05-10 17:30 1:3
Kolejka 25
73 LKS UNIA KOSZTOWY AKS MIKOŁÓW 2017-05-13 17:00 1:3
74 LKS GOCZAŁKOWICE LKS POGOŃ IMIELIN 2017-05-13 17:00 1:1
75 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA GTS BOJSZOWY 2017-05-13 11:00 10:0
76 KS PIAST BIERUŃ OKS ZET TYCHY 2017-05-13 12:00 1:1
77 GKS WAWEL WIREK LKS TEMPO PANIÓWKI 2017-05-13 15:00 1:2
78 LKS ŁĄKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-13 17:00 4:0
79 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE BKS SPARTA KATOWICE 2017-05-13 17:00 3:0
80 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2017-05-13 17:00 0:1
Kolejka 26
81 AKS MIKOŁÓW MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-20 17:00 1:1
82 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-05-20 15:00 0:2
83 BKS SPARTA KATOWICE LKS ŁĄKA 2017-05-20 16:00 1:1
84 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA GKS WAWEL WIREK 2017-05-20 11:00 2:0
85 LKS TEMPO PANIÓWKI KS PIAST BIERUŃ 2017-05-20 17:00 0:1
86 OKS ZET TYCHY GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-05-20 17:00 0:5
87 GTS BOJSZOWY LKS GOCZAŁKOWICE 2017-05-20 17:00 1:5
88 LKS POGOŃ IMIELIN LKS UNIA KOSZTOWY 2017-05-20 17:00 1:2
Kolejka 27
89 LKS POGOŃ IMIELIN AKS MIKOŁÓW 2017-05-27 17:00 :
90 LKS UNIA KOSZTOWY GTS BOJSZOWY 2017-05-27 17:00 :
91 LKS GOCZAŁKOWICE OKS ZET TYCHY 2017-05-27 17:00 :
92 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA LKS TEMPO PANIÓWKI 2017-05-27 11:00 4:3
93 KS PIAST BIERUŃ GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-27 12:00 :
94 GKS WAWEL WIREK BKS SPARTA KATOWICE 2017-05-27 15:00 :
95 LKS ŁĄKA OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2017-05-27 17:00 :
96 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-27 17:00 :
Kolejka 28
97 AKS MIKOŁÓW LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
98 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA LKS ŁĄKA 2017-06-03 17:00 -:-
99 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE GKS WAWEL WIREK 2017-06-03 17:00 -:-
100 BKS SPARTA KATOWICE KS PIAST BIERUŃ 2017-06-03 16:00 -:-
101 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-06-03 11:00 -:-
102 LKS TEMPO PANIÓWKI LKS GOCZAŁKOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
103 OKS ZET TYCHY LKS UNIA KOSZTOWY 2017-06-03 17:00 -:-
104 GTS BOJSZOWY LKS POGOŃ IMIELIN 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 29
105 GTS BOJSZOWY AKS MIKOŁÓW 2017-06-10 17:00 -:-
106 LKS POGOŃ IMIELIN OKS ZET TYCHY 2017-06-10 17:00 -:-
107 LKS UNIA KOSZTOWY LKS TEMPO PANIÓWKI 2017-06-10 17:00 -:-
108 LKS GOCZAŁKOWICE GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-10 17:00 -:-
109 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA BKS SPARTA KATOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
110 KS PIAST BIERUŃ OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
111 GKS WAWEL WIREK MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-06-10 17:00 -:-
112 LKS ŁĄKA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 30
113 AKS MIKOŁÓW LKS ŁĄKA 2017-06-17 17:00 -:-
114 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE GKS WAWEL WIREK 2017-06-17 17:00 -:-
115 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA KS PIAST BIERUŃ 2017-06-17 17:00 -:-
116 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-06-17 17:00 -:-
117 BKS SPARTA KATOWICE LKS GOCZAŁKOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
118 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA LKS UNIA KOSZTOWY 2017-06-17 17:00 -:-
119 LKS TEMPO PANIÓWKI LKS POGOŃ IMIELIN 2017-06-17 17:00 -:-
120 OKS ZET TYCHY GTS BOJSZOWY 2017-06-17 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam