Klasa okręgowa Grupa 2 "ZINA"

Data aktualizacji: 2017-05-29 21:00:06

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS DĄB GASZOWICE 26 60 19 3 4 96:38
2 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 26 57 17 6 3 84:38
3 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 26 50 15 5 6 76:39
4 LKS 1908 NĘDZA 26 46 14 4 8 77:48
5 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 26 45 14 3 9 57:43
6 LKS UNIA KSIĄŻENICE 26 41 12 5 9 53:48
7 KS ROW II 1964 RYBNIK 26 39 12 3 11 78:49
8 LKS ZAMECZEK CZERNICA 26 38 11 5 10 69:61
9 KS 94 RACHOWICE 26 37 11 4 11 47:57
10 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 26 34 10 4 12 45:61
11 KS RYMER RYBNIK 26 33 9 6 11 39:58
12 ŁTS ŁABĘDY 26 31 7 10 9 33:38
13 LKS BUK RUDY 26 29 9 2 15 33:66
14 MKSR CZARNI PYSKOWICE 26 23 6 5 15 34:62
15 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 26 20 6 2 18 37:72
16 LKS MŁODOŚĆ RUDNO 26 6 1 3 22 25:105

Ostatnia kolejka (27) rozgrywek w sezonie 2016/2017

89 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2017-05-27 18:00 4:3
90 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY LKS ZAMECZEK CZERNICA 2017-05-27 17:00 2:0
91 ŁTS ŁABĘDY LKS BUK RUDY 2017-05-27 17:00 0:1
92 KS ROW II 1964 RYBNIK KS 94 RACHOWICE 2017-05-28 17:00 7:1
93 LKS UNIA KSIĄŻENICE KS RYMER RYBNIK 2017-05-28 17:00 3:0
94 LKS MŁODOŚĆ RUDNO LKS 1908 NĘDZA 2017-05-28 17:00 2:5
95 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2017-05-27 12:30 7:2
96 MKSR CZARNI PYSKOWICE GKS DĄB GASZOWICE 2017-05-27 17:00 2:6

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS BUK RUDY LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2016-08-14 15:30 1:2
2 KS 94 RACHOWICE LKS ZAMECZEK CZERNICA 2016-08-13 17:00 1:3
3 KS RYMER RYBNIK LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2016-08-31 17:30 2:2
4 LKS 1908 NĘDZA KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2016-08-13 17:00 4:2
5 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE ŁTS ŁABĘDY 2016-08-13 17:00 0:1
6 GKS DĄB GASZOWICE KS ROW II 1964 RYBNIK 2016-08-13 17:00 3:2
7 MKSR CZARNI PYSKOWICE LKS UNIA KSIĄŻENICE 2016-08-13 17:00 0:4
8 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2016-08-13 12:00 10:2
Kolejka 2
9 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2016-08-20 17:00 1:0
10 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS UNIA KSIĄŻENICE 2016-08-20 12:00 1:2
11 KS ROW II 1964 RYBNIK MKSR CZARNI PYSKOWICE 2016-08-20 17:00 7:1
12 ŁTS ŁABĘDY GKS DĄB GASZOWICE 2016-08-20 17:00 0:3
13 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2016-08-20 17:00 4:2
14 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE LKS 1908 NĘDZA 2016-08-20 17:00 3:2
15 LKS ZAMECZEK CZERNICA KS RYMER RYBNIK 2016-08-20 17:00 4:0
16 LKS BUK RUDY KS 94 RACHOWICE 2016-08-20 17:00 3:0
Kolejka 3
17 KS 94 RACHOWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2016-08-28 17:00 3:0
18 KS RYMER RYBNIK LKS BUK RUDY 2016-08-27 17:00 2:2
19 LKS 1908 NĘDZA LKS ZAMECZEK CZERNICA 2016-08-27 17:00 1:4
20 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2016-08-27 17:00 2:5
21 GKS DĄB GASZOWICE KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2016-08-27 17:00 6:2
22 MKSR CZARNI PYSKOWICE ŁTS ŁABĘDY 2016-08-27 17:00 0:2
23 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KS ROW II 1964 RYBNIK 2016-08-27 12:00 8:1
24 LKS MŁODOŚĆ RUDNO LKS UNIA KSIĄŻENICE 2016-08-28 17:00 1:3
Kolejka 4
25 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE LKS UNIA KSIĄŻENICE 2016-09-04 11:00 0:0
26 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2016-09-03 16:00 8:0
27 ŁTS ŁABĘDY LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2016-09-03 16:00 1:1
28 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY MKSR CZARNI PYSKOWICE 2016-09-03 16:00 2:1
29 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE GKS DĄB GASZOWICE 2016-09-03 16:00 4:6
30 LKS ZAMECZEK CZERNICA LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2016-09-03 16:00 7:5
31 LKS BUK RUDY LKS 1908 NĘDZA 2016-09-04 15:30 1:2
32 KS 94 RACHOWICE KS RYMER RYBNIK 2016-09-04 16:00 2:1
Kolejka 5
33 KS RYMER RYBNIK LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2016-09-10 16:00 4:1
34 LKS 1908 NĘDZA KS 94 RACHOWICE 2016-09-10 16:00 2:4
35 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE LKS BUK RUDY 2016-09-10 16:00 3:4
36 GKS DĄB GASZOWICE LKS ZAMECZEK CZERNICA 2016-09-11 16:00 4:1
37 MKSR CZARNI PYSKOWICE LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2016-09-10 16:00 1:6
38 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2016-09-10 12:00 3:1
39 ŁTS ŁABĘDY LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2016-09-10 16:00 2:2
40 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS UNIA KSIĄŻENICE 2016-09-11 16:00 2:3
Kolejka 6
41 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE KS ROW II 1964 RYBNIK 2016-09-17 16:00 0:10
42 ŁTS ŁABĘDY LKS UNIA KSIĄŻENICE 2016-09-17 16:00 2:2
43 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2016-09-17 16:00 6:0
44 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2016-09-17 16:00 1:1
45 LKS ZAMECZEK CZERNICA MKSR CZARNI PYSKOWICE 2016-09-17 16:00 4:2
46 LKS BUK RUDY GKS DĄB GASZOWICE 2016-09-18 15:30 0:5
47 KS 94 RACHOWICE LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2016-09-17 16:00 0:3
48 KS RYMER RYBNIK LKS 1908 NĘDZA 2016-09-17 16:00 1:1
Kolejka 7
49 LKS 1908 NĘDZA LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2016-09-24 16:00 3:1
50 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE KS RYMER RYBNIK 2016-09-24 16:00 0:2
51 GKS DĄB GASZOWICE KS 94 RACHOWICE 2016-09-24 16:00 3:0
52 MKSR CZARNI PYSKOWICE LKS BUK RUDY 2016-09-24 16:00 0:1
53 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS ZAMECZEK CZERNICA 2016-09-24 12:00 2:0
54 LKS MŁODOŚĆ RUDNO LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2016-09-25 16:00 1:4
55 LKS UNIA KSIĄŻENICE KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2016-09-25 16:00 0:3
56 KS ROW II 1964 RYBNIK ŁTS ŁABĘDY 2016-09-25 16:00 1:1
Kolejka 8
57 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE ŁTS ŁABĘDY 2016-10-01 15:00 2:2
58 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY KS ROW II 1964 RYBNIK 2016-10-01 15:00 3:2
59 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE LKS UNIA KSIĄŻENICE 2016-10-01 15:00 5:1
60 LKS ZAMECZEK CZERNICA LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2016-10-01 15:00 7:2
61 LKS BUK RUDY LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2016-10-02 15:30 1:1
62 KS 94 RACHOWICE MKSR CZARNI PYSKOWICE 2016-10-01 15:00 2:2
63 KS RYMER RYBNIK GKS DĄB GASZOWICE 2016-10-01 15:00 0:3
64 LKS 1908 NĘDZA LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2016-10-01 15:00 2:3
Kolejka 9
65 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2016-10-08 15:00 4:1
66 GKS DĄB GASZOWICE LKS 1908 NĘDZA 2016-10-08 15:00 6:2
67 MKSR CZARNI PYSKOWICE KS RYMER RYBNIK 2016-10-08 15:00 2:1
68 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KS 94 RACHOWICE 2016-10-08 12:00 2:3
69 LKS MŁODOŚĆ RUDNO LKS BUK RUDY 2016-10-09 15:00 1:2
70 LKS UNIA KSIĄŻENICE LKS ZAMECZEK CZERNICA 2016-10-09 15:00 1:5
71 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2016-10-09 15:00 0:1
72 ŁTS ŁABĘDY KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2016-10-08 15:00 1:1
Kolejka 10
73 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2016-10-15 15:00 1:2
74 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE ŁTS ŁABĘDY 2016-10-15 15:00 7:0
75 LKS ZAMECZEK CZERNICA KS ROW II 1964 RYBNIK 2016-10-15 15:00 0:3
76 LKS BUK RUDY LKS UNIA KSIĄŻENICE 2016-10-16 15:30 0:1
77 KS 94 RACHOWICE LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2016-10-15 15:00 2:0
78 KS RYMER RYBNIK LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2016-10-15 15:00 3:2
79 LKS 1908 NĘDZA MKSR CZARNI PYSKOWICE 2016-10-15 15:00 3:3
80 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE GKS DĄB GASZOWICE 2016-10-15 15:00 1:2
Kolejka 11
81 GKS DĄB GASZOWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2016-10-22 15:00 4:3
82 MKSR CZARNI PYSKOWICE LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2016-10-22 15:00 0:1
83 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS 1908 NĘDZA 2016-10-22 12:00 4:2
84 LKS MŁODOŚĆ RUDNO KS RYMER RYBNIK 2016-10-23 15:00 2:1
85 LKS UNIA KSIĄŻENICE KS 94 RACHOWICE 2016-10-22 15:00 0:2
86 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS BUK RUDY 2016-10-23 15:00 6:1
87 ŁTS ŁABĘDY LKS ZAMECZEK CZERNICA 2016-10-22 15:00 3:2
88 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2016-10-22 15:00 5:1
Kolejka 12
89 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2016-10-29 14:00 1:1
90 LKS ZAMECZEK CZERNICA KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2016-10-29 14:00 3:2
91 LKS BUK RUDY ŁTS ŁABĘDY 2016-10-30 14:00 0:3
92 KS 94 RACHOWICE KS ROW II 1964 RYBNIK 2016-10-30 13:00 3:3
93 KS RYMER RYBNIK LKS UNIA KSIĄŻENICE 2016-10-29 14:00 2:2
94 LKS 1908 NĘDZA LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2016-10-29 14:00 7:0
95 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2016-10-29 11:00 2:1
96 GKS DĄB GASZOWICE MKSR CZARNI PYSKOWICE 2016-10-29 14:00 5:0
Kolejka 13
97 MKSR CZARNI PYSKOWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2016-11-05 13:00 1:2
98 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE GKS DĄB GASZOWICE 2016-11-05 12:00 2:2
99 LKS MŁODOŚĆ RUDNO LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2016-11-06 13:00 2:4
100 LKS UNIA KSIĄŻENICE LKS 1908 NĘDZA 2016-11-06 13:00 3:2
101 KS ROW II 1964 RYBNIK KS RYMER RYBNIK 2016-11-06 13:00 3:0
102 ŁTS ŁABĘDY KS 94 RACHOWICE 2016-11-05 13:00 2:0
103 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY LKS BUK RUDY 2016-11-05 13:00 1:0
104 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE LKS ZAMECZEK CZERNICA 2016-11-05 13:00 0:0
Kolejka 14
105 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE LKS ZAMECZEK CZERNICA 2016-11-12 13:00 6:3
106 LKS BUK RUDY LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2016-11-13 13:00 0:3
107 KS 94 RACHOWICE KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2016-11-12 13:00 4:1
108 KS RYMER RYBNIK ŁTS ŁABĘDY 2016-11-12 13:00 2:0
109 LKS 1908 NĘDZA KS ROW II 1964 RYBNIK 2016-11-12 13:00 3:1
110 LKS UNIA KSIĄŻENICE LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2016-11-13 13:00 5:0
111 GKS DĄB GASZOWICE LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2016-11-12 13:00 5:0
112 MKSR CZARNI PYSKOWICE LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2016-11-12 13:00 2:0
Kolejka 15
113 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2017-05-17 18:00 2:1
114 LKS MŁODOŚĆ RUDNO MKSR CZARNI PYSKOWICE 2016-11-20 13:00 0:3
115 LKS UNIA KSIĄŻENICE GKS DĄB GASZOWICE 2016-11-20 13:00 0:5
116 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2016-11-20 13:00 2:0
117 ŁTS ŁABĘDY LKS 1908 NĘDZA 2016-11-19 13:00 0:1
118 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY KS RYMER RYBNIK 2016-11-19 13:00 2:2
119 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE KS 94 RACHOWICE 2016-11-19 13:00 5:1
120 LKS ZAMECZEK CZERNICA LKS BUK RUDY 2016-11-19 13:00 10:2
Kolejka 16
1 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE LKS BUK RUDY 2017-03-18 15:30 1:0
2 LKS ZAMECZEK CZERNICA KS 94 RACHOWICE 2017-03-18 15:30 0:0
3 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE KS RYMER RYBNIK 2017-03-18 15:30 9:2
4 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY LKS 1908 NĘDZA 2017-03-18 15:30 1:2
5 ŁTS ŁABĘDY LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2017-03-18 15:30 0:0
6 KS ROW II 1964 RYBNIK GKS DĄB GASZOWICE 2017-03-18 15:30 3:1
7 LKS UNIA KSIĄŻENICE MKSR CZARNI PYSKOWICE 2017-03-19 15:30 2:0
8 LKS MŁODOŚĆ RUDNO LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2017-03-19 15:30 1:5
Kolejka 17
9 LKS MŁODOŚĆ RUDNO LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2017-03-26 15:30 1:3
10 LKS UNIA KSIĄŻENICE LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2017-03-26 15:30 1:1
11 MKSR CZARNI PYSKOWICE KS ROW II 1964 RYBNIK 2017-03-25 15:30 1:4
12 GKS DĄB GASZOWICE ŁTS ŁABĘDY 2017-03-25 15:30 4:0
13 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2017-03-25 15:30 0:4
14 LKS 1908 NĘDZA LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2017-03-25 15:30 1:1
15 KS RYMER RYBNIK LKS ZAMECZEK CZERNICA 2017-03-25 15:30 3:2
16 KS 94 RACHOWICE LKS BUK RUDY 2017-03-25 15:30 2:1
Kolejka 18
17 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE KS 94 RACHOWICE 2017-04-01 17:00 3:2
18 LKS BUK RUDY KS RYMER RYBNIK 2017-04-02 15:30 1:2
19 LKS ZAMECZEK CZERNICA LKS 1908 NĘDZA 2017-04-01 17:00 1:6
20 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2017-04-01 17:00 5:0
21 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY GKS DĄB GASZOWICE 2017-04-01 17:00 2:0
22 ŁTS ŁABĘDY MKSR CZARNI PYSKOWICE 2017-04-01 17:00 0:0
23 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2017-04-01 17:00 3:1
24 LKS UNIA KSIĄŻENICE LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2017-04-02 17:00 6:0
Kolejka 19
25 LKS UNIA KSIĄŻENICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2017-04-09 17:00 4:2
26 LKS MŁODOŚĆ RUDNO KS ROW II 1964 RYBNIK 2017-04-09 17:00 0:2
27 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE ŁTS ŁABĘDY 2017-04-08 12:30 2:1
28 MKSR CZARNI PYSKOWICE KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2017-04-08 17:00 2:0
29 GKS DĄB GASZOWICE LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2017-04-08 17:00 2:3
30 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE LKS ZAMECZEK CZERNICA 2017-04-08 17:00 0:1
31 LKS 1908 NĘDZA LKS BUK RUDY 2017-04-08 15:30 6:0
32 KS RYMER RYBNIK KS 94 RACHOWICE 2017-04-08 17:00 2:1
Kolejka 20
33 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE KS RYMER RYBNIK 2017-04-15 13:00 2:3
34 KS 94 RACHOWICE LKS 1908 NĘDZA 2017-04-15 13:00 1:4
35 LKS BUK RUDY LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2017-04-15 13:00 2:1
36 LKS ZAMECZEK CZERNICA GKS DĄB GASZOWICE 2017-04-15 13:00 1:4
37 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE MKSR CZARNI PYSKOWICE 2017-04-15 13:00 4:1
38 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2017-04-15 13:00 0:1
39 LKS MŁODOŚĆ RUDNO ŁTS ŁABĘDY 2017-04-15 13:00 0:7
40 LKS UNIA KSIĄŻENICE KS ROW II 1964 RYBNIK 2017-04-15 12:00 5:4
Kolejka 21
41 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2017-04-22 17:00 2:4
42 LKS UNIA KSIĄŻENICE ŁTS ŁABĘDY 2017-04-23 17:00 0:1
43 LKS MŁODOŚĆ RUDNO KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2017-04-23 17:00 1:2
44 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2017-04-22 12:30 2:1
45 MKSR CZARNI PYSKOWICE LKS ZAMECZEK CZERNICA 2017-04-22 17:00 4:1
46 GKS DĄB GASZOWICE LKS BUK RUDY 2017-05-17 18:00 7:1
47 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE KS 94 RACHOWICE 2017-04-22 11:00 1:2
48 LKS 1908 NĘDZA KS RYMER RYBNIK 2017-04-22 17:00 3:0
Kolejka 22
49 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE LKS 1908 NĘDZA 2017-05-31 18:00 -:-
50 KS RYMER RYBNIK LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2017-05-31 18:00 -:-
51 KS 94 RACHOWICE GKS DĄB GASZOWICE 2017-05-31 18:00 -:-
52 LKS BUK RUDY MKSR CZARNI PYSKOWICE 2017-05-31 18:00 -:-
53 LKS ZAMECZEK CZERNICA LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2017-05-31 18:00 -:-
54 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2017-05-31 18:00 -:-
55 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY LKS UNIA KSIĄŻENICE 2017-05-31 18:00 -:-
56 ŁTS ŁABĘDY KS ROW II 1964 RYBNIK 2017-05-31 18:00 -:-
Kolejka 23
57 ŁTS ŁABĘDY LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2017-05-06 17:00 0:1
58 KS ROW II 1964 RYBNIK KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2017-05-07 17:00 2:2
59 LKS UNIA KSIĄŻENICE LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2017-05-07 17:00 1:2
60 LKS MŁODOŚĆ RUDNO LKS ZAMECZEK CZERNICA 2017-05-07 17:00 3:3
61 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS BUK RUDY 2017-05-06 12:30 4:1
62 MKSR CZARNI PYSKOWICE KS 94 RACHOWICE 2017-05-06 17:00 1:3
63 GKS DĄB GASZOWICE KS RYMER RYBNIK 2017-05-07 17:00 4:1
64 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE LKS 1908 NĘDZA 2017-05-06 17:00 0:6
Kolejka 24
65 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2017-05-10 17:30 1:0
66 LKS 1908 NĘDZA GKS DĄB GASZOWICE 2017-05-10 17:30 4:2
67 KS RYMER RYBNIK MKSR CZARNI PYSKOWICE 2017-05-10 17:30 0:0
68 KS 94 RACHOWICE LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2017-05-10 17:30 2:5
69 LKS BUK RUDY LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2017-05-10 17:30 3:2
70 LKS ZAMECZEK CZERNICA LKS UNIA KSIĄŻENICE 2017-05-10 17:30 2:2
71 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE KS ROW II 1964 RYBNIK 2017-05-10 18:00 2:0
72 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY ŁTS ŁABĘDY 2017-05-10 17:30 2:0
Kolejka 25
73 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2017-05-13 17:00 3:1
74 ŁTS ŁABĘDY LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2017-05-14 11:00 1:1
75 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS ZAMECZEK CZERNICA 2017-05-14 17:00 0:2
76 LKS UNIA KSIĄŻENICE LKS BUK RUDY 2017-05-14 17:00 1:2
77 LKS MŁODOŚĆ RUDNO KS 94 RACHOWICE 2017-05-14 17:00 2:2
78 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KS RYMER RYBNIK 2017-05-13 12:30 5:1
79 MKSR CZARNI PYSKOWICE LKS 1908 NĘDZA 2017-05-13 17:00 1:1
80 GKS DĄB GASZOWICE LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2017-05-13 17:00 2:2
Kolejka 26
81 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE GKS DĄB GASZOWICE 2017-05-20 17:00 2:2
82 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE MKSR CZARNI PYSKOWICE 2017-05-20 13:00 1:4
83 LKS 1908 NĘDZA LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2017-05-20 17:00 2:3
84 KS RYMER RYBNIK LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2017-05-20 17:00 2:0
85 KS 94 RACHOWICE LKS UNIA KSIĄŻENICE 2017-05-20 17:00 4:1
86 LKS BUK RUDY KS ROW II 1964 RYBNIK 2017-05-20 14:00 3:0
87 LKS ZAMECZEK CZERNICA ŁTS ŁABĘDY 2017-05-20 17:00 3:3
88 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2017-05-20 17:00 4:2
Kolejka 27
89 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2017-05-27 18:00 4:3
90 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY LKS ZAMECZEK CZERNICA 2017-05-27 17:00 2:0
91 ŁTS ŁABĘDY LKS BUK RUDY 2017-05-27 17:00 0:1
92 KS ROW II 1964 RYBNIK KS 94 RACHOWICE 2017-05-28 17:00 7:1
93 LKS UNIA KSIĄŻENICE KS RYMER RYBNIK 2017-05-28 17:00 3:0
94 LKS MŁODOŚĆ RUDNO LKS 1908 NĘDZA 2017-05-28 17:00 2:5
95 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2017-05-27 12:30 7:2
96 MKSR CZARNI PYSKOWICE GKS DĄB GASZOWICE 2017-05-27 17:00 2:6
Kolejka 28
97 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE MKSR CZARNI PYSKOWICE 2017-06-04 11:00 -:-
98 GKS DĄB GASZOWICE LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2017-06-03 17:00 -:-
99 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2017-06-03 17:00 -:-
100 LKS 1908 NĘDZA LKS UNIA KSIĄŻENICE 2017-06-03 17:00 -:-
101 KS RYMER RYBNIK KS ROW II 1964 RYBNIK 2017-06-03 17:00 -:-
102 KS 94 RACHOWICE ŁTS ŁABĘDY 2017-06-03 17:00 -:-
103 LKS BUK RUDY KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2017-06-03 17:00 -:-
104 LKS ZAMECZEK CZERNICA LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 29
105 LKS ZAMECZEK CZERNICA LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
106 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE LKS BUK RUDY 2017-06-10 17:00 -:-
107 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY KS 94 RACHOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
108 ŁTS ŁABĘDY KS RYMER RYBNIK 2017-06-10 17:00 -:-
109 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS 1908 NĘDZA 2017-06-10 17:00 -:-
110 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE LKS UNIA KSIĄŻENICE 2017-06-10 17:00 -:-
111 LKS MŁODOŚĆ RUDNO GKS DĄB GASZOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
112 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE MKSR CZARNI PYSKOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 30
113 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2017-06-17 17:00 -:-
114 MKSR CZARNI PYSKOWICE LKS MŁODOŚĆ RUDNO 2017-06-17 17:00 -:-
115 GKS DĄB GASZOWICE LKS UNIA KSIĄŻENICE 2017-06-17 17:00 -:-
116 LKS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE KS ROW II 1964 RYBNIK 2017-06-17 17:00 -:-
117 LKS 1908 NĘDZA ŁTS ŁABĘDY 2017-06-17 17:00 -:-
118 KS RYMER RYBNIK KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2017-06-17 17:00 -:-
119 KS 94 RACHOWICE LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
120 LKS BUK RUDY LKS ZAMECZEK CZERNICA 2017-06-17 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam