Skoczów: Klasa B

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS 1909 PIAST CIESZYN. 18 54 18 0 0 88:15
2 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 18 40 13 1 4 51:26
3 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 18 37 12 1 5 59:29
4 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 18 37 12 1 5 53:39
5 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 18 33 11 0 7 54:45
6 KS NIERODZIM 18 27 9 0 9 36:39
7 LKS ISKRA ISKRZYCZYN 18 25 7 4 7 47:34
8 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 18 22 7 1 10 57:49
9 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 18 18 5 3 10 31:49
10 LKS RUDNIK 18 16 5 1 12 17:52
11 MKS PROMYK GOLASOWICE 18 9 3 0 15 14:55
12 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 18 0 0 0 18 12:87

Ostatnia kolejka (18) rozgrywek w sezonie 2016/2017

37 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH TS 1909 PIAST CIESZYN. 2017-05-20 17:00 1:2
38 MKS PROMYK GOLASOWICE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-21 16:00 2:7
39 KS NIERODZIM LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2017-05-20 16:00 2:3
40 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2017-05-21 16:00 5:0
41 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-05-21 16:00 1:1
42 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS RUDNIK 2017-05-21 11:00 6:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-08-21 16:00 3:1
2 KS NIERODZIM LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-08-20 17:30 4:1
3 MKS PROMYK GOLASOWICE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-08-21 17:00 0:2
4 TS 1909 PIAST CIESZYN. LKS RUDNIK 2016-08-20 16:00 7:0
5 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-08-21 15:00 0:4
6 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2016-08-20 11:00 4:1
Kolejka 2
7 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2016-08-28 17:00 3:1
8 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2016-08-28 17:00 0:1
9 LKS RUDNIK LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-08-28 14:00 1:2
10 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC TS 1909 PIAST CIESZYN. 2016-08-28 11:00 0:6
11 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE MKS PROMYK GOLASOWICE 2016-08-27 17:00 2:0
12 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA KS NIERODZIM 2016-08-28 16:00 3:0
Kolejka 3
13 KS NIERODZIM LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-09-03 16:00 3:0
14 MKS PROMYK GOLASOWICE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-09-03 16:00 3:2
15 TS 1909 PIAST CIESZYN. LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-09-03 16:00 7:2
16 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-09-04 11:30 1:3
17 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE LKS RUDNIK 2016-09-04 14:00 2:1
18 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-09-04 16:00 0:5
Kolejka 4
19 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-09-11 16:00 1:1
20 LKS RUDNIK KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2016-09-11 16:00 3:0
21 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2016-09-11 11:00 0:3
22 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-09-10 16:00 3:2
23 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA TS 1909 PIAST CIESZYN. 2016-09-11 16:00 2:5
24 KS NIERODZIM MKS PROMYK GOLASOWICE 2016-09-10 16:00 1:0
Kolejka 5
25 MKS PROMYK GOLASOWICE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-09-18 16:00 1:2
26 TS 1909 PIAST CIESZYN. KS NIERODZIM 2016-09-17 16:00 6:2
27 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-09-18 11:30 1:4
28 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-09-17 16:00 2:3
29 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-09-18 16:00 1:4
30 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS RUDNIK 2016-09-18 16:00 1:2
Kolejka 6
31 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS RUDNIK 2016-09-25 16:00 1:1
32 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-09-25 11:00 1:5
33 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2016-09-24 16:00 3:0
34 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2016-09-25 16:00 3:2
35 KS NIERODZIM LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-09-24 16:00 3:0
36 MKS PROMYK GOLASOWICE TS 1909 PIAST CIESZYN. 2016-09-25 16:00 1:2
Kolejka 7
37 TS 1909 PIAST CIESZYN. LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-10-01 15:00 5:0
38 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE MKS PROMYK GOLASOWICE 2016-10-02 11:30 5:1
39 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE KS NIERODZIM 2016-10-01 15:00 3:1
40 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-10-01 15:30 0:3
41 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-10-02 15:00 0:3
42 LKS RUDNIK LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-10-01 14:00 1:5
Kolejka 8
43 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-10-09 15:00 0:4
44 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS RUDNIK 2016-10-08 15:00 4:0
45 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-10-09 15:00 1:4
46 KS NIERODZIM KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2016-10-08 15:00 4:0
47 MKS PROMYK GOLASOWICE LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2016-10-09 15:00 0:4
48 TS 1909 PIAST CIESZYN. LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-10-08 15:00 8:2
Kolejka 9
49 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-10-15 15:00 5:2
50 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE TS 1909 PIAST CIESZYN. 2016-10-15 15:00 2:6
51 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE MKS PROMYK GOLASOWICE 2016-10-16 15:00 1:2
52 LKS ISKRA ISKRZYCZYN KS NIERODZIM 2016-10-16 15:00 2:5
53 LKS RUDNIK KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-10-16 15:00 1:4
54 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-10-16 11:00 3:6
Kolejka 10
55 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-10-23 15:00 1:0
56 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-10-23 11:30 4:1
57 KS NIERODZIM LKS RUDNIK 2016-10-22 15:00 3:0
58 MKS PROMYK GOLASOWICE LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-10-23 15:00 1:3
59 TS 1909 PIAST CIESZYN. KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2016-10-22 15:00 3:0
60 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2016-10-23 11:30 3:4
Kolejka 11
61 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-10-30 14:00 6:4
62 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-10-30 14:00 2:12
63 LKS ISKRA ISKRZYCZYN TS 1909 PIAST CIESZYN. 2016-10-30 14:00 1:6
64 LKS RUDNIK MKS PROMYK GOLASOWICE 2016-10-29 14:00 0:2
65 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC KS NIERODZIM 2016-10-29 15:00 3:1
66 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-10-29 15:00 2:0
Kolejka 12
1 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2017-04-09 15:00 3:3
2 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE KS NIERODZIM 2017-04-09 15:00 2:1
3 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC MKS PROMYK GOLASOWICE 2017-04-09 15:00 4:0
4 LKS RUDNIK TS 1909 PIAST CIESZYN. 2017-04-09 16:00 0:4
5 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-04-09 15:00 1:1
6 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2017-04-09 15:00 2:5
Kolejka 13
7 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-04-17 15:00 1:6
8 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-04-17 15:00 4:4
9 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS RUDNIK 2017-04-17 14:00 6:0
10 TS 1909 PIAST CIESZYN. LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-04-15 15:00 7:0
11 MKS PROMYK GOLASOWICE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-04-17 15:00 0:2
12 KS NIERODZIM KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2017-04-15 15:00 0:8
Kolejka 14
13 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH KS NIERODZIM 2017-04-23 15:00 0:2
14 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA MKS PROMYK GOLASOWICE 2017-05-03 16:00 8:0
15 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE TS 1909 PIAST CIESZYN. 2017-04-23 15:00 2:4
16 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-04-23 11:00 4:2
17 LKS RUDNIK LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2017-04-23 15:00 0:2
18 LKS ISKRA ISKRZYCZYN KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2017-04-23 15:00 5:0
Kolejka 15
19 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-05-11 17:30 7:1
20 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE LKS RUDNIK 2017-05-11 17:30 2:3
21 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-05-17 17:30 4:0
22 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-05-11 17:30 1:2
23 TS 1909 PIAST CIESZYN. KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2017-05-10 17:30 3:0
24 MKS PROMYK GOLASOWICE KS NIERODZIM 2017-05-11 17:30 0:1
Kolejka 16
25 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH MKS PROMYK GOLASOWICE 2017-05-07 16:00 4:1
26 KS NIERODZIM TS 1909 PIAST CIESZYN. 2017-05-07 11:00 0:2
27 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-07 16:00 2:1
28 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2017-05-07 16:00 5:0
29 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2017-05-07 11:00 9:1
30 LKS RUDNIK LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-05-07 16:00 1:0
Kolejka 17
31 LKS RUDNIK LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-05-14 16:00 3:1
32 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-05-14 16:00 3:5
33 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-05-14 16:00 0:8
34 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2017-05-14 16:00 2:4
35 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE KS NIERODZIM 2017-05-14 11:30 6:3
36 TS 1909 PIAST CIESZYN. MKS PROMYK GOLASOWICE 2017-05-13 16:00 5:0
Kolejka 18
37 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH TS 1909 PIAST CIESZYN. 2017-05-20 17:00 1:2
38 MKS PROMYK GOLASOWICE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-21 16:00 2:7
39 KS NIERODZIM LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2017-05-20 16:00 2:3
40 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2017-05-21 16:00 5:0
41 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-05-21 16:00 1:1
42 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS RUDNIK 2017-05-21 11:00 6:0
Kolejka 19
43 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-05-28 11:00 -:-
44 LKS RUDNIK LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-05-28 17:00 -:-
45 LKS ISKRA ISKRZYCZYN KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2017-05-28 17:00 -:-
46 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE KS NIERODZIM 2017-05-28 17:00 -:-
47 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE MKS PROMYK GOLASOWICE 2017-05-28 17:00 -:-
48 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE TS 1909 PIAST CIESZYN. 2017-05-28 11:30 -:-
Kolejka 20
49 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-06-04 17:00 -:-
50 TS 1909 PIAST CIESZYN. LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2017-06-03 17:00 -:-
51 MKS PROMYK GOLASOWICE KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2017-06-04 16:00 -:-
52 KS NIERODZIM LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-06-03 16:00 -:-
53 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS RUDNIK 2017-06-04 16:00 -:-
54 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-06-04 17:00 -:-
Kolejka 21
55 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-06-11 14:00 -:-
56 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2017-06-11 14:00 -:-
57 LKS RUDNIK KS NIERODZIM 2017-06-11 14:00 -:-
58 LKS ISKRA ISKRZYCZYN MKS PROMYK GOLASOWICE 2017-06-11 14:00 -:-
59 KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE TS 1909 PIAST CIESZYN. 2017-06-11 14:00 -:-
60 LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-06-11 14:00 -:-
Kolejka 22
61 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS BŁYSKAWICA II KOŃCZYCE WIELKIE 2017-06-17 15:00 -:-
62 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE KS BRZEZÓWKA W BRZEZÓWCE 2017-06-18 17:00 -:-
63 TS 1909 PIAST CIESZYN. LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-06-18 17:00 -:-
64 MKS PROMYK GOLASOWICE LKS RUDNIK 2017-06-18 17:00 -:-
65 KS NIERODZIM LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-06-18 17:00 -:-
66 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-06-18 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam