II liga wojewódzka A1 Junior "BOZPN" Grupa 4

Data aktualizacji: 2017-01-19 11:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS II PODBESKIDZIE S.A. 13 31 10 1 2 85:14
2 LKS PASJONAT DANKOWICE 13 27 8 3 2 50:24
3 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 13 26 8 2 3 37:33
4 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 13 26 8 2 3 36:20
5 KP BESKID SKOCZÓW 13 26 7 5 1 39:11
6 TS 1909 PIAST CIESZYN 13 26 8 2 3 47:26
7 LKS ZAPORA WAPIENICA 13 25 7 4 2 41:19
8 LKS BESTWINA 13 17 5 2 6 31:33
9 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 13 17 5 2 6 36:38
10 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 13 14 4 2 7 31:34
11 GLKS WILKOWICE 13 9 2 3 8 19:47
12 LKS SOŁA RAJCZA 13 7 2 1 10 22:79
13 LKS LEŚNA 13 7 2 1 10 28:64
14 LKS ZAPORA PORĄBKA 13 0 0 0 13 5:65

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek w sezonie 2016/2017

85 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-11-05 09:00 1:1
86 KP BESKID SKOCZÓW LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-11-06 12:00 6:2
87 LKS LEŚNA GLKS WILKOWICE 2016-11-05 11:30 3:3
88 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-11-05 10:30 1:5
89 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-11-05 10:00 0:3
90 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA LKS SOŁA RAJCZA 2016-11-05 12:00 7:0
91 TS II PODBESKIDZIE S.A. LKS BESTWINA 2016-11-05 09:30 7:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS BESTWINA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-08-15 17:00 2:4
2 LKS SOŁA RAJCZA TS II PODBESKIDZIE S.A. 2016-08-13 12:00 0:14
3 LKS ZAPORA PORĄBKA BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2016-08-31 17:00 0:4
4 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-09-07 17:00 2:2
5 GLKS WILKOWICE TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-09-07 17:00 0:3
6 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS LEŚNA 2016-08-31 17:00 9:4
7 TS 1909 PIAST CIESZYN KP BESKID SKOCZÓW 2016-08-24 17:30 0:0
Kolejka 2
8 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KP BESKID SKOCZÓW 2016-08-20 12:00 1:1
9 LKS LEŚNA TS 1909 PIAST CIESZYN 2016-09-22 16:30 0:5
10 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-08-20 12:00 1:1
11 LKS ZAPORA WAPIENICA GLKS WILKOWICE 2016-08-30 17:00 2:3
12 LKS PASJONAT DANKOWICE BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2016-09-14 17:00 9:1
13 TS II PODBESKIDZIE S.A. LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-08-20 11:30 11:0
14 LKS BESTWINA LKS SOŁA RAJCZA 2016-08-21 11:00 8:0
Kolejka 3
15 LKS SOŁA RAJCZA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-08-27 10:00 3:5
16 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS BESTWINA 2016-08-28 12:00 0:2
17 LKS PASJONAT DANKOWICE TS II PODBESKIDZIE S.A. 2016-08-27 12:00 1:6
18 GLKS WILKOWICE BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2016-08-26 17:00 3:3
19 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-08-28 12:00 2:2
20 TS 1909 PIAST CIESZYN TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-08-27 09:00 5:1
21 KP BESKID SKOCZÓW LKS LEŚNA 2016-08-27 12:00 5:1
Kolejka 4
22 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS LEŚNA 2016-09-04 12:00 1:0
23 TS KOSZARAWA ŻYWIEC KP BESKID SKOCZÓW 2016-09-03 10:00 1:4
24 LKS ZAPORA WAPIENICA TS 1909 PIAST CIESZYN 2016-09-03 12:00 7:1
25 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-09-03 11:45 3:2
26 TS II PODBESKIDZIE S.A. GLKS WILKOWICE 2016-09-03 09:30 6:0
27 LKS BESTWINA LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-09-04 11:00 0:0
28 LKS SOŁA RAJCZA LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-09-03 12:00 2:0
Kolejka 5
29 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-09-10 12:00 0:7
30 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS SOŁA RAJCZA 2016-09-10 12:00 11:3
31 GLKS WILKOWICE LKS BESTWINA 2016-09-11 11:00 0:1
32 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL TS II PODBESKIDZIE S.A. 2016-09-11 12:00 1:8
33 TS 1909 PIAST CIESZYN BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2016-09-28 16:30 3:4
34 KP BESKID SKOCZÓW LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-09-11 12:00 0:0
35 LKS LEŚNA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-09-11 11:00 1:3
Kolejka 6
36 LKS DRZEWIARZ JASIENICA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-09-18 12:00 1:0
37 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS LEŚNA 2016-09-17 12:00 5:2
38 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA KP BESKID SKOCZÓW 2016-09-17 12:00 1:0
39 TS II PODBESKIDZIE S.A. TS 1909 PIAST CIESZYN 2016-09-17 08:30 7:1
40 LKS BESTWINA LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-09-18 11:00 4:2
41 LKS SOŁA RAJCZA GLKS WILKOWICE 2016-09-17 12:00 1:1
42 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-09-17 12:00 0:6
Kolejka 7
43 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-09-21 17:00 5:3
44 GLKS WILKOWICE LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-10-12 16:00 3:0
45 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS SOŁA RAJCZA 2016-09-25 12:00 4:2
46 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS BESTWINA 2016-09-24 09:00 2:1
47 KP BESKID SKOCZÓW TS II PODBESKIDZIE S.A. 2016-09-25 12:00 0:0
48 LKS LEŚNA BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2016-09-24 12:00 5:1
49 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-09-24 12:00 1:5
Kolejka 8
50 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-10-02 12:00 1:0
51 TS KOSZARAWA ŻYWIEC BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2016-10-02 15:00 2:4
52 TS II PODBESKIDZIE S.A. LKS LEŚNA 2016-10-01 09:00 16:0
53 LKS BESTWINA KP BESKID SKOCZÓW 2016-10-02 11:00 1:5
54 LKS SOŁA RAJCZA TS 1909 PIAST CIESZYN 2016-10-12 15:30 1:8
55 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-10-02 15:00 1:6
56 LKS PASJONAT DANKOWICE GLKS WILKOWICE 2016-10-01 11:00 4:1
Kolejka 9
57 GLKS WILKOWICE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-10-09 11:00 3:5
58 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-10-09 12:00 0:2
59 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-10-08 09:00 3:0
60 KP BESKID SKOCZÓW LKS SOŁA RAJCZA 2016-10-08 10:00 8:2
61 LKS LEŚNA LKS BESTWINA 2016-10-08 11:30 2:7
62 TS KOSZARAWA ŻYWIEC TS II PODBESKIDZIE S.A. 2016-10-08 10:00 1:3
63 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-10-08 12:00 1:1
Kolejka 10
64 LKS DRZEWIARZ JASIENICA BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2016-10-16 12:00 4:0
65 LKS ZAPORA WAPIENICA TS II PODBESKIDZIE S.A. 2016-10-14 14:30 6:4
66 LKS BESTWINA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-10-16 11:00 2:2
67 LKS SOŁA RAJCZA LKS LEŚNA 2016-10-15 12:00 5:2
68 LKS ZAPORA PORĄBKA KP BESKID SKOCZÓW 2016-10-15 11:00 1:4
69 LKS PASJONAT DANKOWICE TS 1909 PIAST CIESZYN 2016-10-15 11:00 1:4
70 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL GLKS WILKOWICE 2016-10-16 12:00 3:0
Kolejka 11
71 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-11-11 11:00 3:2
72 TS 1909 PIAST CIESZYN GLKS WILKOWICE 2016-10-22 09:00 11:2
73 KP BESKID SKOCZÓW LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-10-23 11:00 1:1
74 LKS LEŚNA LKS ZAPORA PORĄBKA 2016-10-22 11:30 6:1
75 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS SOŁA RAJCZA 2016-10-22 12:00 7:1
76 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS BESTWINA 2016-10-23 13:00 4:0
77 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA TS II PODBESKIDZIE S.A. 2016-10-22 12:00 3:1
Kolejka 12
78 LKS DRZEWIARZ JASIENICA TS II PODBESKIDZIE S.A. 2016-10-30 09:00 1:2
79 LKS BESTWINA BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2016-10-30 11:00 3:5
80 LKS SOŁA RAJCZA LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-10-29 12:00 2:4
81 LKS ZAPORA PORĄBKA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-11-11 12:00 2:8
82 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS LEŚNA 2016-10-29 10:30 3:2
83 GLKS WILKOWICE KP BESKID SKOCZÓW 2016-10-30 10:00 0:5
84 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL TS 1909 PIAST CIESZYN 2016-10-30 14:00 1:3
Kolejka 13
85 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-11-05 09:00 1:1
86 KP BESKID SKOCZÓW LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-11-06 12:00 6:2
87 LKS LEŚNA GLKS WILKOWICE 2016-11-05 11:30 3:3
88 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-11-05 10:30 1:5
89 LKS ZAPORA PORĄBKA LKS ZAPORA WAPIENICA 2016-11-05 10:00 0:3
90 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA LKS SOŁA RAJCZA 2016-11-05 12:00 7:0
91 TS II PODBESKIDZIE S.A. LKS BESTWINA 2016-11-05 09:30 7:0

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam