Tychy: Klasa A

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 SOKÓŁ WOLA 24 57 18 3 3 66:24
2 OGRODNIK TYCHY 24 55 17 4 3 51:20
3 WISŁA WIELKA 24 47 13 8 3 64:30
4 FORTUNA WYRY 24 46 14 4 6 67:34
5 LKS STUDZIONKA 24 42 13 3 8 47:41
6 LKS STUDZIENICE 24 40 12 4 8 58:45
7 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 24 35 10 5 9 55:51
8 LKS FRYDEK 24 34 9 7 8 55:46
9 CZAPLA KRYRY 24 32 9 5 10 60:51
10 ISKRA II PSZCZYNA 24 32 9 5 10 55:53
11 ZNICZ JANKOWICE 24 31 8 7 9 52:48
12 UKS JOSIENIEC 24 30 9 3 12 31:55
13 STAL CHEŁM ŚLĄSKI 24 23 6 5 13 37:47
14 KS SIÓDEMKA TYCHY 24 22 7 1 16 33:54
15 LKS GARDAWICE 24 17 5 2 17 36:77
16 SOKÓŁ ORZESZE 24 0 0 0 24 16:107

Ostatnia kolejka (24) rozgrywek w sezonie 2016/2017

65 LKS STUDZIONKA ZNICZ JANKOWICE 2017-05-21 17:00 4:1
66 UKS JOSIENIEC SOKÓŁ WOLA 2017-05-20 17:00 1:6
67 CZAPLA KRYRY RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2017-05-21 17:00 1:1
68 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower LKS GARDAWICE 2017-05-21 00:00 0:3
69 FORTUNA WYRY OGRODNIK TYCHY 2017-05-21 16:00 1:2
70 KS SIÓDEMKA TYCHY LKS FRYDEK 2017-05-21 17:00 2:1
71 ISKRA II PSZCZYNA STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2017-05-20 17:00 2:0
72 LKS STUDZIENICE WISŁA WIELKA 2017-05-21 17:00 1:4

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 FORTUNA WYRY LKS STUDZIONKA 2016-08-14 17:00 4:3
2 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower KS SIÓDEMKA TYCHY 2016-08-13 17:00 3:4
3 CZAPLA KRYRY ISKRA II PSZCZYNA 2016-08-13 17:00 9:2
4 UKS JOSIENIEC LKS STUDZIENICE 2016-08-13 17:00 0:3
5 ZNICZ JANKOWICE WISŁA WIELKA 2016-08-13 16:00 1:1
6 SOKÓŁ WOLA STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2016-08-14 17:00 4:0
7 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE LKS FRYDEK 2016-08-13 17:00 0:0
8 LKS GARDAWICE OGRODNIK TYCHY 2016-09-06 17:30 0:6
Kolejka 2
9 LKS STUDZIONKA OGRODNIK TYCHY 2016-08-21 17:00 2:1
10 LKS FRYDEK LKS GARDAWICE 2016-08-21 17:00 4:0
11 STAL CHEŁM ŚLĄSKI RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2016-08-20 17:00 4:0
12 WISŁA WIELKA SOKÓŁ WOLA 2016-08-21 17:00 3:3
13 LKS STUDZIENICE ZNICZ JANKOWICE 2016-08-21 17:00 2:1
14 ISKRA II PSZCZYNA UKS JOSIENIEC 2016-08-21 17:00 1:4
15 KS SIÓDEMKA TYCHY CZAPLA KRYRY 2016-08-21 17:00 3:2
16 FORTUNA WYRY SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2016-08-21 17:00 7:0
Kolejka 3
17 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower LKS STUDZIONKA 2016-08-31 18:00 1:3
18 CZAPLA KRYRY FORTUNA WYRY 2016-08-27 17:00 1:6
19 UKS JOSIENIEC KS SIÓDEMKA TYCHY 2016-08-27 17:00 0:2
20 ZNICZ JANKOWICE ISKRA II PSZCZYNA 2016-08-28 17:00 3:3
21 SOKÓŁ WOLA LKS STUDZIENICE 2016-08-27 17:00 3:2
22 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE WISŁA WIELKA 2016-08-27 17:00 4:1
23 LKS GARDAWICE STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2016-08-27 15:00 3:3
24 OGRODNIK TYCHY LKS FRYDEK 2016-08-27 17:00 3:2
Kolejka 4
25 LKS STUDZIONKA LKS FRYDEK 2016-09-04 17:00 3:2
26 STAL CHEŁM ŚLĄSKI OGRODNIK TYCHY 2016-09-03 15:00 0:1
27 WISŁA WIELKA LKS GARDAWICE 2016-09-03 17:00 5:1
28 LKS STUDZIENICE RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2016-09-04 17:00 2:1
29 ISKRA II PSZCZYNA SOKÓŁ WOLA 2016-09-04 16:00 2:3
30 KS SIÓDEMKA TYCHY ZNICZ JANKOWICE 2016-09-04 16:00 0:1
31 FORTUNA WYRY UKS JOSIENIEC 2016-09-04 17:00 6:0
32 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower CZAPLA KRYRY 2016-09-03 17:00 1:8
Kolejka 5
33 CZAPLA KRYRY LKS STUDZIONKA 2016-09-10 16:00 2:4
34 UKS JOSIENIEC SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-10 16:00 4:0
35 ZNICZ JANKOWICE FORTUNA WYRY 2016-09-11 16:00 0:0
36 SOKÓŁ WOLA KS SIÓDEMKA TYCHY 2016-09-10 16:00 2:0
37 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE ISKRA II PSZCZYNA 2016-09-10 16:00 3:3
38 LKS GARDAWICE LKS STUDZIENICE 2016-09-10 14:00 1:1
39 OGRODNIK TYCHY WISŁA WIELKA 2016-09-10 16:00 1:0
40 LKS FRYDEK STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2016-09-11 16:00 1:1
Kolejka 6
41 LKS STUDZIONKA STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2016-09-18 16:00 1:1
42 WISŁA WIELKA LKS FRYDEK 2016-09-17 16:00 4:1
43 LKS STUDZIENICE OGRODNIK TYCHY 2016-09-18 16:00 1:5
44 ISKRA II PSZCZYNA LKS GARDAWICE 2016-09-18 16:00 6:1
45 KS SIÓDEMKA TYCHY RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2016-09-18 15:30 1:2
46 SOKÓŁ WOLA FORTUNA WYRY 2016-09-18 16:00 4:1
47 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower ZNICZ JANKOWICE 2016-09-17 16:00 2:3
48 CZAPLA KRYRY UKS JOSIENIEC 2016-09-17 16:00 3:1
Kolejka 7
49 UKS JOSIENIEC LKS STUDZIONKA 2016-09-24 16:00 1:0
50 ZNICZ JANKOWICE CZAPLA KRYRY 2016-09-25 16:00 2:5
51 SOKÓŁ WOLA SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-24 16:00 3:0
52 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE FORTUNA WYRY 2016-09-24 16:00 2:1
53 LKS GARDAWICE KS SIÓDEMKA TYCHY 2016-09-24 16:00 2:3
54 OGRODNIK TYCHY ISKRA II PSZCZYNA 2016-09-24 16:00 2:1
55 LKS FRYDEK LKS STUDZIENICE 2016-09-25 16:00 3:2
56 STAL CHEŁM ŚLĄSKI WISŁA WIELKA 2016-11-26 13:00 2:2
Kolejka 8
57 LKS STUDZIONKA WISŁA WIELKA 2016-10-02 16:00 2:1
58 LKS STUDZIENICE STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2016-10-02 16:00 2:0
59 ISKRA II PSZCZYNA LKS FRYDEK 2016-10-02 16:00 0:0
60 KS SIÓDEMKA TYCHY OGRODNIK TYCHY 2016-10-02 16:00 0:1
61 FORTUNA WYRY LKS GARDAWICE 2016-10-02 16:00 3:1
62 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2016-10-01 16:00 0:5
63 CZAPLA KRYRY SOKÓŁ WOLA 2016-10-01 16:00 0:3
64 UKS JOSIENIEC ZNICZ JANKOWICE 2016-10-01 16:00 3:2
Kolejka 9
65 ZNICZ JANKOWICE LKS STUDZIONKA 2016-10-09 13:00 1:1
66 SOKÓŁ WOLA UKS JOSIENIEC 2016-10-08 15:00 2:0
67 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE CZAPLA KRYRY 2016-10-09 15:00 4:4
68 LKS GARDAWICE SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-08 15:00 4:1
69 OGRODNIK TYCHY FORTUNA WYRY 2016-10-08 15:00 3:2
70 LKS FRYDEK KS SIÓDEMKA TYCHY 2016-10-09 15:00 3:0
71 STAL CHEŁM ŚLĄSKI ISKRA II PSZCZYNA 2016-10-08 10:30 2:3
72 WISŁA WIELKA LKS STUDZIENICE 2016-10-08 15:00 3:1
Kolejka 10
73 LKS STUDZIONKA LKS STUDZIENICE 2016-10-16 15:00 3:0
74 ISKRA II PSZCZYNA WISŁA WIELKA 2016-10-16 15:00 1:1
75 KS SIÓDEMKA TYCHY STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2016-10-16 15:00 0:2
76 FORTUNA WYRY LKS FRYDEK 2016-10-16 15:00 2:0
77 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower OGRODNIK TYCHY 2016-10-15 15:00 0:2
78 CZAPLA KRYRY LKS GARDAWICE 2016-10-15 15:00 6:1
79 UKS JOSIENIEC RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2016-10-15 15:00 3:1
80 ZNICZ JANKOWICE SOKÓŁ WOLA 2016-10-16 15:00 1:4
Kolejka 11
81 SOKÓŁ WOLA LKS STUDZIONKA 2016-10-23 15:00 3:0
82 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE ZNICZ JANKOWICE 2016-11-26 13:00 3:4
83 LKS GARDAWICE UKS JOSIENIEC 2016-10-22 15:00 1:3
84 OGRODNIK TYCHY CZAPLA KRYRY 2016-10-22 15:00 1:1
85 LKS FRYDEK SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-23 15:00 12:4
86 STAL CHEŁM ŚLĄSKI FORTUNA WYRY 2016-10-22 15:00 3:4
87 WISŁA WIELKA KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-03-26 16:00 4:1
88 LKS STUDZIENICE ISKRA II PSZCZYNA 2016-10-23 15:00 2:2
Kolejka 12
89 LKS STUDZIONKA ISKRA II PSZCZYNA 2016-10-29 14:00 2:1
90 KS SIÓDEMKA TYCHY LKS STUDZIENICE 2016-10-30 14:00 0:5
91 FORTUNA WYRY WISŁA WIELKA 2016-10-30 14:00 2:2
92 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2016-10-29 15:00 3:7
93 CZAPLA KRYRY LKS FRYDEK 2016-10-29 15:00 1:1
94 UKS JOSIENIEC OGRODNIK TYCHY 2016-10-30 11:00 0:0
95 ZNICZ JANKOWICE LKS GARDAWICE 2016-10-30 14:00 6:1
96 SOKÓŁ WOLA RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2016-10-29 15:00 2:2
Kolejka 13
97 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE LKS STUDZIONKA 2016-11-05 13:30 2:1
98 LKS GARDAWICE SOKÓŁ WOLA 2016-11-05 13:30 2:0
99 OGRODNIK TYCHY ZNICZ JANKOWICE 2016-11-05 13:30 3:2
100 LKS FRYDEK UKS JOSIENIEC 2016-11-06 13:30 2:2
101 STAL CHEŁM ŚLĄSKI CZAPLA KRYRY 2016-11-05 13:30 2:1
102 WISŁA WIELKA SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2016-11-05 13:30 6:1
103 LKS STUDZIENICE FORTUNA WYRY 2016-11-06 13:30 0:3
104 ISKRA II PSZCZYNA KS SIÓDEMKA TYCHY 2016-11-06 13:30 4:0
Kolejka 14
105 LKS STUDZIONKA KS SIÓDEMKA TYCHY 2016-11-13 13:30 1:0
106 FORTUNA WYRY ISKRA II PSZCZYNA 2016-11-12 13:30 4:1
107 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower LKS STUDZIENICE 2016-11-12 13:30 0:3
108 CZAPLA KRYRY WISŁA WIELKA 2016-11-12 13:30 1:2
109 UKS JOSIENIEC STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2016-11-12 13:30 2:0
110 ZNICZ JANKOWICE LKS FRYDEK 2016-11-13 13:30 2:2
111 SOKÓŁ WOLA OGRODNIK TYCHY 2016-11-13 13:30 1:0
112 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE LKS GARDAWICE 2016-11-11 13:30 5:2
Kolejka 15
113 LKS GARDAWICE LKS STUDZIONKA 2016-11-19 13:00 1:2
114 OGRODNIK TYCHY RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2016-11-19 13:00 2:4
115 LKS FRYDEK SOKÓŁ WOLA 2016-11-20 13:00 4:3
116 STAL CHEŁM ŚLĄSKI ZNICZ JANKOWICE 2016-11-19 13:00 3:2
117 WISŁA WIELKA UKS JOSIENIEC 2016-11-20 13:00 5:0
118 LKS STUDZIENICE CZAPLA KRYRY 2016-11-19 13:00 4:1
119 ISKRA II PSZCZYNA SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2016-11-20 13:00 9:0
120 KS SIÓDEMKA TYCHY FORTUNA WYRY 2016-11-19 13:00 1:1
Kolejka 16
1 LKS STUDZIONKA FORTUNA WYRY 2017-04-02 14:00 1:4
2 KS SIÓDEMKA TYCHY SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2017-04-02 17:00 3:0
3 ISKRA II PSZCZYNA CZAPLA KRYRY 2017-04-02 14:00 2:1
4 LKS STUDZIENICE UKS JOSIENIEC 2017-04-01 17:00 8:0
5 WISŁA WIELKA ZNICZ JANKOWICE 2017-04-02 17:00 2:0
6 STAL CHEŁM ŚLĄSKI SOKÓŁ WOLA 2017-04-01 17:00 0:1
7 LKS FRYDEK RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2017-04-02 17:00 4:2
8 OGRODNIK TYCHY LKS GARDAWICE 2017-04-01 17:00 2:0
Kolejka 17
9 OGRODNIK TYCHY LKS STUDZIONKA 2017-04-08 17:00 2:0
10 LKS GARDAWICE LKS FRYDEK 2017-04-08 17:00 0:2
11 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2017-04-08 17:00 0:2
12 SOKÓŁ WOLA WISŁA WIELKA 2017-04-08 17:00 0:1
13 ZNICZ JANKOWICE LKS STUDZIENICE 2017-04-08 17:00 3:3
14 UKS JOSIENIEC ISKRA II PSZCZYNA 2017-04-08 17:00 0:2
15 CZAPLA KRYRY KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-04-08 17:00 2:1
16 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower FORTUNA WYRY 2017-04-09 --:-- -:-
Kolejka 18
17 LKS STUDZIONKA SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2017-04-17 --:-- -:-
18 FORTUNA WYRY CZAPLA KRYRY 2017-04-15 14:00 1:2
19 KS SIÓDEMKA TYCHY UKS JOSIENIEC 2017-04-15 17:00 0:1
20 ISKRA II PSZCZYNA ZNICZ JANKOWICE 2017-04-15 15:30 0:3
21 LKS STUDZIENICE SOKÓŁ WOLA 2017-04-15 11:00 1:3
22 WISŁA WIELKA RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2017-04-15 15:00 3:1
23 STAL CHEŁM ŚLĄSKI LKS GARDAWICE 2017-04-15 11:00 0:2
24 LKS FRYDEK OGRODNIK TYCHY 2017-04-17 17:00 0:2
Kolejka 19
25 LKS FRYDEK LKS STUDZIONKA 2017-04-23 17:00 4:2
26 OGRODNIK TYCHY STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2017-04-22 17:00 3:0
27 LKS GARDAWICE WISŁA WIELKA 2017-04-22 17:00 3:5
28 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE LKS STUDZIENICE 2017-04-22 17:00 1:2
29 SOKÓŁ WOLA ISKRA II PSZCZYNA 2017-04-22 17:00 5:0
30 ZNICZ JANKOWICE KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-04-22 17:00 6:3
31 UKS JOSIENIEC FORTUNA WYRY 2017-04-22 17:00 1:3
32 CZAPLA KRYRY SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2017-04-22 --:-- -:-
Kolejka 20
33 LKS STUDZIONKA CZAPLA KRYRY 2017-05-17 17:30 4:1
34 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower UKS JOSIENIEC 2017-04-30 --:-- -:-
35 FORTUNA WYRY ZNICZ JANKOWICE 2017-05-17 17:30 1:0
36 KS SIÓDEMKA TYCHY SOKÓŁ WOLA 2017-04-30 17:00 3:4
37 ISKRA II PSZCZYNA RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2017-05-17 17:30 3:4
38 LKS STUDZIENICE LKS GARDAWICE 2017-05-17 17:30 4:3
39 WISŁA WIELKA OGRODNIK TYCHY 2017-05-17 17:30 1:1
40 STAL CHEŁM ŚLĄSKI LKS FRYDEK 2017-05-17 17:30 2:3
Kolejka 21
41 STAL CHEŁM ŚLĄSKI LKS STUDZIONKA 2017-03-25 15:00 0:3
42 LKS FRYDEK WISŁA WIELKA 2017-05-03 17:00 0:0
43 OGRODNIK TYCHY LKS STUDZIENICE 2017-05-03 17:00 1:1
44 LKS GARDAWICE ISKRA II PSZCZYNA 2017-03-25 14:00 1:4
45 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-05-03 17:00 2:1
46 FORTUNA WYRY SOKÓŁ WOLA 2017-05-03 17:00 1:1
47 ZNICZ JANKOWICE SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2017-03-25 16:00 3:0
48 UKS JOSIENIEC CZAPLA KRYRY 2017-05-03 17:00 0:3
Kolejka 22
49 LKS STUDZIONKA UKS JOSIENIEC 2017-05-07 17:00 2:2
50 CZAPLA KRYRY ZNICZ JANKOWICE 2017-05-06 17:00 2:2
51 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower SOKÓŁ WOLA 2017-05-07 --:-- -:-
52 FORTUNA WYRY RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2017-05-06 17:00 5:3
53 KS SIÓDEMKA TYCHY LKS GARDAWICE 2017-05-07 17:00 4:0
54 ISKRA II PSZCZYNA OGRODNIK TYCHY 2017-05-07 17:00 0:2
55 LKS STUDZIENICE LKS FRYDEK 2017-05-06 17:00 6:3
56 WISŁA WIELKA STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2017-05-07 17:00 2:2
Kolejka 23
57 WISŁA WIELKA LKS STUDZIONKA 2017-05-14 17:00 6:0
58 STAL CHEŁM ŚLĄSKI LKS STUDZIENICE 2017-05-13 17:00 1:2
59 LKS FRYDEK ISKRA II PSZCZYNA 2017-05-14 17:00 1:3
60 OGRODNIK TYCHY KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-05-13 17:00 5:1
61 LKS GARDAWICE FORTUNA WYRY 2017-05-13 16:00 3:2
62 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2017-05-13 --:-- -:-
63 SOKÓŁ WOLA CZAPLA KRYRY 2017-05-13 17:00 3:0
64 ZNICZ JANKOWICE UKS JOSIENIEC 2017-05-13 17:00 3:0
Kolejka 24
65 LKS STUDZIONKA ZNICZ JANKOWICE 2017-05-21 17:00 4:1
66 UKS JOSIENIEC SOKÓŁ WOLA 2017-05-20 17:00 1:6
67 CZAPLA KRYRY RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2017-05-21 17:00 1:1
68 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower LKS GARDAWICE 2017-05-21 --:-- -:-
69 FORTUNA WYRY OGRODNIK TYCHY 2017-05-21 16:00 1:2
70 KS SIÓDEMKA TYCHY LKS FRYDEK 2017-05-21 17:00 2:1
71 ISKRA II PSZCZYNA STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2017-05-20 17:00 2:0
72 LKS STUDZIENICE WISŁA WIELKA 2017-05-21 17:00 1:4
Kolejka 25
73 LKS STUDZIENICE LKS STUDZIONKA 2017-05-28 17:00 -:-
74 WISŁA WIELKA ISKRA II PSZCZYNA 2017-05-27 17:00 :
75 STAL CHEŁM ŚLĄSKI KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-05-27 17:00 :
76 LKS FRYDEK FORTUNA WYRY 2017-05-28 17:00 -:-
77 OGRODNIK TYCHY SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2017-05-27 --:-- -:-
78 LKS GARDAWICE CZAPLA KRYRY 2017-05-28 17:00 -:-
79 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE UKS JOSIENIEC 2017-05-27 17:00 :
80 SOKÓŁ WOLA ZNICZ JANKOWICE 2017-05-27 17:00 :
Kolejka 26
81 LKS STUDZIONKA SOKÓŁ WOLA 2017-06-04 17:00 -:-
82 ZNICZ JANKOWICE RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2017-06-03 17:00 -:-
83 UKS JOSIENIEC LKS GARDAWICE 2017-06-03 17:00 -:-
84 CZAPLA KRYRY OGRODNIK TYCHY 2017-06-03 17:00 -:-
85 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower LKS FRYDEK 2017-06-04 --:-- -:-
86 FORTUNA WYRY STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2017-06-04 16:00 -:-
87 KS SIÓDEMKA TYCHY WISŁA WIELKA 2017-06-04 17:00 -:-
88 ISKRA II PSZCZYNA LKS STUDZIENICE 2017-06-04 17:00 -:-
Kolejka 27
89 ISKRA II PSZCZYNA LKS STUDZIONKA 2017-06-11 17:00 -:-
90 LKS STUDZIENICE KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-06-10 17:00 -:-
91 WISŁA WIELKA FORTUNA WYRY 2017-06-11 17:00 -:-
92 STAL CHEŁM ŚLĄSKI SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2017-06-10 --:-- -:-
93 LKS FRYDEK CZAPLA KRYRY 2017-06-11 17:00 -:-
94 OGRODNIK TYCHY UKS JOSIENIEC 2017-06-10 17:00 -:-
95 LKS GARDAWICE ZNICZ JANKOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
96 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE SOKÓŁ WOLA 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 28
97 LKS STUDZIONKA RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2017-06-15 17:00 -:-
98 SOKÓŁ WOLA LKS GARDAWICE 2017-06-15 17:00 -:-
99 ZNICZ JANKOWICE OGRODNIK TYCHY 2017-06-15 17:00 -:-
100 UKS JOSIENIEC LKS FRYDEK 2017-06-15 17:00 -:-
101 CZAPLA KRYRY STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2017-06-15 17:00 -:-
102 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower WISŁA WIELKA 2017-06-15 --:-- -:-
103 FORTUNA WYRY LKS STUDZIENICE 2017-06-15 16:00 -:-
104 KS SIÓDEMKA TYCHY ISKRA II PSZCZYNA 2017-06-15 17:00 -:-
Kolejka 29
105 KS SIÓDEMKA TYCHY LKS STUDZIONKA 2017-06-17 17:00 -:-
106 ISKRA II PSZCZYNA FORTUNA WYRY 2017-06-18 17:00 -:-
107 LKS STUDZIENICE SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower 2017-06-18 --:-- -:-
108 WISŁA WIELKA CZAPLA KRYRY 2017-06-18 17:00 -:-
109 STAL CHEŁM ŚLĄSKI UKS JOSIENIEC 2017-06-17 17:00 -:-
110 LKS FRYDEK ZNICZ JANKOWICE 2017-06-18 17:00 -:-
111 OGRODNIK TYCHY SOKÓŁ WOLA 2017-06-18 14:30 -:-
112 LKS GARDAWICE RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 2017-06-17 17:00 -:-
Kolejka 30
113 LKS STUDZIONKA LKS GARDAWICE 2017-06-24 17:00 -:-
114 RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE OGRODNIK TYCHY 2017-06-24 17:00 -:-
115 SOKÓŁ WOLA LKS FRYDEK 2017-06-24 17:00 -:-
116 ZNICZ JANKOWICE STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2017-06-24 17:00 -:-
117 UKS JOSIENIEC WISŁA WIELKA 2017-06-24 17:00 -:-
118 CZAPLA KRYRY LKS STUDZIENICE 2017-06-24 17:00 -:-
119 SOKÓŁ ORZESZE - drużyna wycofana, walkower ISKRA II PSZCZYNA 2017-06-24 --:-- -:-
120 FORTUNA WYRY KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-06-24 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam