Bytom: Klasa A

Data aktualizacji: 2017-04-25 08:30:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 20 48 16 0 4 46:25
2 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 20 39 12 3 5 55:40
3 KS POLONIA BYTOM S.A. 20 38 12 2 6 48:19
4 LKS PIAST OŻAROWICE 20 35 11 2 7 61:38
5 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 20 35 11 2 7 53:51
6 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 20 34 9 7 4 51:40
7 LKS SOKÓŁ ORZECH 20 31 9 4 7 35:39
8 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 20 29 9 2 9 39:41
9 KS PIEKARY 20 28 8 4 8 38:40
10 LKS TEMPO STOLARZOWICE 20 26 8 2 10 31:30
11 KS CZARNI SUCHA GÓRA 20 25 7 4 9 41:54
12 TS ISKRA LASOWICE 20 25 7 4 9 32:37
13 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 20 24 7 3 10 37:35
14 LKS ORZEŁ KOTY 20 14 3 5 12 26:59
15 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 20 13 4 1 15 28:58
16 UKS UNIA STRZYBNICA 20 12 3 3 14 31:46

Ostatnia kolejka (20) rozgrywek w sezonie 2016/2017

33 LKS SOKÓŁ ORZECH KS PIEKARY 2017-04-22 17:00 0:0
34 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-04-22 17:00 4:0
35 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE TS ISKRA LASOWICE 2017-04-22 17:00 0:4
36 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-04-22 17:00 4:2
37 KS POLONIA BYTOM S.A. LKS ORZEŁ KOTY 2017-04-23 11:00 2:0
38 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE UKS UNIA STRZYBNICA 2017-04-22 17:00 3:2
39 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-04-22 17:00 1:1
40 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS PIAST OŻAROWICE 2017-04-22 16:00 3:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-08-20 17:00 5:2
2 KS NITRON KRUPSKI MŁYN KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-08-20 17:00 3:0
3 KS PIEKARY KS POLONIA BYTOM S.A. 2016-08-20 17:00 3:7
4 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-08-20 17:00 0:2
5 TS ISKRA LASOWICE LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2016-08-20 17:00 2:2
6 LKS TEMPO STOLARZOWICE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-08-20 17:00 3:0
7 LKS ORZEŁ KOTY LKS PIAST OŻAROWICE 2016-09-21 17:00 2:2
8 UKS UNIA STRZYBNICA KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-08-20 17:00 0:3
Kolejka 2
9 LKS SOKÓŁ ORZECH KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-08-27 17:00 1:1
10 LKS PIAST OŻAROWICE UKS UNIA STRZYBNICA 2016-08-24 17:30 3:1
11 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS ORZEŁ KOTY 2016-08-27 17:00 5:0
12 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-08-27 11:00 3:1
13 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE TS ISKRA LASOWICE 2016-08-27 17:00 1:1
14 KS POLONIA BYTOM S.A. LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2016-08-28 11:00 0:3
15 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE KS PIEKARY 2016-08-27 17:00 2:4
16 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-08-27 17:00 2:0
Kolejka 3
17 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-08-31 17:30 0:2
18 KS PIEKARY GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-08-31 17:30 2:0
19 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-08-31 17:30 0:4
20 TS ISKRA LASOWICE KS POLONIA BYTOM S.A. 2016-08-31 17:30 3:0
21 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-08-31 17:30 0:1
22 LKS ORZEŁ KOTY LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2016-08-31 17:30 3:3
23 UKS UNIA STRZYBNICA DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-09-14 17:30 4:2
24 KS CZARNI SUCHA GÓRA LKS PIAST OŻAROWICE 2016-08-31 17:30 0:3
Kolejka 4
25 LKS SOKÓŁ ORZECH LKS PIAST OŻAROWICE 2016-09-03 17:00 2:5
26 KS CZARNI SUCHA GÓRA DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-09-03 17:00 1:4
27 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE UKS UNIA STRZYBNICA 2016-09-03 17:00 4:1
28 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ KOTY 2016-09-03 17:00 9:2
29 KS POLONIA BYTOM S.A. LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-09-04 11:00 0:3
30 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE TS ISKRA LASOWICE 2016-09-03 17:00 3:0
31 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2016-09-03 17:00 3:2
32 KS NITRON KRUPSKI MŁYN KS PIEKARY 2016-09-03 17:00 1:2
Kolejka 5
33 KS PIEKARY LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-09-10 16:30 2:1
34 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-09-10 16:30 1:3
35 TS ISKRA LASOWICE GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-10 16:30 2:3
36 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-10 16:30 0:2
37 LKS ORZEŁ KOTY KS POLONIA BYTOM S.A. 2016-09-10 16:30 0:1
38 UKS UNIA STRZYBNICA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-09-10 16:30 1:3
39 KS CZARNI SUCHA GÓRA LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2016-09-10 16:30 2:1
40 LKS PIAST OŻAROWICE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-09-10 15:30 5:2
Kolejka 6
41 LKS SOKÓŁ ORZECH DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-09-17 16:30 5:5
42 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE LKS PIAST OŻAROWICE 2016-09-17 16:30 5:1
43 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-09-17 16:30 5:5
44 KS POLONIA BYTOM S.A. UKS UNIA STRZYBNICA 2016-09-18 11:00 0:0
45 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ KOTY 2016-09-17 16:30 2:0
46 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-09-17 16:30 2:0
47 KS NITRON KRUPSKI MŁYN TS ISKRA LASOWICE 2016-09-17 16:30 4:0
48 KS PIEKARY LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2016-09-18 16:30 4:0
Kolejka 7
49 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-09-24 16:00 2:4
50 TS ISKRA LASOWICE KS PIEKARY 2016-09-24 16:00 4:3
51 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-09-24 16:00 2:1
52 LKS ORZEŁ KOTY GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-24 16:00 3:2
53 UKS UNIA STRZYBNICA KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-24 16:00 0:1
54 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS POLONIA BYTOM S.A. 2016-09-24 16:00 0:1
55 LKS PIAST OŻAROWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-09-24 16:00 2:3
56 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2016-09-24 16:00 2:2
Kolejka 8
57 LKS SOKÓŁ ORZECH LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2016-10-01 15:30 1:4
58 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-10-01 15:30 1:2
59 KS POLONIA BYTOM S.A. LKS PIAST OŻAROWICE 2016-10-02 11:00 5:0
60 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-10-01 15:30 5:1
61 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE UKS UNIA STRZYBNICA 2016-10-01 15:30 2:1
62 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS ORZEŁ KOTY 2016-10-01 15:30 2:2
63 KS PIEKARY LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-10-01 15:30 1:1
64 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE TS ISKRA LASOWICE 2016-10-01 15:30 2:3
Kolejka 9
65 TS ISKRA LASOWICE LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-10-08 15:00 2:1
66 LKS TEMPO STOLARZOWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2016-10-08 15:00 6:1
67 LKS ORZEŁ KOTY KS PIEKARY 2016-10-08 15:00 1:1
68 UKS UNIA STRZYBNICA KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-10-08 15:00 1:4
69 KS CZARNI SUCHA GÓRA GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-08 15:00 3:1
70 LKS PIAST OŻAROWICE KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-08 15:00 0:1
71 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS POLONIA BYTOM S.A. 2016-10-08 12:00 0:4
72 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-10-08 15:00 4:0
Kolejka 10
73 LKS SOKÓŁ ORZECH KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-10-15 15:00 4:3
74 KS POLONIA BYTOM S.A. LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2016-10-16 11:00 9:1
75 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-10-15 15:00 5:3
76 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE LKS PIAST OŻAROWICE 2016-10-15 15:00 4:3
77 KS NITRON KRUPSKI MŁYN KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-10-15 15:00 4:2
78 KS PIEKARY UKS UNIA STRZYBNICA 2016-10-15 15:00 2:1
79 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE LKS ORZEŁ KOTY 2016-10-15 15:00 1:3
80 TS ISKRA LASOWICE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-10-15 15:00 1:2
Kolejka 11
81 LKS TEMPO STOLARZOWICE LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-10-22 15:00 1:2
82 LKS ORZEŁ KOTY TS ISKRA LASOWICE 2016-10-22 15:00 1:2
83 UKS UNIA STRZYBNICA LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2016-10-22 15:00 2:2
84 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS PIEKARY 2016-10-22 15:00 3:2
85 LKS PIAST OŻAROWICE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-10-22 15:00 5:1
86 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-22 15:00 2:5
87 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-22 15:00 1:2
88 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS POLONIA BYTOM S.A. 2016-10-22 15:00 0:6
Kolejka 12
89 LKS SOKÓŁ ORZECH KS POLONIA BYTOM S.A. 2016-10-29 14:00 2:0
90 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-10-29 14:00 4:2
91 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2016-10-29 14:00 2:4
92 KS NITRON KRUPSKI MŁYN DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-10-29 14:00 0:3
93 KS PIEKARY LKS PIAST OŻAROWICE 2016-10-29 14:45 5:0
94 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-10-29 14:00 6:3
95 TS ISKRA LASOWICE UKS UNIA STRZYBNICA 2016-10-29 14:00 3:1
96 LKS TEMPO STOLARZOWICE LKS ORZEŁ KOTY 2016-10-29 14:00 2:0
Kolejka 13
97 LKS ORZEŁ KOTY LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-11-05 13:00 0:0
98 UKS UNIA STRZYBNICA LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-11-05 13:00 0:2
99 KS CZARNI SUCHA GÓRA TS ISKRA LASOWICE 2016-11-05 13:00 5:2
100 LKS PIAST OŻAROWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2016-11-05 13:00 5:3
101 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS PIEKARY 2016-11-05 13:30 4:2
102 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-11-05 13:00 2:2
103 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-11-05 13:00 3:0
104 KS POLONIA BYTOM S.A. KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-11-05 13:00 4:1
Kolejka 14
105 LKS SOKÓŁ ORZECH KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-11-11 11:00 1:0
106 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS POLONIA BYTOM S.A. 2016-11-11 11:00 1:1
107 KS NITRON KRUPSKI MŁYN KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-11-11 11:00 1:2
108 KS PIEKARY LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2016-11-11 11:00 1:1
109 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-11-11 11:00 0:2
110 TS ISKRA LASOWICE LKS PIAST OŻAROWICE 2016-11-11 11:00 0:2
111 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-11-11 11:00 1:4
112 LKS ORZEŁ KOTY UKS UNIA STRZYBNICA 2016-11-11 11:00 3:1
Kolejka 15
113 UKS UNIA STRZYBNICA LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-11-19 13:00 2:3
114 KS CZARNI SUCHA GÓRA LKS ORZEŁ KOTY 2016-11-19 13:00 3:1
115 LKS PIAST OŻAROWICE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-11-19 13:00 0:0
116 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA TS ISKRA LASOWICE 2016-11-19 13:00 4:2
117 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2016-11-19 13:00 3:1
118 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS PIEKARY 2016-11-19 13:30 5:2
119 KS POLONIA BYTOM S.A. KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-11-20 11:00 3:0
120 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-11-19 11:00 3:2
Kolejka 16
1 LKS SOKÓŁ ORZECH GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-03-25 15:30 0:3
2 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-03-25 15:30 2:1
3 KS POLONIA BYTOM S.A. KS PIEKARY 2017-03-26 11:00 4:0
4 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-03-25 15:30 5:0
5 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE TS ISKRA LASOWICE 2017-03-25 15:30 1:1
6 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-03-25 15:30 2:1
7 LKS PIAST OŻAROWICE LKS ORZEŁ KOTY 2017-03-25 15:30 8:0
8 KS CZARNI SUCHA GÓRA UKS UNIA STRZYBNICA 2017-03-25 15:30 2:2
Kolejka 17
9 KS CZARNI SUCHA GÓRA LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-04-01 16:30 0:1
10 UKS UNIA STRZYBNICA LKS PIAST OŻAROWICE 2017-04-01 16:30 0:2
11 LKS ORZEŁ KOTY DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-04-01 16:30 1:5
12 LKS TEMPO STOLARZOWICE LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2017-04-01 16:30 1:2
13 TS ISKRA LASOWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-04-01 16:30 0:0
14 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE KS POLONIA BYTOM S.A. 2017-04-01 16:30 1:0
15 KS PIEKARY KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-01 16:30 1:2
16 KS NITRON KRUPSKI MŁYN GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-01 16:30 2:2
Kolejka 18
17 LKS SOKÓŁ ORZECH KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-04-08 16:30 2:1
18 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS PIEKARY 2017-04-08 16:30 0:1
19 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-04-08 16:30 2:0
20 KS POLONIA BYTOM S.A. TS ISKRA LASOWICE 2017-04-09 11:00 1:0
21 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-04-08 17:00 4:2
22 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE LKS ORZEŁ KOTY 2017-04-08 16:30 5:2
23 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA UKS UNIA STRZYBNICA 2017-04-08 16:30 0:6
24 LKS PIAST OŻAROWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-04-08 16:30 10:0
Kolejka 19
25 LKS PIAST OŻAROWICE LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-04-15 13:00 3:1
26 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-04-15 13:00 3:2
27 UKS UNIA STRZYBNICA LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2017-04-15 14:00 5:2
28 LKS ORZEŁ KOTY KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-04-15 13:00 2:3
29 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS POLONIA BYTOM S.A. 2017-04-15 13:00 1:0
30 TS ISKRA LASOWICE KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-15 13:00 0:1
31 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-15 13:00 3:0
32 KS PIEKARY KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-04-15 13:00 0:3
Kolejka 20
33 LKS SOKÓŁ ORZECH KS PIEKARY 2017-04-22 17:00 0:0
34 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-04-22 17:00 4:0
35 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE TS ISKRA LASOWICE 2017-04-22 17:00 0:4
36 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-04-22 17:00 4:2
37 KS POLONIA BYTOM S.A. LKS ORZEŁ KOTY 2017-04-23 11:00 2:0
38 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE UKS UNIA STRZYBNICA 2017-04-22 17:00 3:2
39 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-04-22 17:00 1:1
40 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS PIAST OŻAROWICE 2017-04-22 16:00 3:2
Kolejka 21
41 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-04-29 16:00 -:-
42 LKS PIAST OŻAROWICE LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2017-04-29 17:00 -:-
43 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-04-29 17:00 -:-
44 UKS UNIA STRZYBNICA KS POLONIA BYTOM S.A. 2017-04-29 17:00 -:-
45 LKS ORZEŁ KOTY KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-29 17:00 -:-
46 LKS TEMPO STOLARZOWICE GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-29 17:00 -:-
47 TS ISKRA LASOWICE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-04-29 17:00 -:-
48 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE KS PIEKARY 2017-04-29 17:00 -:-
Kolejka 22
49 LKS SOKÓŁ ORZECH LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-05-03 11:00 -:-
50 KS PIEKARY TS ISKRA LASOWICE 2017-05-03 11:00 -:-
51 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-05-03 11:00 -:-
52 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ KOTY 2017-05-03 11:00 -:-
53 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE UKS UNIA STRZYBNICA 2017-05-03 11:00 -:-
54 KS POLONIA BYTOM S.A. KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-05-03 11:00 -:-
55 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS PIAST OŻAROWICE 2017-05-03 11:00 -:-
56 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-05-03 11:00 -:-
Kolejka 23
57 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-05-06 17:00 -:-
58 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-05-06 17:00 -:-
59 LKS PIAST OŻAROWICE KS POLONIA BYTOM S.A. 2017-05-06 17:00 -:-
60 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-06 17:00 -:-
61 UKS UNIA STRZYBNICA GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-06 17:00 -:-
62 LKS ORZEŁ KOTY KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-05-06 17:00 -:-
63 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS PIEKARY 2017-05-06 17:00 -:-
64 TS ISKRA LASOWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-05-06 17:00 -:-
Kolejka 24
65 LKS SOKÓŁ ORZECH TS ISKRA LASOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
66 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
67 KS PIEKARY LKS ORZEŁ KOTY 2017-05-13 17:00 -:-
68 KS NITRON KRUPSKI MŁYN UKS UNIA STRZYBNICA 2017-05-13 17:00 -:-
69 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-05-13 17:00 -:-
70 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE LKS PIAST OŻAROWICE 2017-05-13 17:00 -:-
71 KS POLONIA BYTOM S.A. DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-05-13 17:00 -:-
72 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
Kolejka 25
73 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-05-20 17:00 -:-
74 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE KS POLONIA BYTOM S.A. 2017-05-20 17:00 -:-
75 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-20 17:00 -:-
76 LKS PIAST OŻAROWICE GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-20 17:00 -:-
77 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-05-20 17:00 -:-
78 UKS UNIA STRZYBNICA KS PIEKARY 2017-05-20 17:00 -:-
79 LKS ORZEŁ KOTY LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-05-20 17:00 -:-
80 LKS TEMPO STOLARZOWICE TS ISKRA LASOWICE 2017-05-20 17:00 -:-
Kolejka 26
81 LKS SOKÓŁ ORZECH LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-05-27 17:00 -:-
82 TS ISKRA LASOWICE LKS ORZEŁ KOTY 2017-05-27 17:00 -:-
83 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE UKS UNIA STRZYBNICA 2017-05-27 17:00 -:-
84 KS PIEKARY KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-05-27 17:00 -:-
85 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS PIAST OŻAROWICE 2017-05-27 17:00 -:-
86 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-05-27 17:00 -:-
87 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2017-05-27 17:00 -:-
88 KS POLONIA BYTOM S.A. KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-05-28 11:00 -:-
Kolejka 27
89 KS POLONIA BYTOM S.A. LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-06-04 11:00 -:-
90 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-06-03 17:00 -:-
91 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-06-03 17:00 -:-
92 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-06-03 17:00 -:-
93 LKS PIAST OŻAROWICE KS PIEKARY 2017-06-03 17:00 -:-
94 KS CZARNI SUCHA GÓRA LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-06-03 17:00 -:-
95 UKS UNIA STRZYBNICA TS ISKRA LASOWICE 2017-06-03 18:00 -:-
96 LKS ORZEŁ KOTY LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 28
97 LKS SOKÓŁ ORZECH LKS ORZEŁ KOTY 2017-06-10 17:00 -:-
98 LKS TEMPO STOLARZOWICE UKS UNIA STRZYBNICA 2017-06-10 17:00 -:-
99 TS ISKRA LASOWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-06-10 17:00 -:-
100 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE LKS PIAST OŻAROWICE 2017-06-10 17:00 -:-
101 KS PIEKARY DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-06-10 17:00 -:-
102 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
103 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-06-10 17:00 -:-
104 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE KS POLONIA BYTOM S.A. 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 29
105 KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-06-17 17:00 -:-
106 KS POLONIA BYTOM S.A. GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-06-17 17:00 -:-
107 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-06-17 17:00 -:-
108 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE KS PIEKARY 2017-06-17 17:00 -:-
109 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-06-17 17:00 -:-
110 LKS PIAST OŻAROWICE TS ISKRA LASOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
111 KS CZARNI SUCHA GÓRA LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
112 UKS UNIA STRZYBNICA LKS ORZEŁ KOTY 2017-06-17 17:00 -:-
Kolejka 30
113 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS UNIA STRZYBNICA 2017-06-24 17:00 -:-
114 LKS ORZEŁ KOTY KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-06-24 17:00 -:-
115 LKS TEMPO STOLARZOWICE LKS PIAST OŻAROWICE 2017-06-24 17:00 -:-
116 TS ISKRA LASOWICE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-06-24 17:00 -:-
117 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2017-06-24 17:00 -:-
118 KS PIEKARY KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-06-24 17:00 -:-
119 KS NITRON KRUPSKI MŁYN KS POLONIA BYTOM S.A. 2017-06-24 17:00 -:-
120 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-06-24 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam