IV Liga Grupa 2

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS DECOR BEŁK 18 39 12 3 3 44:19
2 LKS CZANIEC 19 39 12 3 4 31:19
3 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 18 36 10 6 2 49:20
4 TS PODBESKIDZIE II S.A. 19 34 10 4 5 36:22
5 MKS LĘDZINY 19 34 10 4 5 35:19
6 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 19 33 10 3 6 37:26
7 KP BESKID SKOCZÓW 19 31 9 4 6 27:31
8 LKS WILKI WILCZA 19 30 9 3 7 28:18
9 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 19 28 8 4 7 32:29
10 KS UNIA RACIBÓRZ 19 28 8 4 7 31:38
11 KS SPÓJNIA LANDEK 19 25 6 7 6 20:21
12 JSP SZCZAKOWIANKA 19 24 6 6 7 25:30
13 GKS GWAREK ORNONTOWICE 19 23 7 2 10 26:34
14 KS CONCORDIA KNURÓW 19 22 6 4 9 34:35
15 LKS GRANICA RUPTAWA 19 16 4 4 11 18:35
16 MKS ISKRA PSZCZYNA 19 12 2 6 11 18:34
17 LKS ORZEŁ MOKRE 19 12 2 6 11 14:29
18 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 19 7 2 1 16 15:61

Ostatnia kolejka (19) rozgrywek w sezonie 2016/2017

10 JSP SZCZAKOWIANKA TS PODBESKIDZIE II S.A. 2017-03-18 15:30 0:0
11 LKS ORZEŁ MOKRE KS SPÓJNIA LANDEK 2017-03-18 15:30 1:1
12 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-03-18 15:30 4:2
13 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ KS DECOR BEŁK 2017-03-18 15:30 :
14 LKS GRANICA RUPTAWA KS UNIA RACIBÓRZ 2017-03-18 15:30 1:2
15 KS CONCORDIA KNURÓW GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2017-03-18 15:30 8:0
16 MKS LĘDZINY GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-03-18 15:30 2:0
17 KP BESKID SKOCZÓW LKS CZANIEC 2017-03-18 15:30 0:3
18 LKS WILKI WILCZA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-03-18 15:30 3:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS DRZEWIARZ JASIENICA TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-08-13 17:00 2:1
2 LKS WILKI WILCZA LKS CZANIEC 2016-08-13 17:00 0:2
3 KP BESKID SKOCZÓW GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-08-14 16:00 5:3
4 MKS LĘDZINY GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2016-08-13 17:00 5:1
5 KS CONCORDIA KNURÓW KS UNIA RACIBÓRZ 2016-08-13 11:00 1:2
6 LKS GRANICA RUPTAWA KS DECOR BEŁK 2016-08-13 17:00 5:0
7 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-08-13 17:00 2:0
8 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS SPÓJNIA LANDEK 2016-08-13 17:00 2:3
9 LKS ORZEŁ MOKRE JSP SZCZAKOWIANKA 2016-08-14 16:00 2:1
Kolejka 2
10 TS PODBESKIDZIE II S.A. JSP SZCZAKOWIANKA 2016-08-17 18:00 0:1
11 KS SPÓJNIA LANDEK LKS ORZEŁ MOKRE 2016-08-17 18:00 2:0
12 MKS ISKRA PSZCZYNA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2016-08-17 18:00 3:6
13 KS DECOR BEŁK GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2016-08-17 18:00 0:2
14 KS UNIA RACIBÓRZ LKS GRANICA RUPTAWA 2016-08-17 18:00 2:2
15 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC KS CONCORDIA KNURÓW 2016-08-17 18:00 0:4
16 GKS GWAREK ORNONTOWICE MKS LĘDZINY 2016-08-17 18:00 1:2
17 LKS CZANIEC KP BESKID SKOCZÓW 2016-08-17 18:00 3:0
18 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS WILKI WILCZA 2016-08-17 18:00 1:0
Kolejka 3
19 LKS WILKI WILCZA TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-08-20 17:00 4:1
20 KP BESKID SKOCZÓW LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-08-21 16:00 0:1
21 MKS LĘDZINY LKS CZANIEC 2016-08-20 17:00 0:1
22 KS CONCORDIA KNURÓW GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-08-20 11:00 1:1
23 LKS GRANICA RUPTAWA GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2016-08-20 17:00 2:1
24 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ KS UNIA RACIBÓRZ 2016-08-20 17:00 6:1
25 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS DECOR BEŁK 2016-08-20 17:00 0:1
26 LKS ORZEŁ MOKRE MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-08-20 17:00 0:2
27 JSP SZCZAKOWIANKA KS SPÓJNIA LANDEK 2016-08-20 17:00 0:2
Kolejka 4
28 KS SPÓJNIA LANDEK TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-08-27 11:00 0:0
29 MKS ISKRA PSZCZYNA JSP SZCZAKOWIANKA 2016-08-27 17:00 1:2
30 KS DECOR BEŁK LKS ORZEŁ MOKRE 2016-08-27 17:00 3:0
31 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS UNIA RACIBÓRZ 2016-08-27 17:00 0:0
32 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2016-08-27 17:00 1:7
33 GKS GWAREK ORNONTOWICE LKS GRANICA RUPTAWA 2016-08-27 17:00 4:0
34 LKS CZANIEC KS CONCORDIA KNURÓW 2016-08-27 17:00 2:1
35 LKS DRZEWIARZ JASIENICA MKS LĘDZINY 2016-08-27 17:00 2:1
36 LKS WILKI WILCZA KP BESKID SKOCZÓW 2016-08-27 17:00 5:0
Kolejka 5
37 KP BESKID SKOCZÓW TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-08-31 17:30 1:0
38 MKS LĘDZINY LKS WILKI WILCZA 2016-08-31 17:30 3:1
39 KS CONCORDIA KNURÓW LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-08-31 17:30 0:3
40 LKS GRANICA RUPTAWA LKS CZANIEC 2016-08-31 17:30 1:3
41 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-08-31 17:30 0:1
42 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2016-08-31 17:30 3:1
43 LKS ORZEŁ MOKRE KS UNIA RACIBÓRZ 2016-08-31 17:30 0:3
44 JSP SZCZAKOWIANKA KS DECOR BEŁK 2016-08-31 17:30 1:3
45 KS SPÓJNIA LANDEK MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-08-31 17:30 0:0
Kolejka 6
46 MKS ISKRA PSZCZYNA TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-09-03 16:00 0:2
47 KS DECOR BEŁK KS SPÓJNIA LANDEK 2016-09-03 16:00 2:0
48 KS UNIA RACIBÓRZ JSP SZCZAKOWIANKA 2016-09-03 16:00 1:1
49 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC LKS ORZEŁ MOKRE 2016-09-03 16:00 0:0
50 GKS GWAREK ORNONTOWICE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2016-09-03 16:00 1:3
51 LKS CZANIEC GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2016-09-03 16:00 0:3
52 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS GRANICA RUPTAWA 2016-09-03 16:00 4:0
53 LKS WILKI WILCZA KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-03 16:00 1:3
54 KP BESKID SKOCZÓW MKS LĘDZINY 2016-09-03 16:00 0:0
Kolejka 7
55 TS PODBESKIDZIE II S.A. MKS LĘDZINY 2016-09-10 15:00 1:0
56 KS CONCORDIA KNURÓW KP BESKID SKOCZÓW 2016-09-10 11:00 1:3
57 LKS GRANICA RUPTAWA LKS WILKI WILCZA 2016-09-10 16:00 1:0
58 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-09-10 16:00 1:1
59 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS CZANIEC 2016-09-10 16:00 3:0
60 LKS ORZEŁ MOKRE GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-09-10 16:00 0:1
61 JSP SZCZAKOWIANKA GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2016-09-10 16:00 7:0
62 KS SPÓJNIA LANDEK KS UNIA RACIBÓRZ 2016-09-10 16:00 1:0
63 MKS ISKRA PSZCZYNA KS DECOR BEŁK 2016-09-10 16:00 2:2
Kolejka 8
64 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS DECOR BEŁK 2016-09-18 15:00 1:1
65 KS UNIA RACIBÓRZ MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-09-17 16:00 3:2
66 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC KS SPÓJNIA LANDEK 2016-09-17 16:00 1:2
67 GKS GWAREK ORNONTOWICE JSP SZCZAKOWIANKA 2016-09-17 16:00 3:1
68 LKS CZANIEC LKS ORZEŁ MOKRE 2016-09-17 16:00 1:1
69 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2016-09-17 16:00 1:2
70 LKS WILKI WILCZA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2016-09-17 16:00 1:1
71 KP BESKID SKOCZÓW LKS GRANICA RUPTAWA 2016-09-17 16:00 3:1
72 MKS LĘDZINY KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-17 16:00 6:2
Kolejka 9
73 KS CONCORDIA KNURÓW TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-09-24 11:00 2:2
74 LKS GRANICA RUPTAWA MKS LĘDZINY 2016-09-24 16:00 0:2
75 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ KP BESKID SKOCZÓW 2016-09-24 16:00 5:1
76 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS WILKI WILCZA 2016-09-24 16:00 1:0
77 LKS ORZEŁ MOKRE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-09-24 16:00 0:0
78 JSP SZCZAKOWIANKA LKS CZANIEC 2016-09-24 16:00 0:1
79 KS SPÓJNIA LANDEK GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-09-24 16:00 1:2
80 MKS ISKRA PSZCZYNA GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2016-09-24 16:00 0:2
81 KS DECOR BEŁK KS UNIA RACIBÓRZ 2016-09-24 16:00 3:0
Kolejka 10
82 KS UNIA RACIBÓRZ TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-10-01 15:00 1:3
83 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC KS DECOR BEŁK 2016-10-01 15:00 1:3
84 GKS GWAREK ORNONTOWICE MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-10-01 15:00 3:1
85 LKS CZANIEC KS SPÓJNIA LANDEK 2016-10-01 15:00 1:0
86 LKS DRZEWIARZ JASIENICA JSP SZCZAKOWIANKA 2016-10-01 15:00 5:0
87 LKS WILKI WILCZA LKS ORZEŁ MOKRE 2016-10-01 15:00 1:0
88 KP BESKID SKOCZÓW KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2016-10-01 15:00 1:1
89 MKS LĘDZINY GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2016-10-01 15:00 1:2
90 KS CONCORDIA KNURÓW LKS GRANICA RUPTAWA 2016-10-01 11:00 1:1
Kolejka 11
91 LKS GRANICA RUPTAWA TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-10-08 15:00 0:2
92 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ KS CONCORDIA KNURÓW 2016-10-08 15:00 3:0
93 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE MKS LĘDZINY 2016-10-08 15:00 1:2
94 LKS ORZEŁ MOKRE KP BESKID SKOCZÓW 2016-10-08 15:00 1:2
95 JSP SZCZAKOWIANKA LKS WILKI WILCZA 2016-10-08 15:00 1:1
96 KS SPÓJNIA LANDEK LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-10-09 15:00 2:2
97 MKS ISKRA PSZCZYNA LKS CZANIEC 2016-10-08 15:00 0:0
98 KS DECOR BEŁK GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-10-08 15:00 1:1
99 KS UNIA RACIBÓRZ GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2016-10-08 15:00 4:3
Kolejka 12
100 TS PODBESKIDZIE II S.A. GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2016-10-16 15:00 4:0
101 GKS GWAREK ORNONTOWICE KS UNIA RACIBÓRZ 2016-10-15 15:00 1:5
102 LKS CZANIEC KS DECOR BEŁK 2016-10-15 15:00 0:5
103 LKS DRZEWIARZ JASIENICA MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-10-15 15:00 0:1
104 LKS WILKI WILCZA KS SPÓJNIA LANDEK 2016-10-15 15:00 3:1
105 KP BESKID SKOCZÓW JSP SZCZAKOWIANKA 2016-10-15 15:00 1:1
106 MKS LĘDZINY LKS ORZEŁ MOKRE 2016-10-15 15:00 3:2
107 KS CONCORDIA KNURÓW KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2016-10-15 11:00 4:1
108 LKS GRANICA RUPTAWA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2016-10-15 15:00 1:3
Kolejka 13
109 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-10-22 13:00 1:5
110 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS GRANICA RUPTAWA 2016-10-22 15:00 0:0
111 LKS ORZEŁ MOKRE KS CONCORDIA KNURÓW 2016-10-22 15:00 0:1
112 JSP SZCZAKOWIANKA MKS LĘDZINY 2016-10-22 15:00 1:1
113 KS SPÓJNIA LANDEK KP BESKID SKOCZÓW 2016-10-22 15:00 1:1
114 MKS ISKRA PSZCZYNA LKS WILKI WILCZA 2016-10-22 15:00 0:1
115 KS DECOR BEŁK LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-10-22 15:00 5:1
116 KS UNIA RACIBÓRZ LKS CZANIEC 2016-10-22 15:00 2:1
117 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-10-22 15:00 0:3
Kolejka 14
118 TS PODBESKIDZIE II S.A. GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-10-30 14:00 2:1
119 LKS CZANIEC GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2016-10-29 14:00 1:0
120 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS UNIA RACIBÓRZ 2016-10-29 14:00 5:1
121 LKS WILKI WILCZA KS DECOR BEŁK 2016-10-29 14:00 1:2
122 KP BESKID SKOCZÓW MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-10-29 14:00 1:0
123 MKS LĘDZINY KS SPÓJNIA LANDEK 2016-10-29 14:00 0:0
124 KS CONCORDIA KNURÓW JSP SZCZAKOWIANKA 2016-10-29 11:00 0:1
125 LKS GRANICA RUPTAWA LKS ORZEŁ MOKRE 2016-10-29 14:00 2:1
126 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2016-10-29 14:00 1:1
Kolejka 15
127 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-11-05 13:00 2:4
128 LKS ORZEŁ MOKRE GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2016-11-05 13:00 2:2
129 JSP SZCZAKOWIANKA LKS GRANICA RUPTAWA 2016-11-05 13:00 2:1
130 KS SPÓJNIA LANDEK KS CONCORDIA KNURÓW 2016-11-05 13:00 0:3
131 MKS ISKRA PSZCZYNA MKS LĘDZINY 2016-11-05 13:00 1:3
132 KS DECOR BEŁK KP BESKID SKOCZÓW 2016-11-05 13:00 4:1
133 KS UNIA RACIBÓRZ LKS WILKI WILCZA 2016-11-05 13:00 1:3
134 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-11-05 13:00 2:4
135 GKS GWAREK ORNONTOWICE LKS CZANIEC 2016-11-05 13:00 0:4
Kolejka 16
136 TS PODBESKIDZIE II S.A. LKS CZANIEC 2016-11-13 13:00 2:5
137 LKS DRZEWIARZ JASIENICA GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-11-12 13:00 4:0
138 LKS WILKI WILCZA GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2016-11-12 13:00 2:0
139 KP BESKID SKOCZÓW KS UNIA RACIBÓRZ 2016-11-12 13:00 4:0
140 MKS LĘDZINY KS DECOR BEŁK 2016-11-12 13:00 3:1
141 KS CONCORDIA KNURÓW MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-11-12 11:00 2:2
142 LKS GRANICA RUPTAWA KS SPÓJNIA LANDEK 2016-11-12 13:00 0:2
143 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ JSP SZCZAKOWIANKA 2016-11-12 13:00 7:1
144 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS ORZEŁ MOKRE 2016-11-12 13:00 1:2
Kolejka 17
145 LKS ORZEŁ MOKRE TS PODBESKIDZIE II S.A. 2016-11-19 13:00 1:2
146 JSP SZCZAKOWIANKA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2016-11-19 13:00 3:0
147 KS SPÓJNIA LANDEK GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2016-11-19 13:00 2:2
148 MKS ISKRA PSZCZYNA LKS GRANICA RUPTAWA 2016-11-19 13:00 0:0
149 KS DECOR BEŁK KS CONCORDIA KNURÓW 2016-11-19 13:00 5:0
150 KS UNIA RACIBÓRZ MKS LĘDZINY 2016-11-19 13:00 1:1
151 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC KP BESKID SKOCZÓW 2016-11-19 13:00 1:2
152 GKS GWAREK ORNONTOWICE LKS WILKI WILCZA 2016-11-19 13:00 0:1
153 LKS CZANIEC LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2016-11-19 13:00 3:1
Kolejka 18
1 TS PODBESKIDZIE II S.A. LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-03-12 15:00 4:0
2 LKS CZANIEC LKS WILKI WILCZA 2017-03-11 15:00 0:0
3 GKS GWAREK ORNONTOWICE KP BESKID SKOCZÓW 2017-03-11 15:00 0:1
4 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC MKS LĘDZINY 2017-03-11 15:00 1:0
5 KS UNIA RACIBÓRZ KS CONCORDIA KNURÓW 2017-03-11 15:00 2:0
6 KS DECOR BEŁK LKS GRANICA RUPTAWA 2017-03-11 15:00 3:0
7 MKS ISKRA PSZCZYNA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2017-03-11 15:00 1:1
8 KS SPÓJNIA LANDEK KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-03-11 15:00 0:1
9 JSP SZCZAKOWIANKA LKS ORZEŁ MOKRE 2017-03-11 15:00 1:1
Kolejka 19
10 JSP SZCZAKOWIANKA TS PODBESKIDZIE II S.A. 2017-03-18 15:30 0:0
11 LKS ORZEŁ MOKRE KS SPÓJNIA LANDEK 2017-03-18 15:30 1:1
12 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-03-18 15:30 4:2
13 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ KS DECOR BEŁK 2017-03-18 15:30 :
14 LKS GRANICA RUPTAWA KS UNIA RACIBÓRZ 2017-03-18 15:30 1:2
15 KS CONCORDIA KNURÓW GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2017-03-18 15:30 8:0
16 MKS LĘDZINY GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-03-18 15:30 2:0
17 KP BESKID SKOCZÓW LKS CZANIEC 2017-03-18 15:30 0:3
18 LKS WILKI WILCZA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-03-18 15:30 3:0
Kolejka 20
19 TS PODBESKIDZIE II S.A. LKS WILKI WILCZA 2017-03-26 15:30 -:-
20 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KP BESKID SKOCZÓW 2017-03-25 15:30 -:-
21 LKS CZANIEC MKS LĘDZINY 2017-03-25 15:30 -:-
22 GKS GWAREK ORNONTOWICE KS CONCORDIA KNURÓW 2017-03-25 15:30 -:-
23 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC LKS GRANICA RUPTAWA 2017-03-25 15:30 -:-
24 KS UNIA RACIBÓRZ GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2017-03-25 15:30 -:-
25 KS DECOR BEŁK KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-03-25 15:30 -:-
26 MKS ISKRA PSZCZYNA LKS ORZEŁ MOKRE 2017-03-25 15:30 -:-
27 KS SPÓJNIA LANDEK JSP SZCZAKOWIANKA 2017-03-25 15:30 -:-
Kolejka 21
28 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS SPÓJNIA LANDEK 2017-04-01 17:00 -:-
29 JSP SZCZAKOWIANKA MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-01 17:00 -:-
30 LKS ORZEŁ MOKRE KS DECOR BEŁK 2017-04-01 17:00 -:-
31 KS UNIA RACIBÓRZ KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-01 17:00 -:-
32 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2017-04-01 17:00 -:-
33 LKS GRANICA RUPTAWA GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-04-01 17:00 -:-
34 KS CONCORDIA KNURÓW LKS CZANIEC 2017-04-01 17:00 -:-
35 MKS LĘDZINY LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-04-01 17:00 -:-
36 KP BESKID SKOCZÓW LKS WILKI WILCZA 2017-04-01 17:00 -:-
Kolejka 22
37 TS PODBESKIDZIE II S.A. KP BESKID SKOCZÓW 2017-04-09 16:00 -:-
38 LKS WILKI WILCZA MKS LĘDZINY 2017-04-08 17:00 -:-
39 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS CONCORDIA KNURÓW 2017-04-08 17:00 -:-
40 LKS CZANIEC LKS GRANICA RUPTAWA 2017-04-08 17:00 -:-
41 GKS GWAREK ORNONTOWICE GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2017-04-08 17:00 -:-
42 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-08 17:00 -:-
43 KS UNIA RACIBÓRZ LKS ORZEŁ MOKRE 2017-04-08 17:00 -:-
44 KS DECOR BEŁK JSP SZCZAKOWIANKA 2017-04-08 17:00 -:-
45 MKS ISKRA PSZCZYNA KS SPÓJNIA LANDEK 2017-04-08 17:00 -:-
Kolejka 23
46 TS PODBESKIDZIE II S.A. MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-15 13:00 -:-
47 KS SPÓJNIA LANDEK KS DECOR BEŁK 2017-04-15 13:00 -:-
48 JSP SZCZAKOWIANKA KS UNIA RACIBÓRZ 2017-04-15 13:00 -:-
49 LKS ORZEŁ MOKRE GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2017-04-15 13:00 -:-
50 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-04-15 13:00 -:-
51 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ LKS CZANIEC 2017-04-15 13:00 -:-
52 LKS GRANICA RUPTAWA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-04-15 13:00 -:-
53 KS CONCORDIA KNURÓW LKS WILKI WILCZA 2017-04-15 13:00 -:-
54 MKS LĘDZINY KP BESKID SKOCZÓW 2017-04-15 13:00 -:-
Kolejka 24
55 MKS LĘDZINY TS PODBESKIDZIE II S.A. 2017-04-19 17:30 -:-
56 KP BESKID SKOCZÓW KS CONCORDIA KNURÓW 2017-04-19 17:30 -:-
57 LKS WILKI WILCZA LKS GRANICA RUPTAWA 2017-04-19 17:30 -:-
58 LKS DRZEWIARZ JASIENICA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2017-04-19 17:30 -:-
59 LKS CZANIEC KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-19 17:30 -:-
60 GKS GWAREK ORNONTOWICE LKS ORZEŁ MOKRE 2017-04-19 17:30 -:-
61 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC JSP SZCZAKOWIANKA 2017-04-19 17:30 -:-
62 KS UNIA RACIBÓRZ KS SPÓJNIA LANDEK 2017-04-19 17:30 -:-
63 KS DECOR BEŁK MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-19 17:30 -:-
Kolejka 25
64 KS DECOR BEŁK TS PODBESKIDZIE II S.A. 2017-04-22 17:00 -:-
65 MKS ISKRA PSZCZYNA KS UNIA RACIBÓRZ 2017-04-22 17:00 -:-
66 KS SPÓJNIA LANDEK GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2017-04-22 17:00 -:-
67 JSP SZCZAKOWIANKA GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-04-22 17:00 -:-
68 LKS ORZEŁ MOKRE LKS CZANIEC 2017-04-22 17:00 -:-
69 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-04-22 17:00 -:-
70 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ LKS WILKI WILCZA 2017-04-22 17:00 -:-
71 LKS GRANICA RUPTAWA KP BESKID SKOCZÓW 2017-04-22 17:00 -:-
72 KS CONCORDIA KNURÓW MKS LĘDZINY 2017-04-22 17:00 -:-
Kolejka 26
73 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS CONCORDIA KNURÓW 2017-04-30 16:00 -:-
74 MKS LĘDZINY LKS GRANICA RUPTAWA 2017-04-29 17:00 -:-
75 KP BESKID SKOCZÓW GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2017-04-29 17:00 -:-
76 LKS WILKI WILCZA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-29 17:00 -:-
77 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS ORZEŁ MOKRE 2017-04-29 17:00 -:-
78 LKS CZANIEC JSP SZCZAKOWIANKA 2017-04-29 17:00 -:-
79 GKS GWAREK ORNONTOWICE KS SPÓJNIA LANDEK 2017-04-29 17:00 -:-
80 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-29 17:00 -:-
81 KS UNIA RACIBÓRZ KS DECOR BEŁK 2017-04-29 17:00 -:-
Kolejka 27
82 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS UNIA RACIBÓRZ 2017-05-06 17:00 -:-
83 KS DECOR BEŁK GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2017-05-06 17:00 -:-
84 MKS ISKRA PSZCZYNA GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-05-06 17:00 -:-
85 KS SPÓJNIA LANDEK LKS CZANIEC 2017-05-06 17:00 -:-
86 JSP SZCZAKOWIANKA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-05-06 17:00 -:-
87 LKS ORZEŁ MOKRE LKS WILKI WILCZA 2017-05-06 17:00 -:-
88 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KP BESKID SKOCZÓW 2017-05-06 17:00 -:-
89 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ MKS LĘDZINY 2017-05-06 17:00 -:-
90 LKS GRANICA RUPTAWA KS CONCORDIA KNURÓW 2017-05-07 17:00 -:-
Kolejka 28
91 TS PODBESKIDZIE II S.A. LKS GRANICA RUPTAWA 2017-05-10 17:30 -:-
92 KS CONCORDIA KNURÓW GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2017-05-10 17:30 -:-
93 MKS LĘDZINY KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-10 17:30 -:-
94 KP BESKID SKOCZÓW LKS ORZEŁ MOKRE 2017-05-10 17:30 -:-
95 LKS WILKI WILCZA JSP SZCZAKOWIANKA 2017-05-10 17:30 -:-
96 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS SPÓJNIA LANDEK 2017-05-10 17:30 -:-
97 LKS CZANIEC MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-05-10 17:30 -:-
98 GKS GWAREK ORNONTOWICE KS DECOR BEŁK 2017-05-10 17:30 -:-
99 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC KS UNIA RACIBÓRZ 2017-05-10 17:30 -:-
Kolejka 29
100 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC TS PODBESKIDZIE II S.A. 2017-05-13 17:00 -:-
101 KS UNIA RACIBÓRZ GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-05-13 17:00 -:-
102 KS DECOR BEŁK LKS CZANIEC 2017-05-13 17:00 -:-
103 MKS ISKRA PSZCZYNA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-05-13 17:00 -:-
104 KS SPÓJNIA LANDEK LKS WILKI WILCZA 2017-05-13 17:00 -:-
105 JSP SZCZAKOWIANKA KP BESKID SKOCZÓW 2017-05-13 17:00 -:-
106 LKS ORZEŁ MOKRE MKS LĘDZINY 2017-05-13 17:00 -:-
107 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS CONCORDIA KNURÓW 2017-05-13 17:00 -:-
108 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ LKS GRANICA RUPTAWA 2017-05-13 17:00 -:-
Kolejka 30
109 TS PODBESKIDZIE II S.A. GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2017-05-21 18:00 -:-
110 LKS GRANICA RUPTAWA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-20 17:00 -:-
111 KS CONCORDIA KNURÓW LKS ORZEŁ MOKRE 2017-05-20 17:00 -:-
112 MKS LĘDZINY JSP SZCZAKOWIANKA 2017-05-20 17:00 -:-
113 KP BESKID SKOCZÓW KS SPÓJNIA LANDEK 2017-05-20 17:00 -:-
114 LKS WILKI WILCZA MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-05-20 17:00 -:-
115 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS DECOR BEŁK 2017-05-20 17:00 -:-
116 LKS CZANIEC KS UNIA RACIBÓRZ 2017-05-20 17:00 -:-
117 GKS GWAREK ORNONTOWICE GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2017-05-20 17:00 -:-
Kolejka 31
118 GKS GWAREK ORNONTOWICE TS PODBESKIDZIE II S.A. 2017-05-27 17:00 -:-
119 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC LKS CZANIEC 2017-05-27 17:00 -:-
120 KS UNIA RACIBÓRZ LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-05-27 17:00 -:-
121 KS DECOR BEŁK LKS WILKI WILCZA 2017-05-27 17:00 -:-
122 MKS ISKRA PSZCZYNA KP BESKID SKOCZÓW 2017-05-27 17:00 -:-
123 KS SPÓJNIA LANDEK MKS LĘDZINY 2017-05-27 17:00 -:-
124 JSP SZCZAKOWIANKA KS CONCORDIA KNURÓW 2017-05-27 17:00 -:-
125 LKS ORZEŁ MOKRE LKS GRANICA RUPTAWA 2017-05-27 17:00 -:-
126 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2017-05-27 17:00 -:-
Kolejka 32
127 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-31 18:00 -:-
128 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ LKS ORZEŁ MOKRE 2017-05-31 18:00 -:-
129 LKS GRANICA RUPTAWA JSP SZCZAKOWIANKA 2017-05-31 18:00 -:-
130 KS CONCORDIA KNURÓW KS SPÓJNIA LANDEK 2017-05-31 18:00 -:-
131 MKS LĘDZINY MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-05-31 18:00 -:-
132 KP BESKID SKOCZÓW KS DECOR BEŁK 2017-05-31 18:00 -:-
133 LKS WILKI WILCZA KS UNIA RACIBÓRZ 2017-05-31 18:00 -:-
134 LKS DRZEWIARZ JASIENICA GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2017-05-31 18:00 -:-
135 LKS CZANIEC GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-05-31 18:00 -:-
Kolejka 33
136 LKS CZANIEC TS PODBESKIDZIE II S.A. 2017-06-03 17:00 -:-
137 GKS GWAREK ORNONTOWICE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-06-03 17:00 -:-
138 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC LKS WILKI WILCZA 2017-06-03 17:00 -:-
139 KS UNIA RACIBÓRZ KP BESKID SKOCZÓW 2017-06-03 17:00 -:-
140 KS DECOR BEŁK MKS LĘDZINY 2017-06-03 17:00 -:-
141 MKS ISKRA PSZCZYNA KS CONCORDIA KNURÓW 2017-06-03 17:00 -:-
142 KS SPÓJNIA LANDEK LKS GRANICA RUPTAWA 2017-06-03 17:00 -:-
143 JSP SZCZAKOWIANKA GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2017-06-03 17:00 -:-
144 LKS ORZEŁ MOKRE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 34
145 TS PODBESKIDZIE II S.A. LKS ORZEŁ MOKRE 2017-06-10 17:00 -:-
146 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE JSP SZCZAKOWIANKA 2017-06-10 17:00 -:-
147 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ KS SPÓJNIA LANDEK 2017-06-10 17:00 -:-
148 LKS GRANICA RUPTAWA MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-06-10 17:00 -:-
149 KS CONCORDIA KNURÓW KS DECOR BEŁK 2017-06-10 17:00 -:-
150 MKS LĘDZINY KS UNIA RACIBÓRZ 2017-06-10 17:00 -:-
151 KP BESKID SKOCZÓW GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 2017-06-10 17:00 -:-
152 LKS WILKI WILCZA GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
153 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS CZANIEC 2017-06-10 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam