IV Liga Grupa 1

Data aktualizacji: 2017-05-29 21:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 31 74 24 2 5 72:21
2 KS RUCH RADZIONKÓW 31 58 18 4 9 60:33
3 TS SZOMBIERKI BYTOM 31 56 17 5 9 64:40
4 BKS SARMACJA BĘDZIN 31 54 17 3 11 76:42
5 KP WARTA ZAWIERCIE 31 54 17 3 11 55:46
6 RKS GRODZIEC 31 52 16 4 11 69:52
7 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 31 48 14 6 11 55:52
8 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 31 45 12 9 10 58:54
9 TYSKI SPORT II S.A. 31 43 13 4 14 66:51
10 LKS POLONIA PORAJ 31 42 9 15 7 60:55
11 GKS PIAST II S.A. GLIWICE 31 42 12 6 13 37:46
12 KS GÓRNIK PIASKI 31 39 11 6 14 33:52
13 MKS MYSZKÓW 31 37 10 7 14 40:52
14 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 31 37 10 7 14 49:46
15 RUCH II CHORZÓW S.A. 31 30 9 3 19 46:77
16 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 31 25 6 7 18 34:63
17 KS PANKI 31 20 6 2 23 35:94
18 LKS NADWIŚLAN GÓRA 31 32 9 5 17 25:58

Ostatnia kolejka (31) rozgrywek w sezonie 2016/2017

118 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ RUCH II CHORZÓW S.A. 2017-05-27 17:00 1:0
119 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. KS GÓRNIK PIASKI 2017-05-28 17:00 0:0
120 BKS SARMACJA BĘDZIN KP WARTA ZAWIERCIE 2017-05-27 17:00 6:1
121 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS PANKI 2017-05-27 17:00 5:1
122 KS RUCH RADZIONKÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-27 17:00 0:2
123 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. LKS POLONIA PORAJ 2017-05-28 11:00 2:4
124 TS SZOMBIERKI BYTOM RKS GRODZIEC 2017-05-27 17:00 2:2
125 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower TYSKI SPORT II S.A. 2017-05-27 00:00 0:3
126 GKS PIAST II S.A. GLIWICE MKS MYSZKÓW 2017-05-27 14:00 0:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KP WARTA ZAWIERCIE RUCH II CHORZÓW S.A. 2016-08-13 11:00 2:0
2 KS PANKI KS GÓRNIK PIASKI 2016-08-14 17:00 0:0
3 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2016-08-13 11:00 0:0
4 LKS POLONIA PORAJ GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2016-08-13 17:00 2:2
5 RKS GRODZIEC BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-08-13 17:00 2:1
6 TYSKI SPORT II S.A. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-08-13 13:30 3:5
7 MKS MYSZKÓW KS RUCH RADZIONKÓW 2016-08-13 17:00 3:0
8 GKS PIAST II S.A. GLIWICE RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-08-13 17:00 2:2
9 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower TS SZOMBIERKI BYTOM 2016-08-13 17:00 3:2
Kolejka 2
10 RUCH II CHORZÓW S.A. TS SZOMBIERKI BYTOM 2016-08-17 18:00 0:1
11 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2016-08-17 18:00 0:2
12 KS RUCH RADZIONKÓW GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2016-08-17 18:00 2:1
13 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY MKS MYSZKÓW 2016-08-17 18:00 3:0
14 BKS SARMACJA BĘDZIN TYSKI SPORT II S.A. 2016-08-17 18:00 4:2
15 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. RKS GRODZIEC 2016-08-17 18:00 1:4
16 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ LKS POLONIA PORAJ 2016-08-17 18:00 2:5
17 KS GÓRNIK PIASKI KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-08-17 18:00 1:2
18 KP WARTA ZAWIERCIE KS PANKI 2016-08-17 18:00 4:0
Kolejka 3
19 KS PANKI RUCH II CHORZÓW S.A. 2016-08-21 17:00 3:1
20 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA KP WARTA ZAWIERCIE 2016-08-20 11:00 1:2
21 LKS POLONIA PORAJ KS GÓRNIK PIASKI 2016-08-21 17:00 0:1
22 RKS GRODZIEC LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2016-08-20 17:00 1:2
23 TYSKI SPORT II S.A. GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2016-08-21 11:00 3:0
24 MKS MYSZKÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-08-20 17:00 1:2
25 GKS PIAST II S.A. GLIWICE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-08-20 11:00 1:0
26 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower KS RUCH RADZIONKÓW 2016-08-21 17:00 1:0
27 TS SZOMBIERKI BYTOM RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-08-20 17:00 4:0
Kolejka 4
28 RUCH II CHORZÓW S.A. RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-08-27 11:00 1:1
29 KS RUCH RADZIONKÓW TS SZOMBIERKI BYTOM 2016-08-27 17:00 4:0
30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2016-08-27 17:00 1:0
31 BKS SARMACJA BĘDZIN GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2016-08-27 11:00 2:0
32 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. MKS MYSZKÓW 2016-08-28 17:00 1:1
33 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ TYSKI SPORT II S.A. 2016-08-27 11:00 2:1
34 KS GÓRNIK PIASKI RKS GRODZIEC 2016-08-27 17:30 2:0
35 KP WARTA ZAWIERCIE LKS POLONIA PORAJ 2016-08-27 17:00 2:1
36 KS PANKI KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-08-27 17:00 2:1
Kolejka 5
37 RUCH II CHORZÓW S.A. KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-08-31 17:30 0:2
38 LKS POLONIA PORAJ KS PANKI 2016-08-31 17:30 5:1
39 RKS GRODZIEC KP WARTA ZAWIERCIE 2016-08-31 17:30 1:0
40 TYSKI SPORT II S.A. KS GÓRNIK PIASKI 2016-08-31 17:30 1:2
41 MKS MYSZKÓW LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2016-08-31 17:30 2:1
42 GKS PIAST II S.A. GLIWICE GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2016-08-31 17:30 3:1
43 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-08-31 17:30 0:3
44 TS SZOMBIERKI BYTOM TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-08-31 17:30 0:1
45 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. KS RUCH RADZIONKÓW 2016-08-31 17:30 0:1
Kolejka 6
46 RUCH II CHORZÓW S.A. KS RUCH RADZIONKÓW 2016-09-03 11:00 0:2
47 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-09-03 16:00 3:0
48 BKS SARMACJA BĘDZIN TS SZOMBIERKI BYTOM 2016-09-03 16:00 2:1
49 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2016-09-03 15:00 0:1
50 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2016-09-03 16:00 1:2
51 KS GÓRNIK PIASKI MKS MYSZKÓW 2016-09-03 16:00 0:1
52 KP WARTA ZAWIERCIE TYSKI SPORT II S.A. 2016-09-03 16:00 1:0
53 KS PANKI RKS GRODZIEC 2016-09-04 16:00 2:4
54 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA LKS POLONIA PORAJ 2016-09-03 11:00 3:1
Kolejka 7
55 LKS POLONIA PORAJ RUCH II CHORZÓW S.A. 2016-09-10 16:00 3:0
56 RKS GRODZIEC KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-10 16:00 5:2
57 TYSKI SPORT II S.A. KS PANKI 2016-09-11 11:00 5:0
58 MKS MYSZKÓW KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-10 16:00 1:2
59 GKS PIAST II S.A. GLIWICE KS GÓRNIK PIASKI 2016-09-11 11:00 0:1
60 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2016-09-11 16:30 1:1
61 TS SZOMBIERKI BYTOM GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2016-09-10 13:00 0:2
62 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-09-11 11:00 4:2
63 KS RUCH RADZIONKÓW TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-09-10 16:00 1:1
Kolejka 8
64 RUCH II CHORZÓW S.A. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-09-17 11:00 3:2
65 BKS SARMACJA BĘDZIN KS RUCH RADZIONKÓW 2016-09-17 16:00 3:3
66 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-09-18 16:00 3:1
67 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ TS SZOMBIERKI BYTOM 2016-09-17 16:00 3:2
68 KS GÓRNIK PIASKI LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2016-09-17 16:00 3:1
69 KP WARTA ZAWIERCIE GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2016-09-17 11:00 2:0
70 KS PANKI MKS MYSZKÓW 2016-09-18 16:00 2:3
71 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA TYSKI SPORT II S.A. 2016-09-17 16:00 2:0
72 LKS POLONIA PORAJ RKS GRODZIEC 2016-09-17 16:00 1:4
Kolejka 9
73 RKS GRODZIEC RUCH II CHORZÓW S.A. 2016-09-24 16:00 4:1
74 TYSKI SPORT II S.A. LKS POLONIA PORAJ 2016-09-25 14:00 3:1
75 MKS MYSZKÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-24 16:00 2:1
76 GKS PIAST II S.A. GLIWICE KS PANKI 2016-09-24 16:00 1:0
77 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-25 16:00 2:2
78 TS SZOMBIERKI BYTOM KS GÓRNIK PIASKI 2016-09-24 16:00 5:0
79 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2016-09-25 11:00 3:3
80 KS RUCH RADZIONKÓW GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2016-09-24 16:00 2:1
81 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-09-24 16:00 1:0
Kolejka 10
82 RUCH II CHORZÓW S.A. BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-10-01 11:00 1:4
83 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-10-02 15:00 0:1
84 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ KS RUCH RADZIONKÓW 2016-10-01 15:00 2:1
85 KS GÓRNIK PIASKI RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-10-01 15:00 0:1
86 KP WARTA ZAWIERCIE TS SZOMBIERKI BYTOM 2016-10-01 11:00 3:1
87 KS PANKI LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-02 15:00 0:3
88 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2016-10-01 11:00 0:1
89 LKS POLONIA PORAJ MKS MYSZKÓW 2016-10-01 15:00 3:1
90 RKS GRODZIEC TYSKI SPORT II S.A. 2016-10-01 13:00 2:1
Kolejka 11
91 TYSKI SPORT II S.A. RUCH II CHORZÓW S.A. 2016-10-08 11:00 8:0
92 MKS MYSZKÓW RKS GRODZIEC 2016-10-08 15:00 2:1
93 GKS PIAST II S.A. GLIWICE LKS POLONIA PORAJ 2016-10-08 15:00 1:3
94 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-09 15:30 1:0
95 TS SZOMBIERKI BYTOM KS PANKI 2016-10-08 15:00 1:0
96 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. KP WARTA ZAWIERCIE 2016-10-09 11:00 0:0
97 KS RUCH RADZIONKÓW KS GÓRNIK PIASKI 2016-10-08 11:00 1:1
98 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2016-10-08 15:00 2:1
99 BKS SARMACJA BĘDZIN GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2016-10-08 15:00 5:1
Kolejka 12
100 RUCH II CHORZÓW S.A. GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2016-10-16 11:00 6:1
101 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-10-15 15:00 2:3
102 KS GÓRNIK PIASKI TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-10-15 15:00 0:1
103 KP WARTA ZAWIERCIE KS RUCH RADZIONKÓW 2016-10-15 15:00 2:1
104 KS PANKI RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-10-16 15:00 1:3
105 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA TS SZOMBIERKI BYTOM 2016-10-15 15:00 1:2
106 LKS POLONIA PORAJ LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-15 15:00 2:2
107 RKS GRODZIEC GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2016-10-15 15:00 1:2
108 TYSKI SPORT II S.A. MKS MYSZKÓW 2016-10-16 11:00 2:1
Kolejka 13
109 MKS MYSZKÓW RUCH II CHORZÓW S.A. 2016-10-22 15:00 2:4
110 GKS PIAST II S.A. GLIWICE TYSKI SPORT II S.A. 2016-10-22 15:00 3:0
111 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower RKS GRODZIEC 2016-10-23 15:00 1:0
112 TS SZOMBIERKI BYTOM LKS POLONIA PORAJ 2016-10-22 13:00 4:2
113 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-23 11:00 4:1
114 KS RUCH RADZIONKÓW KS PANKI 2016-10-22 15:00 4:1
115 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KP WARTA ZAWIERCIE 2016-10-22 15:00 3:0
116 BKS SARMACJA BĘDZIN KS GÓRNIK PIASKI 2016-10-22 15:00 5:0
117 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2016-10-22 19:00 1:3
Kolejka 14
118 RUCH II CHORZÓW S.A. LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2016-10-29 14:00 1:2
119 KS GÓRNIK PIASKI GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2016-10-29 14:00 4:2
120 KP WARTA ZAWIERCIE BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-10-29 14:00 2:1
121 KS PANKI TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-10-30 14:00 0:1
122 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA KS RUCH RADZIONKÓW 2016-10-29 14:00 0:6
123 LKS POLONIA PORAJ RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-10-29 14:00 3:3
124 RKS GRODZIEC TS SZOMBIERKI BYTOM 2016-10-29 14:00 0:4
125 TYSKI SPORT II S.A. LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-30 13:45 0:0
126 MKS MYSZKÓW GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2016-10-29 14:00 1:0
Kolejka 15
127 GKS PIAST II S.A. GLIWICE RUCH II CHORZÓW S.A. 2016-11-05 13:00 0:1
128 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower MKS MYSZKÓW 2016-11-05 13:00 1:1
129 TS SZOMBIERKI BYTOM TYSKI SPORT II S.A. 2016-11-05 14:00 2:1
130 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. RKS GRODZIEC 2016-11-06 11:00 3:1
131 KS RUCH RADZIONKÓW LKS POLONIA PORAJ 2016-11-05 13:00 5:0
132 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-11-05 13:00 1:0
133 BKS SARMACJA BĘDZIN KS PANKI 2016-11-05 13:00 9:0
134 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. KP WARTA ZAWIERCIE 2016-11-06 11:00 1:2
135 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ KS GÓRNIK PIASKI 2016-11-05 13:00 3:4
Kolejka 16
136 RUCH II CHORZÓW S.A. KS GÓRNIK PIASKI 2016-11-12 11:00 2:1
137 KP WARTA ZAWIERCIE LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2016-11-12 13:00 1:2
138 KS PANKI GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2016-11-12 13:00 1:0
139 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-11-11 13:00 0:2
140 LKS POLONIA PORAJ TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-11-12 13:00 3:2
141 RKS GRODZIEC KS RUCH RADZIONKÓW 2016-11-12 13:00 2:1
142 TYSKI SPORT II S.A. RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-11-13 11:00 2:3
143 MKS MYSZKÓW TS SZOMBIERKI BYTOM 2016-11-12 13:00 1:1
144 GKS PIAST II S.A. GLIWICE LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2016-11-12 11:00 0:2
Kolejka 17
145 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower RUCH II CHORZÓW S.A. 2016-11-19 13:00 4:1
146 TS SZOMBIERKI BYTOM GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2016-11-19 13:00 0:1
147 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. MKS MYSZKÓW 2016-11-20 11:00 4:0
148 KS RUCH RADZIONKÓW TYSKI SPORT II S.A. 2016-11-19 13:00 3:2
149 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY RKS GRODZIEC 2016-11-19 13:00 1:0
150 BKS SARMACJA BĘDZIN LKS POLONIA PORAJ 2016-11-19 13:00 0:0
151 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-11-20 17:00 1:1
152 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ KS PANKI 2016-11-19 13:00 3:1
153 KS GÓRNIK PIASKI KP WARTA ZAWIERCIE 2016-11-19 13:00 0:3
Kolejka 18
1 RUCH II CHORZÓW S.A. KP WARTA ZAWIERCIE 2017-03-12 11:00 4:2
2 KS GÓRNIK PIASKI KS PANKI 2017-03-11 15:00 3:1
3 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-03-11 15:00 0:0
4 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. LKS POLONIA PORAJ 2017-03-11 11:00 3:3
5 BKS SARMACJA BĘDZIN RKS GRODZIEC 2017-03-11 15:00 2:3
6 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY TYSKI SPORT II S.A. 2017-03-11 15:00 1:1
7 KS RUCH RADZIONKÓW MKS MYSZKÓW 2017-03-11 15:00 2:0
8 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2017-03-12 11:00 2:2
9 TS SZOMBIERKI BYTOM LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-03-11 --:-- -:-
Kolejka 19
10 TS SZOMBIERKI BYTOM RUCH II CHORZÓW S.A. 2017-03-18 15:30 3:1
11 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2017-03-18 --:-- -:-
12 GKS PIAST II S.A. GLIWICE KS RUCH RADZIONKÓW 2017-03-19 11:00 0:2
13 MKS MYSZKÓW TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-03-18 15:30 1:2
14 TYSKI SPORT II S.A. BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-03-19 11:00 2:3
15 RKS GRODZIEC GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2017-03-18 15:30 2:2
16 LKS POLONIA PORAJ LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2017-03-18 15:30 1:0
17 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA KS GÓRNIK PIASKI 2017-03-18 15:30 7:0
18 KS PANKI KP WARTA ZAWIERCIE 2017-03-19 15:30 4:3
Kolejka 20
19 RUCH II CHORZÓW S.A. KS PANKI 2017-03-25 11:00 6:0
20 KP WARTA ZAWIERCIE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-03-25 15:30 2:0
21 KS GÓRNIK PIASKI LKS POLONIA PORAJ 2017-03-25 15:30 0:0
22 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ RKS GRODZIEC 2017-03-25 15:30 1:3
23 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. TYSKI SPORT II S.A. 2017-03-26 11:00 2:0
24 BKS SARMACJA BĘDZIN MKS MYSZKÓW 2017-03-25 15:30 3:2
25 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2017-03-25 15:30 4:0
26 KS RUCH RADZIONKÓW LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-03-25 --:-- -:-
27 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-03-25 11:00 1:1
Kolejka 21
28 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. RUCH II CHORZÓW S.A. 2017-04-02 11:00 1:1
29 TS SZOMBIERKI BYTOM KS RUCH RADZIONKÓW 2017-04-01 17:00 3:0
30 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-04-01 --:-- -:-
31 GKS PIAST II S.A. GLIWICE BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-04-01 17:00 0:3
32 MKS MYSZKÓW GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2017-04-01 17:00 1:1
33 TYSKI SPORT II S.A. LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2017-04-01 11:00 4:1
34 RKS GRODZIEC KS GÓRNIK PIASKI 2017-04-01 17:00 6:1
35 LKS POLONIA PORAJ KP WARTA ZAWIERCIE 2017-04-01 17:00 1:1
36 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA KS PANKI 2017-04-01 16:00 5:0
Kolejka 22
37 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA RUCH II CHORZÓW S.A. 2017-04-08 17:00 6:0
38 KS PANKI LKS POLONIA PORAJ 2017-04-09 17:00 1:1
39 KP WARTA ZAWIERCIE RKS GRODZIEC 2017-04-08 17:00 4:2
40 KS GÓRNIK PIASKI TYSKI SPORT II S.A. 2017-04-09 16:00 0:2
41 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ MKS MYSZKÓW 2017-04-08 17:00 1:3
42 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2017-04-09 13:00 0:1
43 BKS SARMACJA BĘDZIN LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-04-08 --:-- -:-
44 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-04-08 17:00 3:0
45 KS RUCH RADZIONKÓW RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2017-04-08 17:00 0:4
Kolejka 23
46 KS RUCH RADZIONKÓW RUCH II CHORZÓW S.A. 2017-04-15 13:00 5:1
47 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-04-13 17:30 0:5
48 TS SZOMBIERKI BYTOM BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-04-15 13:00 3:1
49 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2017-04-15 --:-- -:-
50 GKS PIAST II S.A. GLIWICE LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2017-04-15 15:00 1:1
51 MKS MYSZKÓW KS GÓRNIK PIASKI 2017-04-15 13:00 1:3
52 TYSKI SPORT II S.A. KP WARTA ZAWIERCIE 2017-04-15 14:00 3:1
53 RKS GRODZIEC KS PANKI 2017-04-15 13:00 4:2
54 LKS POLONIA PORAJ KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-15 11:00 1:1
Kolejka 24
55 RUCH II CHORZÓW S.A. LKS POLONIA PORAJ 2017-05-17 18:00 2:2
56 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA RKS GRODZIEC 2017-05-17 18:00 1:0
57 KS PANKI TYSKI SPORT II S.A. 2017-05-17 18:00 1:3
58 KP WARTA ZAWIERCIE MKS MYSZKÓW 2017-05-17 18:00 4:1
59 KS GÓRNIK PIASKI GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2017-05-17 17:00 0:1
60 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-04-19 --:-- -:-
61 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-17 18:00 0:1
62 BKS SARMACJA BĘDZIN RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2017-05-17 18:00 1:2
63 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS RUCH RADZIONKÓW 2017-05-17 18:00 0:1
Kolejka 25
64 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY RUCH II CHORZÓW S.A. 2017-04-22 17:00 6:1
65 KS RUCH RADZIONKÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-04-22 17:00 1:0
66 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2017-04-23 11:00 3:1
67 TS SZOMBIERKI BYTOM LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2017-04-22 17:00 3:3
68 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower KS GÓRNIK PIASKI 2017-04-22 --:-- -:-
69 GKS PIAST II S.A. GLIWICE KP WARTA ZAWIERCIE 2017-04-23 11:00 2:1
70 MKS MYSZKÓW KS PANKI 2017-04-22 17:00 1:0
71 TYSKI SPORT II S.A. KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-23 11:00 3:3
72 RKS GRODZIEC LKS POLONIA PORAJ 2017-04-22 17:00 3:3
Kolejka 26
73 RUCH II CHORZÓW S.A. RKS GRODZIEC 2017-05-24 18:00 0:3
74 LKS POLONIA PORAJ TYSKI SPORT II S.A. 2017-05-24 18:00 1:1
75 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA MKS MYSZKÓW 2017-05-24 18:00 3:3
76 KS PANKI GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2017-05-24 18:00 3:2
77 KP WARTA ZAWIERCIE LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-04-29 --:-- -:-
78 KS GÓRNIK PIASKI TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-24 18:00 0:3
79 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2017-04-29 17:00 4:1
80 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. KS RUCH RADZIONKÓW 2017-05-24 18:00 1:0
81 BKS SARMACJA BĘDZIN TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-24 18:00 2:3
Kolejka 27
82 BKS SARMACJA BĘDZIN RUCH II CHORZÓW S.A. 2017-05-06 17:00 1:2
83 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2017-05-06 17:00 6:0
84 KS RUCH RADZIONKÓW LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2017-05-06 17:00 4:1
85 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. KS GÓRNIK PIASKI 2017-05-07 11:00 0:2
86 TS SZOMBIERKI BYTOM KP WARTA ZAWIERCIE 2017-05-06 17:00 5:2
87 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower KS PANKI 2017-05-06 --:-- -:-
88 GKS PIAST II S.A. GLIWICE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-06 17:00 2:0
89 MKS MYSZKÓW LKS POLONIA PORAJ 2017-05-06 17:00 1:1
90 TYSKI SPORT II S.A. RKS GRODZIEC 2017-05-06 11:00 3:1
Kolejka 28
91 RUCH II CHORZÓW S.A. TYSKI SPORT II S.A. 2017-05-10 17:30 2:3
92 RKS GRODZIEC MKS MYSZKÓW 2017-05-10 17:30 1:0
93 LKS POLONIA PORAJ GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2017-05-10 17:30 3:3
94 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-05-10 --:-- -:-
95 KS PANKI TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-10 17:30 2:3
96 KP WARTA ZAWIERCIE RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2017-05-10 17:30 1:0
97 KS GÓRNIK PIASKI KS RUCH RADZIONKÓW 2017-05-10 17:30 0:0
98 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-10 17:30 2:1
99 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-10 17:30 1:2
Kolejka 29
100 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. RUCH II CHORZÓW S.A. 2017-05-13 11:00 2:1
101 BKS SARMACJA BĘDZIN LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2017-05-13 17:00 0:1
102 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS GÓRNIK PIASKI 2017-05-13 17:00 2:0
103 KS RUCH RADZIONKÓW KP WARTA ZAWIERCIE 2017-05-13 17:00 1:0
104 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. KS PANKI 2017-05-14 11:00 6:2
105 TS SZOMBIERKI BYTOM KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-14 11:00 3:0
106 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower LKS POLONIA PORAJ 2017-05-13 --:-- -:-
107 GKS PIAST II S.A. GLIWICE RKS GRODZIEC 2017-05-13 17:00 4:4
108 MKS MYSZKÓW TYSKI SPORT II S.A. 2017-05-13 17:00 3:0
Kolejka 30
109 RUCH II CHORZÓW S.A. MKS MYSZKÓW 2017-05-20 15:00 3:0
110 TYSKI SPORT II S.A. GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2017-05-21 11:00 4:1
111 RKS GRODZIEC LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-05-20 --:-- -:-
112 LKS POLONIA PORAJ TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-20 17:00 1:1
113 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2017-05-20 16:00 1:1
114 KS PANKI KS RUCH RADZIONKÓW 2017-05-21 17:00 1:4
115 KP WARTA ZAWIERCIE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-20 17:00 0:2
116 KS GÓRNIK PIASKI BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-20 17:00 1:1
117 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2017-05-20 17:00 3:0
Kolejka 31
118 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ RUCH II CHORZÓW S.A. 2017-05-27 17:00 1:0
119 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. KS GÓRNIK PIASKI 2017-05-28 17:00 0:0
120 BKS SARMACJA BĘDZIN KP WARTA ZAWIERCIE 2017-05-27 17:00 6:1
121 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS PANKI 2017-05-27 17:00 5:1
122 KS RUCH RADZIONKÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-27 17:00 0:2
123 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. LKS POLONIA PORAJ 2017-05-28 11:00 2:4
124 TS SZOMBIERKI BYTOM RKS GRODZIEC 2017-05-27 17:00 2:2
125 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower TYSKI SPORT II S.A. 2017-05-27 --:-- -:-
126 GKS PIAST II S.A. GLIWICE MKS MYSZKÓW 2017-05-27 14:00 0:0
Kolejka 32
127 RUCH II CHORZÓW S.A. GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2017-05-31 18:00 -:-
128 MKS MYSZKÓW LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-05-31 --:-- -:-
129 TYSKI SPORT II S.A. TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-30 18:00 -:-
130 RKS GRODZIEC RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2017-05-31 18:00 -:-
131 LKS POLONIA PORAJ KS RUCH RADZIONKÓW 2017-05-31 18:00 -:-
132 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-31 18:00 -:-
133 KS PANKI BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-31 18:00 -:-
134 KP WARTA ZAWIERCIE GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2017-05-31 18:00 -:-
135 KS GÓRNIK PIASKI LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2017-05-31 18:00 -:-
Kolejka 33
136 KS GÓRNIK PIASKI RUCH II CHORZÓW S.A. 2017-06-03 17:00 -:-
137 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ KP WARTA ZAWIERCIE 2017-06-03 17:00 -:-
138 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. KS PANKI 2017-06-03 17:00 -:-
139 BKS SARMACJA BĘDZIN KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-03 17:00 -:-
140 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS POLONIA PORAJ 2017-06-03 17:00 -:-
141 KS RUCH RADZIONKÓW RKS GRODZIEC 2017-06-03 17:00 -:-
142 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. TYSKI SPORT II S.A. 2017-06-03 17:00 -:-
143 TS SZOMBIERKI BYTOM MKS MYSZKÓW 2017-06-03 17:00 -:-
144 LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower GKS PIAST II S.A. GLIWICE 2017-06-03 --:-- -:-
Kolejka 34
145 RUCH II CHORZÓW S.A. LKS NADWIŚLAN GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-06-10 --:-- -:-
146 GKS PIAST II S.A. GLIWICE TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-06-10 17:00 -:-
147 MKS MYSZKÓW RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2017-06-10 17:00 -:-
148 TYSKI SPORT II S.A. KS RUCH RADZIONKÓW 2017-06-10 17:00 -:-
149 RKS GRODZIEC TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-06-10 17:00 -:-
150 LKS POLONIA PORAJ BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-06-10 17:00 -:-
151 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2017-06-10 17:00 -:-
152 KS PANKI LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2017-06-10 17:00 -:-
153 KP WARTA ZAWIERCIE KS GÓRNIK PIASKI 2017-06-07 17:30 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam