Lubliniec: Klasa B

Data aktualizacji: 2017-01-19 11:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS ORZEŁ PAWONKÓW 10 25 8 1 1 39:18
2 LKS DRAGON RUSINOWICE 10 24 8 0 2 34:14
3 LKS SPARTA II LUBLINIEC 10 19 6 1 3 26:12
4 LKS WIERZBIE 10 16 5 1 4 20:17
5 LKS VICTORIA STRZEBIŃ 10 16 5 1 4 15:17
6 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 10 13 4 1 5 13:20
7 LKS DRON - HAR DRONIOWICE 10 11 3 2 5 30:28
8 LKS ZIELONI ZBOROWSKIE 10 11 3 2 5 21:27
9 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 10 10 3 1 6 13:26
10 LKS PŁOMIEŃ BOROWE 10 10 3 1 6 17:27
11 LKS ŻWIREX HADRA 10 4 1 1 8 12:34

Ostatnia kolejka (11) rozgrywek w sezonie 2016/2017

61 PAUZJE KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 0000-00-00 00:00 :
62 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE LKS SPARTA II LUBLINIEC 2016-10-23 15:00 1:6
63 LKS PŁOMIEŃ BOROWE LKS VICTORIA STRZEBIŃ 2016-10-22 14:00 3:1
64 LKS ORZEŁ PAWONKÓW LKS WIERZBIE 2016-10-23 15:00 3:2
65 LKS DRON - HAR DRONIOWICE LKS ZIELONI ZBOROWSKIE 2016-10-23 15:00 4:4
66 LKS DRAGON RUSINOWICE LKS ŻWIREX HADRA 2016-10-22 15:00 5:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS ŻWIREX HADRA KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 2016-08-14 17:00 1:6
2 LKS ZIELONI ZBOROWSKIE LKS DRAGON RUSINOWICE 2016-08-14 15:00 1:5
3 LKS WIERZBIE LKS DRON - HAR DRONIOWICE 2016-08-14 17:00 5:1
4 LKS VICTORIA STRZEBIŃ LKS ORZEŁ PAWONKÓW 2016-08-14 17:00 0:5
5 LKS SPARTA II LUBLINIEC LKS PŁOMIEŃ BOROWE 2016-08-14 17:00 0:3
6 PAUZUJE LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE ---------- --:-- -:-
Kolejka 2
7 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2016-08-20 16:00 0:2
8 LKS PŁOMIEŃ BOROWE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
9 LKS ORZEŁ PAWONKÓW LKS SPARTA II LUBLINIEC 2016-08-20 16:00 2:2
10 LKS DRON - HAR DRONIOWICE LKS VICTORIA STRZEBIŃ 2016-08-21 17:00 1:2
11 LKS DRAGON RUSINOWICE LKS WIERZBIE 2016-08-20 17:00 5:1
12 LKS ŻWIREX HADRA LKS ZIELONI ZBOROWSKIE 2016-08-21 17:00 2:1
Kolejka 3
13 LKS ZIELONI ZBOROWSKIE KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 2016-08-28 15:00 1:1
14 LKS WIERZBIE LKS ŻWIREX HADRA 2016-08-28 17:00 2:1
15 LKS VICTORIA STRZEBIŃ LKS DRAGON RUSINOWICE 2016-08-28 17:00 2:0
16 LKS SPARTA II LUBLINIEC LKS DRON - HAR DRONIOWICE 2016-08-28 17:00 3:2
17 PAUZUJE LKS ORZEŁ PAWONKÓW ---------- --:-- -:-
18 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE LKS PŁOMIEŃ BOROWE 2016-08-28 17:00 2:1
Kolejka 4
19 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE LKS PŁOMIEŃ BOROWE 2016-09-03 16:00 2:0
20 LKS ORZEŁ PAWONKÓW LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2016-09-04 17:30 2:0
21 LKS DRON - HAR DRONIOWICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
22 LKS DRAGON RUSINOWICE LKS SPARTA II LUBLINIEC 2016-09-03 16:00 1:0
23 LKS ŻWIREX HADRA LKS VICTORIA STRZEBIŃ 2016-09-04 16:00 0:3
24 LKS ZIELONI ZBOROWSKIE LKS WIERZBIE 2016-09-04 15:00 1:3
Kolejka 5
25 LKS WIERZBIE KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 2016-09-11 16:00 0:2
26 LKS VICTORIA STRZEBIŃ LKS ZIELONI ZBOROWSKIE 2016-09-10 15:00 1:2
27 LKS SPARTA II LUBLINIEC LKS ŻWIREX HADRA 2016-09-10 16:00 4:0
28 PAUZUJE LKS DRAGON RUSINOWICE ---------- --:-- -:-
29 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE LKS DRON - HAR DRONIOWICE 2016-09-11 16:00 2:2
30 LKS PŁOMIEŃ BOROWE LKS ORZEŁ PAWONKÓW 2016-09-11 16:00 2:4
Kolejka 6
31 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE LKS ORZEŁ PAWONKÓW 2016-09-17 16:00 0:3
32 LKS DRON - HAR DRONIOWICE LKS PŁOMIEŃ BOROWE 2016-09-18 16:00 11:1
33 LKS DRAGON RUSINOWICE LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2016-09-17 16:00 5:2
34 LKS ŻWIREX HADRA PAUZUJE ---------- --:-- -:-
35 LKS ZIELONI ZBOROWSKIE LKS SPARTA II LUBLINIEC 2016-09-17 16:00 3:0
36 LKS WIERZBIE LKS VICTORIA STRZEBIŃ 2016-09-18 16:00 2:2
Kolejka 7
37 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE LKS VICTORIA STRZEBIŃ 2016-09-25 16:00 0:2
38 LKS SPARTA II LUBLINIEC LKS WIERZBIE 2016-09-25 16:00 1:0
39 PAUZUJE LKS ZIELONI ZBOROWSKIE ---------- --:-- -:-
40 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE LKS ŻWIREX HADRA 2016-09-25 16:00 3:2
41 LKS PŁOMIEŃ BOROWE LKS DRAGON RUSINOWICE 2016-09-25 16:00 1:3
42 LKS ORZEŁ PAWONKÓW LKS DRON - HAR DRONIOWICE 2016-09-24 16:00 7:1
Kolejka 8
43 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE LKS DRON - HAR DRONIOWICE 2016-10-01 15:00 1:0
44 LKS DRAGON RUSINOWICE LKS ORZEŁ PAWONKÓW 2016-10-01 15:00 3:1
45 LKS ŻWIREX HADRA LKS PŁOMIEŃ BOROWE 2016-10-02 15:00 2:2
46 LKS ZIELONI ZBOROWSKIE LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2016-10-02 15:00 3:0
47 LKS WIERZBIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
48 LKS VICTORIA STRZEBIŃ LKS SPARTA II LUBLINIEC 2016-10-02 15:00 0:3
Kolejka 9
49 LKS SPARTA II LUBLINIEC KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 2016-10-09 15:00 7:0
50 PAUZUJE LKS VICTORIA STRZEBIŃ ---------- --:-- -:-
51 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE LKS WIERZBIE 2016-10-09 15:00 0:3
52 LKS PŁOMIEŃ BOROWE LKS ZIELONI ZBOROWSKIE 2016-10-09 15:00 3:0
53 LKS ORZEŁ PAWONKÓW LKS ŻWIREX HADRA 2016-10-09 15:00 4:3
54 LKS DRON - HAR DRONIOWICE LKS DRAGON RUSINOWICE 2016-10-09 15:00 4:3
Kolejka 10
55 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE LKS DRAGON RUSINOWICE 2016-10-15 15:00 1:4
56 LKS ŻWIREX HADRA LKS DRON - HAR DRONIOWICE 2016-10-16 15:00 0:4
57 LKS ZIELONI ZBOROWSKIE LKS ORZEŁ PAWONKÓW 2016-10-16 15:30 5:8
58 LKS WIERZBIE LKS PŁOMIEŃ BOROWE 2016-10-16 15:00 2:1
59 LKS VICTORIA STRZEBIŃ LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2016-10-16 15:00 2:1
60 LKS SPARTA II LUBLINIEC PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 11
61 PAUZUJE KS TAJFUN HARBUŁTOWICE ---------- --:-- -:-
62 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE LKS SPARTA II LUBLINIEC 2016-10-23 15:00 1:6
63 LKS PŁOMIEŃ BOROWE LKS VICTORIA STRZEBIŃ 2016-10-22 14:00 3:1
64 LKS ORZEŁ PAWONKÓW LKS WIERZBIE 2016-10-23 15:00 3:2
65 LKS DRON - HAR DRONIOWICE LKS ZIELONI ZBOROWSKIE 2016-10-23 15:00 4:4
66 LKS DRAGON RUSINOWICE LKS ŻWIREX HADRA 2016-10-22 15:00 5:1

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam