Lubliniec: Klasa A

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 21 57 18 3 0 77:21
2 LKS PROMIEŃ GLINICA 20 50 16 2 2 78:11
3 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 20 39 13 0 7 62:37
4 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 21 31 9 4 7 37:55
5 LKS POKÓJ SADÓW 20 29 9 2 9 47:45
6 LKS MECHANIK KOCHCICE 20 29 8 5 7 48:43
7 LKS HURAGAN JEZIORO 20 28 9 1 10 44:40
8 LKS BŁĘKITNI HERBY 20 24 7 3 10 41:54
9 LKS RYBAK CIASNA 20 22 6 4 9 31:49
10 KS UNIA II KALETY 20 21 6 3 11 33:56
11 LKS SPARTA TWORÓG 20 20 6 2 12 31:54
12 LKS UNIA LISOWICE 21 19 5 4 12 49:84
13 LKS RUCH KOCHANOWICE 20 19 5 4 11 39:52
14 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 21 14 3 5 13 32:54

Ostatnia kolejka (21) rozgrywek w sezonie 2016/2017

50 LKS HURAGAN JEZIORO KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-05-20 17:00 3:0
51 LKS UNIA LISOWICE LKS BŁĘKITNI HERBY 2017-05-21 17:00 3:2
52 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW KS UNIA II KALETY 2017-05-21 17:00 3:1
53 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS POKÓJ SADÓW 2017-05-21 17:00 2:3
54 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-05-20 17:00 2:0
55 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS SPARTA TWORÓG 2017-05-20 17:00 7:1
56 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS RYBAK CIASNA 2017-05-20 17:00 1:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS POKÓJ SADÓW KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-08-14 17:00 2:4
2 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN KS UNIA II KALETY 2016-08-14 17:00 3:0
3 LKS SPARTA TWORÓG LKS BŁĘKITNI HERBY 2016-08-13 17:00 0:2
4 LKS RYBAK CIASNA LKS HURAGAN JEZIORO 2016-08-14 17:00 1:0
5 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS UNIA LISOWICE 2016-08-14 16:00 3:3
6 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2016-08-14 17:00 9:0
7 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS MECHANIK KOCHCICE 2016-08-14 16:00 1:1
Kolejka 2
8 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS MECHANIK KOCHCICE 2016-08-20 17:00 1:1
9 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2016-08-21 17:00 1:3
10 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS UNIA LISOWICE 2016-08-20 17:00 5:0
11 LKS HURAGAN JEZIORO LKS RUCH KOCHANOWICE 2016-08-20 17:00 4:0
12 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS RYBAK CIASNA 2016-08-20 17:00 7:2
13 KS UNIA II KALETY LKS SPARTA TWORÓG 2016-08-21 17:00 2:1
14 LKS POKÓJ SADÓW LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-08-21 17:00 3:1
Kolejka 3
15 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-08-27 17:00 2:2
16 LKS SPARTA TWORÓG LKS POKÓJ SADÓW 2016-08-27 17:00 2:2
17 LKS RYBAK CIASNA KS UNIA II KALETY 2016-08-28 17:00 2:2
18 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS BŁĘKITNI HERBY 2016-08-28 16:00 3:4
19 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS HURAGAN JEZIORO 2016-08-27 17:00 1:0
20 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS UNIA LISOWICE 2016-08-27 17:00 7:2
21 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2016-08-28 17:00 0:2
Kolejka 4
22 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-09-04 16:00 5:0
23 LKS UNIA LISOWICE LKS MECHANIK KOCHCICE 2016-09-03 16:00 2:4
24 LKS HURAGAN JEZIORO LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2016-09-03 16:00 1:5
25 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS PROMIEŃ GLINICA 2016-09-03 16:00 1:6
26 KS UNIA II KALETY LKS RUCH KOCHANOWICE 2016-09-04 16:00 6:2
27 LKS POKÓJ SADÓW LKS RYBAK CIASNA 2016-09-04 15:30 2:4
28 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS SPARTA TWORÓG 2016-09-03 16:00 1:2
Kolejka 5
29 LKS SPARTA TWORÓG KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-09-10 16:00 1:3
30 LKS RYBAK CIASNA LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-09-11 16:00 1:1
31 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS POKÓJ SADÓW 2016-09-11 16:00 1:0
32 LKS PROMIEŃ GLINICA KS UNIA II KALETY 2016-09-10 16:00 4:0
33 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS BŁĘKITNI HERBY 2016-09-10 16:00 3:1
34 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS HURAGAN JEZIORO 2016-09-10 16:00 1:3
35 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS UNIA LISOWICE 2016-09-11 16:00 6:0
Kolejka 6
36 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS UNIA LISOWICE 2016-11-11 14:00 3:7
37 LKS HURAGAN JEZIORO LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2016-09-17 16:00 4:0
38 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS MECHANIK KOCHCICE 2016-09-17 16:00 1:1
39 KS UNIA II KALETY LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2016-09-18 16:00 1:7
40 LKS POKÓJ SADÓW LKS PROMIEŃ GLINICA 2016-09-18 16:00 0:4
41 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS RUCH KOCHANOWICE 2016-09-17 16:00 0:5
42 LKS SPARTA TWORÓG LKS RYBAK CIASNA 2016-09-17 16:00 3:1
Kolejka 7
43 LKS RYBAK CIASNA KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-09-25 16:00 :
44 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS SPARTA TWORÓG 2016-09-25 16:00 5:1
45 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-09-24 16:00 2:0
46 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS POKÓJ SADÓW 2016-09-24 16:00 6:2
47 LKS MECHANIK KOCHCICE KS UNIA II KALETY 2016-09-25 16:00 2:5
48 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS BŁĘKITNI HERBY 2016-09-25 16:00 5:1
49 LKS UNIA LISOWICE LKS HURAGAN JEZIORO 2016-09-24 16:00 2:4
Kolejka 8
50 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS HURAGAN JEZIORO 2016-10-02 15:00 2:1
51 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS UNIA LISOWICE 2016-10-01 15:00 9:1
52 KS UNIA II KALETY LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2016-10-02 15:00 2:1
53 LKS POKÓJ SADÓW LKS MECHANIK KOCHCICE 2016-10-02 15:00 3:1
54 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2016-10-01 15:00 3:3
55 LKS SPARTA TWORÓG LKS PROMIEŃ GLINICA 2016-10-01 15:00 0:2
56 LKS RYBAK CIASNA LKS RUCH KOCHANOWICE 2016-10-02 15:00 1:1
Kolejka 9
57 LKS RUCH KOCHANOWICE KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-10-08 15:00 7:2
58 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS RYBAK CIASNA 2016-10-09 15:00 0:2
59 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS SPARTA TWORÓG 2016-10-08 15:00 5:0
60 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-10-09 15:00 5:3
61 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS POKÓJ SADÓW 2016-10-09 15:00 2:0
62 LKS UNIA LISOWICE KS UNIA II KALETY 2016-10-08 15:00 4:4
63 LKS HURAGAN JEZIORO LKS BŁĘKITNI HERBY 2016-10-08 15:00 2:3
Kolejka 10
64 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS BŁĘKITNI HERBY 2016-10-16 15:00 1:0
65 KS UNIA II KALETY LKS HURAGAN JEZIORO 2016-10-16 15:00 1:7
66 LKS POKÓJ SADÓW LKS UNIA LISOWICE 2016-10-16 15:00 4:1
67 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2016-10-15 15:00 2:6
68 LKS SPARTA TWORÓG LKS MECHANIK KOCHCICE 2016-10-15 15:00 1:5
69 LKS RYBAK CIASNA LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2016-10-16 15:00 2:5
70 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS PROMIEŃ GLINICA 2016-10-16 15:00 1:6
Kolejka 11
71 LKS PROMIEŃ GLINICA KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-10-22 15:00 2:0
72 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS RUCH KOCHANOWICE 2016-10-22 15:00 2:1
73 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS RYBAK CIASNA 2016-10-22 15:00 4:1
74 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS SPARTA TWORÓG 2016-10-23 15:00 6:1
75 LKS UNIA LISOWICE LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-10-22 15:00 2:2
76 LKS HURAGAN JEZIORO LKS POKÓJ SADÓW 2016-10-22 15:00 4:1
77 LKS BŁĘKITNI HERBY KS UNIA II KALETY 2016-10-22 15:00 2:0
Kolejka 12
78 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ KS UNIA II KALETY 2016-10-30 14:00 1:1
79 LKS POKÓJ SADÓW LKS BŁĘKITNI HERBY 2016-10-30 14:00 5:1
80 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS HURAGAN JEZIORO 2016-10-29 14:00 5:0
81 LKS SPARTA TWORÓG LKS UNIA LISOWICE 2016-10-29 14:00 3:4
82 LKS RYBAK CIASNA LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2016-10-30 14:00 3:4
83 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS MECHANIK KOCHCICE 2016-10-30 14:00 0:1
84 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2016-10-29 14:00 2:2
Kolejka 13
85 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-11-05 14:00 7:0
86 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS PROMIEŃ GLINICA 2016-11-05 14:00 0:4
87 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS RUCH KOCHANOWICE 2016-11-06 14:00 5:0
88 LKS UNIA LISOWICE LKS RYBAK CIASNA 2016-11-05 14:00 3:5
89 LKS HURAGAN JEZIORO LKS SPARTA TWORÓG 2016-11-06 14:00 1:1
90 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-11-05 14:00 2:1
91 KS UNIA II KALETY LKS POKÓJ SADÓW 2016-11-06 14:00 0:3
Kolejka 14
1 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS POKÓJ SADÓW 2017-04-02 16:00 1:6
2 KS UNIA II KALETY LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-04-02 16:00 3:1
3 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS SPARTA TWORÓG 2017-04-01 16:00 1:2
4 LKS HURAGAN JEZIORO LKS RYBAK CIASNA 2017-04-01 16:00 1:2
5 LKS UNIA LISOWICE LKS RUCH KOCHANOWICE 2017-04-02 16:00 3:0
6 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS PROMIEŃ GLINICA 2017-04-02 16:00 1:0
7 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2017-04-02 16:00 2:5
Kolejka 15
8 LKS MECHANIK KOCHCICE KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-04-09 16:00 1:1
9 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2017-04-08 16:00 4:1
10 LKS UNIA LISOWICE LKS PROMIEŃ GLINICA 2017-04-09 16:00 2:2
11 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS HURAGAN JEZIORO 2017-04-09 16:00 1:3
12 LKS RYBAK CIASNA LKS BŁĘKITNI HERBY 2017-04-09 16:00 0:0
13 LKS SPARTA TWORÓG KS UNIA II KALETY 2017-04-08 16:00 2:0
14 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS POKÓJ SADÓW 2017-04-08 16:00 2:4
Kolejka 16
15 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-04-23 16:00 4:1
16 LKS POKÓJ SADÓW LKS SPARTA TWORÓG 2017-06-07 18:00 -:-
17 KS UNIA II KALETY LKS RYBAK CIASNA 2017-06-07 18:00 -:-
18 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS RUCH KOCHANOWICE 2017-06-07 18:00 -:-
19 LKS HURAGAN JEZIORO LKS PROMIEŃ GLINICA 2017-06-07 18:00 -:-
20 LKS UNIA LISOWICE LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2017-04-23 16:00 0:4
21 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS MECHANIK KOCHCICE 2017-06-07 18:00 -:-
Kolejka 17
22 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2017-04-30 16:00 2:1
23 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS UNIA LISOWICE 2017-04-29 16:00 8:4
24 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS HURAGAN JEZIORO 2017-04-29 16:00 1:0
25 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS BŁĘKITNI HERBY 2017-04-29 16:00 10:0
26 LKS RUCH KOCHANOWICE KS UNIA II KALETY 2017-04-29 16:00 2:4
27 LKS RYBAK CIASNA LKS POKÓJ SADÓW 2017-04-30 16:00 0:3
28 LKS SPARTA TWORÓG LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-04-29 16:00 4:1
Kolejka 18
29 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS SPARTA TWORÓG 2017-05-03 17:00 3:2
30 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS RYBAK CIASNA 2017-05-03 17:00 2:0
31 LKS POKÓJ SADÓW LKS RUCH KOCHANOWICE 2017-05-03 17:00 3:3
32 KS UNIA II KALETY LKS PROMIEŃ GLINICA 2017-05-03 17:00 0:5
33 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2017-05-03 17:00 1:2
34 LKS HURAGAN JEZIORO LKS MECHANIK KOCHCICE 2017-05-03 17:00 0:4
35 LKS UNIA LISOWICE LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2017-05-03 17:00 2:1
Kolejka 19
36 LKS UNIA LISOWICE KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-05-07 17:00 2:4
37 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS HURAGAN JEZIORO 2017-05-06 17:00 7:2
38 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS BŁĘKITNI HERBY 2017-05-07 17:00 2:2
39 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA KS UNIA II KALETY 2017-05-06 17:00 1:0
40 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS POKÓJ SADÓW 2017-05-06 17:00 4:1
41 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-05-06 17:00 1:1
42 LKS RYBAK CIASNA LKS SPARTA TWORÓG 2017-05-07 17:00 1:4
Kolejka 20
43 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS RYBAK CIASNA 2017-05-14 17:00 3:0
44 LKS SPARTA TWORÓG LKS RUCH KOCHANOWICE 2017-05-13 17:00 0:2
45 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS PROMIEŃ GLINICA 2017-05-13 17:00 0:3
46 LKS POKÓJ SADÓW LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2017-05-14 17:00 0:2
47 KS UNIA II KALETY LKS MECHANIK KOCHCICE 2017-05-14 17:00 1:3
48 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2017-05-13 17:00 1:5
49 LKS HURAGAN JEZIORO LKS UNIA LISOWICE 2017-05-13 17:00 4:2
Kolejka 21
50 LKS HURAGAN JEZIORO KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-05-20 17:00 3:0
51 LKS UNIA LISOWICE LKS BŁĘKITNI HERBY 2017-05-21 17:00 3:2
52 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW KS UNIA II KALETY 2017-05-21 17:00 3:1
53 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS POKÓJ SADÓW 2017-05-21 17:00 2:3
54 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-05-20 17:00 2:0
55 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS SPARTA TWORÓG 2017-05-20 17:00 7:1
56 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS RYBAK CIASNA 2017-05-20 17:00 1:3
Kolejka 22
57 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS RUCH KOCHANOWICE 2017-05-28 17:00 -:-
58 LKS RYBAK CIASNA LKS PROMIEŃ GLINICA 2017-05-28 17:00 -:-
59 LKS SPARTA TWORÓG LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2017-05-27 17:00 :
60 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS MECHANIK KOCHCICE 2017-05-27 17:00 :
61 LKS POKÓJ SADÓW LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2017-05-28 17:00 -:-
62 KS UNIA II KALETY LKS UNIA LISOWICE 2017-05-28 17:00 -:-
63 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS HURAGAN JEZIORO 2017-05-27 17:00 :
Kolejka 23
64 LKS BŁĘKITNI HERBY KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-06-03 17:00 -:-
65 LKS HURAGAN JEZIORO KS UNIA II KALETY 2017-06-03 17:00 -:-
66 LKS UNIA LISOWICE LKS POKÓJ SADÓW 2017-06-03 17:00 -:-
67 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-06-04 17:00 -:-
68 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS SPARTA TWORÓG 2017-06-04 17:00 -:-
69 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS RYBAK CIASNA 2017-06-03 17:00 -:-
70 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS RUCH KOCHANOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 24
71 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS PROMIEŃ GLINICA 2017-06-11 17:00 -:-
72 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2017-06-11 17:00 -:-
73 LKS RYBAK CIASNA LKS MECHANIK KOCHCICE 2017-06-11 17:00 -:-
74 LKS SPARTA TWORÓG LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2017-06-10 17:00 -:-
75 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS UNIA LISOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
76 LKS POKÓJ SADÓW LKS HURAGAN JEZIORO 2017-06-11 17:00 -:-
77 KS UNIA II KALETY LKS BŁĘKITNI HERBY 2017-06-11 17:00 -:-
Kolejka 25
78 KS UNIA II KALETY KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-06-15 17:00 -:-
79 LKS BŁĘKITNI HERBY LKS POKÓJ SADÓW 2017-06-15 17:00 -:-
80 LKS HURAGAN JEZIORO LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-06-15 17:00 -:-
81 LKS UNIA LISOWICE LKS SPARTA TWORÓG 2017-06-15 17:00 -:-
82 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW LKS RYBAK CIASNA 2017-06-15 17:00 -:-
83 LKS MECHANIK KOCHCICE LKS RUCH KOCHANOWICE 2017-06-15 17:00 -:-
84 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA LKS PROMIEŃ GLINICA 2017-06-15 17:00 -:-
Kolejka 26
85 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2017-06-18 17:00 -:-
86 LKS PROMIEŃ GLINICA LKS MECHANIK KOCHCICE 2017-06-18 17:00 -:-
87 LKS RUCH KOCHANOWICE LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 2017-06-18 17:00 -:-
88 LKS RYBAK CIASNA LKS UNIA LISOWICE 2017-06-18 17:00 -:-
89 LKS SPARTA TWORÓG LKS HURAGAN JEZIORO 2017-06-18 17:00 -:-
90 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN LKS BŁĘKITNI HERBY 2017-06-18 17:00 -:-
91 LKS POKÓJ SADÓW KS UNIA II KALETY 2017-06-18 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam