II liga wojewódzka C2 Trampkarz "jesień" Grupa płd.

Data aktualizacji: 2017-04-25 12:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 14 37 12 1 1 59:11
2 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 14 32 10 2 2 56:17
3 BBTS PODBESKIDZIE 14 24 7 3 4 28:23
4 KP LUKAM SKOCZÓW 14 20 6 2 6 42:27
5 RKP ROW RYBNIK 14 19 6 1 7 23:30
6 MKS ISKRA PSZCZYNA 14 19 6 1 7 19:32
7 KS ŚWIERKLANY 14 7 2 1 11 12:43
8 ŻYWIECKA APN 14 4 1 1 12 10:66

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 BBTS PODBESKIDZIE KS ŚWIERKLANY 2016-11-12 11:00 2:1
54 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-11-12 11:00 1:2
55 RKP ROW RYBNIK KP LUKAM SKOCZÓW 2016-11-12 11:00 2:2
56 ŻYWIECKA APN BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-11-12 10:00 1:4

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 ŻYWIECKA APN BBTS PODBESKIDZIE 2016-08-28 10:00 0:6
2 RKP ROW RYBNIK BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-08-27 17:00 0:2
3 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KP LUKAM SKOCZÓW 2016-08-27 11:00 3:2
4 KS ŚWIERKLANY MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-09-01 17:00 2:0
Kolejka 2
5 BBTS PODBESKIDZIE MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-09-04 09:00 4:2
6 KP LUKAM SKOCZÓW KS ŚWIERKLANY 2016-09-03 11:00 5:0
7 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-09-03 11:00 4:3
8 ŻYWIECKA APN RKP ROW RYBNIK 2016-09-03 10:00 1:4
Kolejka 3
9 RKP ROW RYBNIK BBTS PODBESKIDZIE 2016-09-07 17:00 2:0
10 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI ŻYWIECKA APN 2016-09-07 17:00 7:0
11 KS ŚWIERKLANY BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-09-07 17:00 0:8
12 MKS ISKRA PSZCZYNA KP LUKAM SKOCZÓW 2016-09-06 17:00 2:1
Kolejka 4
13 BBTS PODBESKIDZIE KP LUKAM SKOCZÓW 2016-09-10 12:00 0:2
14 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-09-10 09:00 3:0
15 ŻYWIECKA APN KS ŚWIERKLANY 2016-09-10 10:00 3:0
16 RKP ROW RYBNIK MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-10 09:00 0:4
Kolejka 5
17 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI BBTS PODBESKIDZIE 2016-09-17 11:00 5:0
18 KS ŚWIERKLANY RKP ROW RYBNIK 2016-09-15 17:00 0:1
19 MKS ISKRA PSZCZYNA ŻYWIECKA APN 2016-09-17 11:00 4:1
20 KP LUKAM SKOCZÓW BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-09-17 11:00 2:3
Kolejka 6
21 BBTS PODBESKIDZIE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-09-21 15:00 2:2
22 ŻYWIECKA APN KP LUKAM SKOCZÓW 2016-09-21 16:30 1:10
23 RKP ROW RYBNIK MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-09-21 16:30 4:0
24 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KS ŚWIERKLANY 2016-09-21 16:30 3:0
Kolejka 7
25 KS ŚWIERKLANY BBTS PODBESKIDZIE 2016-09-24 15:30 1:3
26 MKS ISKRA PSZCZYNA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-24 11:00 1:4
27 KP LUKAM SKOCZÓW RKP ROW RYBNIK 2016-09-24 11:00 6:0
28 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA ŻYWIECKA APN 2016-09-27 17:00 8:0
Kolejka 8
29 BBTS PODBESKIDZIE ŻYWIECKA APN 2016-10-03 16:30 4:0
30 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA RKP ROW RYBNIK 2016-10-01 11:00 6:1
31 KP LUKAM SKOCZÓW MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-01 10:00 0:5
32 MKS ISKRA PSZCZYNA KS ŚWIERKLANY 2016-10-05 16:30 2:1
Kolejka 9
33 MKS ISKRA PSZCZYNA BBTS PODBESKIDZIE 2016-10-12 16:30 1:1
34 KS ŚWIERKLANY KP LUKAM SKOCZÓW 2016-10-08 12:30 3:0
35 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-09 09:30 2:2
36 RKP ROW RYBNIK ŻYWIECKA APN 2016-10-19 16:00 3:0
Kolejka 10
37 BBTS PODBESKIDZIE RKP ROW RYBNIK 2016-10-16 11:00 2:1
38 ŻYWIECKA APN MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-15 10:00 0:10
39 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KS ŚWIERKLANY 2016-10-15 09:30 5:0
40 KP LUKAM SKOCZÓW MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-10-15 11:00 5:0
Kolejka 11
41 KP LUKAM SKOCZÓW BBTS PODBESKIDZIE 2016-10-22 11:00 2:2
42 MKS ISKRA PSZCZYNA BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-10-22 11:00 0:4
43 KS ŚWIERKLANY ŻYWIECKA APN 2016-10-22 15:00 1:1
44 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI RKP ROW RYBNIK 2016-10-22 10:00 3:0
Kolejka 12
45 BBTS PODBESKIDZIE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-30 09:00 0:3
46 RKP ROW RYBNIK KS ŚWIERKLANY 2016-10-29 09:00 5:2
47 ŻYWIECKA APN MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-10-29 10:00 1:3
48 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KP LUKAM SKOCZÓW 2016-10-28 09:30 5:3
Kolejka 13
49 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA BBTS PODBESKIDZIE 2016-11-04 13:30 1:2
50 KP LUKAM SKOCZÓW ŻYWIECKA APN 2016-11-05 11:00 2:1
51 MKS ISKRA PSZCZYNA RKP ROW RYBNIK 2016-11-05 11:00 2:0
52 KS ŚWIERKLANY MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-05 11:00 1:5
Kolejka 14
53 BBTS PODBESKIDZIE KS ŚWIERKLANY 2016-11-12 11:00 2:1
54 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-11-12 11:00 1:2
55 RKP ROW RYBNIK KP LUKAM SKOCZÓW 2016-11-12 11:00 2:2
56 ŻYWIECKA APN BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-11-12 10:00 1:4

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam