II liga wojewódzka C1 Trampkarz "jesień" Grupa płd.

Data aktualizacji: 2017-05-25 20:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 SP MOSiR JASTRZĘBIE 14 32 10 2 2 56:13
2 RKP ROW RYBNIK 14 30 10 0 4 35:17
3 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 14 29 9 2 3 36:20
4 BBTS PODBESKIDZIE 14 28 9 1 4 51:18
5 KS UNIA RACIBÓRZ 14 17 5 2 7 33:32
6 MKS ISKRA PSZCZYNA 14 14 4 2 8 27:33
7 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 14 11 3 2 9 23:46
8 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 14 1 0 1 13 8:90

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 MKS ISKRA PSZCZYNA UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2016-11-13 11:00 2:3
54 BBTS PODBESKIDZIE SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-11-13 10:00 0:1
55 RKP ROW RYBNIK KS UNIA RACIBÓRZ 2016-11-13 11:00 3:0
56 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2016-11-13 11:00 1:5

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-08-28 11:00 0:4
2 RKP ROW RYBNIK GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2016-08-28 09:00 5:0
3 BBTS PODBESKIDZIE KS UNIA RACIBÓRZ 2016-08-28 11:00 7:1
4 SP MOSiR JASTRZĘBIE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2016-08-28 11:00 1:1
Kolejka 2
5 MKS ISKRA PSZCZYNA SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-09-03 11:00 2:2
6 KS UNIA RACIBÓRZ UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2016-09-04 11:00 1:3
7 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE BBTS PODBESKIDZIE 2016-09-03 11:00 0:4
8 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW RKP ROW RYBNIK 2016-09-04 11:00 1:7
Kolejka 3
9 RKP ROW RYBNIK MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-09-08 17:00 3:2
10 BBTS PODBESKIDZIE KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-09-08 17:00 8:0
11 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2016-09-07 18:00 2:0
12 SP MOSiR JASTRZĘBIE KS UNIA RACIBÓRZ 2016-09-08 17:00 2:0
Kolejka 4
13 MKS ISKRA PSZCZYNA KS UNIA RACIBÓRZ 2016-09-10 11:00 2:3
14 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-09-10 11:00 1:7
15 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2016-09-11 11:00 1:3
16 RKP ROW RYBNIK BBTS PODBESKIDZIE 2016-09-14 17:00 0:3
Kolejka 5
17 BBTS PODBESKIDZIE MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-09-18 11:00 4:0
18 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE RKP ROW RYBNIK 2016-09-18 11:00 0:1
19 SP MOSiR JASTRZĘBIE KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-09-18 11:00 11:2
20 KS UNIA RACIBÓRZ GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2016-09-20 16:45 4:0
Kolejka 6
21 MKS ISKRA PSZCZYNA GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2016-09-22 16:30 3:2
22 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW KS UNIA RACIBÓRZ 2016-09-22 16:30 0:3
23 RKP ROW RYBNIK SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-09-22 16:30 0:1
24 BBTS PODBESKIDZIE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2016-09-22 16:30 1:3
Kolejka 7
25 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-09-25 11:00 5:3
26 SP MOSiR JASTRZĘBIE BBTS PODBESKIDZIE 2016-09-24 16:30 4:0
27 KS UNIA RACIBÓRZ RKP ROW RYBNIK 2016-09-25 11:00 1:4
28 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-09-24 11:00 6:0
Kolejka 8
29 MKS ISKRA PSZCZYNA KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-10-01 14:00 2:2
30 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE RKP ROW RYBNIK 2016-10-01 11:00 2:0
31 KS UNIA RACIBÓRZ BBTS PODBESKIDZIE 2016-10-01 11:00 3:3
32 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-10-02 11:00 3:2
Kolejka 9
33 SP MOSiR JASTRZĘBIE MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-10-09 11:00 3:2
34 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE KS UNIA RACIBÓRZ 2016-10-09 11:00 2:0
35 BBTS PODBESKIDZIE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2016-10-18 15:30 5:0
36 RKP ROW RYBNIK KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-10-09 09:00 4:1
Kolejka 10
37 MKS ISKRA PSZCZYNA RKP ROW RYBNIK 2016-10-15 09:00 2:0
38 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW BBTS PODBESKIDZIE 2016-10-16 11:00 0:9
39 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2016-10-14 18:00 2:2
40 KS UNIA RACIBÓRZ SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-10-15 11:00 0:3
Kolejka 11
41 KS UNIA RACIBÓRZ MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-10-23 11:00 3:0
42 SP MOSiR JASTRZĘBIE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2016-11-03 14:45 8:1
43 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-10-23 11:00 6:0
44 BBTS PODBESKIDZIE RKP ROW RYBNIK 2016-10-23 12:00 2:4
Kolejka 12
45 MKS ISKRA PSZCZYNA BBTS PODBESKIDZIE 2016-10-29 09:30 1:2
46 RKP ROW RYBNIK UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2016-10-30 09:00 3:2
47 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-10-30 11:00 0:11
48 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE KS UNIA RACIBÓRZ 2016-10-29 11:00 3:3
Kolejka 13
49 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE MKS ISKRA PSZCZYNA 2016-11-06 11:00 1:2
50 KS UNIA RACIBÓRZ KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2016-11-06 11:00 11:0
51 SP MOSiR JASTRZĘBIE RKP ROW RYBNIK 2016-11-06 11:00 0:1
52 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE BBTS PODBESKIDZIE 2016-11-06 11:00 1:3
Kolejka 14
53 MKS ISKRA PSZCZYNA UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2016-11-13 11:00 2:3
54 BBTS PODBESKIDZIE SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-11-13 10:00 0:1
55 RKP ROW RYBNIK KS UNIA RACIBÓRZ 2016-11-13 11:00 3:0
56 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2016-11-13 11:00 1:5

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam