II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "jesień" Grupa płd.

Data aktualizacji: 2017-05-29 21:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS PODBESKIDZIE S.A. 14 25 7 4 3 38:18
2 RUCH CHORZÓW S.A. 14 25 8 1 5 52:20
3 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 14 25 8 1 5 45:20
4 SP MOSiR JASTRZĘBIE 14 24 8 0 6 39:28
5 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 14 24 7 3 4 34:20
6 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 14 23 7 2 5 31:18
7 KP BESKID SKOCZÓW 14 16 5 1 8 18:34
8 KS SZCZERBICE 14 0 0 0 14 11:110

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 KP BESKID SKOCZÓW MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-19 12:00 1:5
54 SP MOSiR JASTRZĘBIE TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-11-19 09:00 0:1
55 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KS SZCZERBICE 2016-11-19 10:30 14:0
56 RUCH CHORZÓW S.A. TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-11-19 11:00 1:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 RUCH CHORZÓW S.A. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-08-30 09:30 2:3
2 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-08-28 09:00 4:1
3 SP MOSiR JASTRZĘBIE KS SZCZERBICE 2016-08-27 12:00 8:0
4 KP BESKID SKOCZÓW TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-08-28 12:00 1:1
Kolejka 2
5 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-09-03 10:30 2:2
6 KS SZCZERBICE KP BESKID SKOCZÓW 2016-09-03 12:00 1:3
7 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-09-04 11:00 3:1
8 RUCH CHORZÓW S.A. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-09-03 09:00 1:0
Kolejka 3
9 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-07 17:00 3:1
10 SP MOSiR JASTRZĘBIE RUCH CHORZÓW S.A. 2016-09-07 17:00 3:2
11 KP BESKID SKOCZÓW TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-09-07 17:00 1:0
12 TS PODBESKIDZIE S.A. KS SZCZERBICE 2016-09-07 17:00 4:1
Kolejka 4
13 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KS SZCZERBICE 2016-09-10 11:00 8:0
14 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-09-11 11:00 3:1
15 RUCH CHORZÓW S.A. KP BESKID SKOCZÓW 2016-09-10 09:00 5:0
16 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-09-10 11:00 5:3
Kolejka 5
17 SP MOSiR JASTRZĘBIE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-17 12:00 2:1
18 KP BESKID SKOCZÓW BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-09-18 12:00 0:2
19 TS PODBESKIDZIE S.A. RUCH CHORZÓW S.A. 2016-09-18 11:00 1:1
20 KS SZCZERBICE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-09-17 12:00 2:7
Kolejka 6
21 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-09-24 10:30 1:1
22 RUCH CHORZÓW S.A. KS SZCZERBICE 2016-09-24 11:00 14:1
23 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-09-25 09:00 1:5
24 SP MOSiR JASTRZĘBIE KP BESKID SKOCZÓW 2016-09-24 09:00 2:1
Kolejka 7
25 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KP BESKID SKOCZÓW 2016-10-01 11:00 0:1
26 TS PODBESKIDZIE S.A. SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-10-01 12:00 2:3
27 KS SZCZERBICE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-10-01 12:00 0:3
28 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC RUCH CHORZÓW S.A. 2016-10-02 11:00 2:1
Kolejka 8
29 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI RUCH CHORZÓW S.A. 2016-10-08 09:00 3:2
30 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-10-09 10:00 0:0
31 KS SZCZERBICE SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-10-08 12:00 2:8
32 TS PODBESKIDZIE S.A. KP BESKID SKOCZÓW 2016-10-09 12:00 4:0
Kolejka 9
33 TS PODBESKIDZIE S.A. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-15 09:30 2:2
34 KP BESKID SKOCZÓW KS SZCZERBICE 2016-10-16 12:00 6:2
35 SP MOSiR JASTRZĘBIE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-10-16 10:00 1:2
36 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA RUCH CHORZÓW S.A. 2016-10-16 12:00 2:5
Kolejka 10
37 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-10-23 11:00 1:0
38 RUCH CHORZÓW S.A. SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-10-22 15:00 3:1
39 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC KP BESKID SKOCZÓW 2016-10-23 11:00 2:0
40 KS SZCZERBICE TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-10-22 12:00 0:9
Kolejka 11
41 KS SZCZERBICE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-29 10:00 1:5
42 TS PODBESKIDZIE S.A. TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-10-28 12:00 3:0
43 KP BESKID SKOCZÓW RUCH CHORZÓW S.A. 2016-10-29 10:00 0:2
44 SP MOSiR JASTRZĘBIE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-10-30 09:00 3:2
Kolejka 12
45 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-11-05 10:00 0:2
46 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KP BESKID SKOCZÓW 2016-11-03 16:30 6:0
47 RUCH CHORZÓW S.A. TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-11-05 09:30 1:3
48 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC KS SZCZERBICE 2016-11-06 10:00 9:0
Kolejka 13
49 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-11 11:00 1:2
50 KS SZCZERBICE RUCH CHORZÓW S.A. 2016-11-12 12:00 1:12
51 TS PODBESKIDZIE S.A. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-11-12 09:00 0:3
52 KP BESKID SKOCZÓW SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-11-12 10:00 4:2
Kolejka 14
53 KP BESKID SKOCZÓW MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-19 12:00 1:5
54 SP MOSiR JASTRZĘBIE TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-11-19 09:00 0:1
55 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KS SZCZERBICE 2016-11-19 10:30 14:0
56 RUCH CHORZÓW S.A. TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-11-19 11:00 1:0

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam