II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "jesień" Grupa płn.

Data aktualizacji: 2017-05-25 20:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 14 29 9 2 3 34:14
2 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 14 27 8 3 3 36:13
3 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 14 26 7 5 2 33:15
4 GKS PIAST S.A. GLIWICE 14 23 7 2 5 41:21
5 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 14 18 5 3 6 18:16
6 MSPN GÓRNIK ZABRZE 14 17 5 2 7 18:26
7 TS POLONIA BYTOM 14 13 4 1 9 19:35
8 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 14 5 1 2 11 10:69

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 MSPN GÓRNIK ZABRZE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-11-18 14:00 1:0
54 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-11-19 12:00 0:5
55 TS POLONIA BYTOM GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-11-19 12:00 2:3
56 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-11-19 09:00 2:4

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-14 17:00 1:2
2 TS POLONIA BYTOM GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-08-27 12:00 1:3
3 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-08-27 12:00 2:2
4 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-08-27 12:00 4:2
Kolejka 2
5 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-02 15:30 3:0
6 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-08-31 11:00 3:0
7 GKS PIAST S.A. GLIWICE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 2016-09-03 13:00 9:1
8 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. TS POLONIA BYTOM 2016-09-03 11:00 1:1
Kolejka 3
9 TS POLONIA BYTOM MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-07 17:00 2:3
10 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-09-07 17:00 0:5
11 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-09-07 17:00 2:1
12 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-07 17:30 1:1
Kolejka 4
13 MSPN GÓRNIK ZABRZE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-11 15:00 0:2
14 GKS PIAST S.A. GLIWICE RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-09-10 13:00 3:2
15 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-10 13:00 1:0
16 TS POLONIA BYTOM AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 2016-09-10 12:00 2:1
Kolejka 5
17 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-17 12:00 1:1
18 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC TS POLONIA BYTOM 2016-09-17 12:00 6:0
19 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-09-17 12:00 1:0
20 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-09-17 11:00 2:2
Kolejka 6
21 MSPN GÓRNIK ZABRZE GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-09-25 15:00 2:1
22 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-24 11:00 2:1
23 TS POLONIA BYTOM RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-09-24 11:00 1:2
24 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-24 12:00 0:4
Kolejka 7
25 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-10-01 12:00 1:1
26 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 2016-10-01 12:00 10:1
27 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. TS POLONIA BYTOM 2016-10-01 11:00 5:1
28 GKS PIAST S.A. GLIWICE GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-10-01 13:00 1:2
Kolejka 8
29 MSPN GÓRNIK ZABRZE GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-10-09 15:00 0:3
30 GKS PIAST S.A. GLIWICE TS POLONIA BYTOM 2016-10-08 13:00 3:0
31 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 2016-10-08 11:00 9:0
32 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-08 12:30 1:1
Kolejka 9
33 MSPN GÓRNIK ZABRZE RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-10-16 15:00 0:5
34 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-15 12:00 2:0
35 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-10-15 12:00 0:7
36 TS POLONIA BYTOM GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-10-15 12:00 1:0
Kolejka 10
37 MSPN GÓRNIK ZABRZE TS POLONIA BYTOM 2016-10-23 15:00 1:2
38 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 2016-10-22 11:00 0:2
39 GKS PIAST S.A. GLIWICE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-22 13:00 1:3
40 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-10-23 11:00 1:0
Kolejka 11
41 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-10-29 11:00 1:0
42 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-10-29 11:30 1:0
43 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-10-29 12:00 2:0
44 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC TS POLONIA BYTOM 2016-10-29 12:00 1:3
Kolejka 12
45 MSPN GÓRNIK ZABRZE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 2016-11-06 15:00 6:0
46 TS POLONIA BYTOM ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-11-05 09:00 2:3
47 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-11-05 11:00 0:0
48 GKS PIAST S.A. GLIWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-11-05 13:00 2:2
Kolejka 13
49 GKS PIAST S.A. GLIWICE MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-11-12 12:00 4:1
50 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-11-12 12:00 1:1
51 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. TS POLONIA BYTOM 2016-11-12 12:00 3:1
52 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 2016-11-12 12:00 6:1
Kolejka 14
53 MSPN GÓRNIK ZABRZE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-11-18 14:00 1:0
54 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2016-11-19 12:00 0:5
55 TS POLONIA BYTOM GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-11-19 12:00 2:3
56 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-11-19 09:00 2:4

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam