Bielsko-Biała: Klasa okręgowa "PROFI CREDIT"

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS KUŹNIA USTROŃ 25 65 21 2 2 80:11
2 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 25 60 19 3 3 84:27
3 LKS BESTWINA 25 46 12 10 3 44:26
4 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 25 45 14 3 8 53:29
5 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 25 44 13 5 7 57:33
6 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 25 40 12 4 9 58:60
7 LKS PASJONAT DANKOWICE 25 40 12 4 9 53:56
8 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 25 36 10 6 9 44:37
9 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 25 33 9 6 10 47:53
10 RKS CUKROWNIK CHYBIE 25 33 10 3 12 44:48
11 LKS 99 PRUCHNA 25 27 6 9 10 28:48
12 GLKS WILKOWICE 25 27 8 3 14 30:54
13 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 25 19 5 4 16 33:58
14 LKS BORY PIETRZYKOWICE 25 18 4 6 15 22:48
15 LKS LEŚNA 25 18 4 6 15 24:61
16 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 25 9 1 6 18 24:76

Ostatnia kolejka (27) rozgrywek w sezonie 2016/2017

73 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-05-21 17:00 2:2
74 LKS LEŚNA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-05-21 15:00 1:2
75 LKS 99 PRUCHNA TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-05-21 17:45:00 2:1
76 LKS BESTWINA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-05-20 15:00 1:0
77 LKS BORY PIETRZYKOWICE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-05-19 18:00 0:2
78 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS PASJONAT DANKOWICE 2017-05-20 17:00 5:0
79 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-05-20 17:00 1:1
80 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL GLKS WILKOWICE 2017-05-20 17:00 2:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-08-07 17:00 9:2
2 LKS BORY PIETRZYKOWICE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-08-07 14:00 1:4
3 LKS PASJONAT DANKOWICE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-08-07 17:00 1:2
4 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-08-07 17:00 2:1
5 GLKS WILKOWICE LKS LEŚNA 2016-08-06 16:00 1:0
6 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS 99 PRUCHNA 2016-08-06 17:00 0:0
7 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE LKS BESTWINA 2016-08-06 17:00 2:3
8 TS KOSZARAWA ŻYWIEC KS KUŹNIA USTROŃ 2016-08-06 17:00 1:0
Kolejka 2
9 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA KS KUŹNIA USTROŃ 2016-08-13 13:00 0:4
10 LKS BESTWINA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-08-13 17:00 5:1
11 LKS 99 PRUCHNA KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2016-08-14 14:30 0:0
12 LKS LEŚNA LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-08-14 15:00 0:3
13 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC GLKS WILKOWICE 2016-08-13 17:00 0:1
14 RKS CUKROWNIK CHYBIE MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-08-13 17:00 1:1
15 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-08-13 17:00 2:2
16 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-08-14 17:00 5:0
Kolejka 3
17 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-08-21 14:00 4:4
18 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-08-21 17:00 6:0
19 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-08-20 13:00 3:1
20 GLKS WILKOWICE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-08-20 14:00 3:1
21 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-08-20 17:00 1:2
22 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE LKS LEŚNA 2016-08-20 17:30 2:0
23 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS 99 PRUCHNA 2016-08-20 17:00 2:0
24 LKS BESTWINA KS KUŹNIA USTROŃ 2016-08-20 17:00 0:1
Kolejka 4
25 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS BESTWINA 2016-08-27 17:00 2:2
26 LKS 99 PRUCHNA KS KUŹNIA USTROŃ 2016-08-28 16:00 0:5
27 LKS LEŚNA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-08-28 15:00 1:1
28 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2016-08-27 17:00 1:1
29 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-08-27 17:00 1:2
30 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC GLKS WILKOWICE 2016-08-27 17:00 4:0
31 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-08-28 17:00 2:0
32 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-08-28 14:00 0:2
Kolejka 5
33 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-09-04 16:00 1:3
34 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-09-03 16:00 1:0
35 GLKS WILKOWICE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-03 14:00 1:3
36 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-09-03 16:00 0:0
37 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-09-03 16:00 2:5
38 TS KOSZARAWA ŻYWIEC PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-09-03 16:00 5:1
39 KS KUŹNIA USTROŃ LKS LEŚNA 2016-09-04 16:00 6:1
40 LKS BESTWINA LKS 99 PRUCHNA 2016-09-03 16:00 2:0
Kolejka 6
41 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS 99 PRUCHNA 2016-09-10 16:00 1:0
42 LKS LEŚNA LKS BESTWINA 2016-09-11 15:00 0:0
43 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC KS KUŹNIA USTROŃ 2016-09-10 16:00 0:4
44 RKS CUKROWNIK CHYBIE TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-09-10 16:00 4:0
45 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2016-09-10 16:00 3:1
46 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-11 16:00 2:7
47 LKS BORY PIETRZYKOWICE GLKS WILKOWICE 2016-09-11 14:00 1:2
48 LKS PASJONAT DANKOWICE MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-09-11 16:00 3:2
Kolejka 7
49 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-09-17 16:00 3:1
50 GLKS WILKOWICE LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-09-18 11:00 2:3
51 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-09-17 16:00 1:2
52 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-18 16:00 1:2
53 TS KOSZARAWA ŻYWIEC TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-09-17 16:00 0:1
54 KS KUŹNIA USTROŃ RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-09-17 16:00 7:2
55 LKS BESTWINA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-09-17 16:00 5:1
56 LKS 99 PRUCHNA LKS LEŚNA 2016-09-18 16:00 2:1
Kolejka 8
57 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS LEŚNA 2016-09-24 15:00 2:1
58 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS 99 PRUCHNA 2016-09-25 15:00 3:3
59 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS BESTWINA 2016-09-24 15:00 0:0
60 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC KS KUŹNIA USTROŃ 2016-09-24 15:00 0:1
61 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-09-25 15:00 5:0
62 LKS BORY PIETRZYKOWICE KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2016-09-25 14:00 0:1
63 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-09-25 15:00 5:2
64 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE GLKS WILKOWICE 2016-09-24 11:00 2:1
Kolejka 9
65 GLKS WILKOWICE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-10-01 15:00 2:4
66 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-10-01 15:00 1:2
67 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-10-02 15:00 2:3
68 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-01 15:00 1:0
69 KS KUŹNIA USTROŃ WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-01 11:00 1:0
70 LKS BESTWINA TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-10-01 15:00 1:3
71 LKS 99 PRUCHNA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-02 15:00 2:2
72 LKS LEŚNA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-10-02 15:00 2:0
Kolejka 10
73 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-10-08 15:00 4:1
74 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS LEŚNA 2016-10-08 15:00 1:0
75 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC LKS 99 PRUCHNA 2016-10-08 15:00 5:2
76 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS BESTWINA 2016-10-09 15:00 4:4
77 KS KUŹNIA USTROŃ LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-09 14:00 7:1
78 LKS PASJONAT DANKOWICE TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-10-09 15:00 2:1
79 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2016-10-08 15:00 3:0
80 GLKS WILKOWICE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-10-08 15:00 1:6
Kolejka 11
81 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-10-15 15:00 0:2
82 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE GLKS WILKOWICE 2016-10-15 15:00 3:1
83 TS KOSZARAWA ŻYWIEC MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-10-15 15:00 0:1
84 KS KUŹNIA USTROŃ LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-10-15 15:00 3:1
85 LKS BESTWINA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-15 15:00 2:1
86 LKS 99 PRUCHNA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-15 14:00 0:3
87 LKS LEŚNA TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-10-16 15:00 1:6
88 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-16 15:00 0:7
Kolejka 12
89 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-22 15:00 2:0
90 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-10-22 15:00 2:1
91 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS LEŚNA 2016-10-23 15:00 6:1
92 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS 99 PRUCHNA 2016-10-23 14:00 0:0
93 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS BESTWINA 2016-10-22 13:00 1:1
94 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE KS KUŹNIA USTROŃ 2016-10-23 15:00 1:2
95 GLKS WILKOWICE TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-10-22 15:00 3:0
96 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2016-10-22 15:00 2:1
Kolejka 13
97 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-10-30 14:00 1:4
98 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-10-29 15:00 0:1
99 KS KUŹNIA USTROŃ GLKS WILKOWICE 2016-10-29 15:00 3:0
100 LKS BESTWINA MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-10-29 15:00 2:0
101 LKS 99 PRUCHNA LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-10-30 14:00 0:3
102 LKS LEŚNA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-30 14:00 1:1
103 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-30 14:00 0:5
104 RKS CUKROWNIK CHYBIE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-10-30 14:00 0:3
Kolejka 14
105 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-11-05 14:00 0:1
106 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-11-06 14:00 4:1
107 LKS BORY PIETRZYKOWICE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-11-06 14:00 1:1
108 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS LEŚNA 2016-11-06 14:00 3:4
109 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS 99 PRUCHNA 2016-11-05 12:00 1:1
110 GLKS WILKOWICE LKS BESTWINA 2016-11-05 14:00 1:1
111 KS KUŹNIA USTROŃ LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-11-05 14:00 4:0
112 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2016-11-06 14:00 1:3
Kolejka 15
113 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-11-11 13:00 1:1
114 KS KUŹNIA USTROŃ KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2016-11-11 13:00 6:0
115 LKS BESTWINA LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-11-11 13:00 1:1
116 LKS 99 PRUCHNA GLKS WILKOWICE 2016-11-11 13:00 3:2
117 LKS LEŚNA MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2016-11-11 13:00 1:3
118 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS PASJONAT DANKOWICE 2016-11-11 13:00 0:1
119 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-11-11 13:00 2:1
120 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-11-11 11:00 1:2
Kolejka 18
1 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-04-05 16:00 3:4
2 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-03-25 15:00 0:1
3 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS PASJONAT DANKOWICE 2017-03-25 15:00 3:4
4 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-03-26 15:00 0:4
5 LKS LEŚNA GLKS WILKOWICE 2017-03-26 15:00 0:0
6 LKS 99 PRUCHNA LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-03-25 16:00 1:2
7 LKS BESTWINA KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2017-03-25 15:00 3:3
8 KS KUŹNIA USTROŃ TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2017-03-25 15:00 2:2
Kolejka 19
9 KS KUŹNIA USTROŃ LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-04-01 16:00 5:0
10 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS BESTWINA 2017-04-01 16:00 0:0
11 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE LKS 99 PRUCHNA 2017-04-01 16:00 1:3
12 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS LEŚNA 2017-04-01 16:00 5:0
13 GLKS WILKOWICE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-04-01 16:00 4:2
14 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-03-29 17:00 0:2
15 LKS PASJONAT DANKOWICE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-04-02 16:00 1:2
16 LKS BORY PIETRZYKOWICE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-04-02 14:00 1:2
Kolejka 20
17 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-04-08 16:00 3:2
18 LKS PASJONAT DANKOWICE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-04-09 16:00 1:3
19 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-04-09 17:00 1:5
20 RKS CUKROWNIK CHYBIE GLKS WILKOWICE 2017-04-08 16:00 0:1
21 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-04-09 13:00 3:3
22 LKS LEŚNA KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2017-04-09 15:00 0:2
23 LKS 99 PRUCHNA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2017-04-08 16:00 2:2
24 KS KUŹNIA USTROŃ LKS BESTWINA 2017-04-08 16:00 0:1
Kolejka 21
25 LKS BESTWINA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-04-15 13:00 2:1
26 KS KUŹNIA USTROŃ LKS 99 PRUCHNA 2017-04-15 13:00 4:0
27 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS LEŚNA 2017-04-15 13:00 5:1
28 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-04-15 13:00 2:1
29 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-04-15 13:00 5:2
30 GLKS WILKOWICE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-04-15 13:00 0:3
31 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-04-15 13:00 3:3
32 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-04-15 13:00 0:0
Kolejka 22
33 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS PASJONAT DANKOWICE 2017-05-24 18:00 4:3
34 LKS BORY PIETRZYKOWICE MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-05-24 17:30 1:1
35 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE GLKS WILKOWICE 2017-05-24 18:00 3:0
36 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-05-24 17:00 5:0
37 RKS CUKROWNIK CHYBIE KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2017-05-24 17:00 1:0
38 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2017-05-24 17:00 0:8
39 LKS LEŚNA KS KUŹNIA USTROŃ 2017-05-24 17:00 0:5
40 LKS 99 PRUCHNA LKS BESTWINA 2017-05-24 17:00 0:0
Kolejka 23
41 LKS 99 PRUCHNA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-04-30 16:00 4:7
42 LKS BESTWINA LKS LEŚNA 2017-04-29 15:00 1:2
43 KS KUŹNIA USTROŃ PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-04-29 17:00 4:1
44 TS KOSZARAWA ŻYWIEC RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-04-29 17:00 2:4
45 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-05-17 18:00 1:4
46 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-04-30 17:00 3:2
47 GLKS WILKOWICE LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-04-29 17:00 0:1
48 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS PASJONAT DANKOWICE 2017-04-29 13:00 3:4
Kolejka 24
49 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-05-03 17:00 4:3
50 LKS PASJONAT DANKOWICE GLKS WILKOWICE 2017-05-03 17:00 2:0
51 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-05-03 17:00 0:3
52 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2017-05-03 17:00 3:1
53 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2017-05-03 17:00 1:1
54 RKS CUKROWNIK CHYBIE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-05-03 17:00 0:2
55 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS BESTWINA 2017-05-03 17:00 1:2
56 LKS LEŚNA LKS 99 PRUCHNA 2017-05-03 17:00 1:1
Kolejka 25
57 LKS LEŚNA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-05-07 15:00 3:1
58 LKS 99 PRUCHNA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-05-07 16:00 1:0
59 LKS BESTWINA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-05-06 15:00 4:1
60 KS KUŹNIA USTROŃ TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-05-06 17:00 2:0
61 TS KOSZARAWA ŻYWIEC WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-05-07 16:00 1:0
62 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-05-06 17:00 1:2
63 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS PASJONAT DANKOWICE 2017-05-06 17:00 3:3
64 GLKS WILKOWICE MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-05-06 17:00 0:6
Kolejka 26
65 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA GLKS WILKOWICE 2017-05-13 17:00 1:2
66 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-05-13 13:00 6:0
67 LKS PASJONAT DANKOWICE KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2017-05-14 17:00 4:3
68 LKS BORY PIETRZYKOWICE TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2017-05-13 17:00 1:2
69 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-05-14 17:00 0:0
70 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC LKS BESTWINA 2017-05-13 17:00 0:1
71 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS 99 PRUCHNA 2017-05-13 17:00 0:1
72 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS LEŚNA 2017-05-13 17:00 2:2
Kolejka 27
73 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-05-21 17:00 2:2
74 LKS LEŚNA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-05-21 15:00 1:2
75 LKS 99 PRUCHNA TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-05-21 17:45 2:1
76 LKS BESTWINA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-05-20 15:00 1:0
77 LKS BORY PIETRZYKOWICE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-05-19 18:00 0:2
78 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS PASJONAT DANKOWICE 2017-05-20 17:00 5:0
79 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-05-20 17:00 1:1
80 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL GLKS WILKOWICE 2017-05-20 17:00 2:2
Kolejka 28
81 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-05-27 17:00 :
82 GLKS WILKOWICE KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2017-05-27 14:00 :
83 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2017-05-27 17:00 :
84 LKS PASJONAT DANKOWICE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-05-28 17:00 -:-
85 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS BESTWINA 2017-05-28 14:00 -:-
86 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS 99 PRUCHNA 2017-05-28 17:00 -:-
87 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC LKS LEŚNA 2017-05-27 17:00 :
88 RKS CUKROWNIK CHYBIE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-05-27 17:00 :
Kolejka 29
89 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-06-03 17:00 -:-
90 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-06-04 17:00 -:-
91 LKS LEŚNA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-06-04 15:00 -:-
92 LKS 99 PRUCHNA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-06-04 16:00 -:-
93 LKS BESTWINA LKS PASJONAT DANKOWICE 2017-06-03 15:00 -:-
94 KS KUŹNIA USTROŃ MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-06-03 17:00 -:-
95 TS KOSZARAWA ŻYWIEC GLKS WILKOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
96 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 30
97 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2017-06-10 17:00 -:-
98 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2017-06-10 17:00 -:-
99 GLKS WILKOWICE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-06-09 18:00 -:-
100 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS BESTWINA 2017-06-10 17:00 -:-
101 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS 99 PRUCHNA 2017-06-11 17:00 -:-
102 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS LEŚNA 2017-06-11 14:00 -:-
103 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-06-11 17:00 -:-
104 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 31
105 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-06-15 16:00 -:-
106 RKS CUKROWNIK CHYBIE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-06-15 16:00 -:-
107 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-06-15 16:00 -:-
108 LKS LEŚNA LKS PASJONAT DANKOWICE 2017-06-15 16:00 -:-
109 LKS 99 PRUCHNA MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2017-06-15 16:00 -:-
110 LKS BESTWINA GLKS WILKOWICE 2017-06-15 16:00 -:-
111 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL KS KUŹNIA USTROŃ 2017-06-15 16:00 -:-
112 TS KOSZARAWA ŻYWIEC KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2017-06-15 16:00 -:-
Kolejka 32
113 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2017-06-18 16:00 -:-
114 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-06-18 16:00 -:-
115 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS BESTWINA 2017-06-18 16:00 -:-
116 GLKS WILKOWICE LKS 99 PRUCHNA 2017-06-18 16:00 -:-
117 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS LEŚNA 2017-06-18 16:00 -:-
118 LKS PASJONAT DANKOWICE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-06-18 16:00 -:-
119 LKS BORY PIETRZYKOWICE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-06-18 16:00 -:-
120 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-06-18 16:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam