Wybór należy do kibica / 18.05.2017

Wybór należy do kibica

Już w piątek meczami klasy okręgowej rozpocznie się weekendowa karuzela piłkarska, której ostatnim akcentem będzie niedzielny mecz w Sosnowcu, gdzie Zagłębie podejmując Stal Mielec chce zrobić kolejny krok w kierunku awansu do ekstraklasy.

A oto weekendowy rozkład jazdy kibica:

Piątek
17.30
Football Factory Klasa okręgowa - I grupa spadkowa Częstochowa

Unia Kalety - Stradom-AJD Częstochowa, sędzia Sergiusz Dana (Częstochowa)

18.00
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała

Bory Pietrzykowice - Kuźnia Ustroń, sędzia Sławomir Kowalewski (Bielsko-Biała)

Sobota
11.00
Zina klasa okręgowa - I grupa

Urania Ruda Śląska - Wawel Wirek, sędzia Tomasz Szczepanik (Katowice)
I liga wojewódzka A 1 Junior
GKS Katowice - Rekord Bielsko-Biała, sędzia Andrzej Chudy (Zabrze)

13.00
Zina klasa okręgowa - II grupa

Sokół Łany Wielkie - Czarni Pyskowice, sędzia Bartosz Badowski (Będzin)

14.00
Zina klasa okręgowa - II grupa

Buk Rudy - ROW 1964 II Rybnik, sędzia Aneta Kowalska (Knurów)

15.00
Nice I liga

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz, sędzia Łukasz Szczech (Warszawa)
IV liga - I grupa
Ruch II Chorzów - MKS Myszków, sędzia Sławomir Smaczny (Bytom)
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała
LKS Bestwina - WSS Wisła, sędzia Wacław Bąk (Gilowice)
Zina klasa okręgowa - I grupa
JUWe Jaroszowice - Podlesianka Katowice, sędzia Marcin Soja (Czeladź)
Zina klasa okręgowa - IV grupa
Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śląskie, sędzia Andrzej Gorzawski (Rybnik)

16.00
IV liga - I grupa

Slavia Ruda Śląska - Raków II Częstochowa, sędzia Piotr Bielecki (Pszczyna)
Zina klasa okręgowa - I grupa
Sparta Katowice - LKS Łąka, sędzia Zenon Chudy (Bytom)

17.00
III liga

GKS 1962 Jastrzębie - Skra Częstochowa, sędzia Mateusz Bielawski (Mysłowice)
IV liga - I grupa
Polonia Poraj - Szombierki Bytom, sędzia Sebastian Buchta (Chybie)
Warta Zawiercie - Gwarek Tarnowskie Góry, sędzia Leszek Lewandowski (Gliwice)
Górnik Piaski - Sarmacja Będzin, sędzia Piotr Szypuła (Kozy)
Przemsza Siewierz - GKS II Katowice, sędzia Szymon Skowroński (Tychy)
IV liga - II grupa
Granica Ruptawa - Polonia Łaziska Górne, sędzia Marcin Bielawski (Mysłowice)
Concordia Knurów - Orzeł Mokre, sędzia Mariusz Woleń (Cisiec)
MKS Lędziny - Szczakowianka Jaworzno, sędzia Arkadiusz Szymczak (Siemianowice Śląskie)
Beskid Skoczów - Spójnia Landek, sędzia Paweł Dziopak (Tychy)
Wilki Wilcza - Iskra Pszczyna, sędzia Andrzej Majcher (Katowice)
Drzewiarz Jasienica - LKS Bełk, sędzia Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)
LKS Czaniec - Unia Racibórz, sędzia Dawid Bukowczan (Węgierska Górka)
Gwarek Ornontowice - Krupiński Suszec, sędzia Sebastian Frenke (Jastrzębie-Zdrój)
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec - Pasjonat Dankowice, sędzia Krzysztof Pieczonka (Jastrzębie-Zdrój)
Spójnia Zebrzydowice - MRKS Czechowice-Dziedzice, sędzia Szymon Duda (Łodygowice)
Błyskawica Drogomyśl - GLKS Wilkowice, sedzia Paweł Ficek (Węgierska Górka)
Zina klasa okręgowa - I grupa
AKS Mikołów - Pogoń Nowy Bytom, sędzia Piotr Polkowski (Chorzów)
Tempo Paniówki - Piast Bieruń Nowy, sędzia Patryk Jańta (Katowice)
ZET Tychy - Grunwald Ruda Śląska, sędzia Marcin Knopek (Wodzisław Śląski)
GTS Bojszowy - LKS Goczałkowice-Zdrój, sędzia Krzysztof Postulka (Mikołów)
Pogoń Imielin - Unia Kosztowy, sędzia Wiktor Urbańczyk (Pisarzowice)
Zina klasa okręgowa - II grupa
Przyszłość Ciochowice - Dąb Gaszowice, sędzia Sebastian Szczotka (Węgierska Górka)
LKS 1908 Nędza - Drama Zbrosławice, sędzia Sonia Zawisz (Bieruń)
Rymer Rybnik - Młodość Rudno, sędzia Dawid Griner (Chorzów)
KS 94 Rachowice - Unia Książenice, sędzia Wojciech Zarzycki (Bytom)
Zameczek Czernica - ŁTS Łabędy, sędzia Marcin Kasprzyk (Bytom)
Jedność 32 Przyszowice - Naprzód Rydułtowy, sędzia Dawid Cieślok (Katowice)
Zina klasa okręgowa - III grupa
Naprzód Czyżowice - LKS Tworków, sędzia Artur Należnik (Mysłowice)
Gwiazda Skrzyszów - Rafako Racibórz, sędzia Paweł Halamoda (Zabrze)
Naprzód Borucin - APN Odra, sędzia Bartosz Bielaś (Katowice)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Krzyżanowice, sędzia Tomasz Izydorczyk (Ornontowice)
Polonia Łaziska - KS 27 Gołkowice, sędzia Robert Skoludek (Przezchlebie)
Zina klasa okręgowa - IV grupa
LKS Żyglin - Orzeł Miedary, sędzia Jacek Król (Tychy)
Niwy Brudzowice - KKS Łazowianka, sędzia Patryk Żmija (Sosnowiec)
SKS Łagisza - Unia Dąbrowa Górnicza, sędzia Paweł Łukaszczyk (Tychy)
Tęcza Błędów - AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów, sędzia Paweł Kłyk (Tychy)
Orzeł Nakło Śląskie - Naprzód Lipiny, sędzia Tomasz Kuźniarz (Tychy)
Football Factory Klasa okręgowa - Grupa mistrzowska Częstochowa
Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec, sędzia Lech Malinowski (Częstochowa)
Gmina Kłomnice - Jedność Boronów, sędzia Marcin Sobierajski (Olsztyn)
Amator Golce - Zieloni Żarki, sędzia Mateusz Malinowski (Częstochowa)
Victoria Częstochowa - LKS Mrzygłód, sędzia Jakub Barczyk (Poraj)
Football Factory Klasa okręgowa - I grupa spadkowa Częstochowa
Olimpia Huta Stara - Olimpia Truskolasy, sędzia Krzysztof Knop (Lisów)
Liswarta Lisów - Lotnik Kościelec, sędzia Mariusz Komański (Częstochowa)
Football Factory Klasa okręgowa - II grupa spadkowa Częstochowa
Liswarta Krzepice - Płomień Częstochowa, sędzia Paweł Terlicki (Konopiska)
Liswarta Popów - Warta Kamieńskie Młyny, sędzia Konrad Sierociński (Częstochowa)
Piast Przyrów - MLKS Woźnicki, sędzia Paweł Kuban (Zawada)
Grom Miedźno - Czarni Starcza, sędzia Dariusz Prauza (Kamienica Polska)

18.00
Lotto Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Łęczna, sędzia Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Nice I liga
GKS Katowice - MKS Kluczbork, sędzia Karol Rudziński (Olsztyn)
Zina klasa okręgowa - III grupa
Naprzód Zawada - Naprzód Syrynia, sędzia Mateusz Glenc (Książenice)
Football Factory Klasa okręgowa - I grupa spadkowa Częstochowa
Warta Mstów - LKS Sieraków Śląski, sędzia Marek Nowiński (Lubliniec)

Niedziela
11.00
IV liga - I grupa

GKS II Tychy - Piast II Gliwice, sędzia Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)
I liga woijewódzka A1 Junior
Zagłębie Sosnowiec - ROW 1964 Rybnik, sędzia Artur Należnik (Mysłowice)
Polonia Bytom - Rozwój Katowice, sędzia Damian Rokosz (Rogoźnik)
Ruch Chorzów SA - Górnik zabrze SSA, sędzia Mirosław Górecki (Ruda Śląska)
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała, sędzia Mateusz Bielawski (Katowice)

15.00
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała

LKS Leśna - Cukrownik Chybie, sędzia Andrzej Chudy (Zabrze)
I liga wojewódzka A1 Junior
MKP Odra Centrum Wodzisław Ślaski - UKS Ruch Chorzów, sędzia Szymon Skowroński (Tychy)

16.00
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała

LKS 99 Pruchna - Czarni-Góral Żywiec, sędzia Tomasz Kuźniarz (Żywiec)

17.00
II liga

Polonia Bytom - Raków Częstochowa, sędzia Marcin Kochanek (Opole)
III liga
BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Żmigród, sędzia Jakub Krawczun (Wrocław)
Unia Turza Śląska - Falubaz Zielona Góra, sędzia Paweł Łapkowski (Świebodzin)
IV liga - I grupa
KS Panki - Ruch Radzionków, sędzia Michał Zając (Sosnowiec)
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała
Maksymilian Cisiec - Metal-Skałka Żabnica, sedzia Adrian Pietera (Bielsko-Biała)
Zina klasa okręgowa - III grupa
Przyszłość Rogów - Forteca Świerklany, sędzia Robnert Boruta (Katowice)
Silesia Lubomia - Polonia Marklowice, sędzia Daniel Kruczyński (Żywiec)
Zina klasa okręgowa - IV grupa
Śląsk Świętochłowice - Cyklon Rogoźnik, sędzia Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój)
I liga wojewódzka A1 Junior
MSPN Górnik Zabrze - Czarni-Góral Żywiec, sędzia Adam Nowak (Turza Śląska)

18.00
IV liga - II grupa

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz, sędzia Jakub Krajewski (Pogórze)

20.30
Nice I liga

Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec, sędzia Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

[powrót]



Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam