Wybór należy do kibica / 20.04.2017

Wybór należy do kibica

Od piątku do niedzieli na boiskach Śląskiego Związku Piłki Nożnej panował będzie ogromny ruch. Każdy kibic znajdzie na pewno coś dla siebie. Wystarczy przeglądnąć nasz terminarz:

Piątek
19.00
II liga

ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg, sędzia Paweł Kukla (Kraków)

20.45
Nice I liga

Górnik Zabrze - Wigry Suwałki, sędzia Zbigniew Dobrynin (Łódź)

Sobota
11.00
Zina klasa okręgowa - I grupa

Grunwald Ruda Śląska - AKS Mikołów, sędzia Paweł Kamiński (Ogrodzieniec)
Zina klasa okręgowa - II grupa
Sokół Łany Wielkie - KS 94 Rachowice, sędzia Krzysztof Postulka (Mikołów)
Zina klasa okręgowa - IV grupa
Unia Dąbrowa Górnicza - LKS Żyglin, sędzia Artur Należnik (Mysłowice)
Klasa okręgowa Football Factory - Częstochowa I grupa
Pogoń Kamyk - Piast Przyrów, sędzia Marcin Sobierajski (Olsztyn)
Klasa okręgowa Football Factory - Częstochowa II grupa
LZS Mrzygłód - Unia Kalety, sędzia Lech Malinowski (Częstochowa)
I liga wojewódzka A1 Junior
UKS Ruch Chorzów - TS Podbeskidzie, sędzia Jacek Klica (Bytom)

12.00
Zina klasa okręgowa - I grupa

Piast Bieruń Nowy - LKS Goczałkowice-Zdrój, sędzia Zenon Chudy (Bytom)

12.30
Zina klasa okręgowa - II grupa

Drama Zbrosławice - Jedność 32 Przyszowice, sędzia Jakub Borkowski (Bieruń)

14.30
III liga

Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice, sędzia Adrian Markiewicz (Mikołów)

15.00
Zina klasa okręgowa - I grupa

Wawel Wirek - Unia Kosztowy, sędzia Mirosław Górecki (Ruda Śląska)

16.00
Zina klasa okręgowa - I grupa

Sparta Katowice - Urania Ruda Śląska, sędzia Paweł Halamoda (Zabrze)
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała
LKS 99 Pruchna - LKS Bestwina, sędzia Wacław Bąk (Gilowice)
I liga wojewódzka A1 Junior
GKS Katowice - Górnik Zabrze SSA, sędzia Sebastian Buchta (Chybie)

16.30
III liga

Skra Częstochowa - BKS Stal Bielsko-Biała, sędzia Mateusz Gałuszka (Jelenia Góra)

17.00
II liga

Rozwój Katowice - Raków Częstochowa, sędzia Sebastian Krasny (Kraków)
IV liga - I grupa
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch II Chorzów, sędzia Paweł Dziopak (Tychy)
Ruch Radzionków - Sarmacja Będzin, sędzia Andrzej Majcher (Katowice)
Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz, sędzia Piotr Kopiec (Jastrzębie-Zdrój)
MKS Myszków - KS Panki, sędzia Bartosz Bielaś (Katowice)
RKS Grodziec - Polonia Poraj, sędzia Adam Adamus (Bytom)
IV liga - II grupa
Decor Bełk - Podbeskidzie II Bielsko-Biała, sędzia Bogdan Drobot (Siemianowice Śląskie)
Iskra Pszczyna - Unia Racibórz, sędzia Sławomir Kowalewski (Bielsko-Biała)
Spójnia Landek - Krupiński Suszec, sędzia Adam Nowak (Turza Śląska)
JSP Szczakowianka - Gwarek Ornontowice, sędzia Zbigniew Szymanek (Katowice)
Orzeł Mokre - LKS Czaniec, sędzia Paweł Kuban (Zawada)
Polonia Łaziska Górne - Drzewiarz Jasienica, sędzia Leszek Lewandowski (Gliwice)
GKS Radziechowy-Wieprz - Wilki Wilcza, sędzia Tomasz Kuźniarz (Tychy)
Granica Ruptawa - Beskid Skoczów, sędzia Łukasz Groń (Zabrze)
Concordia Knurów - MKS Lędziny, sędzia Sebastian Frenke (Jastrzębie-Zdrój)
Zina klasa okręgowa - I grupa
LKS Łąka - Pogoń Imielin, sędzia Tomasz Izydorczyk (Ornontowice)
Podlesianka Katowice - GTS Bojszowy, sędzia Marcin Śniegoń (Rybnik)
Pogoń Nowy Bytom - ZET Tychy, sędzia Mateusz Glenc (Książenice)
Zina klasa okręgowa - II grupa
ROW 1964 II Rybnik - Przyszłość Ciochowice, sędzia Jacek Król (Tychy)
Czarni Pyskowice - Zameczek Czernica, sędzia Tytus Skowronek (Bytom)
LKS 1908 Nędza - Rymer Rybnik, sędzia Paweł Łukaszczyk (Tychy)
Zina klasa okręgowa - III grupa
Naprzód Syrynia - Naprzód Czyżowice, sędzia Adam Śliż (Cieszyn)
LKS Krzyżanowice - KS 27 Gołkowice, sędzia Szymon Janicki (Piekary Śląskie)
Rafako Racibórz - Przyszłość Rogów, sędzia Patryk Jańta (Katowice)
Polonia Marklowice - Polonia Łaziska, sędzia Robert Skoludek (Przezchlebie)
LKS Tworków - Naprzód Zawada, sędzia Andrzej Chudy (Zabrze)
Silesia Lubomia - Odra Centrum Wodzisław Śląski, sędzia Paweł Kłyk (Tychy)
Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Borucin, sędzia Szymon Skowroński (Tychy)
Zina klasa okręgowa - IV grupa
MKS Siemianowiczanka - Naprzód Lipiny, sędzia Łukasz Sytnik (Racibórz)
Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów, sędzia Michał Zając (Sosnowiec)
Orzeł Miedary - SKS Łagisza, sędzia Łukasz Woźniczko (Rybnik)
Śląsk Świętochłowice - Niwy Brudzowice, sędzia Maciej Jankowski (Bytom)
Silesia Miechowice - Unia Świerklaniec, sędzia Kamil Budny (Ozorków)
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała
Metal Skałka Żabnica - Pasjonat Dankowice, sędzia Jacek Bielecki (Pszczyna)
WSS Wisła - GLKS Wilkowice, sędzia Magdalena Figura (Świerklany)
Czarni-Góral Żywiec - Błyskawica Drogomyśl, sędzia Jakub Tekieli (Zabrzeg)
Cukrownik Chybie - Spójnia Zebrzydowice, sędzia Marcin Jakowenko (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Football Factory - Częstochowa I grupa
Stradom-AJD Częstochowa - Victoria Częstochowa, sędzia Robert Kowalczyk (Częstochowa)
Grom Miedźno - Warta Mstów, sędzia Sergiusz Dana (Częstochowa)
Gmina Kłomnice - Liswarta Krzepice, sędzia Dominik Zakaszewski (Lisów)
Olimpia Truskolasy - Lotnik Kościelec, sędzia Witold Fiszer (Lubliniec)
Liswarta Popów - Amator Golce, sędzia Mariusz Komański (Częstochowa)
Klasa okręgowa Football Factory - Częstochowa II grupa
Olimpia Huta Stara - Jedność Boronów, sędzia Oskar Sikora (Rędziny)
Warta Kamieńskie Młyny - LKS Sieraków Śląski, sędzia Jakub Barczyk (Poraj)
Zieloni Żarki - MLKS Woźniki, sędzia Piotr Zroślak (Częstochowa)
Płomień Kuźnica Marianowa - Liswarta Lisów, sędzia Michał Toborek (Częstochowa)
Czarni Starcza - Sparta Lubliniec, sędzia Artur Makles (Lubliniec)

17.30
Zina klasa okręgowa - III grupa

APN Odra - Forteca Świerklany, sędzia Leszek Niemczyk (Ustroń)

18.00
Lotto Ekstraklasa

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, sędzia Tomasz Musiał (Kraków)
Nice I liga
GKS Tychy - Stomil Olsztyn, sędzia Marek Opaliński (Legnica)

Niedziela
11.00
IV liga - I grupa

GKS II Tychy - Slavia Ruda Śląska, sędzia Mariusz Woleń (Cisiec)
Piast II Gliwice - Warta Zawiercie, sędzia Mirosław Górecki (Ruda Śląska)
Raków II Częstochowa - GKS II Katowice, sędzia Marcin Miśta (Zawiercie)

I liga wojewódzka A1 Junior
Rekord Bielsko-Biała - KS GTV Stadion Śląski Chorzów, sędzia Tomasz Wajda (Zarzecze)
SP MOSiR Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec, sędzia Marek Serwaczak (Zabrze)

13.00
I liga wojewódzka A1 Junior

GKS Tychy - Rozwój Katowice, sędzia Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)

13.30
I liga wojewódzka A1 Junior

Ruch Chorzów SA - Polonia Bytom, sędzia Damian Rokosz (Rogoźnik)

14.00
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała

Bory Pietrzykowice - MRKS Czechowice-Dziedzice, sędzia Daniel Kruczyński (Żywiec)

15.00
Zina klasa okręgowa - I grupa

JUW-e Jaroszowice - Tempo Paniówki, sędzia Dawid Grzelec (Dąbrowa Górnicza)
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała
LKS Leśna - Kuźnia Ustroń, sędzia Piotr Szypuła (Kozy)
I liga wojewódzka A1 Junior
MKPN Odra Centrum Wodzisław Śląski - TS Czarni-Góral Żywiec, sędzia Marcin Bielawski (Mysłowice)
MSPN Górnik Zabrze - KS ROW 1964 Rybnik, sędzia Mateusz Bielawski (Mysłowice)

16.00
Zina klasa okręgowa - IV grupa

Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Nakło Śląskie, sędzia Daniel Wiejowski (Gliwice)

17.00
Zina klasa okręgowa - II grupa

Unia Książenice - ŁTS Łabędy, sędzia Robert Boruta (Katowice)

Młodość Rudno - Naprzód Rydułtowy, sędzia Arkadiusz Szymczak (Siemianowice Śląskie)

Zina klasa okręgowa - IV grupa
KKS Łazowianka Łazy - AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów, sędzia Wojciech Zarzycki (Bytom)
Profi Credit Liga okręgowa - grupa Bielsko-Biała
Maksymilian Cisiec - Koszarawa Żywiec, sędzia Dawid Bukowczan (Węgierska Górka)

[powrót]



Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam