Hit w pierwszej rundzie PP na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej / 19.04.2017

Hit w pierwszej rundzie PP na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Los okazał się niełaskawy dla trzecioligowców. Podczas posiedzenia Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej dokonano bowiem losowania pierwszej rundy i od razu na starcie mamy trzecioligowy hit.

- Pracownica Śląskiego Związku Piłki Nożnej Pani Patrycja Wysocka wystąpiła w roli ciągnącej losy i zawdzięczamy jej, że w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związu Piłki Nożnej spotkają się: 26 kwietnia Dąb Gaszowice – MKS Lędziny, Pogoń II Nowy Bytom Ruda Śląska – GKS Radziechowy-Wieprz oraz Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe – Warta Zawiercie – wylicza przewodniczący Wydziału Gier ŚlZPN Marek Gałuszka. - Czwarta para jest najbardziej atrakcyjna, bo Górnik II Zabrze zmierzy się 10 maja ze zwycięzcą finałowej pary w Podokręgu Bielsku-Biała, czyli z Rekordem lub BKS Stal, które zmierzą się 26 kwietnia. To oznacza, że wolny los w pierwszej rundzie otrzymały: MKS Myszków, MLKS Woźniki, Ruch Radzionków i zwycięzca finałowego meczu w Podokręgu Rybnik. Dzisiaj miały się w nim zmierzyć Odra Centrum Wodzisław Śląski i Polonia Marklowice, ale z powodu opadów śniegu mecz przełożono. 11 maja o godzinie 15.00, z udziałem przedstawicieli zainteresowanych klubów, odbędzie się losowanie par ćwierćfinałowych, a mecze, w których wyłonieni zostaną półfinaliści zaplanowaliśmy na 24 maja.

[powrót]Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam