Pierwsze posiedzenie zarządu w 2017 roku / 10.01.2017

Pierwsze posiedzenie zarządu w 2017 roku

Choć pierwsze w 2017 roku posiedzenie zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęło się od lampki szampana i serdecznych życzeń noworocznych, złożonych szczególnie serdecznie obchodzącym urodziny, na czele z 70-latkiem Stefanem Ekiertem (na zdjęciu), to można powiedzieć, że było przede wszystkim spotkaniem roboczym.

W pierwszym punkcie prezes Henryk Kula oraz księgowa Irena Wachowiak przedstawili sprawy dotyczące przyjęcia nowej polityki rachunkowej związku, a najwięcej dyskusji towarzyszyło kolejnemu punktowi obrad dotyczącemu nowej „uchwały kompetencyjności”. Głos w dyskusji zabrali między innymi prezes Beskidzkiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Czesław Biskup, prezes Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Artur Szymczyk, rzecznik prawa związkowego Józef Komandzik, prezes Podokręgu Lubliniec Krzysztof Olczyk, prezes Podokręgu Częstochowa Cezary Suchan, prezes Podokręgu Bielsko-Biała Roman Kubieniec i prezes Podokręgu Skoczów Bogusław Walica.

Na koniec członek zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, a jednocześnie wiceprzewodniczący Komisji Futsalu i Piłki Plażowej PZPN Grzegorz Morkis przedstawił stan przygotowań do zaplanowanego na 28-31 stycznia futsalowy Turnieju Czterech Państw, który rozegrany zostanie w Tychach i przedstawił plan rozgrywek oraz zapoznał zebranych z planem rozgrywek młodzieżowych w futsalu.

A na „deser” członkowie zarządu przeszli szkolenie... telewizyjne. Redaktor Robert Walczak, którego kibice piłki nożnej znają nie tylko z emitowanego w każdy poniedziałek o godzinie 20.00 programu „Piłkarska 3”, przekazał uwagi dotyczące tego jak należy się przygotować do wystąpienia przed kamerą i udzielił praktycznych porad dotyczących wyglądu i wypowiedzi. Zwłaszcza praktyczne ćwiczenia z dykcji mogą się przydać każdemu, kto znajdzie się w studiu lub zostanie poproszony do podzielenia się swoimi przemyśleniami dla kibiców siedzących przed telewizorami.

[powrót]Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam