Twórzmy razem SIŁĘ REGIONU / 08.01.2017

Twórzmy razem SIŁĘ REGIONU

Wiceprzewodniczący Wydziału Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej Damian Galeja nie ustaje w pomysłach. Oto jego najnowszy projekt.

Trenerzy!
W imieniu Wydziału Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej zapraszam Was w dniu 30.01.2017 do Sali Konferencyjnej Śląskiego Związku Piłki Nożnej przy ul. Francuskiej 32 w godzinach 18.30-21.00 na „MEETING” MŁODYCH ŚLĄSKICH TRENERÓW.

Spotkanie ma otwarty, swobodny, luźny charakter na którym, każdy z obecnych na sali trenerów będzie mógł się wypowiedzieć, przedstawić prezentacje, zadać pytanie na dręczące sprawy i uzyskać odpowiedź lub opinię z grona uczestników.

W swoim wystąpieniu każdy z chętnych trenerów będzie mógł poruszyć tematy związane i dotyczące szerokiego zakresu piłki nożnej, zaprezentować swoją wizję, swój „model piłki nożnej”, przedstawić swoje przemyślenia, spostrzeżenia i analizy po okresach swojej pracy.

Dzielenie się swoją wiedzą i otwartość ma stworzyć warunki i podwaliny rozwoju każdego z osobna i wszystkich razem jako środowiska trenerów. Z założenia te spotkania będą inspiracją dla naszej pracy, motorem do rozwoju, analizy i ewentualnych zmian w naszym „modelu piłki nożnej”. Tylko od uczestników „meetingu” zależy jaka będzie formuła spotkania i jakie tematy zostaną poruszone.

Mam nadzieję, że cykliczność spotkań i duże zainteresowanie tą formą rozmowy i dzielenia się swoją wiedzą zainspiruje nas w przyszłości do tworzenia tematycznych spotkań.

Ze względu, na to że sala konferencyjna przy ul Francuskiej 32 ma określoną ilość miejsc, w spotkaniu może uczestniczyć ograniczona grupa trenerów. Dlatego chęć udziału w „meetingu” pod hasłem – Twórzmy razem #SIŁĘ REGIONU – proszę zgłaszać bezpośrednio do mnie na adres: damian.galeja@slzpn.katowice.pl
W emailu proszę wpisać: nazwisko, imię, klub, licencję, ewentualnie temat swojej prezentacji.

Do zobaczenia! Damian Galeja. Trener Koordynator Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach.

[powrót]Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam