:

Wydział Gier Śląskiego ZPN informuje, że mecze 4. kolejki IV ligi i Klasy Okręgowej zaplanowane na 27 sierpnia 2014 r. (środa) należy rozpocząć o godz. 17:30 (zamiast 18:00).

SEZON 2014/2015:

II liga Wojewódzka Juniorów grupa I (roczniki 1996-1998)

II liga Wojewódzka Juniorów grupa II (roczniki 1996-1998)

Strona slaskie.tv przeprowadzi w weekend następujące transmisje:

16 sierpnia (sobota) godz. 17:00: AKS Niwka Sosnowiec - Górnik 09 Mysłowice (Klasa Okręgowa grupa I)

17 sierpnia (niedziela) godz. 11:00: Piast II Gliwice - Polonia Bytom (III liga opolsko-śląska)

Mecze będzie można zobaczyć na stronie www.slaskie.tv/na-zywo

Rozgrywki III ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych, III ligi Wojewódzkiej Trampkarzy, III ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych, Ligi Młodzików (runda jesienna - eliminacyjna) i Ligi Młodzików Młodszych (runda jesienna - eliminacyjna) prowadzą Podokręgi.

Terminarze dwóch grup II Ligi Wojewódzkiej Juniorów (1996-1998) ukażą się niebawem.

 

SEZON 2014/2015:

I liga Wojewódzka Juniorów (roczniki 1996-1998)

 

I liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (1998-1999)

II liga Wojewódzka Juniorów Młodszych grupa północna (1998-1999)

II liga Wojewódzka Juniorów Młodszych grupa południowa (1998-1999)

 

I liga Wojewódzka Trampkarzy (2000-2001)

II liga Wojewódzka Trampkarzy (2000-2001)

 

I liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych (2001-2002)

II liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych (2001-2002)

Strona slaskie.tv przeprowadzi w najbliższych dniach następujące transmisje:

Sobota godz. 11:00 III Liga Grunwald Ruda Śląska - GKS 1962 Jastrzębie

sobota godz. 17:00 II Liga Rozwój Katowice - Energetyk ROW Rybnik

niedziela godz. 18:00 III Liga Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała

Mecze będzie można zobaczyć na stronie www.slaskie.tv/na-zywo

"TRENER" nr 2/2014

"SĘDZIA" nr 1/2014

"POLSKA PIŁKA" nr 1/2014

 

 ARCHIWUM CZASOPISM

Interpretacja
Dyrektora Izby Skarbowej

w Katowicach:

PZPN

WOJEWÓDZKIE ZPN

 

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach

Copyright © 2013. All Rights Reserved.