Ważne: Ogólnopolski Kurs Spikerów Piłkarskich

 

 

:

18 listopada 2014 r. (wtorek) odbędzie się we Wrocławiu mecz towarzyszki Polska – Szwajcaria.

Ceny biletów na mecz: zobacz

Strona slaskie.tv przeprowadzi w najbliższy weekend następujące transmisje:

III liga opolsko-śląska:
25 października (sobota) godz. 13:00: Szombierki Bytom - Polonia Bytom

II liga:
26 października (niedziela) godz. 14:00: Nadwiślan Góra - Błękitni Stargard Szczeciński

Mecze będzie można zobaczyć na stronie www.slaskie.tv/na-zywo

Księgi Rozgrywek:

II liga kobiet - po 8 kolejkach

III liga kobiet - po 8 kolejkach

 

IV liga grupa I - po 12 kolejkach

IV liga grupa II - po 12 kolejkach

 

Klasa Okręgowa grupa I - po 12 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa II - po 12 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa III - po 12 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa IV - po 12 kolejkach

 

Wskazane jest zapisywanie powyższych plików na dysk poprzez najechanie strzałką na interesującą nas ligę, kliknięcie prawym przyciskiem myszki i wybranie "Zapisz element docelowy jako...", gdyż w oknie przeglądarki księgi wyświetlają się nieczytelnie (dziwne znaki, szlaczki).

Wykaz kartek z extranetu:

II liga kobiet - po 8 kolejkach

III liga kobiet - po 8 kolejkach

 

IV liga grupa I - po 12 kolejkach

IV liga grupa II - po 12 kolejkach

 

Klasa Okręgowa grupa I - po 12 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa II - po 12 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa III - po 12 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa IV - po 12 kolejkach

 

I Liga Wojewódzka Juniorów - po 12 kolejkach

II Liga Wojewódzka Juniorów grupa I - po 8 kolejkach

II Liga Wojewódzka Juniorów grupa II - po 8 kolejkach

 

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych - po 11 kolejkach

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych grupa północna - po 11 kolejkach

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych grupa południowa - po 11 kolejkach

 

Wskazane jest zapisywanie powyższych plików na dysk poprzez najechanie strzałką na interesującą nas ligę, kliknięcie prawym przyciskiem myszki i wybranie "Zapisz element docelowy jako...", gdyż w oknie przeglądarki księgi wyświetlają się nieczytelnie (dziwne znaki, szlaczki).

Wyprawa do Zielonej Góry na mecze z rywalami z Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zakończyła się pełnym sukcesem.

Walcząca o Puchar Włodzimierza Smolarka Reprezentacja Śląskiego ZPN rocznik 2001 prowadzona przez trenerów Mizię i Łukasika pokonała gospodarzy 4-0 (4-0). Warto podkreślić, że strzelcem wszystkich bramek był Jakub Rudek z Ruchu Chorzów S.A.

Towarzyski mecz w roczniku 2002 zakończył się wynikiem 6-0 (2-0) dla Reprezentacji Śląskiego ZPN, który w pełni usatysfakcjonował prowadzących zespół duet trenerski Cieluch - Minkina.

Gościnni gospodarze przygotowali bardzo dobre boiska i zagwarantowali słoneczną pogodę, goście zaś pokazali interesującą i skuteczną piłkę.

 

 

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach zawiadamia, że w dniu 29.10.2014 r. (zbiórka o godz. 9.30) odbędzie się w Sosnowcu mecz Reprezentacji Śląskiego ZPN z Lubuskim ZPN rocznik 2000 o Puchar im. K. Górskiego.

Na mecz powołuje się następujących zawodników: POWOŁANIA

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach zawiadamia, że w dniu 29.10.2014 r. (zbiórka o godz. 9.30) odbędzie się w Sosnowcu mecz Reprezentacji Śląskiego ZPN z Lubuskim ZPN rocznik 1999 o Puchar im. K. Deyny.

Na mecz powołuje się następujących zawodników: POWOŁANIA

Interpretacja
Dyrektora Izby Skarbowej

w Katowicach:

PZPN

WOJEWÓDZKIE ZPN

 

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach

Copyright © 2013. All Rights Reserved.